Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Relacja z SS5 w Londynie
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Relacja z SS5 w Londynie
Author Message
maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:    Relacja z SS5 w Londynie [ !!! ]

napisane najszybciej, jak byłam w stanie...

Nie wiem, który raz próbuję to sobie w głowie ułożyć i napisać. Nie ogarniam życia. Po prostu ciągle nie dociera do mnie, że to już było, że widziałam ich na żywo... Ciągle mam wrażenie, że mi się to tylko śniło, albo że widziałam to na YT. Chociaż czasem do mnie dociera jakiś przebłysk, zwłaszcza kiedy oglądałam fancamy i swoje własne zdjęcia/filmiki, że przecież to widziałam. I to na żywo! Teraz postaram się przelać swoje nieogarnięte feelsy do tego tekstu. Wiem jednak, że nie interesuje nikogo nic, poza samym dniem koncertu, dlatego wszystko inne streszczę. Aha, z góry przepraszam, ale nie będzie to jakoś ułożone w kolejności, bo się po prostu nie da! Myślałam, że dam radę, ale to niemożliwe... Dużo filmików i zdjęć nie mam, bo nie chciałam koncertu widzieć w aparacie.
A więc tak w skrócie:

[b]6.11[/b]: wyjechałam pociągiem do Poznania, który spóźnił się 30 min, więc czekałam na niego 30min. Tam, W KOŃCU!, spotkałam się z koleżanką. Żałuję, że tak krótko, ale nadrobimy to Prawie spóźniłam się na pociąg do Wrocka, ale udało mi się na niego zdążyć, ponieważ... on też się spóźnił xD Przez pośpiech nawet dobrze się z Florą nie pożegnałam, ale to też nadrobimy xD We Wrocławiu byłam ok 21:20 - odebrały mnie Laura, Mizuki i Natsu i pojechałyśmy spać do Laury. Taaaa, spać xD Spałam 3h
[b]7.11[/b]: pojechałyśmy na lotnisko, odprawiłyśmy się itd. Lot samolotem bardzo mi się podobał Nie miałam zatkanych uszu, ani nic takiego, a widoki z okienka... Cóż, chmury skojarzyły mi się z watą cukrową, albo z lodami śmietankowymi Jakie było moje 1 wrażenie, kiedy zobaczyłam z góry Anglię? ALE WIOCHA! xD Widać było same pola i jakieś skupiska domków, tudzież pałacyki Lądowanie super, czkanie na autobus, podróż nim na Victoria Coach Station, czekanie na kolejne dziewczyny, podróż metrem do hostelu i... to jest najlepsze! Wszyscy dostali pokoje z KABINĄ PRYSZNICOWĄ w pokoju. Tylko ja, Patryk, Agnieszka i Paulina mieliśmy osobną łazienkę. Na jedną noc, bo potem tez nas przeniesiono do pokoju z kabiną xD
Wieczorem udałam się z dziewczynami (Laura, Mizuki, Natsu, Beata , Asia ) do CHINATOWN Ogólnie, to będę tęskniła za tym, że na każdym kroku można było spotkać jakiegoś cudnego Azjatę... boscy *_* nie wiedziałam, gdzie mam patrzeć!
[b]8.11[/b]: trochę z dziewczynami pozwiedzałyśmy - King's cross <33333333333, sklep Harry'ego Pottera, Big Ben itd. Niestety, zaczęło padać i zawinęłyśmy się do hostelu. Poszłam spać jakoś przed 1 i wstałam... jakoś 2,5h później xD
[b]9.11 DZIEŃ KONCERTU[/b]: pobudka o 3, żeby zając dobre miejsca w kolejce, podróż czerwonym autobusem, potem znowu... lekko się z Laura i Mizuki zagubiłyśmy, więc przez 2h spacerowałyśmy i szukałysmy Wembley Arena xD ale pomógł nam bardzo miły pan ( Mizu, nie boisz się już Murzynów? xD) i dotarłyśmy. Trochę ludzi już było, ale jak na przyjście o 6:45, to dostałyśmy dobre numerki (49-51). No to czekamy - siedząc na kartonie przed Wembley... xD Poznałyśmy Niemkę, która spotkała SJ w Niemczech i miała fotkę z Hae! Po jakimś czasie, poszłysmy z Mizu do Mc Donalda i znowu miałam farta, bo pani sprzedająca się pomyliła i dała mi kanapkę z serem, jajkiem i mięsem, a ja zamówiłam bez, bo była tańsza xD A goraca czekolada jeszcze nigdy mi tak nie smakowała ^^ Kiedy zaczęło padać, schowałyśmy się do budynku na przeciwko, gdzie było baaaaardzo fajniutko (grzanie tyłków na grzejnikach podłogowych - to jest to! xD).
no i tak przeleciało parę godzin. Stawiałysmy się na sprawdzanie numerków i wracałysmy do ciepełka. Była też akcja z ochroną przed Wembley, bo nie mogli nas ustawić. ale kto głupi by się z własnej woli cofnął? Ludzie bez numerków wpakowali się do przodu i mieli wywalone. W końcu dziewczyny, które te numerki ogarniały, zrobiły porządek i już tak staliśmy. Około 18:10 Natsu, Beata i Asia wzięły od nas kurtki, więc stałam 20 minut w samej bluzce (cienka, rękawy 3/4) na mrozie xD ale nie żałuję! Dlaczego? Bo moja bluzka świeciła w świetle lighsticków! Neonowa, to i fosforyzowała Ale zanim Laura na to zwróciła uwagę, to weszłyśmy spokojnie do środka, nie było biegania i przepychania się, bo ochrona tego pilnowała, więc dotarłyśmy na swoje miejsca - 2 rząd ^^ czekanie do 20 przy piosenkach SJ. START!
Teraz nie ogarniam już nic. Wszystko się miesza, jest pełno białych plam...
Mr. Simple, SF&S i Bonamane zaśpiewali... cóż xD byłam zła, że zrąbano mi SF&S wersją wiewiórek (Alvin, no kurde xD). Chyba po tych 3 kawałkach się przedstawiali. ANGIELSKI HAE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I can speak English... just a little bit. I angielski Kyu i Hyuka... Siwona to wiadomo ^^ Nie będę wymieniała piosenek, bo nie pamiętam kolejności, a lista w necie pewnie jest/będzie, to po co? Ogólnie chłopcy dali czadu. Widać było, że sa zmęczeni po Meksyku (i nawet sami o tym wspominali - Siwon udający, że śpi i się przewraca ze zmęczenia...), ale dali z siebie wszystko! Zwłaszcza Siwon i Hyuk... Jak Wielebny często tańczy tak... no sztywno troszkę , tak tu wymiatał! Przy Rockstar, to nie mogłam uwierzyć, że Pastor tak się wygina xD W ogóle, to nie dośc, że spełniło się moje marzenie o koncercie, to jeszcze widziałam NA ŻYWO Rockstar i Oppa Oppa! Ale dziwiłam się, dlaczego, skoro było im gorąco, Kyu wyszedł do Isn't she lovely w swetrze (Shini boski!), a Siwon podczas Rockstar latał w czapie? Wyglądał w niej bosko, podkreślała jego brwi ^^, ale koszulkę ściągnął (NA MOICH OCZACH! dokładnie na WPROST mnie!), a tego nie xD No i dzieki Siwonowi, koszulkę także ściągnął Hyuk! I to znowu przede mną... ZGON ZGONEM ZGON POGANIAŁ! Przy Hello Hello Hae zszedł do nas ale wtedy nie udało mi się go dotknąć - co tam, z bliska go widziałam i teraz mam jeszcze większą fazę na jego CUDOWNE, KRZYWE ząbki! Później, kiedy zszedł, ale nie pamiętam, jaka piosenka wtedy była xD, udało mi się zmacać jego ramionko. A Siwon ma wpier... - przy Rockstar zeskoczył ze sceny, tez na wprost mnie, ale w sekcji south i dał zmacac swój ABS jakimś obcym babom, a mi nie >.< To aż zabolało! tak samo, jak napił się z butelki i rzucił w south... No i na końcu, jak wyszło EXO, to Suho i Kris mieli zatańczyć do Rockstar - urocze zawstydzenie Krisa!
