| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Pocztówka do Yesia - fanaccount z misji
Autor Wiadomość
nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-04-28, 11:43   

nian_nian0000, zwlekałam trochę z czytaniem Twojej relacji, bo obawiałam się, że niczego mądrego nie wymyślę. No i miałam rację :P
Ogólnie jestem wdzięczna i dziękuję, za wszystko co zrobiłaś i cieszę się, że udało Ci się spotkać zarówno Yeśka jak i Kyu i przekazać prezenty :)
A fanaccount czytało się świetnie i od razu się wczułam we wszystko co opisywałaś :D A feelsom się nie dziwię i w ogóle, że nie padłaś tam przy tych wszystkich spotkaniach, to podziwiam ;D

Miju 

Lover: Donghae ♥
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2013-04-28, 12:46   

nian_nian0000 napisał/a:
Donghae osobiście nie spotkałam, ale... widziałam czarne Porshe jak jechało w stronę Kona Beans w dzień wylotu na fanmeeting w Pekinie...

Omg ja bym poleciała za tym autem xDDD pewnie ktoś by mnie przejechał ale co tam xD
Pokusa dotknięcia jego włosów musiała być straszna..,jakbym ja spotkała Kyu to chyba bym się na niego rzuciła i się wtuliła ^^ ...albo by mnie wmurowało xD
Strasznie szybko zleciała twoja podróż, pamiętam jak niedawno Ci pisałam o Kyulinerze a już wróciłaś ;)
Seoul naprawdę jest taki bezpieczny?? Tym bardziej chce tam jechać, gdzie w Polsce można przejść w nocy samemu i przeżyć O.o

nian_nian0000 
Monika B.

Ulubieniec z SJ: Kyu, Yeye, Hyuk
Lover: KyuHyun
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuSung
Grupa krwi: 0+
Kocham SuJu od: since F5REVER
Wysłany: 2013-04-28, 21:20   

nenn padałam później - w metrze szczerząc się sama do siebe jak głupia i w hotelu - nie mogłam spać od ciągłego odtwarzania zdarzeń w głowie XDDD
...serio, serducho prawie się wyrwie do takiego i jak żyć, pytam???!!!!! >///<

[ Dodano: 2013-04-28, 22:28 ]
Miju przez chwile przeszło mi przez myśl, żeby biec za samochodem... ale i tak bym nie dogoniła :PPP
oj tak tak tak tak!!!! ledwo się powstrzymałam przed targaniem kudełków, a były w moim zasięgu, oj były!!! >.< sdjhvgdkfjvgkdjfhvgkxhvkhd ...ale respect musi być i wolę, żeby mnie zapamiętał jako natrętną fankę, która dała mu gifta, a nie która wyrwała mu kudły i trza się jej bojać :PPP
Seul jest bardzo bezpieczny. Co noc wracałam tak ok.1:00 od metra 15min piechotką do hotelu i spokojnie, spacerkiem... i nikt mnie nie zaczepiał czy coś ;) Tam jest bezpieczniej niż w jakimkolwiek kraju EU...

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-04-29, 20:50   

Kurczę, świetna relacja! Prawie jakbym tam była z Tobą, czytając naprawdę czuje się wszystkie Twoje emocje *^^* Zazdrość, zazdrość, zazdrość - ale pozytywna, fajnie, że Ci się tak wszystko udało, że spotkałaś Kyu (<3) i Yesunga i że udało Ci się przekazać mu pocztówki ;) Co prawda nie byłam w stanie wziąć udziału w akcji, ale cóż... I tak strasznie się cieszę, że akcja tak fajnie wyszła i że Yeye je przynajmniej przeglądnął ^^ Mam nadzieję, że choć trochę poprawiły mu nastrój^^ Co do pierwszych słów- hej, dobrze sobie poradziłaś! Ja jakbym przed nim stanęła to pewnie skończyłoby się na spaleniu buraka i czymś w stylu: "Yyyy.... Eeee.... Aaaaa...." - przynajmniej jak siebie znam xD Także podziwiam Cię. ^^ (choć pewnie przed Kyuhuynem byłoby ze mną jeszcze gorzej, dziwnie stanąć tak przed kimś, kogo zna się właściwie tylko z teledysków i różnych show :D).
Zazdroszczę Ci jeszcze jednego - lekkości pisania ;) Naprawdę fajnie się to czytało ^^ Ja mam ogromne problemy z ładnym formułowaniem zdań, a pisać tak, żeby jeszcze kogoś tym zainteresować... Wykracza to poza moje umiejętności ^^"""

alya 
ELFish

Ulubieniec z SJ: DongHae
Lover: Choi Junhong, Kim Himchan
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 18.02.2013
Wysłany: 2013-04-30, 12:29   

Szczerze mówiąc, to była chyba najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek czytałam >< Ta relacja była tak kolorowa [i słodka x3], że moja wyobraźnia ledwo nadążała. Coś pięknego XD Ah ten Yesiek </3 Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się go chociaż zobaczyć na żywo x.x ELF'y są chyba jednym z najprzyjaźniej nastawionych fandomów ^^' Miałaś szczęście poznać więcej członków ELF'owej rodziny ;3

nian_nian0000 
Monika B.

Ulubieniec z SJ: Kyu, Yeye, Hyuk
Lover: KyuHyun
Fav Pairing: KyuHyuk, KyuSung
Grupa krwi: 0+
Kocham SuJu od: since F5REVER
Wysłany: 2013-05-01, 08:41   

Kika dzięki za słowa uznania - może stylowo jest to lekko napisane, ale faktycznie pisałam to ze 3-4 godziny XDDD a to dlatego, że ciągle mi się coś przypominało i musiałam to gdzieś upchnąć w swojej relacji, a każde takie wspomnienie wiązało się z 10 minutową "zawiechą" i durnym uśmieszkiem na twarzy.... XDDD
Masz rację, to absolutnie surrealistyczne spotkać w realu taką gwiazdę z plakatu!!!! ...stoisz i oczom nie wierzysz! nie dlatego, że to ON, ale dlatego, że widzisz prawdziwego człowieka, który się uśmiechnie, popatrzy, przejdzie obok, odezwie się... jest taki realny a jednocześnie taki nieziemski *0*!!! ...później i tak wszystko wydaje się snem albo fancamą, bo psycha tego nie ogarnia :PPP

alya hahahaha dzięki, moja pamięciobraźnia też ledwo nadążała :PPP Mam nadzieję, że każdy z was będzie miał kiedyś szansę zobaczenia SJ na żywo - są tego warci ;)
ELF to wspaniały fandom i większość jest przyjazna (najmniej chyba tubylcy i C-ELF). Osobiście uważam, że najmilsze i najbardziej pomocne są J-ELF <3 ...ale nie warto uogólniać - wszystko i tak zależy od danego człowieka :P
Ostatnio zmieniony przez nian_nian0000 2013-05-01, 08:42, w całości zmieniany 1 raz  

Mekashi 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Donghae
Kocham SuJu od: grudzień 2012
Wysłany: 2013-05-01, 13:20   

Awwww, zazdroszczę ci spotkania ich i ogólnie całej wyprawy do Seulu. Tak świetnie to opisałaś, że czytając to, również w pewnych momentach miałam wrażenie jakbym sama to przeżyła xD Tak się cieszę, że projekt się udał, oby więcej takich! :3

Korea_97 
Żona Siwona <3

Ulubieniec z SJ: Choi Siwon
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2013-05-10, 15:29   

Ohohohohoh , jakie emocje były jak ja to czytałam ! Tak strasznie ci zazdroszcze tego że tam byłaś i się z Nim spotkałać. Ale bym tak chciała *_* Fajnie że tak to opisałaś... czułam się chwilami , jak ja bym tam z Tobą była :):)

Paranmeg 

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul
Wysłany: 2013-05-11, 01:03   

Super że akcja się udała ;) Mam nadzieję że projekt urodzinowy dla Leeteuk'a też wypali ;]

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-05-11, 11:42   

O Boże, Boże, Boże, Boże ;~~~~~; dopiero się ogarnęłam do przeczytania sprawozdania z tej jakże cudownej misji *o* i się popłakałam ;;;; Strasznie mi się podoba jak to wszystko opisałaś~!! Tyle emocji, dosłownie wszystkiego a czułam się tak, jakbym tam była kkkkk xDD czyli już wiem, jak mam pisać relacje w przyszłości~! Sam fakt, że Yeye tak blisko i ten moment, kiedy wydawał Ci resztę jdfkjdksfljdsjflk BOŻE *___* przeszły mnie ciary jak to czytałam, lol. Sama świadomość tego, że Yesung ma nasze kartki, wie że z Polski i TO ŻE LUDZIE NAS KOJARZĄ DZIĘKI ALBUMOWI !!! *O* w takich chwilach jak ta jest się dumnym z bycia ELFem <333~
tylko żałuję, że teraz to przeczytałam ale wcześniej nie miałam w ogóle czasu djskffh głupia ja ><
Też chcę do Mobita, doświadczyć tego samego co Ty, kiedy Yeśko wydawał resztę */////* spazzmy są wtedy największe dkjflsf;;
Szkoda, że nie widziałaś Hae ;___________________________; ale Hyukkie zaś widziałaś *q* jakieś pocieszenie <3
Dziękuję za tę śliczną relację~!! <3

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Invi 
Andzia

Ulubieniec z SJ: Ryeo
Lover: Kyuhyun
Kocham SuJu od: Wiosna 2013
Wysłany: 2013-07-31, 20:30   

Z zapartym tchem przeczytałam całą relację. Żałuję, że dopiero co zawitałam na forum i nie mogłam wziąć udziału w tym i wcześniejszych Waszych projektach, ale czuję się dumna, że SuJu ma takie wytrwałe polskie ELFY jak Wy :) Gdyby mi przyszło stanąć naprzeciw Yesunga, to moja reakcja wyglądałaby mniej więcej tak:

...bez dalszej odezwy :D

Zazdroszczę i podziwiam. Wykonałyście kawał porządnej roboty!

Haru 
Deulim

Ulubieniec z SJ: Donghae Yesung Eunhyuk
Fav Pairing: wszystkie
Kocham SuJu od: luty
Wysłany: 2013-08-04, 12:04   

awrhhhhh XDD ale miałaś fajnie :) ja też chcę kiedyś do Korei pojechać i spotkać członków SUJU.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-21, 21:57   

nian_nian0000 napisał/a:
...stoję przed nim

...Yesiek

OMFG YESIEK!!!!!!!!!!! SKDJFHGKLSDFHGLKDFJHGLDKFHGLKDFJHGLKDF >///<

popatrzyłam na niego... podniósł na mnie oczy... lekko się zdziwił widząc nieskośną twarz...
...eyeliner ...więcej nie pamiętam ...nic nie widzę ...tylko te piękne, ciemne, świdrujące duszę oczy!!!! *0*

Mówię wam - Yesiek to ISTOTA IDEALNA!!!!! >////< i mówię to ja - zbiasowana ostro na Kyu, a przy nim mnie tak nie wryło jak przy Yeśku >.< !!!!!!

Yesung - pierwsze co widzisz to oczy zatopione w eyelinerze i po tobie... później próbujesz resztką świadomości ogarnąć inne szczegóły: ślicznie zarysowane usta, w kształcie serca, prawie nie widać jak się poruszają gdy mówi... mleczno biała idealna skóra - serio IDEALNA - żadnej skazy, czegokolwiek, no gładź!!! ...włosy lekko opadające spod kolorowej czapki na czoło... czarne... chyba, bo kolor to już wyższa filozofia w obecnym stanie umysłu :P ...jest dość wysoki - czemu wyższy ode mnie? na pewno ma kilka wkładek w butach XDDD ...jego dłonie nie są małe - są delikatne i wąskie,co sprawia, że wyglądają na mniejsze, ale są takie jak powinny być - pasują do niego ...do tej całej delikatności, która aż od nie go bije! bo to właśnie to się najbardziej od niego wyczuwa - delikatność - w słowach, w gestach, w spojrzeniu... <3

3 sekundy ciągną się w nieskończoność i nawet nie pamiętam czy powiedziałam "anyeong" >.< ...spojrzał na mnie, a ja poczułam, że jak się zaraz nie odezwę to zemdleję i wykrztusiłam: "CHEESECAKE"... no do cholery!!!! pierwsze słowo jakie wypowiedziałam do tego anioła to "cheesecake" !!!! jak można być tak durnym?!!! >.< fdghdfgkdhfgkdfhgkdf
Ale jego twarz natychmiast się rozpogodziła (był chyba lekko przestraszony, że zaraz alien przemówi do niego w języku z innej planety) i z uśmiechem, cichutko powtórzył "cheesekace?" na co ja przytaknęłam ^^ ...wstukał zamówienie w kasę i pokazał palcem sumę do zapłaty. Nie mogłam patrzeć na jego twarz - musiałam się skupić na w miarę szybkim odliczeniu należnej kwoty i jakimś cudem pamiętałam, że muszę jeszcze dać mu gifta! ...skoro zamówiłam, to najpierw zapłacę i później dam - tak, zręczny plan... chociaż miało być odwrotnie, ale jak już palnęłam "cheesecake" na dzień dobry to lecę z tym koksem XDDD

Czuję się jakbym tam była:)

Wchłonęłam Twoja relację...jak bajkę. Mimo, że jestem tu nowa, SuJu stało się moim światem już od ponad roku:)
Być może kiedyś odważę się wziąć udział w jakimś projekcie:) Bardzo bym chciała:)
Pozdrawiam - Kasia:)

Chizuru 
Gryzę ^.^

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, ZhouMi, Heechul, Hyuk
Lover: Kyuhyun <3
Fav Pairing: ChangKyu
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: koniec stycznia 2013
Wysłany: 2014-02-13, 21:27   

O matko, spotkałaś Kyu O___O I Yeśka O___O I Kyu-mamę (zastanawiam się, czy ona wie, ile ma synowych XDDD Matko, poczułam się jak w jakimś haremie przez chwilę xDD)
Jejku, napisałaś to z takimi emocjami, że kiedy zamawiałaś sernik, to sama zaczęłam się denerwować xDD
...dotknął cię, o Shisusie <3333
Ej, ja też chcę ich spotkać... Popatrzeć w oczy mojego kochanego Kyu... Fajnie by było zobaczyć też Heenima =w= I Mimiego!
Ah, za dużo feelsów...
Kto jedzie ze mną do Seulu? xDD

Odpowiedz do tematu