| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2016-04-24, 23:18
Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-11-29, 23:24   

Cana, my tylko 2 razy sie zgubiłyśmy xDDD A najbezpieczniej było w metrze xDDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Cana 

Ulubieniec z SJ: Kyu
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, KyuHyuk, KyuHae
Kocham SuJu od: jesień 2012
Wysłany: 2012-12-01, 12:10   

Oiika ja miałam jakieś 4 godziny czasu wolnego, bo to była klasowa wycieczka, i w sumie chyba pół godziny siedziałam z koleżankami na jakimś moście koło cmentarza -.- a tak to bym inaczej spożytkowała ten czas xd

Ashou 

Ulubieniec z SJ: wszyscy~
Lover: Donghae, Hyuk
Fav Pairing: Eunhae, Kyumin
Kocham SuJu od: wiosna 2012
Wysłany: 2012-12-30, 13:30   

czyyyta. zazdroszczę, zobaczyć SuJu na własne oczy... to musiało być piękne przeżycie. i wspomnienia na całe życie :c.

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:08   

BOSHE JAK WAM ZAZDROSZCZE !! ;CC JA TEZ CHCE ICH ZOBACZYC ; CC

Hyoung 

Ulubieniec z SJ: OT15
Lover: Shim Changmin/(.__.)\Lee Hyukjae
Fav Pairing: EunHae , YunJae, HoMin ,YooSu
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: Poznani w 2008 ,kochani od 2011
Wysłany: 2013-03-02, 10:14   

OJEJKU! Jak fajnie ^^ Zawsze oni lepiej na żywo wyglądają : p
Ostatnio zmieniony przez Hyoung 2013-03-05, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-03-05, 10:36   

Czytam! Co tam, że teraz ale już mam za dużo feelsów ;w; chcę więcej :D

EDIT

Omg, what can I say? Mimo długości relacji wcale się nie zniechęciłam, lecz odwrotnie. Kurde, czytało to się tak szybko, tak lekko, tak miło że można by było czytać to jeszcze raz. Mimo zawartych tam tekstów, próbujących podkreślić Twoje zboczenie to to, nawet nie wiem, co! Ale oczywiście to nie działa na Twoją niekorzyść, wręcz przeciwnie~! Dla prawdziwego zboka, a nawet nie tak wielkiego, jak co poniektórzy to czytało się świetnie, tę fascynację nad tyłkami, absami, tym wszystkim i TYM, CZYM MA MACHAĆ HAE *o* Widzieć coś takiego na żywo to najpiękniejsze, co może się przydarzyć. Już widzieć na własne oczy swoich idoli, których się tak mocno kocha to najpiękniejszy dar od Boga, jaki może być ;~; także, wiedz że zazdroszczę, ale nie ja jedyna ;P

Domyślam się, że miło zawsze wrócić wspomnieniami, do tego co się przeżyło. Zawsze jakaś poprawa nastroju jest, myślę że nawet WIELKA poprawa nastroju ;w; Kurczęęę, ciężko sobie wyobrazić takie coś, no nie wiem ale to jest takie piękne, wtf... chyba zgubiłam wątek... nieważne xD

TAK DUŻO O DONGHAE. Tak mi się wydaje, mój elfishowy instynkt tak mi podpowiada ;~~; Ślicznie go opisywałaś, choć co tam że często było o tyłku, oczach i wszystkim, wszystkim, co ma Hae. To jak tańczył do Oppa Oppa, kyaaaaaaaaaa~ uwielbiam oglądać ten fancam od Ciebie i i i muszę się przyznać, że nawet go sobie pobrałam <3

Strasznie podoba mi się to, jak opisałaś Ryeo ~ najsłodszy opis człowieka, jaki kiedykolwiek czytałam/widziałam ( nie liczmy Hae xD ) próbuję sobie wyobrazić takiego Wooka, ale to nie to samo, co widzieć na żywca! asdfghjkl Ryeo jest przystojny, baaardzo i nie rozumiem ludzi, co po nim tak jeżdżą, a niestety znam takie przypadki ToT , to jest smuuutne! Wiem, że jakby zobaczyli go na żywo ich zdanie o nim zmieniłoby się, o!

Opis Hyuka ;~~; Jego włosy są naprawdę tak delikatne ;w; musiałabym zobaczyć, żeby uwierzyć! Rozwaliło mnie to, kiedy czytałam o jego włosach pod pachą. Każda z Was wspomniała o nich, więc wydaje mi się, że ja pewnie też bym tak zrobiła. W końcu zobaczyć Hyukową pachę to musi być piękne ;~; Jego taniec i rap rzeczywiście na żywo musi być jeszcze piękniejszy niż w tv, musi, musi, musi i tak JEST. Żeby się przekonać trzeba jedynie jechać na SS5 ;~~~~~~; *mom,dad ... please*

Co do Kyu to mało napisałaś, ale to jego wina bo nie krążył tak często obok waszego sektora, a tak chciałam sobie o nim poczytać ;; ale już samo to, że jadł jabłka i to jak śpiewał....................

Siwon naprawdę jest inny niż na zdjęciach, nie wierzę x.X Mam nadzieję, że jeśli uda mi się wybrać na SS5 to na pewno moje nastawienie do niego zmieni się diametralnie, ale widzieć jego derpy na żywo, omg xD

Jeszcze raz Donghae, nie dziwię się, że ma bardzo dobry kontakt z fanami, on kocha wszystkich fanów, to wspaniały człowiek i cieszę się, że biasuję go od samego początku ;w; Już wiem, że jak w dalekiej bądź niedalekiej przyszłości go zobaczę moja miłość do niego będzie jeszcze większa, ahhhhhhhhhh~ Ogółem miłość do SJ będzie jeszcze większa niż teraz jest!

Dziękuję za taką cudną relację <3 i i i ja coś wiem albo mi się wydaje że wiem, ale nie będę tego pisać na forum, lol xD

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2013-03-05, 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

tamishaa 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, YeWook
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: Styczeń 2012
Wysłany: 2013-03-05, 23:45   

Czytam

aga_E.L.F. 

Ulubieniec z SJ: Donghae,Siwon,Eunhyuk
Fav Pairing: eunhae
Kocham SuJu od: 2012
Wysłany: 2013-03-12, 15:56   

<czyta>

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2013-03-12, 18:52   

Cytat:
uwielbiam oglądać ten fancam od Ciebie i i i muszę się przyznać, że nawet go sobie pobrałam <3

Ja umierałam tam wtedy! On się na nas patrzył tak pięknie! I ten wystawiony język!

Wook naprawdę wygląda inaczej na żywo, jest uroczy <3333 Siwon to samo <3

Cytat:
i i i ja coś wiem albo mi się wydaje że wiem, ale nie będę tego pisać na forum, lol xD

To jak nie na forum to na gg proszę xDDDDDDD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Paranmeg 

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul
Wysłany: 2013-05-11, 23:36   

Zazdroszczę wam tego że mogliście być na ich koncercie ;)) Jak zwykle nie zawodni :^)

[ Dodano: 2013-05-12, 01:16 ]
Przeczytałam właśnie wszystko i czuję że spać nie będę mogła. Dzięki wam, poczułam się przez chwilę jakbym sama była na ich koncercie. Zazdroszczę bardzo ;))

Noodle 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk
Lover: Yesung
Fav Pairing: Eunhae, Yewook
Wysłany: 2013-05-31, 21:33   

Mam nadzieję, że ja też niedługo pojadę na SS. Tak bardzo o tym marzę i zazdroszczę wam dziewczyny :roll:

Sayuriss 

Wysłany: 2013-11-26, 14:27   

Choć było to dość dawno, to twoje relacje zdają się być wciąż żywe. Przepiękny koncert w przepięknym miejscu.
Co do Siwona ja wciąż mam takie same odczucia co do niego jak ty przed koncertem.
No i brawo za pomysłowość z patykiem. Zawsze na takich wyjazdach okazuje się, że coś się zapomniało.
Ostatnio zmieniony przez Sayuriss 2013-11-26, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-18, 21:51   

SS4 mam w swojej kolekcji, żałuję, że nie mogłam zamówić tej większej edycji, ale i tak to, że mam bardzo mnie cieszy:) A sam koncert - chociaż mogłam oglądać tylko na DVD i tak czułam się jak bym tam była:):) Chłopcy wyglądali nieziemsko:)

P.S - Oiika - relacja z koncertu + zdjęcia - coś wspaniałego:):) (No i przy okazji zwiedzić Paryż - gdzie wystawiają najpiękniejsze musicale na świecie)
No to ja jednak umarłabym chyba już na samej próbie, jeśli bym tam była, nie wiem czy doczekałabym koncertu :-D

I tak z ciekawości - ile kosztowały Was bilety w jedną i drugą stronę + bilet na koncert.
Niestety do Korei raczej nie pojadę, ale tam gdzie będę miała jakąkolwiek szanse, aby zobaczyć chłopaków na żywo - na pewno będę się starać:):)

I czy jest jakaś strona na której można śledzić regulamin chłopaków - gdzie i kiedy mają jakie występy(na razie to dla mnie tylko marzenie - ale bardzo bym chciała)
Ostatnio zmieniony przez Katy 2014-01-18, 22:22, w całości zmieniany 2 razy  

bloody23 

Wysłany: 2014-03-20, 13:23   

Byłem na koncercie i powiem że było fajnie, to szału nie było. Spodziewałem się że będzie fajniejsza atmosfera.
Ostatnio zmieniony przez bloody23 2014-03-27, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu