| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2014-02-12, 18:19
[31.12.2013/SHOW] DragonTV New Year Concert
Autor Wiadomość
Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2014-01-20, 03:04   [31.12.2013/SHOW] DragonTV New Year Concert

[31.12.2013/SHOW] DragonTV New Year Concert - concert & game SJ-M cuts

Po dłuższej przerwie fansuberskiej, MonkeySuJuSubs powraca!
Na początek prezentuję Wam końcoworoczny występ naszych chłopców w Dragon TV. Super Junior-M wraz z EXO-M zostali zaproszeni do Szanghaju, by wraz z fanami i w towarzystwie innych chińskich gwiazd, zakończyć 2013 rok i powitać 2014. W wideo, które dla Was przygotowałam, możecie zobaczyć SJ-M występujących z takimi piosenkami jak: Go i Break Down, a także w krótkiej zabawie, podczas której musieli zmierzyć się ze sporych rozmiarów katapultą, by ucieszyć swoich fanów rzucanymi przezeń prezentami.

Z góry uprzedzam, że starałam się dostosować czasówkę na tyle, byście mogli czytać bez zatrzymywania klipów. Niestety, chiński jest na tyle specyficznym językiem, że inaczej się po prostu nie dało, za co z góry przepraszam.
Jako, że jest to też moje pierwsze dziecko fansuberskie na tym forum, proszę o wyrozumiałość w przypadku błędów/stylistyki/napisów etc ;] Wszelkie uwagi, sugestie oraz komentarze mile widziane ^^

Z uwag technicznych.
Do odtwarzania polecam program VLC media player, z racji tego, że klipy są w formacie *mkv i nie każdy odtwarzacz video sobie z nim radzi.

Miłego oglądania~!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Video credits: namja1to4
English Translations: EXOdictSubs & boonyi
Polskie tłumaczenie/timing: Estoir | superjunior.pl

DO NOT EDIT, DO NOT HOTLINK VIDEO, DO NOT TAKE OUT ANY THINGS!

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-20, 03:05, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2014-01-20, 16:35   

Pobieram, oglądam i edytuję ;]

EDIT:

Pobrałam sobie najpierw VLC, bo nie miałam i dobrze, że wspomniałaś o tym, żeby sobie go pobrać. Pierwsza praca i jest naprawdę dobrze, czekam na więcej Twoich prac.
A co do filmików, SuJuM naprawdę urocze, urocze i jeszcze raz urocze! ^.^ Niestety, szkoda że takie krótkie ale co poradzić.
I właśnie widać jakimi aparatami robią Chinki wspaniałe zdjęcia! Dziękuję za tłumaczenie i czekam na nexta ~

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2014-01-20, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

HyunInnie 

Ulubieniec z SJ: Sungmin, ZhouMi
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuMin
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2014-01-20, 16:54   

To zaczynamy, pobieram i spróbuję odtworzyć ^.^

Edit.

Świetne tłumaczenia, czytało się dobrze :)
Aż mi szkoda, że takie krótkie, bo chłopcy byli jak zwykle tacy uroczy ;3
Ostatnio zmieniony przez HyunInnie 2014-01-20, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2014-01-20, 17:03   

ściągam :D

EDIT
Obejrzałam :D
Ja tez chcę angry birda od Hyuka dostać! A najlepiej z jego własnych rączek ^^
Fajny program na zakończenie roku i urodzinki Mina, miło że nie zapomnieli o nich wspomnieć :)
Trzeba przyznać, że chłopcy coraz lepiej radzą sobie z chińskim... Bo pamiętam czasy kiedy Hyuk i rybka mieli niezłe kłopoty żeby się dogadać z kimkolwiek :P

Dziękuję bardzo za tłumaczenie!
Czekam na kolejne projekty :D
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2014-01-20, 22:22, w całości zmieniany 1 raz  

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2014-01-20, 17:18   

Pobieram! ^.^
EDIT:
Wreszcie mimo sesji miałam czas pooglądać i... OMO OMO OMO! Dziękuję za to! <3 Napisy są naprawdę dobrze zrobione, nie miałam problemów z czytaniem. :) Cieszę się, że wróciłyście. ^^
Co do chłopców: wyglądają świetnie, przecudownie!! *.* I już sobie naprawdę nieźle radzą z chińskim, tak, mam tu na myśli np. Eunhyuka. :D Jestem z nich naprawdę dumna. <3 Też bym chciała dostać od nich angry birdsa! *.* Szkoda, że Siwon się zawstydził i nie było ABSa... :< xD I czekam na tą płytę, o której mówią!
Szkoda, że to było takie krótkie. :<
Jeszcze raz gomawo! :)
Ostatnio zmieniony przez Kika 2014-02-01, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  

Emiko Takeshi 

Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2014-01-20, 20:36   

O to póki pamiętam pobieram. Będę miała co oglądać w chwili wolnego czasu. ^^

EDIT

Jeju, jak miło jest w końcu rozumiem o czym oni do mnie mówią. Za to ich znajomość chińskiego...matko to jest takie zabawne. Bardzo dobre tłumaczenie ^^ i czasówka cacy. Chwali się, chwali ^^ Swoją drogą ja chcę takiego angry birdsa od SuJu T.T W jednym momencie to wyglądało jak deszcz spadających Angry Birdsów ^^ A siebie też mogliby fanom rozdać (pod warunkiem, że ja bym była jedną ze szczęściar ) ^^ Ech Siwon...i nie było abs'a...przykre, biedny się zawstydził.
Myślałam, że to jest trochę dłuższe, a tu ledwo włączyłam i już nie było, dlatego obejrzałam drugi raz. Bardzo dziękuję za tłumaczenie, świetna robota ^^ Oby tak dalej.
Ostatnio zmieniony przez Emiko Takeshi 2014-02-04, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2014-01-20, 21:05   

Biorę się za pobieranie

EDIT
Angry birds wystrzelane z katapulty przez Hyuka fajna sprawa i mimo że nie jestem wielką fanką gry to i tak chciałabym dostać takiego pluszaka od niego.
Program trochę krótki,ale i tak dobrze było go obejrzeć.
Dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Shin 2014-01-21, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  

mag999 

Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: od ... 2012 roku
Wysłany: 2014-01-20, 22:18   

Oooo a miałam dramę obejrzeć, to poczeka ;)

Wielkie dzięki za tłumaczenie, napisy tak szybko się nie zmieniały ;) Co do samych filmików to tekst komentatora żeby Siwon pokazał abs, to mnie rozwaliło, i ten chiński łamacz językowy ja tam same ''szy szy'' słyszałam.
Szkoda że takie krótkie ale dzięki i za to :)
Ostatnio zmieniony przez mag999 2014-01-20, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  

Ayusia 
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD
Wysłany: 2014-04-13, 01:23   

Dziękuję ^^

Szkoda że tak krótko,ale i tak fajnie było obejrzeć. Moją pierwszą myślą było że trzeba ich dobrze pilnować bo wszyscy wyglądają jak milion dolarów xD A Hyuk nadal wygląda bosko więc to chyba nie kwestia blondu tylko fryzury,ale w blondzie wygląda po prostu.. :mrgreen: A potem MiMi się uśmiechnął i wszystko dookoła zniknęło xD Miałam ostatnio wątpliwości czy mi się ulubieniec nie zmienił ale kiedy się tak uśmiecha *_* to upewniam się że nadal jest numerem 1 :-D I jeszcze się tak słodko zaśmiał potem *_* Co to ja miałam..? xD Ok,jeśli chodzi o powitania to nic nowego :lol: Hae ze swoimi "Darling" i Kyu z "oglądacie właśnie.." xD ale dobrze bo to są kultowe teksty :-D Ciekawa jestem czy Siwon zignorował prośbę o pokazanie brzuszka czy po prostu nie zrozumiał :lol: I biedny Min który chyba nadal nie rozumie co się dookoła niego mówi xD A tekst o oddawaniu się fanom był.. no.., :lol: Występ był super! Fajne mają układy do tych piosenek,tak się bosko wyginają :-> Zaskoczyli mnie Exo bo nigdy się nimi interesowałam,nie wiedziałam że to takie dzieciaczki są o.O czy może tylko tak wyglądają tylko? Anyway,dziękuję raz jeszcze ^^
Ostatnio zmieniony przez Ayusia 2014-05-30, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu