| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[09.02.2011/SHOW] Super Junior's Foresight ep 10 PL
Autor Wiadomość
Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-04-19, 16:55   

Hm.. trudno mi cokolwiek o tym odcinku napisać :D. Tyle się działo i mam mętlik w głowie (jestem dosłownie 5minut po obejrzeniu tego odcinka). Generalnie odcinek równie dobry jak poprzednie, zresztą i te które pobiorę zapewne też będą równie dobre xD.
Może zacznę od gości :>. Kobitki miały dużo humoru i byłam w szoku jak dowiedziałam się ile mają rzeczywiście lat O.o. W sumie to myślałam że wiek w Korei ma jakieś większe znaczenie a tu proszę różnica nawet 14 lat się pojawiła co mnie także zaskoczyło :P.
Tusiek widać było że czuł się jak ryba w wodzie co mnie jakoś nie zdziwiło :mrgreen: . Ah.. i ta jego piżamka w serduszka <33. Ooo. i zapomniałabym o momencie z karaoke Tusiek zaszalał :DD.
Hyuk biedny jak zwykle Kyu mu docinał, ale w sumie nawet mi się podobają te momenty KyuHyuk łahaha xDD. Jeszcze z wcześniejszego odcinka mnie trzyma KyuHyuk :oo.
Shini !!! Znów "ta" fryzurka !. Zrobił nadzieję w poprzednim, a tu proszę znów kupidyn xD. Agrr...:xx.
Ogólnie odcinek mega pozytywny i na pewno warto obejrzeć :D. Dziękuję za wstawienie <3.

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-04-19, 23:10, w całości zmieniany 1 raz  

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-07-06, 13:24   

Goście byli fenomenalni!!! Pełne energii i wyglądały na młodsze.
Nie mogłam z tego jak ta najmłodsza się tłumaczyła. I te speszenie Kyu i Małpki. Sama nawet o tym pomyślałam xD
Gdy usłyszałam o tych 8 latach różnicy. Pomyślałam "No Kyu, mamy szanse" Hahahaha :D
Pajama party, było perfect. I te scenki z Secret Garden ^^
Shini gratuluję ^^

Dziękuję za tłumaczenie.
Ostatnio zmieniony przez Nakus 2012-07-06, 16:36, w całości zmieniany 2 razy  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-08-13, 13:14   

Cieszy mnie, że było tu sporo powiązań z Secret Garden, bo to moja ukochana drama xD
Z dużo młodszymi się umawiały te kobiety O_O (więc jednak ja i Kyu mamy szanse <3 xDDD)
Kiedy jedna z nich mówiła o tym, że młodsi są bardziej energiczni, a Kyu miał skojarzenia, padłam, śmiałam się tak, że mama weszła do pokoju spytać się co się stało xD
Czemu mnie nie dziwi, że Teuk umawiał się ze starszą kobietą? xDDD I ona jeszcze go utrzymywała, hah xD Kyu powalił pytaniem, czy to była jego mama xD
Porównanie Shindonga do Joo Wona, a potem jak śpiewał That man, omo, nie wyrabiałam xD
Ale i tak nic nie pobije Pajama party xD
Hyh, Kyu jak zawstydzony, nie mógł nic zrobić z tą pianką xD Ale potem jak robił brzuszki... on by się nadawał na Joo Wona, gdyby tylko się tak nie chichrał xD Ogólnie uroczy tam był *O*
Hyh, biedny Teuk. Myślałam, że się posikam jak Kyu z Hyukiem na tą kobietę go popchnęli xD A potem tak niezręcznie było xD Współczuję xD
Ale i tak Shini wymiata xD Jak ją podniósł znowu dostałam nie kontrolowanego ataku śmiechu xD
Dziękuję za tłumaczenie *O*
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-08-14, 19:54, w całości zmieniany 1 raz  

Hana 

Grupa krwi: AB
Kocham SuJu od: 2007/08
Wysłany: 2014-08-23, 11:57   

Nie lubię ludzi których kręcą związki z dużą różnicą wieku. Tylko nieliczne takie relacje są udane i prawdziwe. Większość z nich to niestety tylko dla pieniędzy(LeeTeuk zawiodłam się na tobie, trochę) ,albo dla spraw łóżkowych(te co przyszły do programu). Płeć męska z k-popu często mówi ,że lubią starsze kobiety (może chcą zdobyć doświadczenie) ,ale jak dorastają to zawsze wymieniają starą na młodą ,bo przecież chcą korzystać z życia. Na pewno łączyło ich też wspólne zauroczenie, miłość ,ale wątpię w ich głęboką relację i wspólną przyszłość.
Ostatnio zmieniony przez Hana 2014-08-24, 15:46, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu