| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Estoir
2014-01-20, 22:15
[13.12.2005/SHOW] Super Junior Show Ep.02
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-09, 09:25   [13.12.2005/SHOW] Super Junior Show Ep.02

2005.12.13 Super Junior Show Ep.02

Drugi odcinek Super Junior Show zawiera kontynuację gier i zabaw z poprzedniego odcinka. W finałowej rundzie tanecznej spotkają się Shindong i Sungmin. Kto użyje podstępu do zwycięstwa, a który z nich zostanie królem? W studiu pojawi się także... zwierzę? Następnie Juniorki zagrają w grę z obracaniem się w pozycji słoniowej trąby, po czym będą musieli od razu skoczyć. Kto i jakiego rodzaju upadki zaliczą, oraz jaka będzie czekała kara na przegranych? Osoby, które nie chcą widzieć Teuk'a i Hyuk'a "całującego się" z inną kobietą, proszone są o zażycie tabletki uspokajającej lub pominięcie fragmentu kary ^^
W tym odcinku przedstawiony jest "Pamiętnik EunHyuk'a". Zobaczycie jak wyglądało jego powitanie na nowej uczelni i co przygotowali dla studentów. Następnie przeniesiemy się do sali treningowej, w której Hyuk odpowie na pytania dotyczące tego, jak zaczął tańczyć, dlaczego i czy ma jakieś obawy z tym związane. Ponad to dowiecie się, kto mu robił zdjęcie nago pod prysznicem, a komu on zrobił zdjęcie pod prysznicem "nie całkiem nago" i pokazał to zdjęcie do kamery. Udadzą się do sklepu muzycznego, by kupić swoją płytę, dadzą autografy, a na koniec ukazana zostanie rozmowa telefoniczna Hyuka z jego mamą. Zobaczcie, czego jeszcze możecie się dowiedzieć o Dace Machine Super Junior'a.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: as tagged
Upload MU: swietej-pamieci
Tłumaczenie: swietej-pamieci
Czasówka: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-20, 22:15, w całości zmieniany 2 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-07-12, 20:58   

Sungmin musi mieć chyba teraz uraz... Shini najnormalniej w świecie go stratował swoim tyłkiem! xD
Aż mi się ciepło zorbiło na sercu (nie, to nie przez ten upał xD) kiedy Hae powiedział, że dla niego największym darem od Boga jest Super Junior <3
haha :lol: Tuśkowi musiało się chyba bardzo podobać jedzenie tego ciasteczka :mrgreen: on sobie chyba sprawy nie zdawał z tego, ze KangIn wszystko widział! xDDD
Shindongowi baaardzo pasowało to ubranie xD idealny rozmiar xDDD

Małpkowaty pamiętnik był fajny, ale większa uwagę zwracałam na Hae xDD Jesuuu, uwielbiam, kocham i czczę jego (Hae) fryzurę <33333 Pół długie, proste i brązowe <33 Też sobie takie zrobię xDDD
Podczas treningu/próby Rybka i Hyuk mieli te same bluzki! ;DDD urocze~ ^^
No i oczywiście historia ze zdjęciami i kąpaniem byla mega xD

Iiiii... Yesiowata solówa!! <33333 umarłam 54753243 razy <33

dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-07-13, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-07-12, 22:52   

Już na początku śmiechowe emocje wywołuje biedny Sungmin i jego spotkanie bliskiego stopnia z tyłkiem podstępnego "słonia" :) Ale pełna dawka humoru to gra ze skokami w dal, zaraz po obrotach :) Grację tych skoków można porównać tylko z tą wykazywaną przez podpitych kaskaderów :mrgreen:
A kara Tuśka i Eunhyuka z całuśnym zjedzeniem długiego ciastka jak najbardziej podobała mi się :)
Ha! A jak przy pierwszym podejściu prowadząca i Leeteuk zaprzeczali, że ich usta się nie dotkneły! Na ekranie widać było jednak co innego :mrgreen:

Pamiętnik Eunhyuka wydawał się nieco ciekawszy niż Ciula (choć Ciulka też był przecież świetny). Strasznie lubię Małpki taniec, świetnie się porusza. Poza tym pikantna opowieść o kąpieli zwraca szczególną uwagę ;-) Ale nie ma co, Małpka się tak łatwo nie da i też wkroczyła do łazienki, chcąc zemścić się na podglądaczu :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2013-03-26, 09:59, w całości zmieniany 4 razy  

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-07-15, 23:55   

Jak zwykle śmiechowy odcinek, spotkanie bliskiego stopnia Sungmin i tyłeczka Shiniego :-P . Mina Sungmina była świetna. Gra z obracaniem się w pozycji słoniowej trąby ciekawa, oczywiście Małpka przegrała zaliczył piękny upadek.
Ciasteczkowo-całusna kara była świetna (zgodziłabym się na taką karę z Małpą :lol: )
I oczywiście końcowa część odcinka pamiętnik EunHyuk'a, bardzo fajny był ten pamiętnik. Działo się w nim dużo więcej niż w poprzednim odcinku, podobały mi się ćwiczenie na sali.
Zrzesztą pamiętniki to moja ulubiona część każdego odcinka, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :-)
Solówka Yesia cudna.
Wielkie dzięki za tłumaczenie :->

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-07-19, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-08-20, 15:11   

aaach, tym razem Hyuk na celowniku! :3
Dziękuję za tłumaczenie! ;*

Co do odcinka... jak zwykle niesamowicie ambitny i powalający ^.^
Tusiek i ta noona wyglądali uroczo i zabawnie w tej 'karze' xD A noona była chyba wniebowzięta ^^

Biedny Min, zostać potrąconym przez słonia...^^

Co do pamiętnika Hyuka... jak tak mówił o swojej rodzinie za którą tęsknił, to aż mi się łezka w oku zakręciła...T^T Ale musze przyznać, że Małpka ma naprawdę uroczą siostrę :3
No i kurczę, mam nadzieję, że nasz Dance Machine nie ma już takich kompleksów.

A to zdjęcie Donghae... No, ja na miejscu Hyuka poczekałabym z zemstą z dwa dni, bo tak to wiadomo, że Hae się domyśli, że mu Hyuk do łazienki wlezie..^^
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-08-30, 16:03, w całości zmieniany 2 razy  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-20, 15:36   

Na początku bardzo dziękuję Espe za tłumaczenie ;*
A co do odcinka… to był boski xD
Jako pierwszy rozbawił mnie Minek tłumacząc się ze swojego upadku podczas tańca.. słoń i te sprawy xD Nie no akcja była genialna, a Shini udawał jakby nie wiedział o co wogle chodzi xD
Zabawa z okręcaniem się zawsze doprowadza mnie do śmiechu. Tym razem też tak było. Jak tylko Tusio wyszedł to wiedziałam, że się wywali przy skoku xD Kangin jakoś się utrzymał na nogach.. ale ledwo, ledwo xD Zachwyciłam się jak Don powiedział, że darem jaki on otrzymał od Boga jest Suju *__* kochany on jest! Minek zrobił wślizg na swoje zgrabne 4litery. Shini..om xD skoczyć skoczył..ale troszkę mu się kierunki jak widać pomyliły.
Też chce jeść to długie ciastko z Tuśkiem!.. i też chcę żeby się tak skończyło! I to dwa razy.. zazdroszczę prowadzącej maxymalnie. I jeszcze dobiła mnie Hyukiem
I spełniło się życzenie Kangina xD Shini w dziecięcych ubrankach.. co prawda podejrzewałam, że trzeba było troszkę pomóc w spełnianiu tego marzenia, ale co tam..
Pamiętnik Hyuka bardzo mi się podobał.
Uwielbiam patrzeć jak chłopcy ćwiczą układy, robią to tak naturalnie jakby śledzące ich kamery wogle nie istniały. I Małpek ma cudne zdjęcia na telefonie *_* najlepsze było jak pokazał zdjęcie siostry i walnął, że obecnie jest singielką xD ciekawe ilu facetów się nią po tym zainteresowało. No i wiadomo.. DongHae musiało być xD I kupił jedzonko dla Minka- jak słodko ;)
Cudowny odcinek ^^
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-08-21, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-20, 16:28   

oho... po pierwszym odc. nie mogę się doczekać kolejnego xD

Edit: odc. faktycznie mnie nie zawiódł, bo był świetny. Uwielbiam tą grę z "długim ciastkiem", zawsze się przy tym można nieźle uśmiać.
Ale Shini nie ładnie się zachował w stosunku do Mina, tak go brutalnie popychając :-P
No i pamiętnik EunHyuka zrobił na mnie wrażenie, szczególnie kiedy zapytali się go o taniec, a on musiał powiedzieć co myśli o tym jak tańczy. Zawsze uważałam go za mistrza i uwielbiam patrzeć jak tańczy i nigdy nie myślałam, że mógłby mieć kompleksy (?) na tym punkcie. I zawsze jest mi trochę przykro jak oni wszyscy tęsknią za swoją rodziną, w Korei na serio panują inne stosunki pomiędzy dziećmi i rodzicami niż u nas :-P
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-08-20, 19:35, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-09-02, 23:28   

odcinek fajny, tylko szkoda, ze rozbil ta gre na 2 czesci, bo durnie to wygladalo, ale ogolnie swietne to bylo ;d
kary byly najlepsze haha myslalam, ze umre podczas karnego ciasteczka :D hyuk byl najlepszy xD. a jak shin ubral ta dziecieca pizame to gleblam xD lezlam pod biurkiem XD ale nie chce nic mowic pasowalo to do jego image;u :D i tych wlosow ahaha xD komedia normanie xD

pamietnik hyuka byl kochany. n jest taka niesmiala osoba , ahh urocze;d jak wystepowali w sql tez bylo fajne xD i ten ich pamietny taniec xD nie wiedzialam, ze hyuk jest taki niesmialy, problemy z wyrazaniem uczuc nawet w stosunku do rodziny, ale rozumiem go w zupelnosci ja mam to samo .

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-09-03, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-01-05, 16:04   

Biedny Min został staranowany przez Shiniego jego wielkim słoniowatym tyłkiem xD
Lubię gry z długim ciastkiem zawsze się można przy nich świetnie ubawić :mrgreen:
Kolejna runda trochę dziwna była ;d
Fajny odcinek i dzięki za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-01-08, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Wysłany: 2012-01-08, 14:38   

Fajny fajny, tylko że z Kangina się wyśmiewali ^^ Oglądajac to od razu mi się przypomniało EHB :mrgreen: Jak Donghaś powiedział ze super junior to jego dar od Boga to się wzruszyłam i widać mu było przez chwile bielizne :mrgreen: Kary były dosyć 'apetyczne' :))

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-01-08, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-02-21, 11:46   

dzięki za tlumaczenie i moja pierwsza myśl - czy Oni ciągle chodzą głodni?! ;-D
Program:
Shini najlepszy!!! :mrgreen: i za słoniowy tyłek i wylądowanie poza granicą i kara na koniec ;) tylko biedny Sungmin przez dłuższy czas nie mógł podnieść się z ziemi ;)
i rozczuliły mnie słowa Hae.. takie prosto z serca wypowiedziane.
a takie kary to ja rozumiem :-D (też bym polubiła tę z ciasteczkiem) aczkolwiek zdecydowanie Hyuk wydawał się lepiej bawić a Teuk jakby był trochę zawstydzony??
No i to co powiedział Teuk na koniec się sprawdza - chłopcy faktycznie baaardzo ciężko pracują aby być tym kim są. I za to ich kochamy i dziękujemy!!
Pamiętnik:
(... proszę, na prawdę proszę aby Hyuk nie wrócił do tej fryzury!!- musiałam to wyrzucić z siebie)
jedno co rzuciło mi się w oczy to jak Hae ciagle gapił się na okno jak wracali z Uniwersytetu ;-)
a co do samego Hyuka - mam nadzieję, że pozbył się tych swoich kompleksów i blokady psychicznej bo jeśli On niewystarczająca dobrze tańczy to kto?? nie zgadłabym, że jest taki nieśmiały. A zarazem odważny - bo opowiadać o swoich słabościach wcale nie jest łatwo - i zdeterminowany aby ciągle iść do przodu i być coraz lepszym. Brawo! Eunhyuk, fighting!
I słodkie były takie same bluzki EunHae ;) nie mówiąc o sytuacji z kąpielą :-D :-D ja tam się nie dziwię zapobiegawczości Hae - skoro sam wpadł na taki pomysł musiał liczyć się z odwetem Hyuka ;) a swoją drogą cóż za pomysł Rybki :-P :->
zakupy - ten prezent dla Mina - Małpka zachował się bardzo miło :)
i gdybym to ja ich spotkała to normalnie ani "me ani be" chyba bym nie wydukała z siebie;) a moment składania autografów - czyżby Hae miał wątpliwości jak się nazywa tudzież jak się ma podpisać!? :-D
oj rozbrajają mnie chłopaki :-)
Piosenka - komentować nie mam czego bo w końcu to głos Yesunga - a on mówi sam za siebie

[ Dodano: 2012-02-21, 13:55 ]
aaaa zapomniałam przecież o tekście numer 1
"Kangin, proszę powiedz kilka słów zanim zaczniesz.
-Oczy głębokie jak jezioro?
-Skąd to wytrzasnąłeś?
-Z mózgu?
-Wciąż masz swój mózg?
-Jest tam kto? Halo, jesteś tam?
-To nie tam~"
dobrze, że leżałam w łóżku bo inaczej zaliczyłabym bliskie spotkanie z podłogą ;-D:-D:-D :lol:
Ostatnio zmieniony przez nenn 2012-02-21, 13:57, w całości zmieniany 2 razy  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-05-01, 22:50   

Fajny odcinek :D.
Gry były zabawne i moment gdzie biedny Sungmin został staranowany przez Shiniego bezcenny :P.
W drugiej połowie odcinka Hae miał brązowe włoski T^T ... a ja już się przyzwyczaiłam do jego jasnej bujnej czuprynki :P.
W poprzednim odcinku Ciulek był głodny, teraz Eunhyuk to w następnym Siwon zapewne też będzie :P.
Czy tylko ja uważam że te lalki były przerażające ?. (Moment gdzie przez chwile zostały pokazane te lalki i obok Hyuk).
Historia zdjęcia z komórki Awww *w*.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-05-02, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-05, 16:11   

sciaga

Biedny Sungim.. przezyc zderzenie z Shinim to duzo :D
Ta konspira żeby tylko Shini założył dziecięce ciuszki.. hihi wygladal prawie jak w pajama party xD
Wystep chlopakow na uczelni Eunhyuka.. chce taki na żywo na rozpoczeciu roku!
Siosta Hyuka jest naprawde ładna. ;)
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-05, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-10-21, 02:53   

pobieram, mam nadzieję że będzie działać ;~~;

EDIT:

Drugi odcinek zdecydowanie lepszy niż pierwszy, podobał mi się bardzo *.* Głównie ze względu na pamiętnik Eunhyuk'a, na którym pod koniec się wzruszyłam. Mówił, że widzi w tym jak tańczy jeszcze jakieś braki, to teraz jak patrzę na to jak tańczy widać, że przez ten cały czas pracował nad sobą i swoimi umiejętnościami, co naprawdę mnie cieszy.
Wrócę do zabawny na samym początku, najbardziej rozwaliło mnie nazywanie Shindonga słoniem, kiedy Sungmin upadł xD Z początku myślałam, że coś się stało, bo nie zauważyłam, że Shini do staranował xDDDD Biedny Sungmin, a Shini również, bo został nazwany słoniem :c
Następnie podobało mi się to kręcenie w kółko, co jedynie kojarzy mi się z weselem,tam jest podobnie tylko się nie skacze jak robili chłopaki <3
Słowa Donghae na dar, jaki dostał od Boga piękne były ;~~; w sumie sama lepiej bym tego nie określiła, dla mnie również Super Junior jest ogromnym darem od Boga. Tak, Hae nie zaliczył gleby, ale nie wiem po co zbliżali kamerą na jego tyły xD *_* NAJLEPSZY UPADEK SHINDONGA xD myślałam, że nie wyrobię tam ze śmiechu, to było piękne ;~~;

WRESZCIE JESZCZE RAZ PAMIĘTNIK HYUKA.
Bardzo mi się podobał, cieszę się że ściągnęłam ten odcinek, bo jakoś często to odkładałam, nie chciało mi się ;P ale teraz przez ten pamietnik wielbię Hyukjae jeszcze bardziej, moje zauroczenie co do niego wzrasta z każdą chwilą <3
BARDZO PODOBAŁY MI SIĘ WŁOSY EUNHYUKA  *______________* BARDZO, BARDZO.

Dziękuję, dziękuję z całego serca za tłumaczenie!

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2012-10-21, 05:22, w całości zmieniany 1 raz  

Emiko Takeshi 

Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2013-05-07, 18:14   

Jeju! Shidong w dziecięcych ubrankach!!! Te ubranka dla dzieci muszą być naprawdę elastyczne i wytrzymałe. Najlepszy motyw jak pokazywali jak naprawdę wyglądało to losowanie. Te pocky game za karę...prowadzącej chyba ta gra się spodobała,a swoją drogą chłopaki mieli kiepski zmysł równowagi (EHB tylko to potwierdza), ale ja pewnie tez bym się wywaliła. Sungmin rozwalił całą układankę...dużo siły. W ogóle pamiętnik Hyuk'a momentami taki wzruszający Q.Q

Dziękuję bardzo za tłumaczenie! Gomawo~!
Ostatnio zmieniony przez Emiko Takeshi 2013-05-10, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi