Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [Grudzień 2014] Nagrody/Nominacje/Głosowania
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[Grudzien 2014] Nagrody/Nominacje/Glosowania
Author Message
Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Posted:    [Grudzień 2014] Nagrody/Nominacje/Głosowania [ !!! ]

Praca Ryeo jako DJ'a w Sukirze, została dostrzeżona.
KBS wprowadził głosowanie na [b]Radio 2014 roku[/b]. Sukira została nominowana razem z pięcioma innymi audycjami.

[i]Głosowanie trwa: od 1 do 31 grudnia 2014 (prawdopobnie na [b]Sukirę[/b] można głosować tylko od [b]8 do 14 grudnia[/b])
Ogłoszenie wyników: 9 stycznia 2015[/i]

strona głosowania: http://www.kbs.co.kr/etc/event/adieu/?bbs_pr=/mode:0/seq:111#go_vote

[color=red][b]WAŻNE![/b][/color]
Aby móc zagłosować należy mieć konto na stronie KBSu. Jeśli nie macie, sądzę, że jeśli odpowiednio szybko się zarejestrujecie, aktywują Wam konto jeszcze przed końcem głosowania (niestety to trochę trwa, bo muszą Wasze konto zweryfikować). Co ważne, do rejestracji wymagany jest skan dowodu osobistego bądź paszportu, ale myślę, że dowód jest bardziej pewny. Jeśli ktoś będzie miał jakieś pytania, służę pomocą.
Dla zachęty powiem tylko, że każdy posiadacz konta na KBS może oglądać Sukirę za pomocą Kong Player na komputerze, a także ma się dostęp do wszystkich (kilkanaście miesięcy wstecz) audycji w wersji audio ;).

Coś ode mnie, bardzo bym chciała, aby Ryeo dostał tą nagrodę. Ponieważ moim zdaniem zasłużył na nią. Nie wiemy co nam szykuje rok 2015, więc jeśli ktoś może, to proszę o poświęcenie czasu i oddanie na niego głosu :).

[b][color=red]EDIT:[/color][/b]
Gdy tak przyglądam się tej stronie, to wydaje mi się, że co tydzień są nominowane inne radia, bo w pierwszym tygodniu grudnia były inne, więc tak naprawdę zdążą osoby zagłosować, które już mają konta :c.

teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Posted:     [ !!! ]

Nie mam tam konta! ;_____; Ale założę, może potem będzie wielka walka czy coś takiego ^___^

Saramizu
SuJu Admin

[b]teitatoo[/b], <3 <3 <3! A może jeśli spróbujesz się zarejestrować dzisiaj, to jeszcze zdążysz przed 14stym <3. Będę trzymać kciuki! ^o^ No i podoba mi się Twoje podejście <3. Never nerver give up :*

teitatoo
Soonyoungie

[b]Saramizu[/b], SWING! ^________^
Skan dowodu... a jak zrobię zdjęcie, bo mi drukarka wogle nie żyje...???

Saramizu
SuJu Admin

[b]teitatoo[/b], jasne, że może być zdjęcie, jak zrobiłam tak samo ze swoim :). Tylko pamiętaj aby zrobić z obu stron :P.

Saramizu
SuJu Admin

[color=red][b]UPDATE[/b][/color]
http://sj-world.net/forums/index.php?showtopic=52277&st=0&p=1388822&#entry1388822 tutaj instrukcja jak się zarejestrować.
Możliwe, że cały proces aktywacji konta trwa krócej, więc warto spróbować, ale zróbcie to jak najszybciej. Naprawdę potrzebujemy więcej głosów, bo Sukira jest aktualnie na drugim miejscu :c.
Co [color=red]ważne[/color] - głosować można [b]raz dziennie![/b]

teitatoo
Soonyoungie

http://awards.koreaboo.com/category/index
!!
Głosujemy w kategoriach:
1. Artist of the year
2. Song of the year
6. Best solo debiut (well, fuck u for giving QMi...)
7. Best sub-unit
10. Best male vocalist
11. Best music video
13. Best social media personality
18. Best male group
22. Best ballas artist
24. Most anticipated comeback
27. Best variety show (real men)
28. Best Movie (The Youth)
34. Most loyal [url=http://awards.koreaboo.com/category/34]fanbase[/url] (daję link, bo nie zawsze chce się wyświetlić strona, ale na głównej też jest)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: