| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
MUCC
Autor Wiadomość
Sayu 
MiŚ :D

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^.^ ale naj Mimi i Hae
Lover: KróliŚ <3 Kiciul <333 ZhouMi *Q*
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2012-10-05, 00:17   

mira napisał/a:

Monsun napisał/a:
wiem, ze panowie nie sa slicznymi chlopcami, za ktorymi uganiaja sie miliony nastolatek...
ja i moja znajoma zawsze mówimy, że Tatsurou jest tak brzydki, że aż piękny :D ale ja ogólnie mam specyficzny gust jeśli chodzi o facetów więc nie zwracajcie na mnie uwagi :roll:

Szanowne Panie Tatsu jest PIĘKNY! Jak można w ogole powiedzieć, że jest brzydki o.O To jest mój mężczyzna ;D

"Widziała jak usta Chula drgnęły rozbawione, aż wreszcie otworzyły się, a z jego gardła wydobyło się ciche szczeknięcie. <3"

私はあ葵を愛しています。<3

mira 
hidowskie dziecko

Fav Pairing: HeeTeuk
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2012-10-05, 15:44   

.....i o to właśnie chodziło w tym poście~~ Pod słowem "brzydki" kryło się "specyficznej urody".

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2012-10-09, 20:40   

Sayu napisał/a:

Szanowne Panie Tatsu jest PIĘKNY! Jak można w ogole powiedzieć, że jest brzydki o.O To jest mój mężczyzna ;D

Ja wiem, ze jest piekny XD A co do tego, ze jest twoj, polemizowalabym xd

A w temacie, dorzuce jeszcze cos takiego. Przecieki nowej PV xd
http://www.dailymotion.co...cc-mother_music

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2013-01-20, 14:35   

*przedziera się przez pajęczyny i kurz*
Nie ma to jak odwiedzić temat po długiej nieobecności tuż przed sesją 8-)

Zakończę (?) temat Tatsu stwierdzeniem, iż moim skromnym zdaniem każdy człowiek jest piękny na swój sposób ;)

Niestety PV na dailymotion już nie istnieje, ale czy chodziło o 'Mother' właśnie? http://telly.com/CGABM

Monsun 
Everlasting Mitang

Ulubieniec z SJ: Sungmin/ Heechul/ Zhou Mi
Lover: Tatsurou ( MUCC)
Fav Pairing: Hanchul
Wysłany: 2013-01-21, 00:14   

Tak, chodzilo o Mother. A jakie wrazenia po przesluchaniu calego albumu? Moim faworytem jest zdecydowanie Mr. Liar- nie mialam pojecia, ze Tatsurou umie wydawac z siebie takie dzwieki.

Musze sie pochwalic, ze dostalam z Japonii ksiazke z MUCC 8-) Jest piekna, cudowne zdjecia... tylko nie rozumiem ani slowa... Ale bede miala co dac do podpisu jak panowie pofatyguja sie do nas.

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-01-23, 20:06   

*ściąga pajęczyny miotłą*

Ja nie mam swojego faworyta przy tej płycie. Naprawdę, bardzo rzadko mi się to zdarza, ale po prostu wszystkie piosenki z tej płyty uwielbiam i nie wyobrażam sobie by któreś z tych piosenek tam zabrakło~
Ech z tego wszystkiego wychodzi, że ja uważam Tatsu za totalnego brzydala, a ja po prostu ubóstwiam jego specyficzną urodę *stara się zakończyć temat*

I w sumie to mogliby w końcu ruszyć te swoje przekochane osobowości i przyjechać... wystarczy mi, że Sony blokuje ich pv'ki~

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2013-01-24, 14:02   

Nie to żebym była fanką MUCC, serio, nie. Nie znam ich, nie znam nikogo, znam tylko kilka kawałków, ale po przesłuchaniu niektórych mogę powiedzieć, że nieźle brzmią i kocham głos wokalisty. Aż mi się przypomniały moje stare czasy jrocka. ;_; Mam do was pytanie. Może mi coś polecicie, bo ostatnio nie chce mi się słuchać popu, a potrzeba mi takiego mocnego hard rocka, metalu. Polecicie mi coś takiego od nich fajniejszego?
Ostatnio zmieniony przez Riqsha 2013-01-24, 14:02, w całości zmieniany 1 raz  

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2013-01-24, 21:34   

Jestem pod wielkim wrażeniem! To wydawnictwo zdecydowanie zasługuje na uwagę... wokal, kompozycje, różnorodność i spójność zarazem... wszystko na plus! Jak dla mnie odrodzenie zespołu i nie chodzi tylko o to, iż więcej gitarowego brzmienia pojawiło się na krążku.
Napiszę o ulubionych utworach, kiedy się w końcu na nie zdecyduję ;)

mira dokładnie! Nowy album niesamowicie mnie nakręcił na ich koncert :D

Riqsha, a jakie kawałki znasz/kojarzysz? pytam, żeby się propozycje nie pokrywały ;) Obecnie polecam przesłuchać ich nowy album "Shangri-La" ;)

Ostatnio zmieniony przez alskarkodo 2013-01-24, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2013-01-25, 10:24   

alskarkodo, z tego albumu przesłuchałam "Mr. Liar" i bardzo mi się spodobało. Ogólnie to jeszcze "Daikirai" znam i lubię. "Zetsubou" również. Najbardziej jednak lubię słuchać "Libra", nie mam pojęcia nawet czemu. I "Daikirai" w sumie też. Moja pierwsza ich piosenka, którą pokochałam. Tak jakoś najbardziej mi weszły. 8D
Ostatnio zmieniony przez Riqsha 2013-01-25, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  

mira 
hidowskie dziecko

Wysłany: 2013-01-27, 23:06   

Riqsha posłuchaj od nich utwory: "Sanbika", "Ageha", "Ame no orchestra", Freesia", "Akatsuki Yami", "Kuchiki no tou" i "Suno no shiro" - ubóstwiam te utworu :D

alskarkodo gdybym mogła to sama bym im ten koncert zorganizowała i zapłaciła im by tu przyjechali...

Odpowiedz do tematu