| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Sexy, Free & Single (wszystkie wersje)
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-07-07, 19:06   Sexy, Free & Single (wszystkie wersje)

Płyta wyszła tydzień temu, więc każdy z Was mógł się z piosenkami zapoznać dostatecznie. Tutaj możecie komentować każdą, mówić, co Wam się podoba a co nie. Zachwycać się głosem w danym momencie itp.

Liczę na szczere i pełne wypowiedzi, bo chciałabym wiedzieć, co Wam się mocno podoba (bądź nie) w każdej piosence ^^

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2012-07-07, 20:59   

No to pojadę sobie po kolei xD
1.Sexy , free & single - Moje pierwsze wrażenie po przesłuchaniu tej piosenki to było jedno wielkie WTF .... nie była zła, ale myślałam sobie "o kurde, to ma być piosenka z którą mają się promować?!". Ale mówię sobie, poczekam na mv. No i dobrze zrobiłam. Piosenki z MV zawsze brzmią lepiej xD Obecnie naprawde lubię SF&S, ale... dalej uważam, że to ta najgorsza z najlepszych. Nie było ani żadnych wysokich partii, ani takiego porządnego rapu, a o wstawce tanecznej nie wspominając (no ale to już chyba sie tyczy mv )
2. From U - ghidswghdbsxvx omg, KOCHAM! zaczynając od początku kiedy Teuki mówi o ELFach tak ładnie T.T Zachwyciła mnie ta piosenka, jest naprawdę śliczna <3 Na początku myślałam, że bd to piosenka a'la Shining Star i byłam ledko podłamana, ale jak już jej przesłuchałam to byłam wniebowzięta <3 I te fragmenty z Sorry Sorry <3
3. Gulliver - ............ tego nie trzeba komentować XD ZAJEBISTE! (przepraszam ^^"). Wszystko w tej piosence jest super <3 No i wyjący Wookiś robi swoje, brzmi to świetnie <3 Szybko wpada w ucho, a głosy chłopaków brzmią tak bosko, że nic tylko umierać xD Naprawde super <3
4. Someday - omg, nienawidze tego tytułu xD Pierwsza maja myśl to "Ciekawe czy przebije to Someday U-kissów?" Niestety nie przebiło... ale nie zmienia to faktu, że piosenka jest fajna,(nie jestem fanatykiem ballad xD). No i śpiewający Hyuk i Kangin <3 I wgl duży plus dla tej piosenki, bo każdy dostał coś do śpiewania. Jak na nich to jest naprawde równo podzielone xD <3
5. NOW - ksdfjhgdsuifhsiuhfs po raz drugi XD Świetne piosenka! Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam! <3 Najbardziej podoba mi się tutaj to "uhuhuhu", partia Hyuka (boski rap <3) no i oczywiście partia Yesia, ten koleś wymiata *_______*Aż normalnie sobie wycięłam ten fragment kiedy Yesiu tak bosko wyciaga sdjgoisgosgh <33333
6. Rock Star - I am a rockstar! XD Kolejna świetna piosenka xDD <333 Strasznie mi się podoba, a kiedy jej słucham szczerze się jak głupia do sera XD a przy jakże "seksownej" partii Siwona i kiedy Teuki śpiewa to już wgl umieram ze śmiechu xDD To jest taka mega pozytywna piosenka, ale nie wiem dlaczego XD <333 I kocham to "ne ne ne nega nugu" Yesia <333
7. Bitter Sweet - o jejciu <3 strasznie mi się podoba <3 najśliczniejsza ballada z 6albumu <3 Trudno ją skomentować, jest po prostu tak strasznie śliczna <3
8. Butterfly - Yeah! To też jest zawaliste <33 Lepsze chyba nawet niż Gulliver <3 KOCHAM REFREN *O*
9. Day Dream - o jejku TT.TT to też jest śliczne <3 Zdecydowanie lepsze niż Someday, ale nie wiem czy lepsze niż Bitter Sweet.. chyba tak samo śliczne są <3 I wielbię ten moment kiedy śpiewają tak żywo to "ottoke" i nagle taka "delikatna" muzyka jest, a potem śpiewa Kangin i Minek <33 No i rap Hyuka <3 Tutaj jest chyba najlepszy<3
10. A Good Bye - hm... nie wiem czemu, ale jak słucham tej piosenki to myślę o " A short journey" (nie wiem czy dobrze napisałam xD), piosenka jest super, początek taki wolny, a nagle Wooki i Yesio dają czadu, a potem te słodziutkie la la la la <33

Ogólnie podsumuwując album jest boski <3 tą "najgorszą" z najlepszych uważam, że jest SF&S, fajne, ale no nie ma szału. Someday też nie jest niewiadomo jak fajne... A najlepszej niestety wybrać nie potrafię, bo za dużo ich jest xD <333
Najbardziej jak zwykle zachwycałam sie podczas partii Yesia, ale i o dziwo też... Hyuka, ostatnio mam takiego małego fioła na jego punkcie XDD No i tak ciepło mi się zrobiło kiedy pierwszy raz usłyszałam Kangina <3

Przepraszam za wszystkie błędy, ale nie chce mi sie tego sprawdzać xD
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2012-07-08, 00:17, w całości zmieniany 2 razy  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-07-07, 23:28   

Przede wszystkim nie podoba mi się to, że piosenki nie trwają dłużej niż 4 minuty, a jak już dojdzie do tych 4 munit to cud i szok (i ballada -.-). Ledwo sie zaczynają, a już mamy zakończenie. Druga sprawa to to, że płyta wywarła na mnie bardzo złe pierwsze wrażenie. Już Boyfriend Justina B. podobał mi się bardziej (za dużo w pracy przesiaduję a tam tylko 4fun tv -.-) od większości usłyszanych przeze mnie piosenek. Po kilku przesłuchaniach moja opinia zmieniła się na lepsze, ale jak to mówią, pierwsze wrażenie jest najważniejsze.
Sexy, Free & Single - zawiodłam się dużą ilością elektroniki w piosence. Na początku wydawała mi się strasznym bałaganem, ale z czasem bardziej poukładała mi się w głowie... Nie mogę powiedzieć, że jest jedną z moich ulubionych piosenek, ale na pewno jest o wiele wyżej od A-Cha.
From U - piosenka ma genialny klimat, który bardzo szybko wpada w ucho, a chłopcy brzmią fenomenalnie. Gdy usłyszałam ją po raz pierwszy miałam wrażenie, że skądś ją znam, ale (nadal T.T) nie mam pojęcia skąd...
Gulliver - ja im nie wierzę, że śpiewają tam "Gulliver". To brzmi jak dużo innych słów, ale żadne z nich nie jest Gulliverem. Po pierwszym przesłuchaniu.. jakby to ująć... byłam przytłoczona tą piosenką. Idzie czasem ją ponucić, ale szału nie ma.
Someday - Siwona jak na lekarstwo na nowej płycie, a i tak nie umiem się przekonać do tej piosenki. Wydaje mi się po prostu nudna. Kolejna, niczym nie wyróżniająca się ballada...
NOW - już od pierwszych sekund piosenki miałam wizję. Ba, nadal widzę Wookiego siedzącego w kabriolecie, który jadzie na jakiejś autostradzie wśród pustyni i to koniecznie w USA. A później dołączają kolejni członkowie i razem pędzą w swoich autkach, po słonecznej drodze wśród piasków, w stronę zachodzącego słońca. Do tej piosenki mam podobny stosunek jak do Walkin': przyjemne brzmienie, fajny tekst, jednak nie moje rytmy. Now mojego serca nie podbiło.
Rockstar - wkrótce ta piosenka zniknie z mojej playlisty... Brzmią ciekawie, ale cierpię wewnętrzne katusze, słuchając tego typu piosenek... Nawet jeśli nie potrafię konkretnie określić jaki to typ.
Bittersweet - piosenka brzmi w miarę pogodnie, a mimo tego po zapoznaniu się z jej tekstem popłynęły mi gorzkie łzy :( Połączenie głosów KRYS jest naprawdę piękne, potrafią chwycić za serce.
Butterfly - motylek zwrócił moją uwagę od pierwszego przesłuchania. Czułam coś podobnego jak przy Feels Good czy Operze na poprzedniej płycie. Nie umiem stwierdzić czemu, ale za każdym razem lubię tę piosenkę jeszcze bardziej, dziwiąc się, że jest to możliwe. Zdecydowanie moja ulubiona piosenka z płyty.
Daydream - pierwsza piosenka, na tej płycie, która spodobała mi się w stu... no może 99%. Ten jeden odjęłam za to, że jest mimo wszystko balladą. Reszta jest perfekcyjna. Ich głosy, ten bit w tle... Kocham i podejrzewam, że niejeden amerykański artysta r&b, nie powstydziłby się, gdyby taka piosenka pojawiła się na jego krążku.
A "Good" Bye - piosenka, która jest zarówno delikatna jak i silna. Strasznie podoba mi się melodia z niej.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-07-07, 23:30   

memoria napisał/a:
From U - piosenka ma genialny klimat, który bardzo szybko wpada w ucho, a chłopcy brzmią fenomenalnie. Gdy usłyszałam ją po raz pierwszy miałam wrażenie, że skądś ją znam, ale (nadal T.T) nie mam pojęcia skąd...

Była puszczana podczas Super Show 3, ale wtedy nie śpiewało ją Super Junior, a nazywała się "Song to ELF", i podczas tego na ekranie chłopcy grali w kosza~!

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2012-07-07, 23:34   

RedWitch napisał/a:
podczas tego na ekranie chłopcy grali w kosza~!
Wreszcie jakaś podpowiedź, która trochę więcej mi mówi, bo że puszczali podczas SS3 to czytałam, ale i tak nie miałam pojęcia kiedy ^^''

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-07-07, 23:36   

memoria, tutaj masz link to oryginalnej wersji - http://www.youtube.com/watch?v=oMyIK6x2NCs

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2012-07-08, 00:20   

RedWitch, nie musiałaś od razu podawać linka, ale dzięki ^^

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Ulubieniec z SJ: Teukie, Hee, Hyuk, Kibum
Lover: Yesung~ ...Chanyeol & Chen & Bom~
Fav Pairing: YeWon, KyuSung, HanChul, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-07-08, 11:49   

Nie wiem od czego zacząć...hmm, mam zdanie takie jak memoria, niektóre piosenki rzeczywiście są trochę krótkie, no ale cóż. Słyszałam, też opinie, że niektórzy narzekają, że jest zbyt wiele ballad, ale mi to pasuję, poza tym jest trochę tych szybszych piosenek: GULLIVER, NOW, SF&S, NOW, ROCKSTAR....
I nie wiem czy to się tu zalicza, ale nie podobał mi się ich koncept - zdjęcia, bo były dziwne, chociaż potem mi się spodobały, dobrze, że na co dzień nie wyglądają tak jak na tych fotkach XD

1. Sexy, Free and Single - Gdy zobaczyłam teaser, miałam takie: Hmm..fajne i wgl.
Podobało mi się, ale na początku nie zrobiło to na mnie jakiegoś większego wrażenia, chociaż spodobała mi się choreografia i to bardzo. A potem przez pół dnia: Sexy, Free and Single, I'm ready to bingoo~ I tak cały czas. Jednak gdy wyszła cała piosenka wraz z mv miałam coś w rodzaju: poasndkndsakds, chyba mogę tak to ująć XD
2. From U - jak ją po raz pierwszy usłyszałam, to ucieszyłam się, że Leeteuk mówi, że piosenka jest dedykowana ELFom~~ *w* Miałam też wrażenie, że skądś to znam, ale na początku nie ogarnęłam skąd. Piosenka leciała sobie dalej, a ja się skapnęłam, SS3, jak grali w kosza. Wtedy to do mnie dotarło. Ogólnie to piosenka strasznie mi się podoba, łatwo wpada w ucho i jest taka melodyjna.
3. Gulliver - pierwsze wrażenie? Zaczęłam się śmiać, że tam jest 'kokoko' XD I do teraz słyszę tam właśnie kokoko XD Ale oj tam xD Strasznie podoba mi się głos Wooka na refrenie <3 Sama nie wiem dlaczego, ale ta piosenka jest jedną z moich ulubionych, jest 3 w rankingu~
4. Someday - ahh~ Spokojna, ballada. Podoba mi się, bo lubię właśnie wolniejsze i spokojniejsze piosenki. I ten głos Hae na początku <3 I Mina potem i Hyukka.A ten głos Kyu~~
Strasznie lubię moment jak Kyu i Leeteuk śpiewają na dwa głosy. I wgl. Yesioo *_______*
5. NOW - Ta piosenka będzie mi kojarzyła z wakacjami, wyobrażam sobie plażę i wgl. Buhahaha. Jest taka napełniona pozytywną energią, no i to tyle. XD
6. Rockstar - tak ! kocham to, uwielbiam to i nie wiem co jeszcze <3 Sławne OMG I'm so hot jest genialne, zawsze się śmieję jak to słyszę, ale Siwon idealnie pasuje do tego momentu piosenki. Poza tym OMG It's so hard też jest fajne~
A jak później śpiewa Leeteuk i Hyukk mam wrażenie jakby śpiewali o czymś nieprzyzwoitym, ich głosy są takie.... albo to może ja mam zrytą psychikę ^ ^""
Ta piosenka zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych! Jest druga w moim rankingu~
7. Bittersweet - szczerze mówiąc, ta piosenka nie przykuła mojej uwagi, dlatego trudno mi wyrazić swoją opinię. Jednak podoba mi się....nie wiem w sumie dlaczego. XD
8. Butterfly - w sumie, na początku nie zwróciłam większej uwagi na tę piosenkę i to był błąd. Strasznie wpada w ucho i potem nuci się cały czas to ' Bba bbi yong' pamiętam jak próbowałam to zaśpiewać...coś mi nie wychodziło ^ ^" Pamiętam też moje zdziwienie, że dowiedziałam się, że to z francuskiego 'motyl' XD
9. Daydream - zdecydowanie moja ulubiona piosenka EVER <3 Kocham balladay, a ta jest genialna i RedWitch, nie zabijaj mnie, ale przez tę/tą [?] piosenkę fazuję na Mina i to strasznie XD Ten refren jest taakii...uroczy? słodki ? <3 Minn brzmi jak taki dzieciaczek <3 I zdecydowanie to właśnie Sungmin przykuł moją uwagę w tej piosence. Gdybyście widziały jak się szczerzę, gdy właśnie Min śpiewa. Dobra, koniec o Minie.
Kocham w tej piosence również rap Hyukka, i jak na końcu Yesio śpiewa 'nan meomunda'. A i oczywiście się śmiałam, że w kolejne piosence jest eotteoke, zawsze z siostrą 'wyłapujemy' właśnie to słowo XD
10. A "Good' Bye - prawdę mówiąc....wgl. nie zwróciłam uwagi na tę piosenkę, ale tak wczoraj sobie posłuchałam...jak Hyukkie śpiewa to 'lalalalalilala - to zauważyłam, że przez (nie chodzi tylko Hyukka, ogólnie o SuJu) nich nie umiem zaśpiewać już normalnie lalala, tylko właśnie larlalarala XD A Yesio...brzmisz genialnie <3

Oooo~ Chyba nigdy się jeszcze tak nie rozpisałam XDD
No i to tyle z mojej strony.

Ostatnio zmieniony przez ~Nana~ 2012-07-09, 12:54, w całości zmieniany 2 razy  

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-07-08, 12:50   

Okej, teraz ja się rozpiszę.
1. Sexy, Free & Single - na pierwszą myśl mi przyszło - To naprawdę będzie hitem? Jakaś zwykła niewyróżniająca się z płyty piosenka. Nawet kiedy wypuścili medley nie spostrzegłam się, że ta pierwsza melodia to własnie S,F&S. Dopiero po zobaczeniu teledysku ta piosenka mnie do siebie przekonała. Najbardziej lubię momenty Hae, (jedną linijkę) Kangina , Hyuka i Mina, trochę jestem zawiedziona, że Shini nie ma nawet własnej linijki, a Kangin tylko jedną .... Ogólnie S,F&S nie uznaję za najwspanialszą, ale bardzo mi się podoba i często sobie jej słucham. Na żywo (oczywiście NIE z playbacku) brzmi stanowczo o wiele lepiej.
2. From U - * o * cudeńko. Od pierwszego usłyszenia głosy KRY podbiły moje serce. Jako jedyna nie rozpoznałam, że ta piosenka już kiedyś była śpiewana przez SuJu, ale przepraszam, mam na nich prawdziwą fazę dopiero od maja xd Melodia jest bardzo miła dla ucha, a śpiew kojący i rozczulający. Jedna z moich ulubionych piosenek z płyty.
3. Gulliver - oh, to już jest po prostu wspaniałe. Na początku jak słuchałam to pomyślałam DAFAQ SUJU, DLACZEGO ŚPIEWACIE TEGO TYPU PIOSENKĘ. PROSZĘ, NIE ZMIENIAJCIE SWOJEGO STYLU... Byłam zawiedziona, szczerze. Nie spodobała mi się od razu, ale przekonał mnie do niej rap wszystkich 4 człopaczków xd KOLIBO, KOLIBO, KOLIBO, KO KO KOLIBO KOLIBO KO KO. To jedyna linijka, którą umiem śpiewać. Wokal Wooka jest po prostu fantastyczny... "geollibeo~ jageun nundongjae dameul su eobseo". Nic dziwnego, kocham go najbardziej z KRY. Uwielbiam linijkę refrenu, kiedy Wook ma solówkę a reszta rapuje Eee Eee S.J Eee Eee S.U.P.E.R Eee Eee J.U.N.I.O.R :3 Po drugim przesłuchaniu stwierdziłam, że ta piosenka jest świetna i jedną z najlepszych.
4. Someday - podoba mi się ze względu na ballady (gdyż mam na nie niezłą chrapkę), może się niezbyt wyróżnia - jak zwyczajna ballada, ale myślę, że ma swój mały klimacik. Ogólnie to nie jest pozycją, którą potrafię katować całymi dniami, ale dla odmiany chętnie ją włączam :3 mogę powiedzieć, że jest o wiele lepsza od Bittersweet, jeśli chodzi o melodyjność. Dopiero po wielokrotnym przesłuchaniu nawet mi się spodobała.
5. NOW - pierwsze wrażenie - FANTASTYCZNA. Jedna z moich ulubionych piosenek, bardzo i to bardzo mi się podoba, nawet ze względu na melodię (chodzi mi głównie o gitarę elektryczną i perkusję, bit w tle, przez co nabiera klimatu zespołu rockowego). Wraz z zwykłym śpiewem i rapem brzmi to tak naprawdę ładnie i fajnie ^^
6. Rockstar - na pierwszą myśl przyszło mi "I'm sexy and I Know it" o.o Wtedy trochę mnie coś odrzuciło od tej piosenki, gdyż niezwykle nienawidzę LMFAO - wszyscy tym spamują, co mnie strasznie wkurza. Potem jednak po słuchaniu dalszych minut piosenki stwierdziłam, że nie jest taka zła... dopiero do momentu, kiedy Siwon nie powiedział "Oł Maj Gad" totalnie mnie zabiło, a potem jeszcze rap Tuśka (mam nadzieję, że tym razem dobre go wyłapałam) i Hyuka (Shiniego nigdy nie mogę wyłapać :< ) co mnie już całkiem do tego przyciągnęło. Jest to utwór który mogę katować codziennie razem z NOW xd
7. Bittersweet - hmm.. o tym akurat nie ma za bardzo co powiedzieć. Melodia bardzo miła dla ucha, ma trochę nietypowy początek, ale kojące głosy KRY wszystko ratują, bardzo lubię momenty Ryeo i Kyu. (nie słyszę nigdy nikogo poza nimi, nawet Sungmisia :< - jestem za głucha) Jest to zwykła, ładna ballada ale mniej mi się podoba niż Someday.
8. Butterfly - PAPIILLON TO MOJA NAJULUBIEŃSZA PIOSENKA Z PŁYTY. ZAKOCHAŁAM SIĘ W NIEJ OD PIERWSZEGO PRZESŁUCHANIA. Jest taka żywa, przyciągająca do siebie jak magnes, naprawdę nie wiem, dlaczego jestem tak wesoła, słuchając Motylka xd. Bardzo mi się podobają wstawki Hyuka oraz Ryeo. Staram się nauczyć całej piosenki na pamięć, ale jest to dla mnie niezwykle niemożliwe xd Umiem jedynie refrenować Bba bbi yong bbi bba bba bba bbi xd Nic tylko uwielbiać i słuchać ciągle xd
9. Daydream - wystarczy wkejić pierwsze zdanie z opisu Butterfly zmieniając słowo 'piosenka' na 'ballada'. Bardzo mi się spodobała od samego początku. Ta ballada podbiła moje serce, a czytając tłumaczenie sprawiło, że nieraz spłynęła mi łza po policzku. Niby tekst nie jest aż taki smutny, ale przez tą smutną atmosferę często przypominam sobie osoby, których już nie ma w moim życiu (np. tata). Ogólnie bardzo mnie wzrusza, kiedy jej słucham. Ale mimo tego nawet ustawiłam sobie Daydream na dzwonek w telefonie xd
10. A 'Good' Bye - na początku brzmi tak balladowo - wesoło, a za chwile przeskakuje na wesołą piosenkę z rytmem do biegania z dziećmi w kółeczku przy okazji podskakując i śpiewając "lalalalalalalalalala" Jest to także piosenka, którą bardzo lubię, jeśli by ocenić druga ballada (nie wiem czy to właściwie jest ballada xd) ale wesoła i wpadająca w ucho.
Jeśli miałabym ustanowić mój ranking piosenek to:
1. Butterfly - Papillon
2. NOW, Rockstar i Gulliver
3. Daydream
4. From U i Sexy, Free & Single
5. A 'Good' Bye i Someday
6. Bittersweet

Wszystko pisałam TYLKO od godziny 9.30 xd W moim domu panuje niezwykle głośny i 'odskupiający' chaos, gdyż siedzi w nim cała rodzina, siostra z dziećmi, które przybiegają i biorą mnie za rączki, bym z nimi potańczyła lub ubierała strój kąpielowy na basen kilka razy. Dzieci są naprawdę słodkie * o *

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

Joasia891 

Wysłany: 2014-01-16, 15:37   

nie jestem typem który się rozpisuje ,a każdym bądź razie nie umiem to co mam na myśli i dobrze napisać, album który mi wpadł do serca i nie chce mi wyjść jest albumem podajże z początku 2006 roku miracle teledysk oglądałam z 100000 razy podoba mi się ze wszyscy są blisko razem , a zarazem nie po rozchodzili się jeszcze członkowie tak, szkoda tez ze maja służbę wojskowa tam obowiązkowa

[ Dodano: 2014-01-16, 15:38 ]
aaa i jeszcze jeden jest super album hiro

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-18, 12:18   

Sexy, Free & Single - to zacznę od samego tytułu - czyż nie jest przyciągający jeśli chodzi o naszych Panów? :-D
Ogólnie podoba mi się bardzo, chyba jeden z takich najbardziej mocniejszych albumów SuJu:)
Uwielbiam przede wszystkim From U, Rockstar, Butterflay, Guliver,( no i zapomniałam o Spy) ale cały album ma w sobie to coś:):) - ech, ja naprawdę jestem już uzależniona od Juniorków ;-) :-D , ale mam z tego samą radość:):)
Ostatnio zmieniony przez Katy 2014-01-18, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu