| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[19.01.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 07 PL
Autor Wiadomość
KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-20, 19:58   

Odcinek najlepszy jaki dotąd oglądałam z Kyu uśmiałam się bardzo tak jak i z Teuka xD Hyuk jak zwykle najlepiej zatańczył kocham ten jego taniec :mrgreen: Genialnie oni tańczyli wszyscy a najlepszy taniec to był jak musieli okazywać emocje i do Leeteuka większość coś miała i widać że mu się głupio zrobiło hehe Bardzo tez mi się podobało jak ci goście tańczyli no i te przechwałki Kyu mnie po prostu rozbrajały na maksa xD Głupio było że Kyu wygrał przecież to Hyuk najlepiej tańczył ale to pewnie tak specjalnie zrobili xD Fajnie tez na koniec tańczyli ^^

Dziękuję za tłumaczenie :-) :-)

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-24, 14:57, w całości zmieniany 1 raz  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-04-17, 21:01   

Kocham ten odcinek xD !!.
Najlepszy moment według mnie to ten gdzie mieli wyrazić swoją złość i z paluchem xD.
W tym pierwszym Tusiek rozwalił system haha jakiego szału dostał *o*. Zresztą nie tylko on :P.
Eunhyuk jak zwykle pierwsza klasa. Mogę non stop oglądać jak tańczy <3...
No i nasz kochany wszechstronnie utalentowany (jak to on pod koniec powiedział) Kyu xD. Szkoda tylko że robi zjadliwe potrawy :((
Shini.. kurde nie mogę przeboleć jego fryzury, wygląda jak kupidyn O,O . Był wtedy jeszcze takim pulpetem :P.
Z gości ten blondyn robił wrażenie :o. :shock:

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-04-18, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-06-02, 19:17   

W końcu obejrzane *__* Jakoś ostatnio nie miałam ochoty nic oglądać -.-
Jak tylko włączyłam program się zdziwiłam, że nie ma Kyu, i szybko włączyła forum, patrzę w obsadzie i na zdjęcie jest, moja mina to jedno wielkie WTF, aż Kyuhyun się pojawia xD I już leżałam na ziemi xD
Ogólnie podobają mi się takie bluzy, więc i stroje mi pasowały *__* Tylko błagam, co Shindong miał na głowie? T^T To było straszne.
A ta zupa z szpiku kostnego... Fuuu >.< Szkoda, że nie pokazali reakcji, jak ją zjedli xD
Ten palcowy popping, błagam, ja tam już nie wyrabiałam ze śmiechu, jak tylko to zobaczyłam xD
Jak było to wyrażanie złości.... Jak Hyuczek zaczął gadać o Teuku już tam zaczęłam się śmiać xD Jak chwycił się za szyję xD Ale nadeszł pora Tuśka, którzy zaczął się drzeć "Aaaa, aaa, aa!" i telepać na wszystkie strony, potem jak rzucił się na Małpka, jak goryl poszczuty patą kiełbasianą, aż serio spadłam z kanapy i zaczęłam się turlać po podłodze ze śmiechu xD
Z podrywem to najbardziej Kyu mnie rozśmieszył xD Chłopak jest genialny xD
Kiedy już rozdawali te nagrody to się zdziwiłam bardzo o.O Miałam w głowie coś zupełnie innego o.O

Dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-06-04, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-07-05, 22:41   

Ten cały wstęp mnie zaskoczył, że niby Kyu nie występuje, że co?! O.o
Ale jak wparował "nowy" prowadzący od razu poznałam, że to on.
Czyżby Kyu tak dobrze gotował, czy Shini jest tak głodny, że co odcinek z jego udziałem, podjada xD
Fajnie, że pokazali chociaż pare kroków z każdego gatunku tańca.
Nie mogłam z Kyuhyuna, ale widać było, że chłopak się starał ^^. Leeteuk jak "wymiatał". I te jego usta w tańcu, hahaha xD
Małpka jak zawsze, fantastycznie to zatańczył. Widać, że był w swoim żywiole.
Najbardziej rozwalił mnie podryw w clubie.
I taktyka Kyuhyuna. Shiniego pewnie długo to bolało.
Im dalej tym coraz lepsze odcinki ^^

Dziękuję :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Nakus 2012-07-06, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  

Luji3110 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Yesung, Leeteuk
Fav Pairing: EunHae, KyuSung
Wysłany: 2012-07-09, 11:31   

Czyżby SuJu myśleli, że konkurencje taneczne, choć w malutkim stopniu, przeszkodzą Kyu w uzyskaniu tytułu "Najlepszego"? Oj, pomylili się...

Odcinek bardzo mi się podobał. Mimika i ruchy głowy Leeteuk'a podczas tańca powalały, a w momencie próby ochronienia Shindong'a przed upadkiem poszłam w ich ślady i tak jak oni znalazłam się na podłodze turlając się ze śmiechu. O ile możliwość tańca z Kyuhyun'em na dyskotece jest bardzo kusząca, to wolałabym aby nie podrywał mnie metodą kciuka... Szczególnie w swoim wykonaniu...

Naprawdę świetne! Haha, gdy przypominam sobie niektóre momenty, nie mogę przestać się śmiać ;D
Ostatnio zmieniony przez Luji3110 2012-07-13, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2014-07-19, 20:40   

Palcowy popping Kyu był świetny aż zaczęłam to sobie wyobrażać jako choreografie Suju :D
Podjadający Shindong no tak ten to wiecznie głodny .
Taniec wyrażający złość świetny pomysł .
Podryw za pomocą kciuka w ich wykonaniu był przezabawny,ale nie chciałabym nawet przez nich być podrywana w ten sposób .
Dziękuje za tłumaczenie :)
Ostatnio zmieniony przez Shin 2014-07-31, 21:42, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu