| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
DEVIL - Special Album
Autor Wiadomość
nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2015-07-15, 23:06   DEVIL - Special Album

Album przesłuchany? Jak tam wrażenia? Ktoś został czymś pozytywnie zaskoczony, czy może wręcz przeciwnie, medley narobił tylko "ochotę", a potem nic z tego nie wyszło?

Mi się album spodobał, to co na medley mi nie podeszło w rozwinięciu okazało się zdecydowanie lepsze. I na odwrót, to co potencjalnie było faworytem nie zachwyciło mnie tak jak się spodziewałam :P Nie mniej, dostałam od SJ taką muzykę, jaka mi "podeszła", czego chcieć więcej? ;)

W sumie cofam, jednak wystarczyło 2 przesłuchanie, aby do końca wszystko do mnie przemówiło ;P
Ostatnio zmieniony przez nenn 2015-07-15, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2015-07-16, 08:13   

Mnie sie album podoba~ Poki co najbardziej podoba mi sie ,,We can" ale u mnie to sie moze z 5 razy zmienic.. Album juz przesluchalam z 4 razy bo nie wiedzialam co innego posluchac. A tak jak i piosenki na albumie sie ciagnely tak samo moje sprzatanie klatki swinkowi tez sie ciagnelo.. xDD Mimo wszystko nie jestem az tak zawiedziona. Jutro maja wyslac te albumy to jeszcze sie wnetrze (zdjecia) ogarnie czy ladne czy nie. Bo Kyu to postarzyli moim zdaniem na takim jednym czarno-bialym zdjeciu.. xD

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2015-07-16, 11:08   

Za pierwszym razem nie byłam zachwycona... Po drugim przesłuchaniu już lepiej... Miałam chyba zbyt duże oczekiwania co do albumu i dlatego czuje się trochę rozczarowana. Brakuje mi w nim TEGO CZEGOŚ (nie, nie wiem czego XD).
Poszli w trochę spokojniejsze klimaty na albumie. Moim faworytem jak na razie jest We Can i to nucę cały czas (Achh ta rockowa ballada). Devil też nie jest złe, ale tak jak już pisałam-nie pobije Sorry Sorry. Najmniej podoba mi się Simply Beautiful.
Trochę irytujące jest co śpiewanie wysokim głosem. Fajnie, że im to wychodzi, ale sorry wole męskie głosy xd
Rock'n Shine kojarzy mi się z jakimś serialem/grą. Ooo a refren przypomina mi jakąś inną piosenkę nie kpopową..
Dobra trochę narzekam XD Ale im dłużej słucham tym bardziej się przekonuję do pojedynczych piosenek. Podejrzewam, że jak poznam tekst to będzie lepiej.
Prawdopodobnie i tak na 20. urodziny ufunduję sobie album (do tego czasu powinnam uzbierać kasę ^^)

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2015-07-16, 11:18   

Od przesłuchania medleya zmieniło się może z 10% moich odczuć - i to na lepsze!
Muszę powiedzieć, że jest to jedyny album SJ, którego mogę słuchać od deski do deski, niczego nie przewijając/pomijając :P

Moja niechęć do 'Love at First Sight' kompletnie zniknęła! już po pierwszych dźwiękach słychać, że to piosenka od RoseMotel :D Występ na żywo to będzie zabawa!
'Alright' w wersji studyjnej jakoś bardziej przypadło mi do gustu i już nie sądzę, że jest to piosenka jedynie koncertowa~
'We Can' raz 'Rock'n Shine' mogłyby być momentami nieco cięższe/mieć większego kopa, ale i tak są bardzo fajne :) Sprawdziły się moje przypuszczenia, że 'Rock'n Shine' będzie mi wiało nostalgią kreskówek z lat 80/90, ale wyczułam tu również subtelny klimat z power rangers xD To również będzie hit koncertowy :D
'Good Love' jestem wręcz zafascynowana - ma tak dziwny refren, że chcę się jej słuchać i słuchac i słuchac *o*
Opinię o 'Don't wake me up' mam identyczną, więc nie będę się nad tym utworem więcej rozwodzić :P
Perełkami albumu są oczywiście GENIALNE 'Simply Beautiful' i magiczne 'Stars Appear...', a 'Devil' i 'Forever With You' napawają pozytywną energią i sprawiają, że chce się tańczyć, uśmiechać i machać łapkami :D

9,5/10 - brawo SuJu!

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2015-07-16, 19:05   

Słuchając medley nie miałam zbyt wielkich nadziei co do albumu. Jednak po przesłuchaniu okazało się, że się myliłam. W całości płytka prezentuje się nieźle i nie zgadzam się z opinią, że to najgorszy ich album. Nie jest to perełka, daleko jej do mojej ukochanej Bonamany, ale częściej posłucham DEVIL niż dwa pierwsze albumy (które dla mnie są ich najgorszymi).
Co do piosenek - najlepsza to "We can" (ale dla mnie KRY może śpiewać nawet przepisy kulinarne i tak będę w muzycznym raju^^).
Podobają mnie się wszystkie oprócz "Forever with You", która jest nudna i "Rock`n Shine" (ta działa masakrycznie na moje nerwy).

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2015-07-16, 19:19   

1. Alright - trochę taka znowu lazy song. Nie ma szału. Przyjemnie, ale... no bez szału :-P Chociaż lubię, jak wymawiają "alright" ;-)
2. Devil - kocham! zapętlam!
3. Don't wake me up - no to jest fajniutkie ^^ wiadomo - EunHae!
4. Forever with you - hm... nic, co by mi zapadło w pamięci.
5. Good love - jaka długa partia Siwona! No szok! Całkiem spoko numer.
6. Love at First Sight - co to wszystko jakieś takie... lajtowe?
7. Rock'n Shine - yo ho yo ho yo ho yo ho! No, coś zapada w pamieć i jakiś fragment się wkręca.
8. Simply Beautiful - SJ, no serio? Refren jest po prostu usypiający.
9. Stars Appear... - SJ, NO SERIO SERIO?! Nic z mocnym pierdolnięciem?! Chociaż to lepsze niż Simply Beautiful...
10. We can - to miało być zacne. Nie jest. Rockowa ballada, ta? Niby spoko, ale...

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Kim Yuno 

Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2015-07-24, 11:07   

Przesłuchałam medley, nawet wybrałam ulubione. Wyszła pełna wersja i bum! Całkowicie zmieniłam zdanie.
"Devil" najlepsze, tak łatwo wpada w ucho, cały czas nucę.
Naprawdę nie przepadam za balladami ale "We can" jest po prostu genialne i za każdym razem, kiedy oglądam występ w Music Core, chce mi sie płakać. Ta piosenka jest piękna :')
"Alright" jest tak mega pozytywne i jeszcze to, jak wykorzystali tam swoje imiona~
"Don't wake me up" tak bardzo w stylu EunHae <3
Reszta też fajna, ale nie aż tak mi podchodzi... "Rock'n Shine" jest jeszcze w miarę lepsze :)

Odpowiedz do tematu