| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Block B
Autor Wiadomość
kanra 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Leeteuk, Kyu
Lover: Sungmin & Donghae, JGS, Ruki,Key,Junhyung
Fav Pairing: EunHae, HeeMin, Reituki, JongKey, GTOP, OnKey
Wysłany: 2011-06-23, 13:15   

jest nowe MV: http://www.youtube.com/wa...player_embedded
szczerze- jestem bardzo mile zaskoczona ;) tak jak nie mogłam się przekonać do ich "Freeze" tak to jest świetne ~ wyglądają o niebo lepiej (no może Jaehyo powinien być jednak blondynem) w końcu Zico nie przypomina Junhyunga i strasznie słodko wygląda w tych "dredach" (bo nie jestem pewna co to jest XD) ogólnie cały album bardzo się im udał ^^

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-06-23, 18:07   

MV i piosenka po pierwszym przesłuchaniu na plus :) Może jakoś specjalnie mnie nie porwała, ale ogólnie jestem na tak ^^
Co do wizerunku chłopaków:
Zico - no fakt nie wygląda już jak Junhyung, ale w tych dredach też mi się nie podoba. I pierwsze co mi przyszło do głowy to "teraz stylizacja na Minchul'a XD" [oczywiście żartuje, to tylko taka pierwsza myśl :P]
Jaehyo - ma takie zielonkawe włosy.. one są naprawdę zielone czy to tylko światło?
Kyung - zdecydowanie lepiej mu w tej fryzurze ^^
U-Kwon - jego uśmiech jest przeuroczy :) Dzięki niemu go rozpoznaje XD Strasznie sympatyczny się wydaje z twarzy :)
P.O - za bardzo to on się nie zmienił
Pozostałej dwójki niestety nie potrafię odróżnić XD Znaczy dopasowałam ich, ale czy dobrze to nie mam pojęcia więc wolę na ich temat się nie wypowiadać :P

Cieszę się, że Zico jest już stylizowany inaczej :) Co prawda nie podoba mi się jego obecny wygląd [to kwestia gustu] ale jego image nie jest już z nikogo ściągnięty ^^

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-07-06, 17:45   

Po obejrzeniu ostatniego wywiadu na alkpop stwierdziłam, że lubię Kyunga bo jest w ogóle sympatyczny :D Ogólnie wydaje się dobrym i miłym chłopakiem z poczuciem humoru. No i słodki jest!

Głos P.O. powala, podobno P.O. jest najbardziej "dowcipnym" w sensie odwalania kawałów członkiem zespołu. Jako maknae się chyba jednak mu należy trochę dzieciństwa. :D Ale kurcze chłop z głosem jak dąb, 17lat czy ile a warunki godne 28-latka. A w ogóle P.O. śmieszny jest :D

Zico, o to to jest. Lubię jego manierę, bo ja lubię ludzkie maniery i mam słabość do tych zmanierowanych. Głos... oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo Ten to ma głos, taki podniecający ooooooooooooooooooooooooooooooooo +____________________________________+ Ocieka taką świeżością i charyzmą, young power!

Dajcie mi głos Zico, pogwałcę go sobie.

Natomiast najmniej lubię Taeila, ale dlatego że najmniej go znam, a w wywiadzie wydawał się najmniej rzucający w oczy

Jaehyo się taki dojrzały wydaje, tylko mnie czy wy też odnosicie takie wrażenie?

Ciekawi mnie i moglibyście powiedzieć, jaki jest B bomb?

ai wa eiendesu

Shizu 

Wysłany: 2011-07-13, 08:52   

Block B~ Na początku mało się nimi interesowałam, bo moją uwagę zdecydowanie B1A4. Dopiero gdy usłyszałam, że będą w MTV Match Up zaczęłam oglądać zarówno część poświęconą B1A4 jak i Block B... A później nauczyłam się ich odróżniać i wrócili z nową piosenką~ <3 Strasznie ich polubiłam, mimo, że obejrzałam tylko dwa odcinki tego programu XD Kocham ich piosenki, kocham głos PO, KOCHAM ZICO.......XD Jak na razie mało co dowiedziałam się o U-kwon, B-Bomb czy Taeil, ale myślę, że im więcej o nich usłyszę tym bardziej ich polubię. :>

Tak na zakończenie.......
http://www.youtube.com/wa...F07E258A5D867E3
*zgonuje*

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-07-17, 08:28   

Piosenka "Tell them" jak i teledysk do niej są zarąbiste.
Ale jedno co mnie najbardziej zaciekawiło to to,że B-Bomb nie ma już różowych włosów, a to był jego znak rozpoznawczy podczas wydania pierwszego singla Block B.
I co jest najśmieszniejsze na początku ciężko go odróżnić od Taelia,bo mają ten sam kolor włosów teraz,ale...przyjrzałam się ich twarzom to Taeil ma bardziej skośne oczy(czy tylko mi się to wydaje ?.?)
Ogółem to zespół jest gitowy!Jak tylko zadebiutowali wpadli mi w ucho ze swoim pierwszym singlem,a potem zaskoczyli mnie pozytywną energią z pierwszą plytą(3 nowe piosenki,w tym "Tell them",3 piosenki z singla plus "Tell them" i "Freeze!" instrumentalne)

PS: Lubię ich wszystkich,ale i tak moim faworytem (czy ma zielone włosy czy nie,kogo to obchodzi?!) jest Jaehyo :D

[ Dodano: 2011-07-17, 09:30 ]
Shizu...thnx za to zakończenie. Padłam na ziemię i leżałam tak z pięć minut,zanim powstrzymałam śmiech :D:D

Ppyong!~

klaudia.japan 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: B
Wysłany: 2011-09-07, 11:10   

powiem tak: jak ich zobaczyłam pierwszy raz - przeraziłam się O_O
serio!
zwłaszcza przerażał mnie Zico. ... najpierw african-wanna-be, potem jamaica begger... błagam T^T
nareszcie wygląda ... wygląda... *Q*

a Jaehyo...,na początku jak go zobaczyłam myślałam że to po prostu jakiś ulzzang co się przypałętał, ale teraz wiem że świetnie śpiewa ^o^ jest chyba moim ulubieńcem. zaraz obok zico i ukwona :)

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2012-02-03, 22:29   

Block B wróciło!!! ^^ W środę wyszedł klip do "Nanrina"
Po pierwszym obejrzeniu stwierdziłam że jest ok :) Podoba mi się ^^ Piosenka już za pierwszym razem weszła mi w głowę [właściwie refren ;P] A teraz jest jeszcze lepiej ^^ Zaczynam się strasznie wkręcać w tą piosenkę XD Naprawdę polecam! :D Co prawda wokale nie mogli za bardzo się popisać... rządzi Zico, P.O i Kyung XD
Widzę, że moda na bordo się szerzy :D Oczywiście nie mam nic przeciwko, U-kwon'owi też bardzo ładnie ^^ A tak a propos "ładności" to B-Bomb jakoś wyładniał czy mi się wydaje...? :P No i rozwaliło mnie tupnięcie Zico :P Ma chłopak kopa XDDD

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-03-12, 20:53   

Aaa! Uwielbiam, uwielbiam! Zdecydowanie: NANRINA rządzi! *___*
Tylko przesłuchałam i już mówię "To jest to, god damn it!". Póki co jak dla mnie to ich najlepsza piosenka. MV jest zajebiste, chłopaki są zajebiści i całość jest zajebista! No i Zico... mój ulubieniec. Ah, w tym blondzie wygląda tak sexy jak nigdy! *___*
Jak już mówiłam: Zico! Kocham, kocham. Zakochałam się w nim jak tylko przesłuchałam "Freeze". Jego rap mnie dobitnie wbił w glebę. Jest cudowny i ma talent. W szajniakach by się tylko zmarnował. Bleeeee.
Oj no. Ich styl ogólnie mi się podoba, jest taki bardziej drapieżny i różni się od innych, a ja akurat hip-hop i rap uwielbiam. Teksty piosenek są też zajedwabiste. No nic dodać nic ująć. Są również moimi ulubieńcami i już. Nie ma inaczej, haha! :D

Shintuś 

Ulubieniec z SJ: wszyscy xD
Lover: Shini XD
Fav Pairing: wszystkich jakoś bym połączyła ze sobą XD
Kocham SuJu od: 2010/11
Wysłany: 2015-06-25, 12:29   

Mój jeden z ulubiony zespół <3

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-06-25, 21:59   

Shintuś, jak mnie z nimi zapoznawałaś to lubiłam tylko NalinA, teraz lista się wydłużyła, nie do końca wiem jak to się stało, ale polubiłam piosenki, których nie znosiłam xD

Shintuś 

Ulubieniec z SJ: wszyscy xD
Lover: Shini XD
Fav Pairing: wszystkich jakoś bym połączyła ze sobą XD
Kocham SuJu od: 2010/11
Wysłany: 2015-06-26, 19:05   

Po-prostu trzeba do nich przywyknąć :D jak to zrobisz to idzie jak po maśle :D

[ Dodano: 2015-06-30, 21:10 ]
Zico w Show Me The Money <3 (jego zabójczy wzrok :3 -przez który zawodnicy nie mogli się skupić XD )

Odpowiedz do tematu