| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontynuacja MonkeySuJuSubs
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2016-03-10, 19:06   Kontynuacja MonkeySuJuSubs

Witam wszystkich forumowiczów ponownie w dziale z tłumaczeniami MonkeySuJuSubs!

O rany, nie wiem od czego zacząć... ^^
Tak, zmieniła się znowu nazwa, ponieważ jestem wierną fanką Hyuka i głównie ze względu na niego powstał dział z tłumaczeniami programów.
Jak większość się domyśla, jestem pierwszym założycielem działu (formalnie to adminki zrobiły mi dział xD). Prowadziłam go przez kilka lat, później z powodów osobistych go zaniedbałam, następnie całkiem znikłam ze strefy tłumaczeń. Cieszę się, że nie został zamknięty, ale smutno mi, że nic się tu już nie dzieje pomimo przejęcia go przez inne osoby.

Zdaję sobie sprawę, że na naszym forum dzieje się o wiele mniej niż kilka lat temu, mniej użytkowników udziela się w tematach, więc nie spodziewam się również wielkiego odezwu tutaj. Jednak szkoda mi pracy którą tu wkładacie i w której ja również uczestniczyłam, więc mimo obecnego przesiadywania za granicą, postanowiłam kontynuować tłumaczenia.

Nie będzie to z wielkim hukiem i w szybkim tempie jak kiedyś, ponieważ mam tu dużo obowiązków i spraw prywatnych, jednak nie chcę aby forum stało to odłogiem. Mam kilka pomysłów i nieco chęci, zobaczymy więc co z tego wyniknie ;)

Powoli zacznę wprowadzać zmiany i będę również liczyła na waszą pomoc, jeśli będą chętni :)

Pozdrawiam!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez swietej-pamieci 2016-03-10, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-03-10, 20:10   

Espe jak dobrze, że wracasz!
Sama nie wiem, co Ci tutaj napisać xD Coś mi tam świta w głowie, że powinnam wspomnieć, że jestem fanką Twoich tłumaczeń, ale to pewnie wiesz. I do dziś jestem Ci wdzięczna za przetłumaczenie Onlbam (nie żebym cię o nie męczyła pół roku, nie? ;)) I... no kurcze, ciesze się, że wracasz, bo przyznam się szczerze, że mam ogromne braki w Sujowych programach, a przetłumaczone jakoś bardziej mnie motywują do oglądania.
Dużo siły i wytrwałości w tłumaczeniu ~ niech moc Hyuka będzie z Tobą!

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-03-10, 20:12   

Może niekoniecznie od razu, bo mam jeszcze zbyt dużo na głowie, ale od czerwca mogę pomóc, jeśli będę jakoś umiała ^____^

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

swietej-pamieci 

Wysłany: 2016-03-10, 20:25   

Majka, Hyuk to by chyba musiał z tego wojska wyjść i mi porządnego kopa w tyłek zasadzić na dodatnie sił i wytrwałości :D Tobie dużo rzeczy świta w głowie, ale taaaa... coś tam pamiętam, że gdzieś kiedyś pisałaś teksty uwielbienia i takie tam... Jednak to było dawno temu, a ja już jestem stara, więc nie zaszkodziłoby ponownie mi to napisać xD (Boszz.. z wiekiem staję coraz bardziej egoistyczna i zadufana w sobie? :D )

Ale niestety bedąc w Niemczech mam problemy z pobieraniem plików, więc chwilowo opieram się na starych rawach które jeszcze z Polski przywiozłam sobie :P Więc będę potrzebowała pomocy w różnych dziedzinach - nie tylko w tłumaczeniu, ale również w całym przebiegu ściągania, uploadowania, itp innych rzeczy związanych z procesem ostatecznego dodania programu na forum :) - tettaito, tu możesz pomóc nawet nie mając za dużo czasu na tłumaczenie ;)

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2016-03-10, 20:32   

swietej-pamieci, to jak się na coś przydam to bardzo mnie to cieszy ^_^ Mam nadzieję, że nic nie spaprzę !! :D

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2016-03-10, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-03-10, 20:37   

eŚPe, nawet nie wiesz jak się cieszę ^.^ może i nic jeszcze nie pobrałam do tej pory (xD), ale z przyjemnością bym pomogła, oczywiście w miarę możliwości ;-) ostatnio cienko z czasem, ale i tak staram się coś robić... także jakbyś miała jakieś zlecenie, to śmiało możesz mnie spamować, jakbym sama nie mogła, to zawsze mogę się postarać kogoś znaleźć do zrobienia co trzeba ;-)

swietej-pamieci 

Wysłany: 2016-03-10, 20:41   

Cieszę się, że chcecie pomóc mordeczki słitaśne! ^.^
Za chwilę stworzę wam temat w którym sobie podyskutujecie ;)

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2016-03-10, 20:45   

Espe, nie wiem, czy to był kop w tyłek, czy coś innego, ale ważne, że zadziałało! xD
Tłumacz ładnie, to i ja będę cię chwalić! ;)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2016-03-10, 23:23   

O matko :) ja to się strasznie cieszę na tę reaktywację! Pamiętam, że zawsze uwielbiałam wieczorkami oglądać programy z polskimi subami zrobione przez Ciebie!! Złote czasy powracają <3

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2016-03-11, 19:13   

eSPe strasznie się cieszę, że wracasz <3!!! *Mimo, że chyba nie miałyśmy okazji się poznać XDD*
Programy po polsku to jednak programy po polsku, zupełnie inaczej się ogląda niż po angielsku :D W miarę możliwości, z chęcią postaram Ci się pomóc ^^!

Odpowiedz do tematu