| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Owłosienie SuJu xD
Autor Wiadomość
Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-09-15, 19:34   

SuJeong, Wiesz zarost na twarzy to nie jest czymś strasznym jeśli jest to zarost taki dwu dniowy czy coś podobne, ale nie taki że wąchy zwisają po brodę :D

Nie którzy mężczyźni wyglądają seksownie z takim zarościkiem kilkudniowym :D
Ja mogę sobie tylko popatrzeć na takich bo w praktyce gdy mój facet ma zarost dwu dniowy to od razu ja mam całą czerwona twarz gdy mnie pocałuje czy coś... wiecie o co chodzi? ;D

patka010291 

Ulubieniec z SJ: Siwon
Wysłany: 2013-09-19, 20:05   

maggdalena napisał/a:
twarz: białym pasuje zarost i jego brak. u Azjatów wygląda to dziwnie, ale też zależy od osoby. jak Siwon ma zarost i do tego za długie włosy, to jak menel wygląda xD ale kiedy jest w wersji z mojego ava... ten tego *_* ale wolę go ogolonego :P

widzę , że nie tylko mi to przeszkadza, pamiętam okres , kiedy Siwon miał straszny przedziałek i takie długie włosy do tego ;/ , niech już nawet zostanie ten blond :D

a jeżeli chodzi o resztę to :
-bez zarostu na twarzy , gdyż w większości przypadkach wygląda to tak jakby ktoś kredką czarną pomazał im nad górną wargą , trochę na brodzie i gdzieniegdzie na policzkach :mrgreen:
-a brwi , to większość azjatów ma dosyć szerokie , więc w tym ich urok :D

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-09-20, 10:47   

Ja mówiłam ogólnie, że u facetów zarost na twarzy czasami wygląda seksownie, ale w przypadku azjatów to muszę się z wami zgodzić.
Jak widać jestem tutaj nowa więc jeszcze można powiedzieć, że oswajam się ze wszystkimi chłopakami :D ale widziałam koncert tylko teraz nie pamiętam ale chyba to było Super Show 2 i tam jeden miał zarost na twarzy.
Przepraszam że mówię jeden ale jego już nie ma w zespole i jakoś ciężko mi zapamiętać jego imię, ale to chyba był Kibum??? dobrze napisałam???
<nie bijcie mnie za źle napisane imię:D > Tak więc jeden z członków miał zarost i to wyglądało bleeee :D

heri 
ieled szel meriri

Ulubieniec z SJ: Donghae, Siwon, Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, WonYe
Grupa krwi: 0 na minusie
Wysłany: 2013-11-20, 00:48   

Zacznę od tego że uśmiałem się nieziemsko czytając ten temat. Naprawdę niektóre zdania powinienem zapamiętać bo są cudowne <3
SuJu są cudowni w tym jak wyglądają i nie należy tego zmieniać :)
Ale abstrahując, szczerze nie do końca wiem jak przełożyć wymagania w tej kwestii z Azjatów na Europejczyków. Fajnie mieć gładki tors ale jest to mega niewygodne i zazwyczaj bolesne :P Poza tym niektórym facetom zarost na twarzy pasuje jak diabli. Owłosienie na rękach musi być! Bo ramiona obok obojczyków to najseksowniejsze partie ciała :P

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-11-20, 14:10   

heri napisał/a:
Fajnie mieć gładki tors ale jest to mega niewygodne i zazwyczaj bolesne :P

powiedz to wszystkim tym kobietom, które do depilacji używają wosku :P jak facet chce sobie depilowac klatę, to niech cierpi. ja tam nie mam nic przeciwko gładkim czy owłosionym torsom - byle facet nie był gładszy od kobiety xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

heri 
ieled szel meriri

Ulubieniec z SJ: Donghae, Siwon, Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, WonYe
Grupa krwi: 0 na minusie
Wysłany: 2013-11-20, 23:54   

maggdalena napisał/a:
powiedz to wszystkim tym kobietom, które do depilacji używają wosku :P
tym bardziej liczę na zrozumienie :P

tobya 

Ulubieniec z SJ: Każdy w jakimś stopniu
Lover: Kyuhyun, Heechul
Kocham SuJu od: Od dłuższego czasu
Wysłany: 2014-01-08, 00:39   

Kiedy oglądałam WI z SuJu i usłyszałam jak Leeteuk i Eunhyuk chwalą się swoimi gładkimi nóżkami, jeden sobie laserem usunął a drugi woskiem, pomyślałam, że chyba oszaleli. Włosy na nogach i innych częściach ciała to podstawa męskości. Tzn, rozumiem brak kędziorków pod pachami, bo fetor tamtejszego potu jest nie do wytrzymania. O.o
Racja, rzadko kiedy spotykam Azjatę, który dobrze wygląda z zarostem na twarzy, ale jak już takiego moje oczęta wypatrzą, to nie chcą przestać się wgapiać. xD
Także jestem za męski owłosieniem, przede wszystkim za tak chwaloną przez wszystkich ścieżkę. Ścieżka jest najlepsza.! ;X
Wszyscy, śmiejmy się"

Odpowiedz do tematu