| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Eunhyuk
Autor Wiadomość
alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2012-09-11, 15:58   

Hyukkie ^^ Razem z Kanginem nadal toczą bój o drugie miejsce ulubieńca u mnie.
Przeurocza osoba, która rozbraja swoimi tekstami i umiejętnością rozśmieszania oraz swoją nieśmiałością i niewinnością zarazem. Ma niesamowitą charyzmę i przesympatyczne usposobienie, choć czasami potrafi nieźle dopiec ;P

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-01, 16:13   

Jeju wlosy stanely mi deba na rekach o.O Kocham tą małpkee po porstu . Co ja bym dala by moc ich wszystkich zobaczyc 

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2013-03-31, 22:48   

Na przestrzeni czasu myślę, że mój sposób myślenia się do niego zmienił. Jak zaczynałam przygodę z SJ, nawet go nie zauważałam. Był, tak po prostu. W końcu dzisiaj jest moim ulubieńcem, z którego na prawdę jestem dumna ^^
Uwielbiam jego uśmiech, dlaczego głupek go zakrywa? Jest piękny!
Myślę, że niepotrzebnie przejmuje się tak tym ostatnim miejscem wśród Juniorów. Ma specyficzną urodę, ale na pewno nie jest brzydki. Według mnie jest bardzo przystojny i nie umiem go sobie wyobrazić bez tej mocno zarysowanej linii szczęki. Nawet gdyby faktycznie okazał się największym brzydalem na ziemi to myślę, że i tak byłby cudowny. Hyuk ma sobie jakiś taki urok, który przyciąga. Jest taką przesympatyczną wredotą, która umie poruszyć ludzkie serce (i nie mam na myśli tylko tańca).
Jeśli chodzi o jego talent, to w ogóle nie ma o czym gadać. Bezapelacyjnie jest jednym z lepszych tancerzy. Niektórzy uważają, że Taemin jest od niego lepszy, ale myślę, że on może być dopiero jego następcą. Musi się jeszcze dużo nauczyć. Chociaż może mówię tak, bo nie za bardzo przepadam za nim? Cóż, i tak staram się być obiektywna w tym opisie. I tak, i tak mi to nie wyjdzie, bo Sardela za długo jest moim biasem xD
Co do jego śpiewu to naprawdę się podszkolił! Wychodzi mu to coraz lepiej! Nie mówię o rapie, bo zawsze był cudowny, ale zwykły śpiew wychodzi mu świetnie w porównaniu do wcześniejszych lat!
Czasem jest dziwny, to fakt. Nawet nie umiem teraz wyjaśnić dlaczego tak myślę, ale on na prawdę czasami bywa dziwny.
Podsumowując, myślę, że Hyuk ma wspaniałą osobowość. Ma dużo pozytywnych cech, które właściwie przysłaniają jego wszystkie niedoskonałości i niedociągnięcia. Uważam, że idealnie spełnia się w roli "Klejnotu".
Nie rozumiem jak można nie kochać Eunhyuka :cry:

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung

gilin 

Ulubieniec z SJ: eunhyuk
Kocham SuJu od: 31.12.2011
Wysłany: 2013-05-28, 19:19   

Boże świńska grypa :o ale dobrze że wyzdrowiał ^^ jak dla mnie jest najlepszym tancerzem ever :*

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-26, 20:05   

Eunhyuk nie jest może najpiękniejszy w Suju,ale ma coś w sobie co przyciąga .Jego rap średnio mi się podoba,za to tancerzem jest genialnym :-)

Emiley 

Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-28, 14:36   

Kocham Hyuka oczy... są prześliczne, a w Bonamanie wyglądają chyba najbardziej nieziemsko. Raczej nigdy na niego nie fazowałam, ale i tak go lubię, tym bardziej, że tak cudownie tańczy. Śpiewać niestety raczej nie umie, ale rap wychodzi mu całkiem dobrze, więc jest spoko ^^

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2013-09-28, 14:49   

Emiley napisał/a:
Śpiewać niestety raczej nie umie, ale rap wychodzi mu całkiem dobrze

Radzę posłuchać jego solowych wykonań, choćby 'Cracks of my broken heart'' i wtedy spróbować powiedzieć, że raczej nie umie śpiewać. To, prawda, nie ma najlepszego głosu pośród SuJu, ale mocno nad nim pracuje i widać rezultaty. Co do jego rapu, jest jednym z najlepszych raperów nie tylko w SuJu a w SM.

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

Emiley 

Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-28, 15:19   

Estoir napisał/a:
Radzę posłuchać jego solowych wykonań, choćby 'Cracks of my broken heart' ' i wtedy spróbować powiedzieć, że raczej nie umie śpiewać.
Napisałam to, ze "raczej nie umie śpiewać" z mojej perspektywy, na podstawie tego, co ja obejrzałam i słyszałam, że po prostu Eunhyuk czasami sobie nie radził. Ten występ, który podałaś jest dosyć świeży, więc i nie dziwne jest to, że przez tyle lat, ile Eunhyuk jest w SM, nauczył się lepiej śpiewać. To jasne, że nikt nie stoi w miejscu, chłopaki dużo ćwiczą, więc i widać rezultaty. Mimo to wcześniej dużo gorzej mu to wychodziło.
Estoir napisał/a:
Co do jego rapu, jest jednym z najlepszych raperów nie tylko w SuJu a w SM.
Nie wiem, na rapie się nie znam, ale moje ucho, przyzwyczajone raczej do popowych i rockowych dźwięków stwierdziło, że nieźle się tego słucha.
Ostatnio zmieniony przez Emiley 2013-09-28, 15:44, w całości zmieniany 1 raz  

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 09:51   

MAŁPECZKA!!!!

Jejku jak widzę go podczas Sorry Sorry Answer kurczę dostaję ciarków na całym ciele ! Matulu jak on się rusza.
Uwielbiam jego taniec i jego rap... To chudzinka która jest niezła..
Czasami ma ujecia w teledyskach czy programach, gdzie nie wygląda na przystojnego ale w niektórych pokazują jego "niezły profil" ( tak to ujmę :D)

W programie Explorers Of The Human Body było mi go trochę szkoda, bo jak nie ściagali mu spodni, to gadali o smrodzie jego stóp :D biedaczysko :D

Pola 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy :D
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunWook
Wysłany: 2014-02-26, 11:16   

Eunhyuk.. Małpeczka kochana.. na samą myśl o nim morda mi się śmieje... On jest cudowny :D

Jego taniec jest idealny :) Ma cudowny uśmiech i nie wiem dlaczego się go wstydzi.

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2014-03-29, 17:58   

Ostatnio przyszła mi na myśl taka ładna sentencja i się z nią wami podzielę.
Uważam, że największym sukcesem, jaki osiągnął Hyuk, jest to, że ludzie znają go z tanecznego talentu. W większości programów, w których się pojawi, ludzie często zwracają na niego uwagę i padają zdania typu "Eunhyuk jest znany z dobrego tańca","Eunhyuk na prawdę dobrze tańczy, chyba wszyscy to wiedzą","Eun zaczyna pierwszy, zgodnie z oczekiwaniami" (oczywiście taniec! xD) itd. Uważam, że to dobrze być znanym ze swojego talentu, a nie skandali czy tylko przynależności do swojego zespołu. Lepiej jak mówią "Znam Cię, jesteś dobry w ... "
niż " O, Ty jesteś z SJ! Ale właściwie za co odpowiadasz w tym zespole?".

(Zdania pochodzą z programu Song Battle, Weekly Idol dla uwierzytelnienia wypowiedzi :-D )

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2014-03-29, 18:00, w całości zmieniany 3 razy  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2014-03-29, 20:09   

EvilMonkey, bardzo mi się spodobały te słowa, bo są jak dla mnie bardzo baaardzo prawdziwe. Strasznie się cieszę, że Hyuk jest tak doceniany za to co robi i to co kocha. A tym bardziej, że ciągle pracuje nad sobą.

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Wysłany: 2014-03-29, 20:18   

EvilMonkey, to chyba najprawdziwsze i najpiękniejsze słowa na temat Hyuka jakie kiedykolwiek przeczytałam. To największe uznanie jakie może być dla Artysty, być rozpoznawalnym z tego jakie ma się umiejętności, a nie w jakim zespole się jest. Chciałabym, by wszyscy nasi chłopcy mogli się czymś takim pochwalić.
Dziękuję Ci za te słowa.

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2014-04-08, 13:02   

Jak pierwszy raz zobaczyłam tego człowieka w programie SuJu to pomyślałam: co taka małpa robi w zespole największych przystojniaków?? No naprawdę. Ale on tam miał w moim przekonaniu niezbyt fajną fryzurę :P Potem zobaczyłam że jest bogiem tańca, maszyną taneczną, po prostu z czasem zaczęłam się w nim zakochiwać. To jest ten typ, który z początku robi średnie wrażenie (w moim przypadku nawet nieco gorzej xD), ale im głębiej go poznajesz, tym bardziej zaczynasz go podziwiać i wydaje ci się coraz seksowniejszy, aż w końcu szalejesz za nim!

ai wa eiendesu
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2014-04-08, 13:04, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu