| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
HaeWook
Autor Wiadomość
shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-05-06, 17:37   HaeWook

- Myślałeś że możesz mnie prowokować
- Ale hyung o co ci chodzi
Donghae nie odpowiedział, zamknął drzwi od pokoju hotelowego na klucz i uśmiechnął się pod nosem. Zbliżył się do kolegi i cisnął nim o ścianę. Młodszy uderzył o nią z głośnym hukiem.
Donghae wyłączył swój mózg. Wziął głęboki oddech i pocałował młodszego. Ssał, przygryzał usta chłopaka. Zdziwił się z jaką łatwością przychodzi mu całowanie chłopaka. Zaczął rozbierać młodszego. Kiedy ściągnął mu koszulkę zaczął mieć wyrzuty sumienia lecz szybko się ich pozbył. Chłopcy zsunęli się na podłogę. Donghae zaczął zaznaczać teren pocałunkami na co młodszy cicho pojękiwał. Kiedy Donghae przybliżył swoja nogę w stronę ud młodszego poczuł nabrzmiałą męskość kolegi. Uśmiechnął się mimowolnie. Przybliżył soje usta to ust młodszego i wpił się w nie tak jakby miał to być jego ostatni pocałunek. Młodszy jęknął wprost do ust Donghae, jego jęk spowodowany był ręką Donghae na jego przyrodzeniu. Głodził go przez materiał bokserek. Oderwali od siebie usta, młodszy nie był w stanie patrzeć w oczy Donghae więc on go do tego zmusił
- Popatrz na mnie - młodszy nie zareagował, dlatego Donghae wziął jego twarz w dłonie czym zmusił młodszego do otworzenie oczu - Mogę
Młodszy dopiero po chwili zrozumiał o co chodzi swojemu hyungowi. Zawstydzony kiwnął głową. Donghae natychmiast ściągnął jego bokserki a na zapoconej twarzy młodszego wkradł się lekki rumieniec. Donghae zaczął bawić się główka przyrodzenia swojego kochanka. Młodszy próbował zdusić swoje jęki ale mu to nie wychodziło. Donghae znudziło się bawienie dlatego włożył kolegę młodszego do buzi. Donghae zaczął ssać, ruszać głową coraz szybciej, młodszy przestał się kontrolować z jego gardła wydobywały się przeróżne jęki. Na dźwięk jęków młodszego Donghae przyspieszył czego młodszy nie wytrzymał i wybuchnął. Po przełknięciu białego płynu Donghae odwrócił kolegę tak aby był do niego tyłem. Wszedł w niego bez żadnego ostrzeżenia. Młodszy aż krzyknął. Hyung zaczął poruszać się coraz szybciej i mocniej. Dawał i brał jednocześnie. Obydwoje czuli jak adrenalina uderza im do głowy, czuli że zaraz dojdą. Donghae zrobił jeszcze dwa pchnięcia i tym razem on wybuchnął w środku swojego kochanka.
Chłopcy opadli na siebie, próbując normalnie oddychać. Kiedy ich oddechy zaczęły być równomierne a serca miału swój dawny rytm uśmiechnęli się pod nosem
- Ryeowook Kocham Cię
- Hyung ja ciebie też
Donghae wziął Ryeowooka na ręce i położył go na łóżku na które zaraz potem sam wszedł. Nakrył ich kołdrom, pocałował Ryeowook w czoło. Uśmiechnięci od ucha do ucha chłopcy zasnęli w swoich ramionach.

HITTERSdesu

Odpowiedz do tematu