| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit
Autor Wiadomość
Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-06-08, 10:10   [04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit

[04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit

Cytat:
Yesung jest w Mouse Rabbit teraz. Przyjmowal od nas zamówienia, a potem poszedł odpocząć.

Ma na sobie czarny top z kosmicznymi wzorami, wytartą, jeansową kurtkę, czarne okulary i czarną czapkę z żółtą, uśmiechniętą buzią.

Nie widziałam jego spodni lol zobaczę je i potem o nich napiszę.
Powinnam zacząć wymyślać pytania do Yesunga, bo za każdym razem, gdy go widzę, mam pustkę w głowię i polegam

Wrócił za kasęㅋㅋ

Gdy nikt nie zamawia, idzie za kasę:D

Może wciąż się tu kręci, bo jutro jest święto państwowe~^^

Yesung wyszedł z Mouse z Yerodzicami, gdy już zamknęli sklep. Pomachał nam i powiedział "annyeong" ^^

Yesung miał na sobie czarne jeansy z łańcuchem po prawej stronie i białe koszykarskie buty.

Tak myślę, że były to koszykarskie buty ;;; WYGLĄDAJĄ JAK KOSZYKARSKIE BUTY

Source: 이림 ‏@pigeoncloud

Cytat:
Yesung zapytał się w wojsku, czy może iść do mobit, pozwolili mu, lecz nie zezwolili na zdjęcia

Source: 시지아 ‏@shijialee & 시지아 ‏@shijialee

Cytat:
Kim Jongwoon opuścił mobit, był w bardzo dobrym nastroju. Zastanawiał się czy iść w prawo czy w lewo, fani zapytali się dokąd idzie, zrobił kwaśną minę i wzruszył ramionami. Machałam do niego z daleko jak szalona, w końcu mnie zobaczył i odmachał, machał także w innych kierunkach. Czekał na swoich rodziców, aż wyjdą, i zamknął drzwi. Jongjin podjechał i zabrał go, gdy odjeżdżali, (Yesung) odwrócił się i powiedział "pa~~~~" nawet aż do tamtego momentu był wciąż w dobrym nastroju.

Source: YSharon_, Translation by: ★ ‏@YeLockstar
All PL trans by: Nishi @ superjunior.pl

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-06-08, 18:52   

mam nadzieję, że żadna głupia fanka nie zrobi mu zdjęć... i jestem ciekawa, czy jakby jakiś ELF powiedział, że nie opublikuje zdjęcia, to czy by Yesio się zgodził na fotkę :P
dobrze, że może chodzić do Mobita :) i jak zwykle ma problemy z kierunkami etc xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Odpowiedz do tematu