Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit
Author Message
Nishi
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Posted:    [04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit [ !!! ]

[b][04.06.2013/SPR] Yesung w Mouse Rabbit[/b]

[quote]Yesung jest w Mouse Rabbit teraz. Przyjmowal od nas zamówienia, a potem poszedł odpocząć.

Ma na sobie czarny top z kosmicznymi wzorami, wytartą, jeansową kurtkę, czarne okulary i czarną czapkę z żółtą, uśmiechniętą buzią.
[img]https://pbs.twimg.com/media/BL_8gK5CIAAS6Lb.jpg[/img]
Nie widziałam jego spodni lol zobaczę je i potem o nich napiszę.
Powinnam zacząć wymyślać pytania do Yesunga, bo za każdym razem, gdy go widzę, mam pustkę w głowię i polegam

Wrócił za kasęㅋㅋ

Gdy nikt nie zamawia, idzie za kasę:D

Może wciąż się tu kręci, bo jutro jest święto państwowe~^^

Yesung wyszedł z Mouse z Yerodzicami, gdy już zamknęli sklep. Pomachał nam i powiedział "annyeong" ^^

Yesung miał na sobie czarne jeansy z łańcuchem po prawej stronie i białe koszykarskie buty.

Tak myślę, że były to koszykarskie buty ;;; WYGLĄDAJĄ JAK KOSZYKARSKIE BUTY[/quote]
[size=9]Source: 이림 ‏@pigeoncloud[/size]

[quote]Yesung zapytał się w wojsku, czy może iść do mobit, pozwolili mu, lecz nie zezwolili na zdjęcia[/quote]
[size=9]Source: 시지아 ‏@shijialee & 시지아 ‏@shijialee[/size]

[quote]Kim Jongwoon opuścił mobit, był w bardzo dobrym nastroju. Zastanawiał się czy iść w prawo czy w lewo, fani zapytali się dokąd idzie, zrobił kwaśną minę i wzruszył ramionami. Machałam do niego z daleko jak szalona, w końcu mnie zobaczył i odmachał, machał także w innych kierunkach. Czekał na swoich rodziców, aż wyjdą, i zamknął drzwi. Jongjin podjechał i zabrał go, gdy odjeżdżali, (Yesung) odwrócił się i powiedział "pa~~~~" nawet aż do tamtego momentu był wciąż w dobrym nastroju. [/quote]

[size=9]Source: YSharon_, Translation by: ★ ‏@YeLockstar
All PL trans by: Nishi @ superjunior.pl[/size]

maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:     [ !!! ]

mam nadzieję, że żadna głupia fanka nie zrobi mu zdjęć... i jestem ciekawa, czy jakby jakiś ELF powiedział, że nie opublikuje zdjęcia, to czy by Yesio się zgodził na fotkę :P
dobrze, że może chodzić do Mobita :) i jak zwykle ma problemy z kierunkami etc xD

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: