| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 10:03
Kilka słów od Admina..
Autor Wiadomość
Marlen 

Ulubieniec z SJ: a trzeba wybierać jednego
Grupa krwi: 0 rh -
Wysłany: 2011-06-06, 21:19   

Nie sądziłam że mogę spocić się czytając posty (ale jak widać można, dosłownie kapie ze mnie). No ale nie o tym chciałam napisać. Ja na forum jestem tym przysłowiowym świeżakiem wiec moja znajomość juniorków jest nie wielka ( a po tylu opowieściach jakie to nie jesteście świetne od ESPE postanowiłam się sama o tym przekonać).
Mizuki nie martw się jak by co to ja będę siedziała z tobą z boku a ,że ja z leksza głośna jestem to i tak pewnie wszyscy na nas będę zwracać uwagę. Moja aktywność nie jest zbyt duża jak na razie i MEA CULPA (ale ESPE może potwierdzić że ja z pisaniem jestem na bakier ale z mówieniem to nie mam żadnego problemu jak nakręcana katarynka ). Faktycznie na początku ciężko jest się wbić w klimat forum i ja tez muszę przyznać że pisałam coś w sb i znikało to gdzieś w eterze ale nie ma sie co łamać trza się przełamać moim zdaniem :D Jestem przekonana że przy takiej dawce atrakcji które chce nam zaserwować Rin na spotkaniu nudzić się nie będziemy i jeszcze wrócimy z niedosytem i mimo tego że to ESPE miała być moja podpora i ostoja na tym spotkaniu bo tylko ją znam (a ona niestety nie może pojechać) to i tak nie zrezygnowałam z udziału w takiej imprezie :mrgreen: I z góry dziekować za opiekę na de mną bo ja to czasami rozgarnieta jestem jak kupa gówna na asfalcie :roll:

HHHmmmmm wiem wiem strasznie ta wypowiedz chaotyczna musicie się przyzwyczaić i mi wybaczyć

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-06, 21:29   

Marlen napisał/a:
MEA CULPA

blagam! tylko nie ten zwrot xD
jestes jak katarynka? to jest nas dwie xD
mysle ze nikt nie bedzie sie czul samotny. a najlepsza sprawa zeby sie przelamac jest wlasnie spotkanie albo pisanie na sb. wiadomo ze jak duzo osob pisze to wiadomosc moze zginac w zamieszaniu ale to wystarczy napisac jeszcze raz i jeszcze...az sie czlowiek przebije^^

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Emiko 

Ulubieniec z SJ: Heechul,Yesung.LeeTeuk
Lover: Heechul
Fav Pairing: HanChul,HeeTeuk,KanTeuk,HeeMin
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-06-07, 14:32   

W sumie nie dziwię się Oii,że ma dość pewnie też bym miała. Poświęca swój czas i kase,a mało osób to docenia. Mimo,że na forum jestem od nie dawna staram się wchodzić jak tylko mam czas i coś napisać. Jak sytuacja w moim życiu się w miarę unormuję to na pewno bd wchodzić częściej i więcej będę komentować.
Co do spotkania to bardzo bym chciała być na nim,poznać nowych ludzi być może tak samo walnietych jak ja :mrgreen: ale póki co nie ma na to szans. Czeka mnie komis z matmy,której kompletnie nie ogarniam,ale postaram się jeszcze dogadać z rodzicami i może się uda jak będę wiedziała to napiszę. Póki co mam nadzieję,że reszta forumowych-mało aktywnych- ELFów da oznaki życia i zaangażowania. Wiem,że sama do bardzo aktywnych nie należę ale mam zamiar to zmienić.

Micey 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Lover: Taemin!
Fav Pairing: EunHae ;3
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-06-09, 04:09   

Aż mi się przykro zrobiło jak tu weszłam i zaczęłam czytać, naprawdę. Poczułam jakby to wszystko było kierowane do mnie. Może dopiero niedawno dołączyłam, prawie miesiąc temu, ale w sumie już od początku mogłam się postarać i brać udział w różnych dyskusjach. Nie będę się tłumaczyć tym, że jestem "świeżakiem" albo, że mam nawał pracy związany ze szkołą i właśnie dlatego nie wchodziłam na forum, bo w moim stylu takie tłumaczenia brzmią po prostu żałośnie.
Adminki i Mody mają dość i nie dziwię się im, bo bez motywacji i niedoceniania tego co robią już nie pracuje się tak przyjemnie. Jednak mimo, że Was w ogóle nie znam to powiem Wam żebyście zostały, zobaczycie, że później na pewno będzie lepiej.

Oiika napisał/a:
Mam raczej tutaj na myśli osoby które mają po kilka albo po 0 postów.

Tak, a więc jestem 100% pewna, że to do mnie. Wystarczy spojrzeć na moją liczbę postów... albo nie, nie patrzcie, bo aż wstyd.
Postaram się tu wchodzić częściej to może niedługo nie będę już dla wszystkich tą nową ;d.

Przepraszam Was za tą chaotyczną wypowiedź, ale proszę, darujcie mi, jest po piątej rano...

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-06-09, 15:04   

Przeczytałam większość postów i się zmęczyłam xDD
No to ta. Właśnie poprawiłam wszystkie moje zagrożenia (nie wiem jakim cudem ale zdam) więc na forum będę częściej niż do tej pory to obiecuje. Ja już byłam na feenie i tam się częściej udzielałam bo to nie był koniec pierwszej klasy technikum xDD. Następnie co do spotkania to na pewno się nie pojawię bo ja mam trochę za daleko i moja mama jest i tak bardzo wkurzona wiec nawet jak ja pytała to mi nie pozwoliła. I oczywiście ja bardzo doceniam prace adminów i modów ^ ^

nanaka 

Wysłany: 2011-06-10, 18:39   

ja obecnie mam utrudniony dostep do forum, poniewaz zepsul mi sie monitor. teraz korzystam z komputera mamy jednak ona potrzebuje do do pracy wiec duzo siedziec nie moge, jednak napewno nadrobie swoje braki w nieobecnosci niebawem bo mam nadzieje, ze juz w przyszlym tyg bd miec sprawny monitor.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

Tusia 

Ulubieniec z SJ: obecnie RyeoWook ale to się cz
Fav Pairing: KangTeuk
Wysłany: 2011-06-26, 17:01   

Ja jeszcze dodam, że na tym forum nie tylko Adminki i Modzi wypruwają sobie flaki by wyglądało ono tak jak obecnie wygląda. Chciałabym podkreślić, że niektóre inne osoby także przejmują się jego losem. Hiiri prawie ostatnio nie spała by wszystko dograć jeśli chodzi o spotkanie a nikt nawet o niej nie wspomniał. To przykre.

Jeżeli chodzi o opłatę za forum to chętnie się dorzucę. To nie jest wielki problem by wysupłać z 10 zł a dzięki temu forum będzie mogło dalej się rozwijać.

Jeżeli chodzi o spotkanie to z wielką chęcią się na nim pojawię a w związku z tym, że zamierzamy przenocować większą ilość osób, razem z Hiiri obmyślamy jeszcze parę gier by nie nudzić się w nocy ^^ Tylko dziewczyny naprawdę mam nadzieję, że nie uciekniecie jak zobaczycie co zostało z tamtego mieszkania, bo tatuś uparł się by robić remont, ale my naprawdę starałyśmy się przywrócić to do stanu mieszkalnego TT__TT

Nie obiecuje, że będę się bardzo dużo udzielać na forum, bo to by było jak porwanie się z motyką na słońce, ale wygrzebuje się z tego koszmarnego dla mnie pod każdym względem roku, sesji, licencjatu i kiepskiego stanu zdrowia. Już zaraz wakacje, więc z pewnością znajdę trochę czasu na wyrażenie swojej opini na forum.

Co do obaw przed pisaniem to sama jestem strasznie nieśmiała i boję się obcych ludzi, ale staram się z tym walczyć i rozpoczynam udzielanie się na tym forum ^^
Ostatnio zmieniony przez Tusia 2011-06-26, 17:02, w całości zmieniany 1 raz  

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-26, 17:25   

Tak na dobrą sprawę to ja też jestem tu nowa..:) Nikogo nie znam i na początku czułam się obco.. Ale mimo nieśmiałości i tego, że strasznie boję się walnąć jakąś gafę staram się pisać.. Zresztą Super Junior łączy ludzi.. Tematów do gadki jest tyle, że nie wiem w czym wybierać.. W mojej okolicy nie mam z kim pogadać na temat Kpopu i ogólnie Azji bo nikt się tym nie interesuje, a mama ma już mojej gadki serdecznie dość.. To forum to tak naprawdę jedyne ujście gdzie mogę się dzielić swoimi przemyśleniami wrażeniami i opiniami na te tematy na których punkcie mam kota.. Czuje się na tym forum taką świetną rodzinną atmosferę.. nie dziwię się że adminki się denerwują i jak przeczytałam wasze posty to zrobiło mi się naprawdę przykro.. Strasznie chciałabym być na spotkaniu, nawet się zastanawiałam jakby to było, ale na razie nie mam możliwości.. Wkładacie w to forum tyle serca, że nie sposób jest się tutaj nie zaklimatyzować..
Może to zabrzmi bardzo melodramatycznie, ale to forum jest miejscem gdzie mogę być sobą i cieszyć się swoimi zainteresowaniami z innymi.. Przynajmniej nie uważacie że jestem nawiedzona i opętana jak większość moich znajomych i mamuśka, która zdecydowanie tego nie rozumie... Więc dziękuję za poświęcony czas i włożone serce!!<3<3

Tusia 

Wysłany: 2011-06-26, 17:34   

Natulka w pełni cię popieram i mogę powiedzieć, że czuję to samo ^^

Fanki SuJu łączmy się zamiast dzielić

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-26, 17:42   

Właśnie wszystkie opętane przez ducha Super Juniora..!!!!xD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-06-26, 19:16   

Cytat:
Ja jeszcze dodam, że na tym forum nie tylko Adminki i Modzi wypruwają sobie flaki by wyglądało ono tak jak obecnie wygląda. Chciałabym podkreślić, że niektóre inne osoby także przejmują się jego losem.

Tylko co to ma wspólnego z prowadzeniem forum? No i temat był pisany na początku czerwca, wtedy byłyśmy całkiem same z całym bałaganem i teraz też jesteśmy. Nie widzę żadnego wypruwania flaków ze strony innych osób o_O
Cytat:

Hiiri prawie ostatnio nie spała by wszystko dograć jeśli chodzi o spotkanie a nikt nawet o niej nie wspomniał. To przykre.

Wiem, że nie zabrzmi to miło ale... to przecież Rin jest organizatorką spotkania, nie widzę powodów żeby Hiiś miała nie sypiać po nocach o_O

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-06-26, 19:23   

Oiika napisał/a:
Cytat:

Hiiri prawie ostatnio nie spała by wszystko dograć jeśli chodzi o spotkanie a nikt nawet o niej nie wspomniał. To przykre.

Wiem, że nie zabrzmi to miło ale... to przecież Rin jest organizatorką spotkania, nie widzę powodów żeby Hiiś miała nie sypiać po nocach o_O

Szczególnie jeszcze, że prosiłam Hiiś o dwie rzeczy: sprawdzenie restauracji, na co musiałam czekać długo i zrobienie listy obecności (co wyszło ze strony Hiiś nie mojej, ja miałam swoją, ale dziękuję za zrobienie). Dodatkowo sama osobiście kiedy słyszałam od Hiiś, że jest zmęczona czy coś, kazałam jej to zostawić i iść spać, odpocząć, a resztę zostawić mnie. Więc o to by zarywała noce nikt jej nie prosił, a wręcz przeciwnie. Mówiłam, żeby to zostawiła? Mówiłam. Całe spotkanie ja zorganizowałam? Ja. Także nie widzę powodów by ona miała nie spać.

Saranghae <3

Tusia 

Wysłany: 2011-06-26, 21:15   

Ja tam tylko napisałam tak jak ja to odbieram i nie widzę powodu, żebyście mnie teraz miały pogryźć.
Co do Hiiś to bardzo chciała pomóc, bo organizowała wcześniejsze spotkanie i wie jak trudno jest to wszystko załatwić, żeby wszystko trzymało się kupy i chciała cię Rin poprostu trochę odciążyć, bo jednej osobie naprawdę by się to nie udało. A zrobienie tej listy to masakra była, spędziła nad tym kilka dni i nocy ciągłego ślęczenia przy kompie, więc myślę, że miło by jej było gdyby ktoś docenił jej ciężką pracę. Wystarczy zwykłe dziękuję ^^

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-06-26, 21:19   

Przepraszam, czy to temat wyciagania podziękowań dla Hiiri, czy dyskusja z początku czerwca na temat wycofywania się osób ze spotkania, mała aktywność użytkowników w tematach i działach o której dbają adminki i modzi i garść użytkowniczek? Myślę, że jeśli te starania były ogromne, to zostanie to jakoś wynagrodzone chociażby udanym spotkaniem, ale to nie temat do tego.

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi