| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[07.06.13/SPR] Kyuhyun i Henry podczas nagrywania Music Bank
Autor Wiadomość
Emiko Takeshi 

Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2013-07-02, 22:31   [07.06.13/SPR] Kyuhyun i Henry podczas nagrywania Music Bank

Cytat:
Biały fortepian na występie Henry'ego. ^^

Kyu żartuje! Podszedł do fortepianu jakby miał zamiar zagrać, więc wszyscy krzyczeli, ale on poszedł dalej lol

Kyu wyszedł ponownie i chodził na przeciwko ławeczki od fortepianu, więc znów krzyczeliśmy, a on poszedł dalej!! Troll!!!

Myślę, że Henry miał napisane na szyi "Strings". Trochę ciężko było dojrzeć ><

Source: Melanie ‏@Miran02125
Cytat:
Kyu bardzo zabawnie tańczył. Tae/Hen wyglądają niesamowicie, a Kyu wygląda sztywno.

Jest choreografia z chustkami ♥♥ położyli je sobie na ramionach, zdjeli je, tańczą, etc.

Kyuhyun żartuje, po tym jak zażartował z fanów dwukrotnie, "wykonał" szczęśliwy uśmiech. ㅋㅋㅋ
Henry zagrał kawałek, to było naprawdę słodkie. Robiliśmy "uwoooooo" za każdym razem, gdy ćwiczył. ㅋㅋ
Po nagraniu Henry poszedł i rozmawiał z Kyu za sceną, czekając na kolejne ujęcie.
Trochę martwiłam się, gdy Henry zeskoczył z białego fortepianu, po tym jak na nim tańczył!
Podczas występu Henry'ego na tyle sceny było okno z efektem deszczu♥♥, boki są z białych bloków. Podczas nagrywania Intro, odwrócili się w stronę maszyny do wytwarzania mgły, a my robiliśmy "uwoooo".ㅋㅋㅋㅋ
Henry podczas Intro grał na fortepianie i wyszeptał "I'm trapped"seksownym głosem /umiera/

Source: Naya ‏@Youngwoonjungsu
Cytat:
Henry: Dziękuję wam bardzo za przybycie. Proszę, przesłuchajcie album, ciężko nad nim pracowałem.

Henry dał kciuk w górę i w dół, a fani dali w górę. Kyuhyun droczył się z fanami przechodząc blisko fortepianu.

Kyuhyun robił dziwne fale (machając i poruszając szyją)

Kyuhyun i Taemin byli ukryci za białymi blokami na scenie. Zerkali na występ Henry'ego.

Kyuhyun wydawał się zmęczony czekaniem. Usiadł na białym bloku na tyle.

Na koniec Henry i Kyuhyun byli na scenie. Zawołali Taemina, aby do nich podszedł.

Kyuhyun: Cześć. Proszę, dbajcie o naszego Henry'ego. Moja część jest krótka, wiec nie oczekujcie zbyt wiele~

Kyuhyun: Henry i Taemin będą kontynuowali promocję. Proszę, dopingujcie ich.

Henry ćwiczył grę na fortepianie zanim rozpoczęto nagrania. Pięknie♥

Kiedy nagrywanie dobiegło końca, Henry powiedział: "Zrobione??"

Przed próbą, Taemin (lub Kyu?) nagle krzyknął "ah!" z boku.ㅋㅋ

Strój Henry'ego jest jednym z MV. Kyuhyun tak samo, tak myślę (kraciaste ubranie + spodenki?).

Source: @NKSubs
Cytat:
Niebieskie balony dla Henry'ego!!! Z napisanym na nich "Trap"!!

Biały fortepian na środku sceny! Wystąpią z dwoma piosenkami?

Henry zagrał intro, na końcu wyszeptał "I'm trapped".

Między ujęciami lub podczas oczekiwania Henry grał na fortepianie, tak pięknie.

Publiczność krzyczała "oooooh wooaaa oooh" uroczy.

Henry był bardzo zdenerwowany i uroczy hehe ilekroć testowano zoom kamery, on popisywał się swoim zuchwałym uśmiechem. ^^

Kyu był tak aktywny! Machał do fanów dwoma rękoma, podczas skoków! I mówił wszystkim, żeby wspierali Henry'ego i oglądali jego występ uważnie.

Kyu żartował. Podszedł do fortepianu udając, że ma zamiar usiąść, wtedy wszyscy zaczęli krzyczeć, od odszedł >< zrobił tak dwa razy

Występ Henry'ego był tak piękny, wtedy założył tę absurdalną kurtkę Jeremy'ego Scott'a do zwiastuna.

Ale naprawdę scena była piękna, z białym fortepianem na środku, białymi pudłami po bokach i efekty spadającej wody.

Henry wykonał jedną piosenke "Trap" i wstęp na fortepianie ^^

Henry zagrał drobny kawałek "Rhapsody in Blue" <33333

Oh, na koniec mikrofon Taemin'a prawdopodobnie nie działał, więc Kyuhyun podszedł blisko twarzy Tae i Taemin mówił przez mikrofon Kyu.

W "Trap", Kyuhyun pojawia się i dzieli tancerzy na dwie grupy i wychodzi ze środkaㅋㅋㅋ

Source: Anh★ ‏@Chasinghapiness
Cytat:
Zobaczyłyśmy van'a Kyu i kogoś w środku. W tym przypadku nie wiedziałyśmy kto to, więc zajrzałyśmy do samochodu. Lols on wiedział, ale nie ruszył się, tylko śmiał się z nas. Kiedy Youngsun wrócił, śmiał się. Kyu poprosił go, aby odjechał. Hahh, my chodziłyśmy wokół samochodu, próbując jakimś sposobem zajrzeć do środka.

Source: 시지아 ‏@Shijialee
Shared at sup3rjunior.com by myblacksmile101
TAKE OUT WITH FULL AND PROPER CREDITS.
Pl trans: Emiko Takeshi @superjunior.pl
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2013-07-02, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-07-10, 23:36   

Kocham "Trap" <33333
Emiko Takeshi napisał/a:
Kyu żartuje!
Zabrzmiało jakby to było coś niespotykanego i niecodziennego :DDD
Emiko Takeshi napisał/a:
Tae/Hen wyglądają niesamowicie, a Kyu wygląda sztywno.
No troszkę trudno porównywać dwóch pierwszych z Kyu ...
Emiko Takeshi napisał/a:
Henry podczas Intro grał na fortepianie i wyszeptał "I'm trapped"seksownym głosem /umiera/
Wizualizuje to sobie i również umieram *__*
Emiko Takeshi napisał/a:
Henry: Dziękuję wam bardzo za przybycie. Proszę, przesłuchajcie album, ciężko nad nim pracowałem.
Przesłuchałam i to nie raz nawet! Naprawdę mi się podoba i jestem duuumna z Niego!
Emiko Takeshi napisał/a:
Moja część jest krótka, wiec nie oczekujcie zbyt wiele~
Może i faktycznie nie jest nie wiadomo jak długa, ale trzeba przyznać, że nadaje swoistego brzmienia :)
Emiko Takeshi napisał/a:
Niebieskie balony dla Henry'ego!!! Z napisanym na nich "Trap"!!
Te balony są super! Ktoś wpadł na bardzo prostu ale i efektowny pomysł.
Emiko Takeshi napisał/a:
Ale naprawdę scena była piękna, z białym fortepianem na środku, białymi pudłami po bokach i efekty spadającej wody.
Sceneria robi wrażenie. Zresztą wszystko co związane z tą piosenką jest takie. No może oprócz strojów z występów, bo tam to w ogóle nie pojmuje konceptu.
Emiko Takeshi napisał/a:
próbując jakimś sposobem zajrzeć do środka.
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła :P

Odpowiedz do tematu