Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Oiika - relacja z SS4 w Paryżu
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Oiika - relacja z SS4 w Paryzu
Author Message
Noodle

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk
Lover: Yesung
Fav Pairing: Eunhae, Yewook
Posted:     [ !!! ]

Mam nadzieję, że ja też niedługo pojadę na SS. Tak bardzo o tym marzę i zazdroszczę wam dziewczyny :roll:

Sayuriss

Choć było to dość dawno, to twoje relacje zdają się być wciąż żywe. Przepiękny koncert w przepięknym miejscu.
Co do Siwona ja wciąż mam takie same odczucia co do niego jak ty przed koncertem.
No i brawo za pomysłowość z patykiem. Zawsze na takich wyjazdach okazuje się, że coś się zapomniało.

Katy
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012

SS4 mam w swojej kolekcji, żałuję, że nie mogłam zamówić tej większej edycji, ale i tak to, że mam bardzo mnie cieszy:) A sam koncert - chociaż mogłam oglądać tylko na DVD i tak czułam się jak bym tam była:):) Chłopcy wyglądali nieziemsko:)

P.S - Oiika - relacja z koncertu + zdjęcia - coś wspaniałego:):) (No i przy okazji zwiedzić Paryż - gdzie wystawiają najpiękniejsze musicale na świecie)
No to ja jednak umarłabym chyba już na samej próbie, jeśli bym tam była, nie wiem czy doczekałabym koncertu :-D

I tak z ciekawości - ile kosztowały Was bilety w jedną i drugą stronę + bilet na koncert.
Niestety do Korei raczej nie pojadę, ale tam gdzie będę miała jakąkolwiek szanse, aby zobaczyć chłopaków na żywo - na pewno będę się starać:):)

I czy jest jakaś strona na której można śledzić regulamin chłopaków - gdzie i kiedy mają jakie występy(na razie to dla mnie tylko marzenie - ale bardzo bym chciała)

bloody23

Byłem na koncercie i powiem że było fajnie, to szału nie było. Spodziewałem się że będzie fajniejsza atmosfera.

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: