| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Estoir
2014-01-20, 22:07
[10.01.2006/SHOW] Super Junior Show Ep.06
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-09-20, 20:42   [10.01.2006/SHOW] Super Junior Show Ep.06

2006.01.10 Super Junior Show Ep.06

W 6 odcinku ciąg dalszy zmagań Juniorów z ich specjalnym gościem. Chłopcy zaznają przeraźliwego zimna na dworze, podczas którego będą grać w „Bezsensowną grę”. Zobaczycie kto komu odbierze stołek i jaka kara czeka przegranych? Czy to na pewno będzie kara? Następnie przeniesiemy się do ciepłego wnętrza, gdzie Juniorze zmierzą się z konkurencją „Śmiechu”. Który z nich będzie śmiał się najdłużej na jednym wdechu i jakie rodzaje śmiechu usłyszycie, które nawet chłopców powaliły na kolana? Oczywiście przewidziana jest kara i nagroda. Ujrzycie też, jak dobrzy są w zdmuchiwaniu świeczek swoimi nosami! Nawet panie swoimi kieckami, nie były by w stanie zdmuchnąć aż tylu na raz!
W drugiej części czeka na was Sungmin, który w swoim pamiętniku zaprezentuje swoje „panoszenie się” po kuchni w celu przygotowania obiadu i podwieczorka dla Shindong’a. Z jakich składników będą składały się potrawy i jak Sungmin sobie poradzi z tym zadaniem? Ponad to usłyszycie jego śpiew połączony z grą na pianinie. Chłopak od „aegyo~” ma się czym pochwalić!
Przekonajcie się sami!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: as tagged
Pl translation: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-20, 22:07, w całości zmieniany 3 razy  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-09-20, 20:56   

YooHoo kolejny odc :)
Pierwsza rzecz jaka mnie zaskoczyła to był czas trwania, bo z tego co pamiętam poprzednie odc miały po dwadzieścia kilka minut. Ale oczywiście jest to duży plus :)
Po drugie bezsensowna gra jest na serio bez sensu. Fragment z rozbieraniem się na mrozie i wskakiwanie do gorącej wody był śmieszny, ale sensu na pewno nie miał. Runda ze śmianiem się też mnie rozbawiła, ale głównie wtedy zwracałam uwagę na ich skarpetki, które trzeba przyznać są cudne xD Ja też takie chce :P
No i pełen szacun dla dmuchających nosem świeczki. Mam dziwne wrażenie, że mój rekord byłby równy z rekordem Siwona. No i zaskoczył mnie LeeTeuk ,któremu w tej konkurencji dobrze poszło.
A dmuchanie przez Kangina świeczek powaliło mnie na kolana, szczególnie jak potem sprawdzali czy to na stole to na pewno jest wosk? :-P
Pamiętnik SungMina mnie w sumie trochę zdziwił, bo jakoś tak mi się mało kojarzy z kuchnią i jego pomysł na dyniową zupę i placek... No cóż, nie wiem czy to było aż tak dobre, jak było to pokazane. Pomysł do mnie nie przemówił, no ale liczy się gest ;-)
Oglądając to zdziwiło mnie jak ten program dawno leciał. Znaczy się wiedziałam, z którego jest roku, ale jak zobaczyłam sylwester 2006 to mi się Juniorki wydali na serio starzy :-P
Dziękuję bardzo za tłumaczenie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-09-21, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-01-08, 14:08   

Dziękuję bardzo za wstawienie po raz kolejny tego odcinka :***
Odcinek dłuższy jak zauważyłam i z tego bardzo się cieszę :D Konkurencje bez sensu i to bardzo jedyna co mi się podobała to zdmuchnięcie świeczek nosem xD Kangin jak dmuchał te świeczki było najbardziej powalające :D Te ich skarpetki są powalająco słodkie :P
SungMin i kuchnia nie wiem dlaczego ale widzę bardziej tam ReyoWooka xD Miło ze strony Mina że przygotował dla Shiniego coś do zjedzenia :)) Nawet dobrze to wyglądało szkoda że nie mogłam się poczęstować :D

Dzięki za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-03-14, 18:19, w całości zmieniany 2 razy  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-05-03, 00:33   

Ah...odcinek świetny :D. Fajnie że tym razem trwał nieco dłużej niż poprzednie :). Konkurencja ze śmiechem była mega !. Hyuk'a śmiech zdecydowanie powalił :D.
Byłam pewna że Tusiek wygra >.> w końcu on jest w tym najlepszy xD.
Mnie również najbardziej podobała się konkurencja zdmuchnięcia świeczek nosem.
Dziękuję za tłumaczenie <3.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-05-13, 17:49, w całości zmieniany 1 raz  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-05, 22:53   

pobieram

Biedni, wystawieni na mróz. Śmiech Siwona i Eunhyka kocham:D Hula hop + Kangin i ja wymiekam xd gaszenie swieczek nosem.. ciekawe aczykolwiek nie bede probowac xD
myslalam ze najwiekszy polot do gotowania ma Wooki ale widze ze Sungmin tez sobie nie najgorzej radzi.
Szkoda ze nie ma wiecej. Dziekuje za przetlumaczenie tego cyklu;)
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-06, 00:43, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi