| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
I wanna dance (jap.) - EunHae
Autor Wiadomość
SiostraElJuna 

Wysłany: 2013-05-25, 14:50   

Piosenka bardzo ciekawa, wpadająca w ucho : D
Strasznie podobają mi się stroje panów i choreografia. I fryzurka Hae *.*

I jak patrzyłam na tańczących ninja to miałam wrażenie, że tam tańczy Snape o3o'

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-05-25, 15:11   

SiostraElJuna napisał/a:
I jak patrzyłam na tańczących ninja to miałam wrażenie, że tam tańczy Snape o3o'

Hahah, tak samo miałam jak zapętlałam to dziś w nocy! *high five*

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Risaah 
Cichy ELF

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: AB
Kocham SuJu od: zima 2011
Wysłany: 2013-05-29, 02:30   

Eh... Piosenka jest świetna, wpada w ucho. Jest lekka i przyjemna. Czyli to co EunHae robi najlepiej!

Biedni muszą śpiewać po japońsku bez znajomości języka, ale do tego to już chyba przywykli. Tylko.. Czy będzie koreańska wersja? Kocham słuchać ich w ojczystym języku i jakoś łatwiej mi przyswoić tekst piosenek.
To samo miałam z Oppa, Oppa - wyszedł teledysk japoński, a ja i tak śpiewałam koreańską wersję, bo wydawała mi się lepsza i jakaś taka bardziej przyjazna :lol:

Czekam teraz tylko na pełną wersję teledysku i płytę. Już zamówiłam pre-order! Nie mogę się doczekać!!! Ale błagam... koreańska wersja!

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-05-29, 09:42   

Jak tylko zauważyłam, że ktoś wrzucił linka (chyba na fb) to od razu włączyłam tą piosenkę. Od tamtej pory przesłuchałam ją już chyba ze sto razy xD Po głębszym zastanowieniu podoba mi się o wiele bardziej niż Oppa, oppa. Oczekiwałam po nich czegoś równie dobrego, a to, co słyszałam, cóż, okazało się lepsze od moich oczekiwań :D
Kocham muzykę, to, że piosenka jest po japońsku (<3), to, że słysząc tą melodię zawsze mam ochotę wstać i zacząć tańczyć z nimi (ale książki mnie przygniatają do krzesła, sesja się zbliża:<). Głos Hyuka, kiedy nie rapuje też bardzo cieszy ^^. Bo, że Donghae ma świetny wokal to jest powszechnie wiadome :P
Teledysk też świetny, dużo się dzieje, a ich outfity są przegenialne *.* Te podarte spodnie Donghae <3 Scenki czy też po prostu fragmenty kręcone w pokojach z telefonami stacjonarnymi świetne, dają klimat^^.
Taniec EunHae boski*.* "robot" Hyuka (czy jak to ująć xD), biodra Hae, ich nogiii... No i EunHae - to ich przekomarzanie się przez całe MV ^^.
Snape'a zauważyłam dopiero jak napisałyście xD To chyba znaczy, że muszę jeszcze parę razy pooglądać, pewnie dużo szczegółów uszło mojej uwadze (do tej pory skupiałam się wyłącznie na chłopakach) ^^""
Genialne, tylko ciekawe jak z koreańską wersją, inne wersje językowe nie zawsze wychodzą piosenkom na dobre :<

Cafekko 
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Wysłany: 2013-05-30, 14:21   

Naprawdę nie spodziewałam się że kolejna piosenka będzie równie fajna co "Oppa,Oppa" a tu proszę! W dodatku ten teledysk... *__* Nawet pudełka wydają się fajnie ustylizowane! O tańcu to nie wspomnę bo jest kompletnym mistrzostwem! Aż człowiek chce jednocześnie się na nich cały czas patrzeć i tańczyć z nimi. Omo, jestem z-a-c-h-w-y-c-o-n-a. Nie moge się doczekać pełnej wersji! Cudownym momentem jest także ten mniej więcj od 0:16 do 0:19 gdy Donghae tak jakby popatruje na Hyka z zaciętą miną. Zupełnie jak w filmie gdy dwóch bohaterów ze sobą rywalizuje i jeden obserwuje drugiego aby być od niego lepszym. XD Ta koncepcja przekomarzania się jest po prostu trafiona w dziesiątkę! Ehh... EunHae jest jedyne w swoim rodzaju! <3

SuJeong 
call me Sudzia

Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-06-18, 19:24   

No dziewczyny, wyszło full PV oraz całe audio Love that I need z Henrym, jak Wam się podoba? ;vv;

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

capricorn9012 
Mimi

Ulubieniec z SJ: 15 ;)
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-06-18, 19:37   

PV widziałam ;) fajne fajne ;) podoba mi się ten ich obrót na ziemi.. i w sumie we frakach też mi się podobają ^^
Ale Love that I need nie słyszałam jeszcze i nawet nie wiedziałam, że wyszło - także dzięki za info ;D

Heisoo 
Heisoo

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-06-19, 13:52   

Mnie osobiście chyba bardziej podobało się Oppa Oppa, I wanna dance też jest fajne, ale jest takie już trochę... no nie łapie mnie aż tak jak Oppa Oppa, ale bardzo będę nadal wspierać EunHae <3

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 14:33   

Wpada w ucho piosenka, im częściej się jej słucha tym częściej się ją nuci :D

Jednak ja pozostaje przy Oppa Oppa jakoś bardziej przemówiła do mnie ta piosenka :D:D

A choreografia dopasowana i nie skomplikowana.. Potańczę z chrześniakiem hehe :D

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-21, 19:11   

Właśnie sobie słucham:):) Cóż mogę powiedzieć? Jest w genialnym stylu mojej ukochanej pary:):) Oppa, oppa chyba jednak dla mnie przeważa, ale w I wanna dance chłopaki wykazują tyle energii - przynajmniej Eunhyuk, bo mój kochany Donghae (nie wiem czy tylko mi się tak wydaje) - wygląda na zmęczonego, sama nie wiem, jakoś tak to czuję. Ale w tych włoskach, białej koszuli i czerwonej bransoletce wygląda cudownie - powiedzcie, że nie tylko ja marzę, aby przytulić go chociaż raz w życiu, chociaż na sekundę.
Ja chcę do Koreii!!!!
A memory in mahalo muszę zamówić koniecznie (na razie czekam na wersję z aloha), ale Donghae na plaży, bez koszulki - ciasteczko najsłodsze na świecie:)

Odpowiedz do tematu