| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Kangin
Autor Wiadomość
Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:18   

Wydaje sie byc taki silny i meski ale jak mowil chyba ... y .. Donghae w Relay Talk Part jest wrazliwy w srodku *.*

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2013-08-16, 12:55   

Aaachhh aktualnie mój ulubieniec :oops: Taki kochaany, zabawny, duży chłopiec o podobnym poczuciu humoru co ja ;-) Do tego jego głos i oczka ^^ Uwielbiam jak EHB ściaga spodnie Małpce XD

1st handsome Korean guy Kangin :mrgreen:

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-26, 20:11   

Kiedy pierwszy raz go zobaczyłam wyglądał na takiego ,który trzyma dyscyplinę w zespole,ale po obejrzeniu paru programów uświadomiłam sobie że Kangin jest fajnym i zabawnym facetem :-)

Emiley 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-27, 12:44   

Mam nadzieję, że przez ten komentarz nikt nie nie zje, poćwiartuje, czy co tam można ze mną jeszcze zrobić... xD
Niestety Kangina nie trawię. Kiedyś nie miałam nic do niego, nie przeszkadzał mi, było wszystko w porządku do czasu, kiedy zaczęłam oglądać programy z Suju. Wydaje mi się, że Kangin próbuje być fajny na siłę i niestety tej jego szczerości, o której tutaj pisałyście, po prostu nie jestem w stanie wychwycić. Może to przez to, że jednak aż tak dużo programów z udziałem SuJu nie widziałam, może moje zdanie o nim z czasem się zmieni, ale jak na tę chwilę jest on jedynym członkiem, którego nie lubię.

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 10:00   

Ja mówię na niego "niedźwiadek" tak mi się wpadło do głowy gdy widziałam go w programie. W Explorers Of The Human Body uśmiałam się z niego... ale też właśnie miałam wrażenie, że to chłopak który próbuję robić żarty na siłę. Jednak polubiłam go to Duży, silny chłop z poczuciem humoru - takich lubię.

Na początku gdy go zobaczyłam stwierdziłam jest trochę chamski i wredny dla innych członków - nie podoba mi się to ale z czasem zdanie zmieniłam. To część jego charakteru która dodaje mu tylko uroku :D

A w MV do "Hero" uwielbiam jego wygląd... !

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-20, 18:30   

Kanginek - uwielbiam go:) (czy nie uważacie, że po wojsku jakoś tak schudł, na buzi i w ogóle) - jest przesłodki, zwłaszcza jak się śmieje, a jak czasem chłopcy go zdenerwują... - sam potrafi się mocno zdenerwować(jak np, w którymś z programów, gdzie próbowali go obudzić). Takie duże dziecko:):)

Odpowiedz do tematu