| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Break Down- Super Junior M
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-01-07, 20:31   Break Down- Super Junior M

Jak zwykle możecie opisywać swoje wszystkie przemyślenia dotyczące piosenek. Jak dla mnie większość brzmi jak z płyty Keshy, mega dużo elektroniki, aczkolwiek przyjemnie się słucha. Wypowiadajcie się do woli, w końcu na płytę SJM czekaliśmy 2 lata^^

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-01-08, 00:21   

Okej, będę tą pierwszą może ktoś się później dołączy, a jeśli nie to będę super lamką :P
Cóż, wydaje mi się że opłacało się poczekać te dwa lata, ale jedynie na samo BD. To jedyna piosenka, jaka przypadła mi do gustu, przyjemnie jej się słucha *___* A i doskonale słuchać głosy chłopaków, najbardziej podoba mi się kwestia, kiedy śpiewa Kyu.
Spodobała mi się również Go, jakoś lubię takie piosenki właśnie takiego typu, choć jednak są lepsze.
Tak czy siak, planuję ją zakupić nie ma, że nie xD
Tak naprawdę to już nie wiem, co mam napisać ale zgadzam się z Red... Większość brzmi jak z płyty Keshy.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2013-01-08, 16:09   

Czyli taaak ... ogólnie płyta mi się strasznie podoba! Niestety nie słucham Keshy namiętnie, a raczej teraz już w ogóle, więc nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć, jednak, jakoś nie pomyślałam o tym, że brzmią jak ktoś inny! xD
Break Down jest G.E.N.I.A.L.N.E!!! Cause it's awesome it's Breakin me down!!! Uwielbiam kwestie Ryeo i Mi, gdzie właśnie te słowa wypowiadają! I potem Kui Xian samotnie śpiewający pierwszą część refrenu!! <3 I ten moment Sungmina!! Jessssu! <3<3 W ogóle pozwolę sobie dodać, że uwielbiam patrzeć, jak Mimi dziwnie tańczy xD No bo ... Mimi ma za długie nogi, żeby to normalnie wyglądało i pewien moment robi to całkowicie inaczej niż reszta! ;w;
Go też mi się bardzo podoba, jest przyjemne, ma swój urok i nie jest ciężkie! A tekst Just let it go ~oh oh oh oh tak się wbija, że potem się to nuci cały czas. xD
Goodbye My Love jest po prostu cudowne. Takie ballady kocham! <3 My Love, my love, my love
jkdhiufsiytdfowjdhjfy
So long, so long, goodbye!
kudfnkvugsdoifgidufb

A-Oh co prawda, użyli tam tekstu jak w "Rockstar" i mnie to rozprasza, w ogóle początek jakoś nie bardzo mi podchodzi, ale wraz z rozwojem akcji jest coraz lepiej xD I znowu uniwersalny tekst Let's go ~Oh oh oh oh ^-^ Ale i tak mi się podoba <3
It's You jest absolutnie świetne! Melodia od samego początku jest przyjemna i sprawia, że mi się dobre słucha. No i oczywiście "bo ty jesteś tą/tym, którą/ego kocham" ! <3 Po prostu moje serce się raduje i nie pozwala mi przejść obojętnie obok tej piosenki!
Distance embrace TTwTT 5 minut Mimiego, a dokładniej 4 min i 24 sekundy! <3 Jestem z niego taaaaka dumna!! <3<3<3<3<3<3<3 Jak tego słucham to chce mi się płakać, jest takie piękne, śliczne i .. ahhhh ;w; Ja.. ja... ja nie mogę! <3<3<3<3
Tunnel to taka piękna piosenka! <3 Przyjemnie się słucha i jest taka .. jakby to określić.. delikatna xD
Stand Up na samym początku przypomina mi melodię z jakiegoś filmu, typu Gwiezdne Wojny xD Tajemniczość i w ogóle. Bardzo ją lubię, bo jest pełna energii i jest dobra na budzik ^-^
Więcej na temat nic nie powiem, bo jeszcze jestem na etapie zachwycania się każdą. ^-^

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2013-01-08, 17:45   

Jak dla mnie to za mało ballad xD ale wszystkie piosenki wchodzą mi do głowy... Niezbyt lubię elektronikę, ale udało im się ^^ Sorki jeśli bd nieskładne...jeszcze się tym jaram xD
A-Oh! jest taka wesoła od razu mnie budzi w autobusie co jest dużą zaletą ^^ Ich głosy świetnie brzmią. Uwielbiam tu Siwona i Mimiego *___* (o głosie Hae nie bd nic lepiej pisać bo za każdym razem jak śpiewa obojętnie w jakiej piosence to mięknę...)
Breakdown kocham to <333 jest niesamowita, już po trailerze zaczęłam ją nucić O.o i jeszcze widzę w głowie mv to jest jeszcze lepiej ;)
Go refren <333 "move your body" a ja ok xD rap Hyuka i Henrysia :ooo Go, go, go!!
Goodbye my love ballada *___* czyli to co kocham <333 i ten Hae na początku...ups...napisałam coś o Hae xD i Siwon, Henryś... ich głosy razem są niesamowite. Jak śpiewają "my love, my love, my love" omo...
It's you refren jest niesamowity :O juhuuu tu wielbię głos Wookiego i, Mimiego i Siwego <33 Ta piosenka daje mi też dużego powera rano ^^
Distance embrace solówka Mimiego <333 już jak usłyszałam że ma ja mieć, nie mogłam się doczekać i się nie zawiodłam. Jego głos jest niesamowity...
Tunnel to (prócz ballad xD) moja ulubiona piosenka z albumu. Ma taki klimat który tez lubię, trochę wolna trochę szybka.
Wgl na tym albumie Mimi daje czadu... Wszędzie się wybija (jak dla mnie) co jest dużym +.
Mi nie przypomina to Keshy... Nie słucham jej, prócz radia czasami, jedyne podobieństwo to elektronika. Ona nie potrafi stworzyć takiego klimatu jak SJ. Czasem myślę że powinnam całować ziemie po której stąpają, bo mi się wszystko co oni robią podoba xD

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2013-01-08, 21:49   

Takiej niespodzianki już dawno nie miałam. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak zawiedziona albumem. Po medley spodziewałam się świetnej płyty, a dostałam coś co brzmi jakby było robione w mega pośpiechu na ostatnią chwilę. Na 8 piosenek podobają mnie się całkowicie aż 2. Nie jestem jakąś wielką fanką elektroniki i może dlatego nie potrafię docenić tych wspaniałych podkładów. I żeby było jasne, jestem zła na SMEnta, że nie potrafi lub nie chce zapewnić SuJu najlepszych kompozytorów, bo chłopcy zrobili wszystko co mogli, żeby jakoś wybrnąć z tego co im dano.

BREAK DOWN - pierwsza piosenka, którą z przyjemnością sobie zapętlam. Henry na początku jest genialny. Idealna piosenka do potupania. Wszyscy brzmią w niej bardzo dobrze, jedyny minus to za mało Mina.
Go - za pierwszym razem miałam problem z przesłuchaniem do końca. Dopiero za drugim udało mnie się wysłuchać. Po genialnym Break Down wypada słabo.
完美的再見 (Good bye my love) - kocham ballady, ale ta nie trafi na moją playlistę.
A-oh! - jak dla mnie zbędna na albumie.
It's you - nadal żadna rewelacja, ale lepsza od poprzedniej.
Distance embrace - podoba mnie się tylko dlatego, że to solówka Zhoumiego. Przyjemnie się tego słucha. Mimi nie zawiódł.
Tunnel - druga i ostatnia piosenka, którą sobie zapętlam. Niby nic specjalnego, ale już w medley spodobała mnie się.
我挺爾 (Stand up) - po co tak długi początek? Piosenka nie robi jakiegoś szczególnego wrażenia. A refren działa mi na nerwy.

I po co wersje instrumentalne? Ewentualnie Break Down by wystarczyło.

Dwa lata czekania spowodowało, że może miałam zbyt wygórowane oczekiwania... Gdyby to nie było SuJu, to z całego albumu zostałyby mi 2 piosenki, resztę bym skasowała. I tylko to, że żal mi ich ciężkiej pracy działa na to, że mimo wszystko będę próbowała przekonać się do pozostałej części albumu.

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2013-01-15, 02:02   

Ja niestety należę do osób, które się zawiodły. Tylko jedna piosenka podbiła moje serce - Break down. A podoba mi się jeszcze Good Bye My Love, ale szczególnie jej nie słucham. Po kilkukrotnym przesłuchaniu albumu nic nie zapadło mi w pamięć. Zawiodłam się, bo spodziewałam się czegoś, co mnie zwali z nóg, a nic takiego się nie stało, tylko Break Down to uczyniło.
Co do powyższej piosenki - kiedy dowiedziałam się, że została wydana niezwłocznie na angielskim wlazłam na internet w komórce i ściągnęłam XD Na szczęście nauczycielka nie zauważyła, że słucham na lekcji XD W kązdym bądź razie od razu pokochałam początek Henry'ego, jest boski <33 A po refrenie kwestie Mina, a "Breaking me down" Wooka i Mimiego to poezja! kocham te momenty. A kiedy Kyu zaczął w tym spokojnym momencie śpiewać, aż jęknęłam. Ta piosenka jest epicka! Na pewno szybko nie zniknie mojej playlisty.
Jedynie szkoda, że reszta piosenek jest nijaka :c Spróbuję jeszcze się do nich przekonać.

Sakurai_Lady 
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Wysłany: 2013-01-18, 14:48   

Ogólnie album nie jest jakiś genialny, z 8 piosenek na mojej playliście zostały 3. To nawet nie połowa, ale nie jest aż tak źle, biorąc pod uwagę to, że po przesłuchaniu niektórych albumów różnych zespołów zostawała mi jedna piosenka lub nawet żadna. Nie doznałam wielkiego zawodu, bo znając SM nie spodziewałam się jakichś cudów.
No to od początku:
Break Down- to nic, że elektronika, MV w pudle i w ogóle. Im częściej słucham tej piosenki, to tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jest zajebista. Na dodatek ta choreografia, beat podrywający z siedzenia, no i ładny tekst(wcale mi nie przeszkadza, że znowu o miłości- lubię takie teksty, a ten jest naprawdę ładnie napisany). To zdecydowanie mój ulubiony utwór z tej płyty.
Go- niby fajna, taneczna piosenka, ale blednie przy 'Break Down'. Myślę, że szybko mi się znudzi, tak jak wiele podobnych piosenek. To nie jest TO, tej piosence brakuje 'tego czegoś', co zatrzymałoby ją na dłużej na mojej playliście.
Goodbye My Love- bardzo mi się spodobała ta piosenka, już od pierwszego przesłuchania byłam nią oczarowana i nadal jestem. Piękna ballada, taka jak lubię. Cudowna, naprawdę cudowna :)
A-oh!- znowu to 'Let's Go'... Jakoś w innych piosenkach nawet mi to nie przeszkadza, ale może dlatego, że to fajne piosenki, w przeciwieństwie do tej... Nie podoba mi się, mimo całkiem fajnej melodii.
It's You- elektronika w tej piosence strasznie mnie drażni... I to zdecydowanie wpływa na ocenę całej piosenki, niestety.
Distance Embrance- solo ZhouMi'ego bardzo miłe dla mego ucha, bardzo podoba mi się jego głos. Dodatkowo cudna melodia, wreszcie odpoczynek od elektroniki. Jestem na tak dla pięknych ballad :D
Tunnel- piosenka całkiem, całkiem, ale niezbyt przepadam za utworami w tym stylu. Może być, ale raczej nie zostanie dłużej na mojej playliście.
Stand Up- początek naprawdę brzmi jak z Gwiezdnych Wojen, nawet mi się spodobał, ale potem jest dziwnie. Z początku miałam mieszane uczucia, jednak po paru przesłuchaniach doszłam do wniosku, że jednak nie podoba mi się ta piosenka.
I will be right here waiting for you..."

In military: Leeteuk <3 Yesung <333

============

Odpowiedz do tematu