| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy i pytania - na wszelakie tematy!
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2016-03-10, 20:40   Problemy i pytania - na wszelakie tematy!

Jak niektórzy wiedzą, wracam ponownie po dość długim rozstaniu z działem i tłumaczeniami.
To, co jest obecnie dostępne na forum - to po prostu jest! W takim stanie zastałam obecnie MonkeySuJuSub. Zapewne są odcinki i programy których linki wygasły, a ja nie mam do nich dostępu i nic na to nie poradzę, ponieważ obecnie przebywam w Niemczech gdzie mam obawy przed uploadowaniem bądź ściąganiem niektórych plików (sama jeszcze nie wiem dokładnie co mogę a czego nie - ale nie chcę iść siedzieć xD ). Mam też nowy komputer, na którym nie mam żadnych starych plików. Moje MF powinno jeszcze dobrze funkcjonować, ale sami znacie wybryki stron, więc zdarza się, że niektóre zostaną usunięte i ja nic na to nie poradzę.

Jeśli są osoby, które posiadają stare odcinki programów, które zostały tutaj wrzucone i mają możliwość ponownego uploadowania ich - to prosiłabym o pomoc :) Jeśli jednak nie, to trzeba się po prostu pogodzić z utratą niektórych programów. I zacząć od nowa :)

Jeśli macie jakieś pytania lub występują problemy to śmiało piszcie i pytajcie. Postaramy się jakoś pomóc, albo przynajmniej dodać wam otuchy :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Odpowiedz do tematu