| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Gwiazdy
Autor Wiadomość
Nikoko 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun i Donghae
Lover: Siwon <3
Kocham SuJu od: 01.12.2012
Wysłany: 2013-03-26, 15:49   Gwiazdy

Dodaję tutaj swoje pierwsze opowiadanie, bardzo się boję, gdyż uważam, że nie jest najlepsze, ale osobom, które czytały podobało się. Postanowiłam więc zaryzykować, proszę Was o konstruktywną krytykę :-P

Kiedy byłam mała, dziadek mówił mi, że gdy ktoś odchodzi wraz z nim gaśnie jedna gwiazda na niebie. Teraz wiem, że była to zwykła, zmyślona opowieść, ale zawsze w nią wierzyłam i wierzę nadal. Gdy patrząc w niebo, widzę miliony tych cudownie iskrzących się punkcików, wyobrażam sobie te wszystkie ludzkie istnienia...
Gdy tylko Cię zobaczyłam, czułam, że zostaniesz dla mnie jedną z tych gwiazd i miałam nadzieję, że będziesz świecił już zawsze. Lecz już wiem jak okropnie się pomyliłam...
Poznaliśmy się dokładnie dwa lata temu w jednej z miejscowych kawiarni, na Twój widok serce przyspieszyło, poczułam to coś. Uwielbiałam z Tobą przebywać, patrzeć w Twoje duże, brązowe oczy, oglądać Twój wyraz twarzy gdy targały nią różne emocje: złości, smutku, szczęścia. Kochałam Cię z całego serca, chciałam budzić się przy Tobie każdego poranka, wiedziałam, że w tych ramionach nic mi nie grozi. Poznałam Twoją rodzinę, są ciepłymi, miłymi ludźmi. Moich też od razu polubiłeś. Wiedziałam, że stworzymy udaną rodzinę, bo przecież taki był plan. Niestety wystarczył jeden dzień by wszystko legło w gruzach. Pamiętasz? Musiałeś iść na zwykłe, okresowe badania. Bo jak zawsze mówiłeś- zdrowie najważniejsze. Lekarzowi coś się nie spodobało w wynikach, więc zlecił kolejne i kolejne badania. Diagnoza była jedna-białaczka. Nie mogliśmy w to uwierzyć, ale nie poddawaliśmy się, spędziłeś w szpitalu kilka miesięcy. Lekarz powiedział, że są duże szanse na powrót do zdrowia. Wróciłeś do domu, wszystko się zaczęło układać od nowa, pokonałeś chorobę, ale czy na pewno?
Dokładnie 3 miesiące temu rano wstaliśmy, robiąc śniadanie źle się poczułeś, zemdlałeś, pojechaliśmy do szpitala, po badaniach okazało się, że wszystko wróciło. Choroba za wszelką cenę chciała zwyciężyć w tej bitwie. Byłam u Ciebie codziennie, widziałam jak nikniesz w oczach. Z każdą chwilą Twój uśmiech tracił intensywność, a oczy zdawały się być jakieś nieobecne. Nie dopuszczałam do siebie myśli, że może Cię zabraknąć, że zostanę tu sama. Niestety ktoś inny podjął za nas tę decyzję. Tego dnia siedziałam przy Tobie, wydawało mi się, że wyglądasz jakoś lepiej. Powiedziałeś wtedy do mnie, że nigdy mam się nie poddawać, żebym zawsze o Tobie pamiętała, ale również kazałeś mi obiecać, że jeszcze kiedyś będę szczęśliwa przy boku jakiegoś mężczyzny. Było to dla mnie niedorzeczne, nie chciałam być z nikim innym prócz Ciebie, ale wiedziałam, że chcesz dla mnie jak najlepiej więc tylko lekko skinęłam głową. Ostatnie słowa jakie wypowiedziałeś to – Tak strasznie Cię kocham, przepraszam, że muszę Cię zostawić. Później Twoje oczy zamknęły się, a maszyna stojąca koło łóżka zaczęła wydawać jednostajny dźwięk. W tym momencie ciało mojego ukochanego mężczyzny, opuściła dusza. Dla mnie kolejna, NAJWAŻNIESZJA gwiazda przestała świecić. Za każdym razem gdy patrzę w wieczorne niebo, zadaję sobie pytanie dlaczego akurat ta gwiazda musiała zgasnąć? Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Nigdy nie poznam odpowiedz na te pytania, ale wiem, że czas spędzony z Tobą, był najszczęśliwszym w moim życiu i nigdy go nie zapomnę. Ty już zawsze pozostaniesz w moim sercu i to tam do końca mojego życia będziesz świecił.

Matio 
Lord

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Sungmin
Lover: Kyu
Fav Pairing: KyuMin
Grupa krwi: Nie pamiętam
Kocham SuJu od: Pi razy oko - dwóch lat
Wysłany: 2013-03-29, 18:19   

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Niby nie wymienione są imiona w tej opowieści, ale to tylko sprawia, że jest ona tak uniwersalna. Niezwykła, naprawdę. Czasami gwiazdy gasną, abyśmy mogli dostrzec światło w sobie. I tym światłem rozświetlili noc czyjejś duszy. Trzymaj się i pisz dalej !

karolcia0596 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae
Wysłany: 2013-03-30, 16:28   

Na samym początku muszę napisać że nie umiem pisać komentarzy, ale wiem że muszę napisać. Uwielbiam takie opowiadania. Jest naprawdę śliczne, może dlatego że uwielbiam motyw gwiazd ^.^ Tego nie wiem. Ale wiem jedno że nie do końca oddałam w tej wypowiedzi to co czułam gdy to czytałam
Nikoko napisał/a:
Poznaliśmy się dokładnie dwa lata temu w jednej z miejscowych kawiarni, na Twój widok serce przyspieszyło, poczułam to coś. Uwielbiałam z Tobą przebywać, patrzeć w Twoje duże, brązowe oczy, oglądać Twój wyraz twarzy gdy targały nią różne emocje: złości, smutku, szczęścia. Kochałam Cię z całego serca,
ten fragment jest niesamowity
Mam ogromną nadzieje że jeszcze kiedyś będę miała przyjemność coś twojego przeczytać~!

Karola wiem, że mnie kochasz ^^~Cassie96 :*

Odpowiedz do tematu