| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[25.11.2015/SPR] Wycieczka do Mom House
Autor Wiadomość
eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2015-11-28, 23:18   [25.11.2015/SPR] Wycieczka do Mom House

[T/N Artykuł pochodzi z nowego cyklu na soompi.com „Seouling” zawierającego zdjęcia, przemyślenia i opinie o miejscach w Seoulu. Autor udał się do kawiarni Kyuhyuna „Mom House”.]

Pierwszego zimnego i wietrznego dnia w Seoulu, postanowiłam przespacerować się (ok, mówiąc „przespacerować się” mam na myśli dziesięciominutową jazdę autobusem) do kawiarni Kyuhyuna „Mom House” w Myeongdong.

Rodzice Kyu, otworzyli „Mom House” w 2014r., to nie tylko kawiarnia, ale także hostel. Już od 29.000 wonów (około 25dolarów) można wynająć pokój w stylu „akademik”, a do 198.000wonów(173$) możemy cieszyć się pięcioosobowym pokojem z łazienką. Lokalizacja jest nie do pobicia-naprzeciwko świetnych miejsc na zakupy w dzielnicy Myeongdong.

Łatwo znaleźć „Mom House”.Jak tylko postawiłam stopę w środku, nie miałam żadnych wątpliwości czy dobrze trafiłam. Natychmiast przywitała mnie jego twarz znajdująca się na oknie naprzeciwko mnie i na windzie po mojej lewej. Duży telewizor nie tylko wyświetlał teledyski Kyuhyuna, ale także fancamy z różnych występów. Uwielbiam jego głos. Przez półtorej godziny, którą tam spędziłam słuchając jak śpiewa, byłam w siódmym niebie.

Kiedy weszłam do środka, zostałam oszołomiona dekoracjami. Pracownicy krzątali się wokół mnie, zakładając świąteczne ozdoby, a dziewczyna ubrana od stóp do głów w pearl sapphire blue, przywitała mnie radośnie i przyjęła moje zamówienie.

Oprócz klasycznego „kawiarnianego” menu, „Mom House” oferuje także niezwykłe opcje takie jak buble tea i lody. Przed zwiedzaniem i pstrykaniem zdjęć, tradycyjnie zdecydowałam się na karmelowe macchiato. Ceny napojów wahają się od 3800 do 5800won (3-5$), jedzenie 4800-6800(3-6$). Najdroższą rzeczą w menu jest patbingsu* 12000wonów (ok. 10$)

Pomimo, że w kawiarni było stosunkowo cicho gdy przyjechaliśmy, szybko zaczęła zapełniać się fanami. To oczywiste-i nie dziwi-że kawiarnia jest dobrze znanym celem fanów. Dekoracje są głównie od fanów i przedstawiają urocze zdjęcia Kyuhyuna i chłopaków. W tym miejscu naprawdę mogłam poczuć miłość fanów.

Mama Kyu przybyła później i zaczęła witać fanów. Wydawało się, że rozpoznawała kilku częstszych gości. Spytała się dziewczyny obok mnie czy jadła znowu kimbap tego dnia. Później zajrzał tata Kyu.

Przed wyjściem, musiałam sprawdzić kilka bardziej ekstrawaganckich wystaw prezentowanych w przedpokoju. Wielu fanów by uczcić różne okazje, podarowuje pięknie udekorowane ciasta swoim idolom. O dziwo, większość z nich nie jest prawdziwa! Kilka takich ciast możecie zobaczyć w „Mom House”.

Miło spedziłam swój czas w “Mom House”. W kawiarni panuje bardzo przytulna atmosfera. Od pluszowych i wygodnych krzeseł do kojącego wokalu Kyu, to wszystko sprawia, że jest to miłe miejsce na spędzenie popołudnia.

Jak tu trafić:
“Mom House’ znajduje się w niewielkiej odległości od stacji Myeongdong lini 4. Wyjdź wyjściem 2 z dworca, idź prosto i skręć w pierwsza w prawą. Ulica z „Mom House” jest podobna do małej uliczki. Na zewnątrz są zdjęcia Kyu.

Ostatnio zmieniony przez eRka 2015-11-28, 23:18, w całości zmieniany 1 raz  

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2015-11-30, 09:43   

Ok jadę....

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2015-11-30, 18:41   

eRka napisał/a:
Ulica z „Mom House” jest podobna do małej uliczki.

To na bank pisała jakas Azjatka xD Co to za zdanie? Co to za sformułowanie? xD
To miejsce jest na liście must see. No mega sprawa! I jaka cudowna winda *_* I niedrogo!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2015-11-30, 18:55   

maggdalena napisał/a:

eRka napisał/a:
Ulica z „Mom House” jest podobna do małej uliczki.

To na bank pisała jakas Azjatka xD Co to za zdanie? Co to za sformułowanie? xD
a tłumaczyła eRka XD

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-12-02, 20:51   

R, dziękuję, że przetłumaczyłaś <3
Jak ja bym chciała tam pojechać... :3

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2015-12-02, 23:14   

A można tam zamieszkać na stałe ??? ja kcem <3

Odpowiedz do tematu