| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Długoletnia Przyjaźń (4/5)
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-10-11, 13:17   

Naoni, sa Koreankami? :O a dlaczego odnioslam wrazenie ze dziewczyna Tuska jest Europejka? xD najlepiej Polka? xD a co do Kyu to sama nie wiem czemu zalozylam ze nie jest xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

MadziaVelMadzik 

Ulubieniec z SJ: Myeolchi 4 life~!
Fav Pairing: KyuHyuk ostatnio *O*
Wysłany: 2013-03-17, 19:53   

Naoni, naoś, ty wiesz, ze ja placze rowno na twoich opkach... T^T

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2014-09-15, 14:08   

Minęło naprawdę sporo czasu odkąd zaczęłam to opowiadanie. Myślę, że najwyższy czas je skończyć, nie sądzicie? Nawet nie tyle dla samego zakończenia, co dla mojej własnej satysfakcji. Tutaj macie taki mały sneakpeek z tego, co zamierzam stworzyć na zakończenie "Długoletniej Przyjaźni". Hope you'll enjoy!~~

"- Gdzie ona jest? – zapytał Hangeng, spoglądając na mnie podejrzliwie. Nie chciałem mu powiedzieć. Nie chciałem, żeby wiedział do czego dopuściłem. Czułem wstyd za to, że nigdy jej tak naprawdę nie zatrzymałem. Nigdy nawet nie zastanawiałem się nad tym co jej tam robią. Myślałem tylko o tym, żeby miała pieniądze. Nie ważne jakim kosztem. Nie chciałem narażać się prezesowi jednego z największych chaeboli… Jeszcze tego by brakowało, żeby wytwórnia oskarżyła mnie o podburzanie i usiłowanie złamania kontraktu, który przecież podpisała w tajemnicy przede mną…
- Nie wiem… - miałem wrażenie, że Geng odczytał z mojej twarzy wszystko to, o czym myślałem.
- Daj mi do niej numer. Chcę do niej zadzwonić…
- Nie możesz… - zająknąłem się. – Nie możesz tego zrobić, rozumiesz?
- Dlaczego nie mogę? – nie dawał za wygraną, co tylko bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że i tak będę musiał mu wszystko powiedzieć. – Heenim…
Dźwięk tego imienia sprawił, że coś we mnie pękło. Usłyszałem w głowie jej śmiech i to jak zawsze do mnie mówiła. Nigdy nie powiedziała „Heechul”…. Zawsze tylko „Heenim”…
- Pakuj się. Musimy coś załatwić – powiedziałem, czując, że moje wnętrzności wykonują małe salto."

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2014-09-15, 14:09, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2014-09-15, 16:36   

czekam!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Naoni 
Angel N.

Wysłany: 2015-07-15, 15:09   

Kolejny sneakpeak!~~ O ile kogoś jeszcze on interesuje :D

"Jechali w milczeniu. Ciszę nocy przerywał tylko warkot silnika, dźwięk przejeżdżających samochodów oraz nocny, nieustający gwar Seulu. W tle pogrywało radio, w którym spiker właśnie odpowiadał na pytania słuchaczy. Suyin, opierała głowę o ramię Heechula, z którym siedziała na tylnym siedzeniu. Tym razem Hangeng prowadził. Mężczyzna nie dał po sobie poznać, jak bardzo wstrząsnęła nim ta sytuacja. Już po wszystkim zaczął czuć żal do Heechula, że nie interweniował wcześniej. Nie wiedział jak długo Suyin była tak poniżana. W miarę upływu kilometrów zdawał sobie sprawę jednak, że nie ma prawa czuć tego wszystkiego. Zostawił ich. Interesował się tylko i wyłącznie sobą… Jak mógł cokolwiek im zarzucać, skoro sam miał sobie tak wiele do zarzucenia? Spojrzał w lusterko, obserwując twarz ich przyjaciółki. Wyglądała spokojnie. Musiała zasnąć.
-Śpi? – zapytał cicho, zwracając się do Heechula, który był rozbudzony tak, jak nigdy wcześniej.
- Wygląda na to, że tak – powiedział, poprawiając marynarkę Genga, w którą była ubrana. Jego twarz nie wyrażała absolutnie nic, gdy delikatnie oparł swój policzek o jej kruczoczarne włosy. Hangeng już otwierał usta, gdy Heenim, go uprzedził.
- Nie mogłem nic na to poradzić. To była jej decyzja. Prosiłem, błagałem. Wiesz, że nasza wytwórnia natychmiast by mnie zawiesiła, gdybym próbował interweniować, a ona byłaby skończona, gdyby jej kontrakt wyszedł na jaw. Wytoczyliby jej proces, przegrałaby sprawę w sądzie bo nie miałaby pieniędzy na opłacenie adwokata i musiałaby pewnie wrócić do Chin. Byłem samolubny. Nie chciałem stracić kolejnej ważnej dla mnie osoby – Hangeng uśmiechnął się odruchowo, wprawiając Heechula w lekkie osłupienie.
- Nie chciałem Cię osądzać. Nie chce nikogo osądzać. To były wasze decyzje. Dobrze, że to wszystko już się skończyło. "

힘이 들지만 정말 행복하다.

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-07-15, 15:39   

Taaak :D Ja cały czas czekam z niecierpliwością ^^ i dodam, że opowiadanie bardzo mi się podoba i nie mogę się doczekać aż wrzucisz kolejną część :D
<chyba za dużo cukru dzisiaj sobie wsypałam do herbaty, bo się powtarzam xD>

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2015-07-15, 16:39   

Nie mogę się doczekać na całość ostatniej części :) Aż machnę sobie od początku wszystko teraz żeby sobie przypomnieć :D
Naoś fighting!!! *hug*

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-01-16, 00:05   

Chyba muszę przejść tutaj, bo moje piski w sb nic nie dają... Naoni, kiedy następna część? Ja tu usycham bez zakończenia...

Naoni 
Angel N.

Wysłany: 2016-01-18, 21:53   

Przyznaję, ostatnio mam konkretny zastój z tworzeniem czegokolwiek, ale obiecam się poprawić i więcej nie grzeszyć. Sporo mam już napisane, więc musi tylko przyjść "ten" moment żebym mogła dokończyć ^^ Ale miło, że ktoś czeka jeszcze na jakieś moje opowiadanie :)

힘이 들지만 정말 행복하다.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2016-01-18, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2016-01-19, 15:21   

Naoni napisał/a:
Ale miło, że ktoś czeka jeszcze na jakieś moje opowiadanie :)
Czeka czeka ...

Odpowiedz do tematu