| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
T-ara
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-07-31, 20:52   

lupus1833 napisał/a:
Podobno dostała w twarz od Ji Yeon zaznaczam podobno. Jeden z ich tancerz/tancerek wyznał/ała iż widziała całe zajście.

Póki nie ma oficjalnych info, lepiej nie wierzyć w plotki... :c

Cytat:
A nie mówili o tym w Strong heart?

No właśnie mówili, ale zauważ, że mówili o tym długo po całym zajściu, kiedy już dawno wszystko się ułożyło. Nic dziwnego, że T-ara też tego nie nagłaśniały, chociaż swoim zachowaniem sprawiły, że teraz cały kpopwy świat na nie patrzy.

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2012-07-31, 21:07   

RedWitch napisał/a:
Cytat:
A nie mówili o tym w Strong heart?

No właśnie mówili, ale zauważ, że mówili o tym długo po całym zajściu, kiedy już dawno wszystko się ułożyło. Nic dziwnego, że T-ara też tego nie nagłaśniały, chociaż swoim zachowaniem sprawiły, że teraz cały kpopwy świat na nie patrzy.

Masz całkowitą rację, ta historia jest już rozpatrywana na wszystkie możliwe sposoby, może rzeczywiście moje wypowiedzi były troszkę za wrogie nie o to mi chodziło. Ale to nic w porównaniu z komentarzami jakie czytałam... wyzwiska płynęły jak rzeka. Tego właśnie nie pojmuję można się wypowiedzieć ale po co wyzywać, wyklinać i takie tam. Mam szczerą nadzieję, że wszystko się rozwiąże i fani T-ary poznają prawdę oraz przeprosiny jeśli to prawda.

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2012-07-31, 21:09, w całości zmieniany 2 razy  

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-07-31, 22:41   

Nie wiem czy jest sens porównywać SuJu z T-ara. Nawet jeśli u SuJu też działo się coś podobnego to oni chociaż to ukrywali i na scenie udawali, że się kochają.
T-ara mogły załatwić to miedzy sobą, a nie wywlekać to do mediów.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-08-01, 16:10   

moze jej nie lubia bo zazdroszcza jej wzrostu i urody?(jest najladniejsza z nich)
nie wiem co i jak. nie jestem ich fanka bo ich glosy rania moje uszy (rply poly zrobilo mi masakre ze sluchem><) ale jesli wywlekaja takie sprawy poza grupe to juz cos jest nie tak. te wszystkie zdjecia na allkpopie... makabra jakas O_o

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Meira 
Captain Cho :)

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuWook
Kocham SuJu od: 1 czerwca 2011
Wysłany: 2012-08-01, 16:39   

Ja również nie jestem fanką tego girlsbandu, wręcz nienawidzę muzyki dziewczyn (jeżeli można to w ogóle nazwać muzyką). One zawsze wydawały mi się takie nieprzyjemne i niezbyt ze sobą zżyte.
Cóż, ostatnie wydarzenia są niezłym skandalem. Niby do mediów zostają wypuszczane informacje oczerniające Hwayoung, ale ja sądzę, że to kłamstwa. Moim zdaniem to właśnie ona jest w tym kręgu ofiarą.
Sądzę, że przez to, co się dzieje, T-ARA się rozpadnie. I to w całkiem krótkim okresie czasu.

~

ELF: Thank you for being a singer.
Kyuhyun: Thank you for being ELF.
Ostatnio zmieniony przez Meira 2012-08-01, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-08-01, 17:20   

wiecie jakos trudno mi uwierzyc ze 1 osoba terroryzuje caly zespol i sztab stylistow etc i nikt nic z tym nie robi. znacznie latwiej uwierzyc ze caly zespol zneca sie nad nia jedna

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2012-08-01, 17:39   

maggdalena napisał/a:
wiecie jakos trudno mi uwierzyc ze 1 osoba terroryzuje caly zespol i sztab stylistow etc i nikt nic z tym nie robi. znacznie latwiej uwierzyc ze caly zespol zneca sie nad nia jedna

Wydaje mi się, że przez te plotki próbują usprawiedliwić zachowanie dziewczyn wobec HwaYoung. "Jeśli ona się tak zachowywała to wy też tak możecie w stosunku do niej"- coś w tym stylu jeśli to nawet prawda-nigdy nie wiadomo na 100%- to nie usprawiedliwia to ich zachowania( o ile to takiego zachowania doszło).

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2012-08-02, 20:46, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu