| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ryeowook
Autor Wiadomość
gadzior 

Wysłany: 2012-06-18, 21:53   

hmm szokłam jak przeczytałam że nie którzy go uważają za wrednego akurat to jest ostatnie słowo jakie by mi do niego pasowało
Bardziej mi pasuje że jest opiekuńczy i strasznie miły

A ja pierwsze z nim skojarzenie to miałam takie ze jest podobny do Tsuyoshi Kusanagi z japońskiego zespołu SMAP

annyeong 

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+
Wysłany: 2012-06-19, 20:53   

Xiao Hua napisał/a:
Dobrze mu poszło. Jego rola przydupasa była najzabawniejszą w tym filmie :D
za ta role to on powinnien dostac conajmniej Oscara xD

Jedna z moich koleżanek nie lubi Wookiego i usilnie próbowała mi wmówić jaki to on jest zły! Na szczęście jej się nie udało a po obejrzeniu "Odkrywców ludzkiego ciała" i "Intimate Note" to go zaczełam poprostu uwielbiać i teraz jest jednym z moich ulubionych członków SuJu <3 Nasz słodki, kochamy, uroczy Wookie <3 A wykonanie "Moves like Jagger" :oops: cud, miód i orzeszki <3
Ostatnio zmieniony przez annyeong 2012-06-19, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  

MinYeon 
E.L.F

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 22.12.2011
Wysłany: 2012-09-04, 18:18   

Jeden z najpiękniejszych głosów na świecie *.* Kocham Reyowooka, jego charakter, uśmiech i wszystko inne ^^ Jest jednocześnie miły i wredny. Jak się rozkręci, to ładnie jedzie po innych xD (biedny Eunhyuk xD) Do tego ten uśmiech ^^ przesłodki. I też widać, że Ryeo, mimo tych przypływów złośliwości jest bardzo ciepłą osobą i dba o resztę zespołu. I tak jak Sungmisiowi, można mu bez obaw wszystko powiedzieć :)

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 16:01   

Często spotykam się z opinia, że Wook ma pedalski głos. A ja się pytam: z której niby strony? Jego głos jest przepiękny i strasznie mi imponuje to, jak bardzo polepszył się w tańcu.

Chciałabym żeby kiedyś zrobił mi śniadanie :D

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2012-09-11, 16:08   

Przyznam, że do Wooka najdłużej się nie mogłam przekonać, ale kiedy wreszcie zaczął ukazywać swoją sarkastyczną stronę to w końcu ujrzałam człowieka za ta maską nieśmiałości i delikatności. Brawa dla tego pana!

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2012-09-13, 21:45   

Nie ma to jak komentować dopiero 3 profil juniorków xD
Ryeowook, ta osoba przyciągnęła uwagę od samego początku, był też pierwszą osobą, którą rozróżniałam w EHB. Moją pierwszą piosenką SJ, było KRY In My Dream i tak urzekł mnie właśnie ten głos, a kiedy dowiedziałam się, że to właśnie Ryeo zaczęłam go automatycznie bardzo lubic~~ Dla mnie to smutne, że w 8 odc. EHB pozostali chłopcy wrobili go z Hyukiem (moich ukochanych chłopaczków) o taką okropną rzecz, to było zbyt emocjonalne :c Nie dziwię się, że rozpłakali się jak małe dzieci.... Wookiś jest naprawdę takim uroczym chłopczykiem, że nie mogłam go nie pokochać. On jest zbyt kochany~~ Znajduje się na mojej liście biasów na drugim miejscu wraz Sungminem <3 Kocham go za głos... Uwielbiam sposób w jaki wibruje głosem, jego barwę i ton * q * Zawsze jak słyszę jego solówki, OST bądź po prostu partie w sujowych piosenkach przechodzą mnie dreszcze i dostaje gęsiej skórki. Słuchając jego ballad, piosenek z IS nieraz sprawił, że potrafiłam się popłakać., mimo, że nie znałam tekstu piosenki, czułam te uczucia, które przekazuje śpiewając. Uważam, że ma naprawdę dobry głos i jest moim ulubionym z całego SJ oraz KRY. Jego osobowość też jest bardzo fajna, niby słodziutki, niewinny, kochający gotować i przyrządzać swoim braciom pyszne kanapeczki kucharzyk~, a zarazem tkwi w nim czarna strona złego maknae xD Nie wiem czy to Kyu od niego ściągnął pomysł bycia takim diabełkiem czy Ryeo od niego, ale przez to też jest bardzo uroczy xD Pamiętam,że kiedyś mówiłam na niego Rjoewok (myliłam w ogóle kolejność liter w imieniu i wymowa wgl dafaq xd) Zawsze jak słyszę jego "Ryeo-imminda" tak się rozpływam, że nie mogę~ Jest zbyt kawaii i mimo starań nie może być męski, bo on musi być tym chłopczykiem~~ Takim drugim, kochanym maknae <33 Kiedy oglądam Insomie mam ochotę zabić jego tancerkę xDD Noł, Wookiś, noł. Nie możesz dawać się ta bezwstydnie dotykać >< Ale to tylko żart, wiem, że próbujesz być męski i wgl. I bardzo lubię Cię razem z Minem, już ja wiem, co wy razem robicie~
Tak więc nie wiem, dlaczego innym trudno się przyzwyczaić do Ryeo.. Tego chłopaka nie da się nie lubić~ Może na początku wyglądał strasznie (w EHB xD), ale jak teraz tak patrzę na jego piękną twarzyczkę to mam ochotę ją wymacać (inne części ciała też xd)
Szkoda, że nie ma więcej ciekawostek o kochanym Wookim ><

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.
Ostatnio zmieniony przez Naamii 2012-09-13, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  

Emiley 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.
Wysłany: 2013-09-28, 15:55   

Wook jest jak dla mnie zdecydowanie za słodki, doceniam jego głos, choć wolę głos Yesunga, Kyuhyuna, czy nawet Heechula, ale jakoś mnie nie porywa, pewnie dlatego, że głos też ma słodki :D Wygląda na bardzo delikatnego, nawet jak stylizują go całkowicie inaczej, mimo to przyznaję, że jego głos, jak i on sam, dobrze komponuje się z resztą członków.

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-28, 21:07   

Wook jest moim ultimate bias.On jest słodki,miły,ciepły,ładny,utalentowany,dba o innych i do tego umie gotować,on jest po prostu cudowny i jego nie da się nie kochać i kiedy tylko go widzę mam go ochotę wyściskać i wycałować :-)

Foczusia6 

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D
Wysłany: 2013-10-03, 10:45   

Kruchy i słodki chłopczyk :D

Kiedy oglądałam po raz pierwszy Super Show 3 to jego ruchy skojarzyły mi się z Michaelem Jacksonem ( haha wiem dziwne ale jednak ).

Wredny? jak dla mnie to on w żadnym stopniu nie jest wredny. On jest zbyt pomocny i życzliwy. Jakby był wredny to by nie szykował kanapek reszcie załogi ! :D Tak bynajmniej ja uważam.. :d

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2014-03-02, 22:36   

Ryeo, Kochanow moje co ja mogę o tobie powiedzieć...
Kocham cie za ten twój głos, jak wczuwawz się w piosenki, jak trowzczysz się o resztę zespołu. Kocham te twoja niesmialosc, bo sama tez czasem taka jestem. Lubię jak czasem pokażesz pazutlra. Uwielbiam cie takiego kawaii ale tez takiego sexy. Uważam że jtess niesamowicie przystojny. Może i nie jesteś najlepszym tancerzm w S ale wieże jak się starasz. Gdy śpiewasz ciarki mi przechodzą. Przy słuchaniu Whistle poplakalma się choć nie znalaak tekstu. Uwielbiam jak w tej piosenkce tak wyciagas dźwięki. Uwielbia. Twój sposób bycia. Uwielbiam cie całego.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-01-30, 20:10   

Wookie to taki mały, słodki dzieciak <no, przynajmniej mały w porównaniu do większości zespołu> lubi płatać figle i zdarza mu się mówić bardzo wredne rzeczy, z których części nie potrafię zapomnieć... <no sorry, jak można powiedzieć Hyukkowi, że jest brzydki?!? a jeszcze bardziej jak można pójść do mamy Hyukka i powiedzieć jej, że Hyuk jest brzydki?!?!? tego nijak nie ogarniam...> wiem, mówi się na to "szczerość do bólu" -_- ale nadrabia tym, że się troszczy o członków zespołu i dzięki mu za to, bo inaczej padli by pewnie z głodu, Kyu i jego próby gotowania nie dla siebie samego :D role Ryeo w "Attack..." po prostu cudne :) no i oczywiście na sam koniec rzecz najważniejsza - ma jeden z najbardziej charakterystycznych głosów w zespole i to charakterystyczny w pozytywnym tego słowa znaczeniu, po prostu piękny :3 co nie zmienia faktu, że nadal ma u mnie minusa za mówienie takich rzeczy o Małpce...

Odpowiedz do tematu