Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Oiika - relacja z SS4 w Paryzu
Author Message
Pytel
Kim Chi xD

Ulubieniec z SJ: Suming i Kyu xD
Lover: Leeteuk!~<3
Fav Pairing: KyuWook
Kocham SuJu od: 2009
Posted:     [ !!! ]

Chcę tammm :cry:

Yorina
Nice weather :D

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Leeteuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.01.2011r.

[b]Pytel[/b], a kto by nie chciał. :D Ja jak to czytałam wyobrażałam sobie siebie na koncercie. Może kiedyś ja pojadę i będę opisywała. :-P

MysteriousGirl

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Eunhyuk
Grupa krwi: O
Kocham SuJu od: 2010

Chce zobaczyc! :D

Yorina

Oiika mam pytanie. Widziałam fancam na yt jak leciało Rokkugo. Na końcu stał Yesung i nie wiem czy mnie teraz wzrok nie myli ale czy ktoś mu czasem stanika nie rzucił o.O haha!

Fanka
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011

[b]Yorina[/b], ja odpowiem xDD Reszta chłopaków podała mu stanik, który leżał na scenie i on go wziął, popatrzył, potem puścił i zwiewał do chłopaków xDD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009

[b]Yorina[/b], dokładnie xDDDD Później Hae miał ten stanik na głowie xDD

Yorina

[b]Fanka[/b] i [b]Oiika[/b] no myślałam że popuszczę ze śmiechu. Zdarzało się na innych koncertach że rzucali im bieliznę, czy tylko tu tacy odważni xD? :D Tak sie zastanawiam.

Fanka
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011

[b]Yorina[/b], hym, nie wiem, nie widziałam zeby jeszcze na innych im rzucali xD Albo rzucali ale oni tego tek nie brali xDDD

Sunako
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3

Hahaha widziałam ten fancam i poprostu leżałam i kwiczałam ze śmiechu xD
Podejrzewam że Siwon coś brał przed tym występem nie mogłam z niego xD
Chciałabym być na ich koncercie to muszą być emocje nie z tej ziemi ;D

Hikari

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c

Omo, dopiero teraz się wzięłam za edytowanie. ^^
Więc.. być na koncercie SuJu to jak wygrać milion w totolotka. Cieszę się, że ktoś miał szansę ich zobaczyć na żywo <3 jeszcze lepiej, że możemy przeczytać wasze relacje i poczuć, jakbyśmy byli tam naprawdę, wśród tego tłumu fanów dzielnie machającego lightstickami.. *-*
Nie będę się tu rozpisywać o każdym członku, bo musiałabym wszystko zacytować, a to chyba nie miałoby większego sensu ^v^
ja również widziałam fancam, gdzie ktoś rzucił stanikiem w Yesunga! ^^
Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się wrażeniami z koncertu <3

Grzywax3
maknae~

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Siwon 
Fav Pairing: WonTeuk
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: 01.11.2012

Baardzo,baardzo zazdroszczę :3

Cana

Ulubieniec z SJ: Kyu
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, KyuHyuk, KyuHae
Kocham SuJu od: jesień 2012

Zazdroszczę, nie mogę uwierzyć że jakieś 3 dni przed koncertem wracałam z Paryża do Polski, bo byłam na wycieczce >.< ale cóż wtedy jeszcze nie znałam SuJu, więc poczekam sobie na następny ich wypad do Europy :mrgreen:

Oiiś
Administrator

[b]Cana[/b], oni byli 5-6 dni przed koncertem w Paryżu i mieli sesje na ulicach Paryskich... może gdzieś ich minęłaś i nawet nie wiesz? xDD

KaoruKasumi
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33

Dlaczego mnie tam nie było ?! Tak przeżywam to jak mrówka okres xDD
Jestem strasznie zazdrosna >__< Widziałyście SuJu i jeszcze byłyście w tym super sklepie
k-popowym *O* Mam nadzieje , że każdy ELF spotka SuJu chociaz raz w życiu :3

Ja to bym na pewno się zgubiła w Paryżu z moją orientacją w terenie XD
No i fajnie by było znać bardzo dobrze angielski albo w tym przypadku francuski :D
Oj nic by im się nie stało jakby odwiedzili Polske xDDD

Cana

[b]Oiika[/b] no proszę cię! a ja się prawie tam zgubiłam i pół Paryża zeszłam na piechotę poszukując sklepu... kurde a co jak ich minęłam na ulicy *.*.. teraz to będę miała rozkmine.

Oiiś
Administrator

[b]Cana[/b], my tylko 2 razy sie zgubiłyśmy xDDD A najbezpieczniej było w metrze xDDD

Cana

[b]Oiika[/b] ja miałam jakieś 4 godziny czasu wolnego, bo to była klasowa wycieczka, i w sumie chyba pół godziny siedziałam z koleżankami na jakimś moście koło cmentarza -.- a tak to bym inaczej spożytkowała ten czas xd

Ashou

Ulubieniec z SJ: wszyscy~
Lover: Donghae, Hyuk
Fav Pairing: Eunhae, Kyumin
Kocham SuJu od: wiosna 2012

czyyyta. zazdroszczę, zobaczyć SuJu na własne oczy... to musiało być piękne przeżycie. i wspomnienia na całe życie :c.

Bloody_Monkey

BOSHE JAK WAM ZAZDROSZCZE !! ;CC JA TEZ CHCE ICH ZOBACZYC ; CC

Hyoung

Ulubieniec z SJ: OT15
Lover: Shim Changmin/(.__.)\Lee Hyukjae
Fav Pairing: EunHae , YunJae, HoMin ,YooSu
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: Poznani w 2008 ,kochani od 2011

OJEJKU! Jak fajnie ^^ Zawsze oni lepiej na żywo wyglądają : p

SuJeong
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010

Czytam! Co tam, że teraz ale już mam za dużo feelsów ;w; chcę więcej :D

[b]EDIT[/b]

Omg, what can I say? Mimo długości relacji wcale się nie zniechęciłam, lecz odwrotnie. Kurde, czytało to się tak szybko, tak lekko, tak miło że można by było czytać to jeszcze raz. Mimo zawartych tam tekstów, próbujących podkreślić Twoje zboczenie to to, nawet nie wiem, co! Ale oczywiście to nie działa na Twoją niekorzyść, wręcz przeciwnie~! Dla prawdziwego zboka, a nawet nie tak wielkiego, jak co poniektórzy to czytało się świetnie, tę fascynację nad tyłkami, absami, tym wszystkim i TYM, CZYM MA MACHAĆ HAE *o* Widzieć coś takiego na żywo to najpiękniejsze, co może się przydarzyć. Już widzieć na własne oczy swoich idoli, których się tak mocno kocha to najpiękniejszy dar od Boga, jaki może być ;~; także, wiedz że zazdroszczę, ale nie ja jedyna ;P

Domyślam się, że miło zawsze wrócić wspomnieniami, do tego co się przeżyło. Zawsze jakaś poprawa nastroju jest, myślę że nawet WIELKA poprawa nastroju ;w; Kurczęęę, ciężko sobie wyobrazić takie coś, no nie wiem ale to jest takie piękne, wtf... chyba zgubiłam wątek... nieważne xD

TAK DUŻO O DONGHAE. Tak mi się wydaje, mój elfishowy instynkt tak mi podpowiada ;~~; Ślicznie go opisywałaś, choć co tam że często było o tyłku, oczach i wszystkim, wszystkim, co ma Hae. To jak tańczył do Oppa Oppa, kyaaaaaaaaaa~ uwielbiam oglądać ten fancam od Ciebie i i i muszę się przyznać, że nawet go sobie pobrałam <3

Strasznie podoba mi się to, jak opisałaś Ryeo ~ najsłodszy opis człowieka, jaki kiedykolwiek czytałam/widziałam ( nie liczmy Hae xD ) próbuję sobie wyobrazić takiego Wooka, ale to nie to samo, co widzieć na żywca! asdfghjkl Ryeo jest przystojny, baaardzo i nie rozumiem ludzi, co po nim tak jeżdżą, a niestety znam takie przypadki ToT , to jest smuuutne! Wiem, że jakby zobaczyli go na żywo ich zdanie o nim zmieniłoby się, o!

Opis Hyuka ;~~; Jego włosy są naprawdę tak delikatne ;w; musiałabym zobaczyć, żeby uwierzyć! Rozwaliło mnie to, kiedy czytałam o jego włosach pod pachą. Każda z Was wspomniała o nich, więc wydaje mi się, że ja pewnie też bym tak zrobiła. W końcu zobaczyć Hyukową pachę to musi być piękne ;~; Jego taniec i rap rzeczywiście na żywo musi być jeszcze piękniejszy niż w tv, musi, musi, musi i tak JEST. Żeby się przekonać trzeba jedynie jechać na SS5 ;~~~~~~; *mom,dad ... please*

Co do Kyu to mało napisałaś, ale to jego wina bo nie krążył tak często obok waszego sektora, a tak chciałam sobie o nim poczytać ;; ale już samo to, że jadł jabłka i to jak śpiewał....................

Siwon naprawdę jest inny niż na zdjęciach, nie wierzę x.X Mam nadzieję, że jeśli uda mi się wybrać na SS5 to na pewno moje nastawienie do niego zmieni się diametralnie, ale widzieć jego derpy na żywo, omg xD

Jeszcze raz Donghae, nie dziwię się, że ma bardzo dobry kontakt z fanami, on kocha wszystkich fanów, to wspaniały człowiek i cieszę się, że biasuję go od samego początku ;w; Już wiem, że jak w dalekiej bądź niedalekiej przyszłości go zobaczę moja miłość do niego będzie jeszcze większa, ahhhhhhhhhh~ Ogółem miłość do SJ będzie jeszcze większa niż teraz jest!

Dziękuję za taką cudną relację <3 i i i ja coś wiem albo mi się wydaje że wiem, ale nie będę tego pisać na forum, lol xD

tamishaa

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, YeWook
Kocham SuJu od: Styczeń 2012

Czytam

aga_E.L.F.

Ulubieniec z SJ: Donghae,Siwon,Eunhyuk
Fav Pairing: eunhae
Kocham SuJu od: 2012

<czyta>

Oiiś
Administrator

[quote]uwielbiam oglądać ten fancam od Ciebie i i i muszę się przyznać, że nawet go sobie pobrałam <3 [/quote]
Ja umierałam tam wtedy! On się na nas patrzył tak pięknie! I ten wystawiony język!

Wook naprawdę wygląda inaczej na żywo, jest uroczy <3333 Siwon to samo <3

[quote]i i i ja coś wiem albo mi się wydaje że wiem, ale nie będę tego pisać na forum, lol xD
[/quote]
To jak nie na forum to na gg proszę xDDDDDDD

Paranmeg

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul

Zazdroszczę wam tego że mogliście być na ich koncercie ;)) Jak zwykle nie zawodni :^)

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2013-05-12, 01:16[/i] ][/size]
Przeczytałam właśnie wszystko i czuję że spać nie będę mogła. Dzięki wam, poczułam się przez chwilę jakbym sama była na ich koncercie. Zazdroszczę bardzo ;))

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: