| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Red- zajebista relacja z SS4 in Pariiis ^^
Autor Wiadomość
EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2012-04-13, 21:33   Re: Red- zajebista relacja z SS4 in Pariiis ^^

RedWitch napisał/a:
O sławnym magnumowym nożu pisała już Oiika

Przyznam, że pomysł z lodowym nożem był bardzo kreatywny xDDD
RedWitch napisał/a:
Naprawdę nie wiem jak mogłyśmy go pomylić... masakra.

To jest hit z próby!
RedWitch napisał/a:
na próbie zapamiętałam, jak machał do wyimaginowanego tłumu, uśmiechając się do "fanów" xD to było tak zabawne, że z Oiiką non stop z tego lałyśmy xD

Wymyślił sobie fanów? Kyu Forever alone.... Szkoda, że nie mogłyście robić zdjęć na próbie :(
RedWitch napisał/a:
Siwonie, dziękuję Ci za to, że otworzyłeś mi oczy! :D KOCHAM CIĘ XD

Zauważyłam, że po SS4 nagle wszyscy stają się fanami Siwona. Co ten facet wam tam zrobił?! xDDD

Zazdroszczę wam tak fajnej zabawy na koncercie. To musiały być najbardziej super mega odlotowe 4 godziny! Zazdroszczę, zazdroszczę, zazdroszczę *.* (spalę się w piekle za to xD). Fajnie, że zareklamowałyście forum. A widelec, któryś SJowiec zapamiętał adres i pokusi się o odwiedzenie go? I zrobią nam darmowy koncert w Polsce za tą wspaniałą atmosferę w Paryżu :DDD

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2012-04-13, 21:33, w całości zmieniany 1 raz  

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-04-13, 21:38   Re: Red- zajebista relacja z SS4 in Pariiis ^^

EvilMonkey napisał/a:

RedWitch napisał/a:
na próbie zapamiętałam, jak machał do wyimaginowanego tłumu, uśmiechając się do "fanów" xD to było tak zabawne, że z Oiiką non stop z tego lałyśmy xD

Wymyślił sobie fanów? Kyu Forever alone....

Tak, poszedł na samą górę i machał do pustych krzesełek robiąc przy tym boską minę xDDDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-04-13, 22:12   

Red to ile Ty przesiadek mialas? :O czym tak ich zniesmaczylyscie? xD
RedWitch napisał/a:
dzień po nas byli tam Ming i Hae... :C

ja pitole! nie moglyscie jechac tam nastepnego dnia?! xD
RedWitch napisał/a:
tam się inaczej pisze a inaczej czyta xD

a gdzie tak nie jest? xD
RedWitch napisał/a:
Po tych 6 dniach znienawidziłam ten język soł macz.

ja go tam nigdy nie lubilam >< tak jak niemieckiego
RedWitch napisał/a:
wiecie, jakie to boskie uczucie widzieć kolesi na takim koncercie?! xD

wez jak widzialam na fotach to mi kopara opadla xD
RedWitch napisał/a:
potrafią jednym spojrzeniem roztopić serce człowieka

ja to widze na fotach i fancamach wiec coz to musial byc za widok na zywo </3
co tak slabo opisalas mina?:O ja myslalam ze bedziesz pisac poematy na jego temat a tu tak...normalnie? :O
RedWitch napisał/a:
taki sam kurdupel jak cała reszta SuJu xDD

o przepraszam! Siwon jest wysoki! poza tym... wysoka sie znalazla xD dla mnie to oni beda kurduplami niestety >< ale na szczescie dobrego biasa sobie wybralam :D
musze zapytac Leeteuka jakiej pianki/lakieru uzywa ze mu sie nie rozdupcyly wlosy xD
RedWitch napisał/a:
a potem gdy fanki miały śpiewać swoją partię, niepewnie wystawił nam mikrofon, jakby bojąc się, że europejskie fanki tego nie znaja. A gdy uslyszał, jak rozbrzmiewa śpiew fanek, poryczał się jeszcze mocniej.

Boze to jest jeden z najcudowniejszych ludzi jakich "znam". tylko dlaczego watpili w to ze Europejskie fanki znaja tekst? :O
RedWitch napisał/a:
Siwon to nie jest bezmózgowiec z samym absem

WE WROCLAWIU JAK SIE SPOTKAMY DOSTANIESZ KOPA ZA TO ZE KIEDYKOLWIEK TAK MOGLAS POMYSLEC?! od zawsze Wam powtarzalam ze to cudowny i inteligentny czlowiek o zlotym sercu a ten ABS i ogolnie wyglad to tylko dodatek!
RedWitch napisał/a:
Podnosił wszystko, co mu się rzuciło xD

o to bardzo wazna informacja! jak rzucac swoj numer z prosba zeby zadzwonil Siwon to tylko w lapki Hae xD
RedWitch napisał/a:
Zaczepili nas potem, chcąc wiedzieć czy jesteśmy z Polski

a co rozpoznali nasz jezyk? O_o a gapili sie boscie swirowaly! xD
aj spodobalyscie sie(tzn Ty Red) mu i posmutnial ze wracacie do kraju! dziwisz sie?
RedWitch napisał/a:
jednak ciesze się, że nie było mi dane poznać go bliżej xD

czemu sie cieszysz?!
RedWitch napisał/a:
a potem okazalo się, że jeden z nich też jedzie tym busem xD

o fuck! czekam na relacje Naos z busa do Polski xD
tenshukaku napisał/a:
jak ja byłem w Paryżu to moje znajome doświadczały tego samego xD

a to kobiety tam sa brzydsze duzo od Polek ze sie tak gapia? xD i tylko na kobiety?
RedWitch napisał/a:
wyglądamy przecież tak samo jak inni! xD

moze chodzilo o ubrania? bo francja tak jak tokio-ma swoja mode. jak czytalam kobiete na krancu swiata i martyna byla w tokio u takiej modnisi to sie smiala ze nikt w Tokio by nie zalozyl takich koszul jak maja kamerzysci z polski O_o
RedWitch napisał/a:
wolałabym, aby jednak wystąpili w innym kraju Europy xD

no byle w jakims blizej posli! Niemcy, Austria, Czechy, POLSKA...nawet Londyn byle nie Paryz no! ><
Riqsha-chan napisał/a:
a ja pomimo to i tak nie mogę się do niego przekonać

nie pokazuj mi sie na oczy xD
RedWitch napisał/a:
Tak, Sungmin, Teukie, Hyuk i Wookie są naprawdę malutcy
xD

a Hae? xD tak naprawde to chyba tlyko Siwon, Hee i Kyu sa tam wysocy. no i Mimi :P
Oiika napisał/a:
Tak, poszedł na samą górę i machał do pustych krzesełek robiąc przy tym boską minę xDDDD

to forever alone mnie zabilo xd on po prostu probowal jak to bedzie jak bedzie publika no! xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-13, 22:19   

Oiika napisał/a:
omona jak ja bym chciała to widzieć!!! to musiało być genialne xDD Kyu ma swój świat xDD

Red relacja boska, lałam ze śmiechu jak to czytałam xD Przydało mi się na poprawę dzisiejszego humoru ^^
Cytat:
Paryżanie są sadomasochistycznymi samobójcami. Przechodzą ZAWSZE na czerwonym świetle, rzucając się pod koła najbardziej rozpędzonego samochodu.
Jeśli nie przechodzisz na czerwonym swietle, widać, żeś turysta xD Ale jako, że wolałyśmy żyć, nie przechodziłyśmy na czerwonym xDD
leże xDD a my często przechodziłyśmy na czerwonym, cytuje Sal "jesteś w Rzymie to zachowuj się jak Rzymianin" xDD ale zawsze uważałyśmy ;D w ogóle jak byłyśmy w sobote pod łukiem to jakiś chłop szedł na czerwonym a koleś autem się zatrzymał i go zaczął wyzywać xD turysta:D nie no ale serio kierowcy to muszą na tych ludzi uważać! oni łażą wszędzie...u nas to nawet na zielonym trzeba mieć oczy dookoła głowy -.- ale słyszałam, że nie tylko we Francji ludzie tak chodzą xD w ogóle ludzie w Paryżu są DZIWNI. Momentami się ich bałam. xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-13, 22:23   

Aiko-chan, no a Koreanka na YT dlatego mowila ze u nas na ulicach jest bezpieczniej niz w Korei bo jak jest zielone to samochodu staja. a w Korei nie xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-13, 22:29   

maggdalena, haha widziałam ten filmik xDD jeśli ona uważa, że nasze ulice są bezpieczne to nie wiem co się dzieje w Korei xD tam to chyba już istna samowolka xD ale ja już dziś do mojej mamy mówiłam, że jak ktoś mieszka na stałe we Francji i jak przyjedzie do Polski to może zginąć na tych naszych drogach xD
Cytat:
przedrzeźniałyśmy babkę nagraną na taśmę, i ludzie gapili się na nas... xDD
haha nie zapomne tego xD no ale jak oni mają jakieś gejowskie stacje to co się dziwić, że to atrakcja dla turystów <lol2> ale chodząc po tym mieście czułam się jakbym miała na czole napisane "jestem z Polski", a przecież zachowywałyśmy się normalnie! No dobra może nie zawsze no ale... xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-13, 22:31   

Aiko-chan napisał/a:
i jak przyjedzie do Polski to może zginąć na tych naszych drogach xD

no jak bedzie na czerwonym lazl... ale pojdzie za tlumem no xD a w Seulu jest jeden z najgorszych ruchow drogowych na swiecie. 1 miejsce zajmuje Irak albo Iran juz nie pamietam. Seul jest na podium xD

Marleen 
Pastorowa

Ulubieniec z SJ: Wszyscy:)
Lover: Siwoniasty
Grupa krwi: Brh+
Wysłany: 2012-04-13, 23:32   

RedWitch napisał/a:

Marleen napisał/a:
Co do Paryża ...mi się wdaje że trzeba odwiedzić te miasto parę razy

Ja mam dziką nadzieję, że już SuJu nie będzie nas męczyć w Paryżu xD wolałabym, aby jednak wystąpili w innym kraju Europy xD

True...pojadę za nimi w każdy zakątek Europy ale chciałabym zwiedzić jakieś inne miasto... w Paryżu czuję się już w domu ~~ chociaż jest tego jeden plus ,znam Zenith i wiem jak i gdzie biec :DD kkk

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-04-14, 17:18   

Oiika napisał/a:
Tak, ale akurat wtedy zawsze coś jechało!!! xDDDDDDDD A jak stałyśmy i czekałyśmy to pustka na ulicy była xDD

Raz nawet miałam wrażenie, że nas coś chce przejechać xDD

EvilMonkey napisał/a:
Przyznam, że pomysł z lodowym nożem był bardzo kreatywny xDDD

Nie pamiętam już kto na niego wpadł, Oiika albo Naoś, ale wiem, że magnumowym lodożercą jest nanami, która od razu przyszła nam z pomocą! :D

EvilMonkey napisał/a:
To jest hit z próby!

Teraz wszyscy będą nam to wypominać xD

EvilMonkey napisał/a:
Wymyślił sobie fanów? Kyu Forever alone.... Szkoda, że nie mogłyście robić zdjęć na próbie :(

Nom, wymyślił xDD nie mogłyśmy oficjalnie, ale i tak co chwilę ktoś coś pstrykał xD

EvilMonkey napisał/a:
Zauważyłam, że po SS4 nagle wszyscy stają się fanami Siwona. Co ten facet wam tam zrobił?! xDDD

Nie wiem, ale nienawidzę go za to! przez niego mój cały światopogląd runął! xD

EvilMonkey napisał/a:
A widelec, któryś SJowiec zapamiętał adres i pokusi się o odwiedzenie go?

byłoby cudownie! ale szczerze, wątpię xD byli chyba bardziej stremowani niż my same xD

maggdalena napisał/a:
Red to ile Ty przesiadek mialas? :O czym tak ich zniesmaczylyscie? xD

Ja nie miałam żadnej, jechałam z Białegostoku do Wrocka 10h, a w Wawie pociągi zawsze się zatrzymują xD a zniesmaczyłyśmy ich rozkminianiem, kto z SuJu uprawiał już seks xD

maggdalena napisał/a:
ja pitole! nie moglyscie jechac tam nastepnego dnia?! xD

nie chciałyśmy w dzień koncertu jechać xD

maggdalena napisał/a:
wez jak widzialam na fotach to mi kopara opadla xD

A kolesie mieli bilet NA PRÓBĘ! KUMCZYSZ?! XD BIG FANI! XD

maggdalena napisał/a:
co tak slabo opisalas mina?:O ja myslalam ze bedziesz pisac poematy na jego temat a tu tak...normalnie? :O

Haha, bo ja wszystkie wrażenie dotyczące jego cudowności pozostawiam dla siebie xD to, co poczułam do niego (czyli moją zwielokrotnioną miłość) wolałam zachować w sekrecie, bo przyznam, że to spotkanie z nim było dla mnie bardzo osobiste i po prostu nie mam słów, aby wyrazić to, jak bardzo zajebisty jest na żywo. Nie zawiodłam się na nim xD

maggdalena napisał/a:
tylko dlaczego watpili w to ze Europejskie fanki znaja tekst? :O

skoro ich zajebista koreańska fanka z tej knajpy znała tylko 3 piosenki SuJu, to ja się nie dziwie, że Teukie miał obawy, tym bardziej, że nie wybadali jeszcze swoich europejskich fanów.

maggdalena napisał/a:
WE WROCLAWIU JAK SIE SPOTKAMY DOSTANIESZ KOPA ZA TO ZE KIEDYKOLWIEK TAK MOGLAS POMYSLEC?!

uwierz mi, że po programach, gdzie rozpaczał, że tyle trenował abs i nie mógł go pokazać, mogłam tak o nim myśleć xD teraz jednak wszystko się zmieniło i spłynęła na mnie łaska!

maggdalena napisał/a:
czemu sie cieszysz?!

Bo mimo wszystko nie był w moim typie xD

maggdalena napisał/a:
moze chodzilo o ubrania? bo francja tak jak tokio-ma swoja mode. jak czytalam kobiete na krancu swiata i martyna byla w tokio u takiej modnisi to sie smiala ze nikt w Tokio by nie zalozyl takich koszul jak maja kamerzysci z polski O_o

Było zimno i każdy mial kurtkę, więc nie chodziło o ciuchy, bo nasze były całkiem eleganckie xD wydaje mi się, że chodziło raczej o to, że w Francji jest straszna mieszanka kulturowa. Sami Murzyni i Arabowie. Gdy się wyczai kogoś o prawdziwym wygladzie Europejczyka, musi to być dla nich z lekka niespotykane chyba xD inaczej nie umiem tego wyjaśnić, bo na serio, wyglądałyśmy NORMALNIE XD

Aiko-chan napisał/a:
Red relacja boska, lałam ze śmiechu jak to czytałam xD Przydało mi się na poprawę dzisiejszego humoru ^^

ojej, a miałaś kiepski dzień? ;c

Aiko-chan napisał/a:
nie no ale serio kierowcy to muszą na tych ludzi uważać! oni łażą wszędzie...u nas to nawet na zielonym trzeba mieć oczy dookoła głowy -.- ale słyszałam, że nie tylko we Francji ludzie tak chodzą xD w ogóle ludzie w Paryżu są DZIWNI. Momentami się ich bałam. xD

DOKŁADNIE! w Paryżu każdy jakby mial ochotę Cię zabić, albo wcisnąc coś do kupienia xD takich ludzi jeszcze nie znałam xDD

Aiko-chan napisał/a:
haha nie zapomne tego xD no ale jak oni mają jakieś gejowskie stacje to co się dziwić, że to atrakcja dla turystów <lol2>

AHAHA xDDD pamiętam GUY MOQUET XD i każda próbowała geja przeczytać, a oni to czytają Gi Mokie xD masakra xD tak samo jak Ljeż xDD ale my się uśmiałyśmy czytając te nazwy xD nawet jak czytają Roosevelt, to dziwnie to brzmi xD

Marleen napisał/a:
w Paryżu czuję się już w domu ~~

mam to samo. Po tych paru dniach wiedziałam dokładnie co i jak. Nawet nauczyłam się tą ruską mikrofalę obslugiwać xDD

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-04-14, 17:53   

Cytat:
Po tych 6 dniach znienawidziłam ten język soł macz.

Ahahah PJONA XD.
Cytat:
Już wiem dlaczego Suju mają tylu fanów. potrafią jednym spojrzeniem roztopić serce człowieka, sprawić, że skoczy za nim w ogień.

Nic dodać, nic ująć, opisałaś to idealnie, aż mi sie ryczeć zachciało ;~;.
Cytat:
Żadna istota tak nie tańczy. Z Oiiką miałyśmy z wrażenia otwarte usta!

Omg, na Waszym miejscu stałabym tam zaśliniona jak krowa *___*.
Cytat:
rozdawał też autografy, podpisując się na koszulkach xD

Ciekawa jestem, ile fanek nadstawiało cycki XDDD
Cytat:
a potem gdy fanki miały śpiewać swoją partię, niepewnie wystawił nam mikrofon, jakby bojąc się, że europejskie fanki tego nie znaja. A gdy uslyszał, jak rozbrzmiewa śpiew fanek, poryczał się jeszcze mocniej. Całe Suju było zaskoczone, gdy usłyszeli nasz śpiew.

Bo jedyną wadą SuJu jest ta ich niewiedza, że poza Azją też mają mnóstwo fanów D:.
Cytat:
Spojrzałam na Oiikę i Naoś i uświadomiły mnie, że ON DO NAS WYSŁAŁ TEGO BUZIAKA.

OMG JELLY
Cytat:
Ogólnie w Paryżu miałyśmy duże wzięcie. Ludzie gapili się na nas bez powodu, a nam było z lekka głupio ><

No bo Polki sa najpiękniejsze przecież <3.
Cytat:
Chociaż nigdy nie zapomnę, gdy jarała się mikrofala, a jeden z Murzynów krzyknął "la probleme!" xDD epickie... xD

To mnie rozwaliło XDDD.

*idze ryczeć w kącie*
Red, dzięki za napisanie tej relacji ^^. I muszę być na następnym koncercie ; ;.

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2012-04-14, 21:47   

RedWitch napisał/a:
A kolesie mieli bilet NA PRÓBĘ! KUMCZYSZ?! XD BIG FANI! XD

WTF?! omona chce ich poznac! xD
RedWitch napisał/a:
fanka z tej knajpy znała tylko 3 piosenki SuJu

no tez fakt ><
RedWitch napisał/a:
i spłynęła na mnie łaska

amen!

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-04-15, 14:49   

Cytat:
Nawet nasz POLSKI FILM O JANIE PAWLE DRUGIM przerobili, dodając francuski dubbing. Po tych 6 dniach znienawidziłam ten język soł macz.

W sumie to się nie dziwię, mnie by wnerwiał fakt, że nic nie rozumiem XD co do dubbingów to według mnie to jest naprawdę karygodny zabieg, aktorzy w końcu wypruwają żyły żeby jakoś oddać emocje w filmach (w końcu to ich praca) a i tak ktoś inny to za nich robi -,- zwłaszcza nie cierpię tego zjawiska w anime ;<

Cytat:
Wyciągnęłyśmy naszą flagę i opatuliłyśmy się nią, czym od razu wzbudziłyśmy zainteresowanie WSZYSTKICH. Z parę razy proszono nas o zdjęcia, więc dumnie ustawiałyśmy się pozując. Myślę, że reklamę forum zrobiłyśmy bardzo dobrą, skoro o nas nawet Wookie w sukirze mówił^^

<3 naprawdę jestem z was dumna! Polska wreszcie została dostrzeżona! *-* Ach, ta flaga jest piękna <3

Cytat:
Tłum napierał, gubiąc i tratując wszystko. Gdy jakoś się przecisnęłyśmy, zobaczyłyśmy porozrzucane torby, ciuchy, buty...

Omona, po wyobrażeniu sobie tego to jest takie..śmieszne XD choć pewnie sporo osób później miało siniaki i nie tylko :-P

Cytat:
Podczas piosenek robił swoją bad minę. W czasie Bonamany zaśmiewał się z tyłu z Hyukiem, a gdy przyszła jego kolej, znowu miał swoją evil twarz xD naprawdę szybko potrafi się zmienić xD

Chciałabym to widzieć~ xD a już zwłaszcza zobaczyć go jako Marylin Mongroe <3

Cytat:
na próbie zapamiętałam, jak machał do wyimaginowanego tłumu, uśmiechając się do "fanów"

hahaha, widać bardzo poważnie podszedł do tej próby XD

Cytat:
Muszę przyznać, że wiem, dlaczego ma tak dużo zdjęć. On po prostu z bliska i na żywo jest prześliczny. Cudnie się uśmiecha, widać mu było dziąsła :D

Nie spocznę, dopóki nie ujrzę tych dziąseł na żywo! ^^

Cytat:
trzymał się na uboczu, chociaż przy Do Re Mi bawił się jak dzieciak! Nie wiedziałam, że jest w stanie tak się poruszać! Jego uśmiech potrafi roztopić serce..

Jeez, gdbym tak mogła paść ofiarą jego magnetyzującego spojrzenia umarłabym szczęśliwa <3

Cytat:
Przeczytał wtedy "Po Po Poland" a my wstałyśmy, wiszcząc na całą salę.

...<dedła po wyobrażeniu sobie tego>

Cytat:
Potem pamiętam, jak podczas Our Love ocierał łzy, a potem gdy fanki miały śpiewać swoją partię, niepewnie wystawił nam mikrofon, jakby bojąc się, że europejskie fanki tego nie znaja. A gdy uslyszał, jak rozbrzmiewa śpiew fanek, poryczał się jeszcze mocniej. Całe Suju było zaskoczone, gdy usłyszeli nasz śpiew.

Powinni bardziej wierzyć w zagraniczne fanki! W końcu to, że nazywamy się ELFami coś chyba świadczy, ne? Ale muszę przyznać (po obejrzeniu fancamów), że naprawdę świetnie to wyszło :3

Cytat:
OMG OMG OMG! Na Soundcheck podszedł w naszą stronę i spojrzał na nas swoimi cudnymi oczkami! Czy Wy wiecie, jak on jest mega śliczny?! Nie wiem, czemu jest tak niedoceniany!

Ja tam nie rozumiem jak można go nie kochać, przecież to cudne stworzenie *-* u mnie znajduje się w ścisłej Trójcy <3

Cytat:
Siwonie, dziękuję Ci za to, że otworzyłeś mi oczy! :D KOCHAM CIĘ XD

Ciekawe czy ja też po koncercie przeszłabym jakąś przemianę XD ale w sumie Wooniego tak i tak kocham więc.. :3

Cytat:
Spojrzałam na Oiikę i Naoś i uświadomiły mnie, że ON DO NAS WYSŁAŁ TEGO BUZIAKA. Na koncercie biegał wciąż z otwartą buzią, zaśmiewając się ze wszystkiego xD Podnosił wszystko, co mu się rzuciło xD

Hae, posłał wam buziaczka?! *-* *($#&&(*$^#~! jeez, on jest naprawdę jak szczeniaczek! I podniósł waszą flagę! XD

"Ogólnie o..." kompletnie mi rozwaliło mózg XD a zwłaszcza to o Murzynach - "la probleme~" XD

Red, ogromne dzięki za relację <3 tak szybko skończyłam ją czytać, że aż w szoku byłam ><

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-04-15, 17:46   

RedWitch napisał/a:
a koło nas siedziało dwóch Hiszpanów xD wiecie, jakie to boskie uczucie widzieć kolesi na takim koncercie?! xD
Wyobrażam sobie xDDD Haha, nie no, nieźle muszą być wkręceni w SuJu, skoro kupili aż bilety na próbę xD

RedWitch napisał/a:
To był jak bieg bydła. Inaczej tego opisać się nie da... ><
O matko :O To musiało być straszne x.x

RedWitch napisał/a:
Potem podczas próby pomylił miejsce i stanął koło Hae. Gdy menager przyszedł powiedzieć mu, że źle stoi, zaskoczony spojrzał na niego z szokiem na twarzy xD spojrzał w kartkę i poszedł za menagerem xD
Och kya! Mega urocze *-* A przynajmniej tak mi się zdaje, że było mega urocze xD Ja naprawdę nie wiem jak oni to robią, ale każda ich jakaś pomyłka jest urocza ^^ Czemu ja tak nie mam :C? Zawsze jak coś zrobię źle, to jakoś nie jest to tak urocze... xD"

RedWitch napisał/a:
Nie wiedziałam, czy patrzeć mu w oczy czy na jego biust xD
Niezły dylemat xDDD

RedWitch napisał/a:
trzymał się na uboczu, chociaż przy Do Re Mi bawił się jak dzieciak!
Kochany Yesiek ^^ I weź tu człowieku uwierz w to, ile on ma naprawdę lat... xD

RedWitch napisał/a:
Jednak nie mógł ich powstrzymać i płakal dalej.
Najlepszy lider na całym świecie T.T Niech ludzie sobie gadają co chcą, ale on jest najlepszy na świecie! Cieszę się, że zobaczył ile wsparcia i miłości Super Junior może dostać od europejskich fanek.

RedWitch napisał/a:
Czy Wy wiecie, jak on jest mega śliczny?!
Ja wiem, ja wiem ^^~!! A przynajmniej zdaje mi się, że wiem, bo czytając kolejne relacje odnoszę wrażenie, że jednak nie wiem, jak piękny i śliczny Wookie jest w rzeczywistości ^^"

RedWitch napisał/a:
Jak dla mnie- WOOKIE ma najlepszy głos z całego SuJu.
Też tak uważam :)

RedWitch napisał/a:
na tej próbie odkryłam, że Siwon to nie jest bezmózgowiec z samym absem.
Nie wiem czemu, ale po prostu nie potrafię przestać się w tym momencie śmiać xDD Ryczę ze śmiechu xDD To określenie mnie rozwala, serio!

Dzięki za relację Red ^^

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-03-05, 10:33   

Aż mi przykro, smutno i wszystko inne, że nie przeczytałam wcześniej tej relacji. Nie będzie Cię to dziwić, że cholernie Ci zazdroszczę, tak Ci zazdroszczę że aż się popłakałam XD Słowa nie opiszą tego, co się czuje ale mimo tego, kocham tę relację *q* mam nadzieję, że sama kiedyś napiszę taką relację! ^^

Cytat:
KYUHYUN- na próbie zapamiętałam, jak machał do wyimaginowanego tłumu, uśmiechając się do "fanów" xD to było tak zabawne, że z Oiiką non stop z tego lałyśmy xD

JUŻ SAMO WYOBRAŻENIE SOBIE TEGO POWALA XD Kyu jest cudowny, wyobrażenie go sobie to nie to samo, jak zobaczenie na żywo ;~~~; sadsgafagjghjadhksajh.

Hyukkiego chyba nie będę komentować, bo nawet nie wiem co ;w; TRZEBA GO ZOBACZYĆ I TYLE.
Cytat:

Na koniec solo rzucił swoją kurtkę w tłum xD

Fanki pewnie rozpoczęły o nią szaloną bitwę xD

Donghae, Donghae, Donghae. Widzieć takiego człowieka, szczególnie jeśli się go biasuje na żywo to coś pięknego ;~; lol, nawet teraz nie wiem, co mam napisać. Mam takie urocze feelsy ;`~~~~~;
Cytat:
Podnosił wszystko, co mu się rzuciło xD

No kurde xD NORMA :*

sjdhs nie wiem, co mam pisać bo teraz panują mną same głupie emocje i i i nie wiem co :c

PIĘKNE I TYLE.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Odpowiedz do tematu