| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
B.A.P
Autor Wiadomość
Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-04-26, 18:47   

http://www.youtube.com/wa...Ec&feature=plcp
JEST MV
I JA NIE OGARNIAM *A*
Wszyscy są boscy i w ogóle OMG TEGO SIĘ KURDE PO NICH SPODZIEWAŁAM TAKTAKTAKTAKBAPBAPBAPBAPFAPFAPFAP!
Mam prawdziwy eargasm i nie mogę przestać tego słuchać *_____*
*idzie umrzeć w kącie*

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-04-26, 19:28   

Oharu, kurde, ja też nie ogarniam. Jak tylko zobaczyłam MV to ślinotok na klawiaturze i nieogar. Zelo. Jak ja patrzę na niego i na Yonga to po prostu mam zaciesz na ryjku. I w ogóle to Żelek słodko wygląda w różowym. Przypominał mi z początku L.Joe z Topów.
Nie zawiedli mnie i dali piosenkę dobrą, a nawet lepszą od "Warrior". Ciesze się, że nie zmienili jeszcze jakoś brzmienia. Na razie idą w dobrym kierunku. ^^

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2012-04-26, 22:12   

Jestem strasznie zadowolona, że wytwórnia utrzymuje ich styl i znowu mają mega mocną piosenkę :D W ogóle nie przeszkadza mi, że jest podoba na Worrior :P Jestem zachwycona!! *_____* Chłopaki wyglądają świetnie, pomijając róż Zelo no i wydaje mi się, że BYG mógłby wyglądać jeszcze lepiej, niby nie jest źle ale można jeszcze co nie co poprawić :P Ale ogólnie, biorąc pod uwagę wszystkich to jest super ^^ W ogóle to rozwala mnie pierwsza kwestia Youngjae [potem jeszcze chyba ją śpiewa] tak zabawnie to brzmi :PP I zastanawia mnie dlaczego podczas wstawki tanecznej jest ich tylko pięciu...? BYG nie zdążył opanować choreografii i stwierdzili, że nie może tańczyć?? XDDD A ogólnie ta wstawka bardzo mi się podoba, ciekawie to wymyślili z tymi "dezodorantami" :PP No i powala mnie mina Daehyun'a na koniec *__* W ogóle ładnie wygląda, dobrze, że mu włosy odrosły :D
OGÓLNIE JESTEM ZACHWYCONA *________*
i czekam na live!! ^__^

DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-04-27, 09:16   

omg O___O To MV.. jest... boskie!! Damn, mega podoba mi się ich styl, teledysk jest serio mega mega dobry, kawał extra roboty! Już nie wspominając o tym, że wszyscy wyglądają nieziemsko, chociaż bardziej podobał mi się atak blond łebków ^__^

Cassie96 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Yesio i Hae!
Fav Pairing: MinWook EunHae YeWook
Kocham SuJu od: Wrzesień 2011
Wysłany: 2012-04-27, 12:52   

Heh a ja ich przed chwilką na żywo w Music Bank widziałam... iii SUPER :mrgreen: Tylko ich spodnie takie troszkę za bardzo rozcięte :D a piosenką Extra :D tylko strasznie chciało mi się śmiać z różowych włosów Zelo :D MV jeszcze nie widziałam ale już zabieram się za nadrabianie :D AAA i jeszcze na występie śmiałam się z Zelo jak "śpiewał/rapował" do megafonu :D

Aiko-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Cho KyuHyun <3 , Son DongWoon <3
Wysłany: 2012-04-29, 11:40   

Nowe mv genialne *____* poziom piosenki jak i klimat zbliżone do Warrior moim zdaniem ;d cieszę się, że ich image nie został zmieniony i dalej są takimi bad boys xDD Daehyun *______* OMG jak on tam wygląda <333 ale coś go tam mało >< albo tylko odnoszę takie wrażenie bo bym go mogła oglądać godzinami <3

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2012-05-03, 13:46   

spraye, megafon, rapujący Zelo, śpiew Bang Goka, warczący Daehyun, energiczny taniec w wodzie i taka agresja wylewająca się z teledysku POWER POWER GO GO POWER RANGERS!!! Oj za dużo jak na mnie. Razem z Block B najlepszy męski zespół na rynku koreańaskim :

ai wa eiendesu
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2012-05-03, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  

shadow. 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2012
Wysłany: 2013-03-24, 04:33   

Jak dla mnie wielki fenomen <3 Kocham od pierwszego usłyszenia, mają moc, mają styl są pocieszni i ogólnie wybijają się na rynku. Himchan mym biasem na wieki!

You only have one chance you know.

Shintuś 

Ulubieniec z SJ: wszyscy xD
Lover: Shini XD
Fav Pairing: wszystkich jakoś bym połączyła ze sobą XD
Kocham SuJu od: 2010/11
Wysłany: 2015-06-25, 12:33   

Jeden z moich ulubionych zespołów szkoda że żadna wytwórnia nie chce ich przyjąć :(

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2015-06-25, 12:41   

Shintuś, no nie tak, że żadna wytwórnia nie chce ich przyjąć, bo podejrzewam, że koleś, z którym Daehyun teraz współpracuje, gdyby mógł to już dawno by ich przygarnął. Problem jest w tym, że już był ustalony któryś termin rozprawy na której TS sie nawet nie stawiło, o przedstawieniu jakichś dowodów przeciw BAP nie wspominając. BAPy nie mogą iść nigdzie indziej dopóki nie są związani prawnie z TS.
Jak na moje powinno być jakoś to ustalone prawnie, że skoro TS sie tyle nie stawia, to rozprawa się odbywa bez nich i kij z nimi i ich stanowiskiem ><

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-06-25, 22:03   

Memoria ma rację, dopóki BAP nie zamkną sprawy z TS nie mogą w zasadzie nic zrobić... a ponieważ TS lubi przeciągać takie sprawy... ale to powinno już być zamknięte, tęsknię za nimi :(

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2015-06-25, 23:01   

Kredeczka, ja tez mega za nimi tęsknie...chociaz cieszę się, że poza wytwórnią nadal nagrywają (Zelo i Yongguk), śpiewają (Daehyun), ćwiczą taniec (Zelo i Jongup).... Tylko YoungJae i Himka gdzieś mi wcięło w akcji, pomimo, że dają czasem znaki życia XD

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Shintuś 

Ulubieniec z SJ: wszyscy xD
Lover: Shini XD
Fav Pairing: wszystkich jakoś bym połączyła ze sobą XD
Kocham SuJu od: 2010/11
Wysłany: 2015-06-26, 19:03   

Ah te firmy :(...Niech firma da im w końcu święty spokój :(...Bo chce ich słuchać/słyszeć bo to naprawdę dobry zespół :)

[ Dodano: 2016-01-17, 14:39 ]
Powrót i wygrana z wytwórnią(w końcu udało im się ustalić zasady) :3 i ich nowy album <3
<3 <3 kochciam ich <3 <3

[ Dodano: 2016-03-06, 21:30 ]
No i 14 mają mamy koncert B.A.P (na który osobiście bardzo się cieszę :3 )...
Moje kochane Bobaski będą w Polsce jupi :3

[ Dodano: 2016-03-20, 22:31 ]
Ktoś będzie Na koncercie BAP w Warszawie?

[ Dodano: 2016-05-15, 01:40 ]
Okej marzeń jednak mogą się spełniać :3 ...Koncert cuuudowny...Głos już totalnie mi zanika.B.A.P obiecała przyjechać za rok 🙌🙌💞💞 ...Iii czemu ja się po-płakałam się na koncercie?A no tak marzenie się spełniło 😁 ...Ja chcę jeszcze raz!!!!!! B.A.P podbiła moje serce jeszcze raz 💝💖❤

Odpowiedz do tematu