Ogólnie, to miałam sporo kontaktów wzrokowych z chłopakami ^^ <chyba przez bluzkę xD> Siwon patrzył kilka razy w moja stronę, bo wyciągałam wyyyyysoooookoooo lisghsticka z jego imieniem, no i jeszcze ta bluzka... Czułam jego wzrok, widziałam to! Do tego bardzo często Kyu patrzył na nas, Kangin, Shini, Hae, Hyuk... Najmniej Min i Wook, ale za to Min się tak uroczo usmiechnął... ach! No i chłopcy nie mogli tez się z nami rozstać. Jak niby się pożegnali o 22:20, to wiedziałam, że wrócą, bo nie było np. Marry U. Darłyśmy się strasznie (Wook i Min podsłuchiwali, jak się wydzieramy, spryciarze xD), skandując SUPER JUNIOR! Ogólnie, to strasznie piszczałyśmy i gardło wysiadało (jak w samochodzie gadałam z tatą i bratem, a potem z mamą jeszcze... moje gardło xD przez kilka dni do normy nie mogło wrócić! tak naprawdę, to chyba dopiero dzisiaj jest całkiem ok). No i wrócili! I gadali i gadali... A jak musieli iść już tak serio, to było to straszne rozstanie. Zabrałabym ich wszystkich do domu <3
1 wrażenie? ALE ONI SA MALUTCY! Jak Min biegł na główną scenę, to pomyślałam: taki chłopczyk, taka laleczka! Hyuk chyba miał zarąbiste wkładki, bo był jak Kyu xD ale jak stali, to Hae i Wook najmniejsi, a Siwon ma BOSKIE, DŁUGIE NOGI! Tylko też taki szczuplutki. A ich tyłki, to mogłam lustrowac do woli xD SIWON W OBCISŁYCH CZARNYCH SPODNIACH, KTÓRE UWIELBIAM... Przy nich człowiek czuje się brzydki, gruby i, w moim przypadku, wysoki strasznie xD To trochę dołujące! A nawet bardzo... KURCZE, ONI SĄ TACY PIEKNI! SIWON JEST IDEALNY! Są piękni, świetnie śpiewają, mają genialny kontakt z fanami... jak ich tu nie kochać? Robią zarąbiste show i ja chcę jeszcze raz!
Tylko mało fanserwisu było, albo ja tylko mam takie wrażenie xD
Podsumowując: NIE ŻAŁUJE ŻADNEJ ZŁOTÓWKI I PENSA, KTÓRE WYDAŁAM! Oni są warci wszystkiego. Już zbieram kase na ss6! Nie wiem jak, ale muszę jechać! W końcu nam obiecali, że będzie, i że wezmą resztę członków (chcę w to wierzyć!). Chcę Tusia, Yesia, Hee, Henia i Mimiego! Kuźwa, super show jest uzalezniające xd przebywanie z nimi takie jest! Tak strasznie już tęsknię, jakbym ich z rok nie widziała.
Marzenia się spełniają, tylko teraz czuję taką pustkę straszną. Ciągle mam wrażenie, że śniłam o tym, bo tak szybko te ponad 3h minęły. Dopóki nie zobaczyłam sceny, to miałam wrażenie, że jestem z ELFami na wycieczce w Londynie. Niby widziałam wszystko na żywo, a czuję, jakbym nic nie widziała. Dopiero fancamy mi uświadamiały: o, widziałam to! To takie frustrujące... ale i tak to był NAJLEPSZY DZIEŃ MOJEGO ŻYCIA. Tylko teraz to dziwne uczucie...
lekkim cieniem na wszystko kładzie się mój magnesik nie mogłam go dać, więc rzuciłam na scenę (trafiając naszego pana Murzynka xD podobno), a potem gościu, co sprzatał scenę, zrzucił go z miskami na ziemię, a potem zbierając to, nie zabrał magnesu. i nie wiem, czy go potem ktoś zabrał, czy nie. I się pewnie nigdy nie dowiem. AHA! Shini (on wyczuwa żarcie na milę xD) podniósł misia z polskimi słodyczami! Rzuciła go Laura, ale dostałyśmy go od 2 innych ELFów ;) (Madzik, nian) Był zachwycony ^^
no to chyba tyle... nie ogarniam życia. Są fancamy, są zdjęcia, więc każdy zobaczy, jakie interakcje z nami mieli.
A więc... YES YES SURE! - nowa mantra ELFów z Europy, NO NO NO! ONLY GUYS! DO YOU UNDERSTAND?! YOU LOSE, YOU'RE WRONG, YOU WIN, LET ME INTRODUCE MYSELF, I I I IKZAKLI, YOU'RE MY BABIES!
KOCHAM ICH CAŁYM SERCEM Super Juniooooor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(po przebudzeniu się 10.11 myślałam, że to tylko mi się śniło. Samolotem do Polski, chwila odpoczynku u aury, a potem autobus do domu - byłam lekko przed 1 w nocy z 10 na 11.11)

teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Posted:     [ !!! ]

Przeczytałam, więc skomentuję, ale nie wiem co napisać, więc........
No po prostu nie wiem ... Zbyt wiele emocji, jak się czyta, jak się czuje. Ciesze się, że miałaś okazję zobaczyć ich i zmacać *ryczy w kącie*......

Aiko-chan

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3

Ah zazdroszczę, że tam byłyście <3 Haha Shini jak zawsze o jedzeniu :D na SS4 nawijał o pierogach ( już nie pamietam do kogo xD ale w każdym razie gestykulował i raczej chodziło mu o pierogi xDDD) Moja pierwsza myśli (no dobra może druga, bo pierwsza to była " omg jacy oni są piękni *o*) też brzmiała "jacy oni malutcy!!" :DD (choć przy moich 160 cm to większość jest wysoka xD) I ten angielski...też chciałabym usłyszeć od nich słowa, które zrozumiem .___. w Paryżu nie rozumiałam nic oprócz "dziekuję" xD I tak, zdecydowanie to też był mój najlepszy dzień w życiu *o* dzięki za relację! <3 <3

maggdalena
Mad?

[b]Aiko-chan[/b], dlatego mam nadzieję, że jak będą robić ss6, to też w Londynie. w sumie, to już tam wszystko mamy ogarnięte i chociaż mówią w języku, który się jakoś tam rozumie (akurat co oni mówili, to w 95%, bo czasem przez krzyk nie było słychać xD albo Siwon czasem coś mamrotał :P). i nie wyszło tak dużo drożej, niż myślałam, że wyjdzie :)

Aiko-chan

Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3

[b]maggdalena[/b], a mogłabyś tak mniej więcej podać kwotę jaka wyszła tak ze wszystkim wszystkim? i za ile udało się dorwać bilet na samolot?:)

Invi
Andzia

Ulubieniec z SJ: Ryeo
Lover: Kyuhyun
Kocham SuJu od: Wiosna 2013
Posted:    Re: Relacja z SS5 w Londynie [ !!! ]

[quote="maggdalena"]Wieczorem udałam się z dziewczynami (Laura, Mizuki, Natsu, Beata , Asia ) do CHINATOWN Ogólnie, to będę tęskniła za tym, że na każdym kroku można było spotkać jakiegoś cudnego Azjatę... boscy *_* nie wiedziałam, gdzie mam patrzeć![/quote]
Muszę kiedyś zwiedzić to miejsce.... *if you know what I mean*

[quote="maggdalena"]Ale dziwiłam się, dlaczego, skoro było im gorąco, Kyu wyszedł do Isn't she lovely w swetrze (Shini boski!), a Siwon podczas Rockstar latał w czapie? Wyglądał w niej bosko, podkreślała jego brwi ^^, ale koszulkę ściągnął (NA MOICH OCZACH! dokładnie na WPROST mnie!), a tego nie xD [/quote]
Dobrze wyczuł przed kim to zrobić :-D

[quote="maggdalena"]No i dzieki Siwonowi, koszulkę także ściągnął Hyuk! I to znowu przede mną... ZGON ZGONEM ZGON POGANIAŁ![/quote]
No tutaj to już w ogóle pełnia szczęścia!

[quote="maggdalena"]Przy Hello Hello Hae zszedł do nas ale wtedy nie udało mi się go dotknąć - co tam, z bliska go widziałam i teraz mam jeszcze większą fazę na jego CUDOWNE, KRZYWE ząbki! Później, kiedy zszedł, ale nie pamiętam, jaka piosenka wtedy była xD, udało mi się zmacać jego ramionko. [/quote]
Dobre macanko nie jest złe :mrgreen:

[quote="maggdalena"]1 wrażenie? ALE ONI SA MALUTCY! Jak Min biegł na główną scenę, to pomyślałam: taki chłopczyk, taka laleczka! Hyuk chyba miał zarąbiste wkładki, bo był jak Kyu xD ale jak stali, to Hae i Wook najmniejsi, a Siwon ma BOSKIE, DŁUGIE NOGI! [/quote]
Niekiedy widać, że są tacy drobni :D Od razu mi się przypomina występ z EatYourKimchi, kiedy to stali obok wysokiego Simona. Ale przecież małe jest piękne, co nie?

[quote="maggdalena"]Shini (on wyczuwa żarcie na milę xD) podniósł misia z polskimi słodyczami! Rzuciła go Laura, ale dostałyśmy go od 2 innych ELFów ;) (Madzik, nian) Był zachwycony ^^[/quote]
No i bardzo dobrze. Polskie słodycze są pyszne, więc mamy nadzieję, że dostarczą mu nadzwyczajnych doznań podniebienia ;-)

Zazdroszczę i cieszę się, że dobrze bawiłyście się na koncercie. Mam nadzieję, że na SS6 dołączę do Waszego grona... I dzięki za fajną relację :mrgreen:

maggdalena
Mad?

[b]Aiko-chan[/b], samolot w obie strony 283zł. a ile wszystkiego wyszło?biorąc pod uwagę, że zostało mi jeszcze 20 funtów xD, które wymienię znowu na złote, to ok 1800.
[quote="Invi"]Dobrze wyczuł przed kim to zrobić [/quote]
wiesz, widzieć, jak mięśnie mu się ruszają pod skórą... *_* ale macać, to się innym dał!
[quote="Invi"]z EatYourKimchi, kiedy to stali obok wysokiego Simona. Ale przecież małe jest piękne, co nie? [/quote]
dokładnie! ja zawsze miałam wyobrażenie, że są wyżsi (chociaż z drugiej strony wiedziałam, że tak nie jest xD). ale na zdjęciach, jak są sami, to są tacy... normalni. a przy Simonie? jak dzieci xD i na żywo trochę też ;)
[quote="Invi"]I dzięki za fajną relację [/quote]
nmzc ;) taka uposledzona trochę xD

Fanka
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011

[b]Aiko-chan[/b], ja za samolot płaciłam 265 zł, a za wszystko mi wyszło około 415 zł + 850 zł na bilet na SS5 xD

maggdalena
Mad?

[b]Fanka[/b], no ja wliczyłam tu wszystko:
811 za bilet (bo za przelew na angielskie konto 30zł)
283 za samolot w obie strony
95 za autobus z lotniska do Londynu
500 wydanych zł (na hostel, pamiątki itd)
bilety na pociągi i autobus w Polsce (plus minus 65 zł)
żarcie akurat mi mama kupiła :P
no i jeszcze taksówki w Polsce na i z lotniska + za bagaż rejestrowany trochę (znowu plus minus 60zł)
to daje lekko ponad 1800.
ale ja wyjechałam z domu 6.11, w Londynie byłam 7.11, a w domu w nocy 10.11. dlatego więcej ;)

Fanka
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011

U mnie 850 zł za bilet, 265 zł na samolot, 80 zł za autobus z i na lotnisko, i 60 zł na metro i ewentualnie jakieś jedzenie, więc u mnie wyszło 1265 zł, ale musze odjąć 16 funtów, bo mają mi z TM za przesyłkę zwrócić, więc wychodzi 1175 zł xD
Ja leciałam 8 i 10 wieczorem byłam w domu.

ElJunPl
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010

W sensie w pokoju była kabina prysznicowa? XDDD Nie ma to jak prywatność xD
Po SMTown do mnie też nie docierało, że widziałam ich na żywo... W sumie dalej jakoś tak do mnie nie dociera XD Ale tak bliskiego kontaktu zazdroszczę *.* To, że byli na wyciągnięcie dłoni... Ach!

maggdalena
Mad?

[b]ElJunPl[/b], no w pokoju xD ale taka zamalowana, że jak weszłaś, to nic nie widać. ale i tak to głupi pomysł xD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009

[quote="maggdalena"][b]ElJunPl[/b], no w pokoju xD ale taka zamalowana, że jak weszłaś, to nic nie widać. ale i tak to głupi pomysł xD[/quote]
To był bardzo głupi pomysł. Ok, rozebrać się rozbierzesz, umyć się umyjesz, ale jak się ubrać? xD

karolcia0596

Lover: Hee, Tusiek, Kyu
Fav Pairing: HeeMin, YeWook, EunHae

Ja ryczę bo czuję się jakbym tam byłą i nie wiem o co mam pytać ! Cieszę się że koncert się tak udał!!! * pakuje się bo za rok jedzie jeszcze nie wie jak ale jedzie* :)

maggdalena
Mad?

[b]Oiika[/b], najgorsze, że nie było wieszaczka, ani niczego takiego.
[b]tenshu[/b], jasne, rozbierzesz się, rzeczy wyrzucisz górą na podłogę, a resztę ktoś będzie podawał... głupota xD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009

[quote="maggdalena"][b]Oiika[/b], najgorsze, że nie było wieszaczka, ani niczego takiego. [/quote]
My miałyśmy gwóźdź xDD I wykorzystałyśmy go xDD
[quote="maggdalena"][b]tenshu[/b], jasne, rozbierzesz się, rzeczy wyrzucisz górą na podłogę, a resztę ktoś będzie podawał... głupota xD[/quote]
My tak przy rzucaniu rzeczami miałyśmy małe wypadki... prawda[b] Nenn[/b]? xD

maggdalena
Mad?

aaaaaa, no to chociaż gwóźdź! xD my za to 1 noc w luksusie :P ale potem jakoś człowiek dał sobie radę - a to ogólny prysznic, a to raz sama w pokoju byłam, to się tam umyłam... dawało się radę xD

ElJunPl
Groszek Pachnący~

[quote="Oiika"]Ok, rozebrać się rozbierzesz, umyć się umyjesz, ale jak się ubrać? xD[/quote]
A nie można tych rzeczy gdzieś zarzucić na tę kabinę? xD

maggdalena
Mad?

[b]ElJunPl[/b], no w sumie moznaby, ale... no ale i tak nie jest to komfortowe mycie się ;)

ElJunPl
Groszek Pachnący~

[b]maggdalena[/b], mieszkam w akademiku z łazienką poza pokojem, przyzwyczaiłam się, że zarzucam rzeczy na górę xD Idzie przywyknąć ^^

maggdalena
Mad?

[b]ElJunPl[/b], no jak się człowiek mył w tej ogólnej, to też inaczej xD ale ja bym tak nie mogła przez wiekszą część roku... nie! prysznice w hostelu we Wrocku bardziej mi odpowiadały xD

Sayuriss

Ja też nie mogłabym tak na dłuższą metę z tym prysznicem. W zasadzie w domu mam wannę i to do niej jestem przyzwyczajona, więc tym bardziej z prysznicem w pokoju bym nie wytrzymała :). No ale rzeczywiście jak nie ma się wyjścia to człowiek do wszystkiego się przyzwyczai. Zwłaszcza, gdy w nagrodę za trudy dostaje się SuJu :). Dzięki za relację. ZAZDROSZCZĘ

maggdalena
Mad?

[b]Sayuriss[/b], o tak! dla nich wszystko człowiek jest w stanie wytrzymać :) i ja też mam wannę, a za prysznicami raczej nie przepadam xD

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: