| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[DRAMA] The President Odcinek 3
Autor Wiadomość
Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-12-04, 17:51   [DRAMA] The President Odcinek 3

Oddaje w wasze ręce mój debiut tłumaczeniowo-korektorski w postaci trzeciego odcinka Presidenta... ^^ Mam nadzieje, że się nie załamiecie jakością tłumaczenia i korekty ^^ bądźcie wyrozumiałe ^^
Miłego oglądania :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

tłumaczenie pl: Arsbenemoriendi
Korekta: Nuna
tłumaczenie ang i czasówka: withs2
Ostatnio zmieniony przez Nuna 2011-12-04, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-12-04, 17:55   

AHHHH! Będę pierwszą, która weźmie to! xDD

Potem zrobię obrazek~~

dziękuję.

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-12-04, 17:58   

Dramę już widziałam, ale nic z niej nie rozumiałam, dlatego straaasznie dziękuje za tłumaczenie <3

Nie lubię polityki i w ogóle mnie to nie interesuje, ale ta drama mi się spodobała. Aktorzy są świetni, głównie mam na myśli SooJonga, ale Sungminowi też dobrze idzie ;)
Denerwuje mnie strasznie ta matka Sungmina, takie głupie babsko, które sie wpycha tam gdzie nie powinna... xD Sungmin natomiast też mi tak z leksza działa na nerwy XD tz jak siedzi cicho albo ma takie zaczerwienione oczy (XD) to nic tylko sie zachwycać, ale jak już zaczyna coś robić to... xD mam tu głównie na myśli tą sprawę gdzie był informatorem. Nie myśląc i nawet nie pytając o zgodę zrobił wszystko po swojemu, ale IlJoon sobie z tym poradził. Człowiek ma łeb na karku xD Jest naprawdę mądry... A ten gościu co został oskarżony jest napradę spoko, chce żeby polityka była, nie wiem jak to nazwać, sparawiedliwa? Uczciwa? Słowa mi brakuje, ale wiadomo o co chodzi xD Ale co najważniejsze wybaczył Iljoonowi co działa na jego plus u mnie XD
Drama jest naprawdę super, a dalsze odcinki są jeszcze lepsze dlatego czekam z niecierpliwością na dalsze tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-12-10, 19:01, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2011-12-04, 19:38   

Jak sie cieszę, że jest kolejny odcinek~! Mimo że nie mam bladego pojęcia jak się drugi skończył...
Dzięki!

Nie lubię polityki. Odkąd muszę pisać jakieś krzywe prace na WoS nie lubię jej jeszcze bardziej. Ale ta drama ma w sobie coś co wciąga, mimo że niektórych ich kroków zupełnie nie rozumiem.
Ale Sungmin narobił kłopotu. Chciał dobrze i pomóc ojcu, ale co poradzić gdy cały czas go zbywają zamiast poświęcić mu chwilę uwagi. Narwana matka, która postanowiła całą sprawę zatuszować, by ochronić rodzinę i spokojny ojciec, który wykalkulował sobie wszystko tak, by jeszcze zyskać na pomyłce syna. Jestem bardzo ciekawa czy wyjdzie mu to na dobre i jak odbije się to na Sungminie.
Jak ja kocham to, że w dramie imię Sungmina jest takie samo jak w rzeczywistości. Przynajmniej widząc jego nazwisko nie zastanawiam się o kogo tym razem chodzi.

Jeśli chodzi o tłumaczenie to nie było aż tak źle, kilka razy nie zgadzała mi się płeć (kwestia wypowiadana przez kobietę była w męskiej formie) i gdy chciałam otworzyć plik w media player classic to wyskoczyło mi "Syntax error at line 1347!" i nie chciał mi napisów czytać. Tylko ja miałam taki problem?
Jeszcze raz, dzięki za tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez memoria 2011-12-10, 01:41, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-02-09, 14:45   

Kiedy będzie można znowu to ściągnąć czy można wstawić tą dramę na MF??

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-02-29, 16:05, w całości zmieniany 1 raz  

Ayusia 
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Minek :D,Wook,Kyu
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD
Wysłany: 2014-05-31, 02:57   

Pobieram

Odpowiedz do tematu