| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Yuushin - relacja z SS4 w Paryżu~
Autor Wiadomość
Sakurai_Lady 
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Wysłany: 2012-04-14, 00:34   

Jezu, kobieto, kocham Cię za tę relację... Tyle emocji, że aż czułam, jakbym tam była i widziała to wszystko. Oglądałam wiele fancamów, ale żaden nie umywa się do Twojej relacji. Sama się o mały włos nie poryczałam, jak to czytałam... Tak w ogóle z każdą czytaną relacją ten koncert wdaje mi się coraz bardziej niezwykły... OMG, dlaczego mnie tam nie było?????????????????
Po tym wszystkim to oni muuuszą kiedyś zawitać do Polski, bo jak nie, to ich uprowadzę :D
Mam teraz tak cholerną motywację... Na następnym koncercie w Europie muszę być, bo inaczej się zabiję.
Co do Ryeo i Yesunga, to ja zawsze wiedziałam, że są cudowni :* Yesung to mój bias FOR EVER, a Wook to facet o najpiękniejszym głosie, jaki kiedykolwiek słyszałam :)

Jeszcze raz dziękuję Ci za tak wspaniałą relację :***********
I will be right here waiting for you..."

In military: Leeteuk <3 Yesung <333

============

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-04-15, 13:29   

Yuushin jesteś niesamowita! Kocham cię! <3 Nie jestem w stanie pozbierać teraz myśli i to co czuję po przeczytaniu twojej relacji, ale sprawiła, że poczułam się tak jak bym tam była i jeszcze bardziej kocham chłopaków <3 (kurczę, jak to jest w ogóle możliwe?! xD) Awww, to jak opisałaś każdego z członków, to jacy byli, jak się zachowywali... Yesia *-*
Tak pięknie opisałaś swoje uczucia, zupełnie jakbyś weszła w moją duszę.. postronni ludzie mogą nas nie rozumieć, uważać za dziwaków i zwykłych szaleńców, ale to nic, bo tylko my wiemy czym dla nas są, co dla nas znaczą i jak nas zmienili <3 Aż zapragnęłam się z wami wszystkimi spotkać i zhuggać <3

Mam nadzieję, że będzie mi dane być na ich kolejnym koncercie i przeżyć to samo co ty :3 Najlepiej w Polsce! ^-^ Dziękuję~!

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-06-18, 11:13   

Teraz po 2 miesiącach nadal emocje nie opadły? Po pierwsze zazdroszczę rodziców, mnie to nawet na konwent do Warszawy nie chcą puścić. Genialnie opisałaś te wrażenia, czułam się jakbym tam była. Aj aj, zazdroszczę. :lol:
Tusiek się rozpłakał jak słodko, widać, że kocha swoich fanów. Ha ha, Donghae wziął naszą flagę. Jestem z was dumna.

Hikari 

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c
Wysłany: 2012-12-31, 19:49   

Uwielbiam czytać relacje z tego koncertu. :33 Nie mam sił na opisywanie moich przeżyć po zapoznaniu się z tekstem, więc powiem tylko.. złapać maskotkę od Wooka.. T_T TYLE WYGRAĆ! T_T
Ochroniarza bym najchętniej skopała na twoim miejscu, bo dokładnie wiem, jak to jest, gdy ktoś Ci chamsko zamyka kamerę w najlepszym momencie..fjdbdsdgaaasc. >.<
Dziękuję za opisanie swoich przeżyć, poczułam się jakbym była tam razem ze wszystkimi ELF'ami. <3

Odpowiedz do tematu