Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [2012/FILM] I.AM SMTOWN - The Days of Youth 2012
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[2012/FILM] I.AM SMTOWN - The Days of Youth 2012
Author Message
gagatkos

Ulubieniec z SJ: Henry
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: Rh+
Kocham SuJu od: od 2011
Posted:     [ !!! ]

ashhdsgk xD

PiGwaPL
Patrycja

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Ryeowook
Kocham SuJu od: 1.01.2014

ASDFGDJSGDJSGDFJKSDHFK :D
^ ^ to wyraża więcej niż tysiac słów :)

EDIT:
Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.

Kika
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009

OMO pobieram, bo widzę, że linki nadal działają. <3 Tak więc dziękuję za upload, zedytuję po obejrzeniu. ^^

EDIT:
Jaki piękny film! TT Tak fajnie było zobaczyć małych Juniorków (i nie tylko ^^)! <3 I dzien ich debiutu - łezka w oku się zakręciła. ^^ A ta wzmianka o wypadku... Już niemalże o tym zapomniałam, ale cóż, niestety pozostanie to nieodłączną częścią SuJu bo nie da się tego całkiem wymazać z pamięci ani cofnąć czasu...
Fajnie był zmontowany motyw tańca koło dawnego siebie. ^^
Wookie się aż popłakał, a ja prawie razem z nim. :')
Poniekąd wiem, ile pracy i wyrzeczeń to kosztuje, ile niepewności, czy wszystko się uda, czy uda im się wejść na szczyt czy też te tygodnie, miesiące, ba, lata pracy pójdą na marne, czy te wszystkie nieprzespane noce, przeżyte porażki, chwile załamania... Nigdy nie wiadomo czy warto. Im się udało. Ogromnie ich podziwiam. I zazdroszczę. ;c
Dziękuję za tłumaczenie i udostepnienie! :)

patrycja0203

Ulubieniec z SJ: Heenim
Lover: DONGHAE

[quote="PiGwaPL"]Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.[/quote]
I dobrze, u mnie też się 001 odtwarzało. I kiedy wejdziesz w hjsplit i klikniesz "join" i "input file" to wykrywa tylko 001 (a musisz mieć wszystkie części w oddzielnym folderze) i kiedy zaznaczysz właśnie 001 to złączy wszystkie części w jeden film. :) Po prostu, spróbuj jeszcze raz. :)

PiGwaPL
Patrycja

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Ryeowook
Kocham SuJu od: 1.01.2014

[quote="patrycja0203"][quote="PiGwaPL"]Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.[/quote]
I dobrze, u mnie też się 001 odtwarzało. I kiedy wejdziesz w hjsplit i klikniesz "join" i "input file" to wykrywa tylko 001 (a musisz mieć wszystkie części w oddzielnym folderze) i kiedy zaznaczysz właśnie 001 to złączy wszystkie części w jeden film. :) Po prostu, spróbuj jeszcze raz. :)[/quote]

Już mi się udało połączyć i oglądnąć w całości :)
Super film ! <3
Płakałam jak nigdy na żadnym filmie.

usagiXD

?

niki

nie wierzę!! tak bardzo chciałam to obejrzeć z pol. napisami:) na pewno tłumaczenie musiało nieźle dać w kość. Dziękuję za te trudy:>

Kim TaeRin
shipper:)

Ulubieniec z SJ: Ciul, Kangin, Teuk i Ryeo
Lover: Kangin
Fav Pairing: Nie lubię yaoi ._.
Kocham SuJu od: Początek 2014r.

Po prostu muszę to obejrzeć^^ !

Shin

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013

Film jest bardzo ciekawy i pokazuję że droga do stania się gwiazdą jest bardzo ciężka i podziwiam ich za to że się im udało mimo wielkiego trudu .Sungmin ,który nie chciał kontynuować treningu był taki biedny a zarazem też i słodki.
Dziękuje za tłumaczenie.

Hana

Grupa krwi: AB
Kocham SuJu od: 2007/08

Oglądałam to z angielskimi napisami ,ale nie ma to jak polskie tłumaczenia ,więc wielkie dzięki za to :)

Mao

dziękuje za tłumaczenie

temari3112

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Ryeowook

Naprawdę nie wiem co powiedzieć, czy napisać... Więc powiem tylko jedno!
DZIĘKUJĘ!!!

kyuuloveer

Ulubieniec z SJ: Kyu
Kocham SuJu od: 2010

Tyle czasu szukałam i w końcu znalazłam ^^ Dziękuję Ci bardzo ♥

lenn

Ulubieniec z SJ: Kyu~

Odpowiadam w temacie! :mrgreen: Bardzo dziękuję za tłumaczenie, długo tego szukałam ♥

Andrela
~ ~ ~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Yesung
Fav Pairing: EunHae, SiChul
Grupa krwi: 0Rh+
Kocham SuJu od: 2012r.

Dziękuję za tłumaczenie :)

sonanata

Bardzo dziękuję za tłumaczenie, długo tego szukałam! <3

KpopMyMusic

Ah ten film ~ był piękny już po angielsku a jest po polsku :))) :lol:

Little_Maknae

Posted:    Dziękuję! [ !!! ]

Bardzo długo szukałam tego filmu, ale nie jestem dobra w szukaniu czegokolwiek w Internecie. DZIĘKUJĘ!

leezizy

OMG OMG OMG! TAK BARDZO CHCIAŁAM TO OBEJRZEĆ! KAMSAHAMNIDA! :mrgreen:

zaqwsx

dzięki za tłumaczenie!

kyuminna

Dziękuję ♥ :->

KiiCiiak

:-)