| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Estoir
2014-01-20, 21:20
[19.11.2011/SHOW] We Got Married - LeeTeuk Ep. 6
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-12-18, 21:27   [19.11.2011/SHOW] We Got Married - LeeTeuk Ep. 6

[19.11.2011/SHOW] We Got Married - LeeTeuk & Kang Sora Ep 06

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: From wgmleeteukandkangsora.wordpress.com
Eng Trans: Kshownow.net
PL translation: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
Hard & Online: Kim Yuno

DO NOT EDIT, DO NOT HOTLINK VIDEO, DO NOT TAKE OUT!

Kolejne spotkanie naszej "zakochanej pary". Tym razem spotkają się w parku i będą musieli sprawdzić czy wzajemnie wykonali swoje misje, które wyznaczyli sobie poprzednim razem. Czy zauważyliście znak, który wykonał Leeteuk? Następnie zobaczycie, co ciekawego przygotowała dla Leeteuk'a Kang Sora na ich tego-odcinkową randkę :) Czy Teuk będzie zaskoczony i zadowolony z niespodzianki? Co dziewczyna skrywa w swoim różowym plecaczku? Przekonajcie się sami!

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez swietej-pamieci 2016-07-27, 08:49, w całości zmieniany 3 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-12-18, 22:03   

Oh, czyli jednak Sora wykonała tą misję, szkoda... albo i nie xD nie ma tak źle, Teuki tego nie zrobił, więc kara musi być xD ale żeby wyszła dobrze, najpierw trzeba uzgodnić jak trzymać się za ręcę... to przeciez takie normalne i oczywiste XDD
Sora w tym mudnurku wyglądała naprawdę uroczo, biedy Tusiek xDDD
Później on jeszcze wyskoczył z tą sceną pocałunku w dramie i że on też tak chce... umarłam xD
Byłam bardzo ciekawa jak Teukowa szkoła wygląda, ale kiedy już ją zobaczyłam od środka to mi się tak jakoś odechciało dalszego oglądania xDD A ci nauczyciele wykorzystali go do zrobienia sobie z nim zdjęć tylko dlatego, że go uczyli XDD
I ten niby liścik 'fanowski' mnie zabił xDDD Musiał być naprawdę roczarowany po przeczytaniu go XD
Ah no właśnie oni przed pójściem tam, poszli coś zjeść... i znowu sie karmili xD zastanawiam sie czy oni kiedykolwiek zjedzą coś sami XDD
Nieźle dobrali ich, oby dwoje świetnie grają na pianinie <3 Bardzo podobał mie si ten utwór Summer, a potem jeszcze te ich wspólne 'maszerowanie pałeczek' <3 naprawdę super to wyglądało, no i oczywiście brzmiało ;D

Dziękuje za tłumaczenie ;*
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-12-25, 12:01, w całości zmieniany 1 raz  

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-12-22, 17:24   

Haha, kto jak kto, ale Tusiek jest w stanie trzymać się za ręce :P To były tylko takie pozory, specjalnie udawał nieśmiałego *konspiracyjny szept* No ale Sora go wykiwała xD Najpierw sama zaproponowała, o potem powiedziała "Może później". Co to za wymówka, że ma zimne ręce? Tusiek (który się wydawał troszkę zawiedziony) by je ogrzał :P Jeszcze ich opory są śmieszne :3 Chyba że lider strzela tekstem "tęskniłem za tobą". No już bez przesady, ile mogło minąć czasu? I jeszcze wcale tak dobrze się nie znają...
Przynajmniej odkryłam, czemu Teuk bierze wszytko na serio (tak, wiem, szybka jestem xD). Bo gazety dla sensacji też wszystko opisują poważnie i on się na tym wychował -.- Takie mini pranie mózgu... eh...
Gały patrzące na Sorę chyba za każdym razem będą mnie śmieszyć xD Gdy temat się urywa, on po prostu się na nią gapi - dziwna taktyka. A jeszcze dziwniejsze jest to, że porusza temat zmarszczek xD Chyba Tusiek powinien się zaopatrzyć w książkę w stylu "O czym z nią rozmawiać, gdy zapada cisza" :P
Zaskoczyło mnie, jak jego szkoła wygląda O_O Toż to się ciągnie jak jakiś hotel a do tego takie balkony. I Teuk chyba chciał przesunąć moment wejście w jej mury jedzeniem :] A jaki tłum za nimi się zrobił xD A oni jak gdyby nigdy nic piją sobie colę z jednego kubka.
Pierwsza kłótnia: "Usiądź na mojej marynarce" xD Fajnie to brzmi, jak Tusio powtarza w kółko "masz".
Hehe, nawet nauczyciele sobie cykają fotki z Teukiem :D Pewnie nawet nie podejrzewali, że się kiedyś tak wybije.
Umarłam, gdy zaczął gonić tego dzieciaka XD To był tak niespodziewane, że aż rozbrajające x]
Sora pięknie gra na fortepianie *o* Też się zastanawiałam, czy melodia nie jest podstawiona. I fajnie to wyszło, gdy razem grali ^.^

Dzięki, eŚPe, za tłumaczenie :)

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time
Ostatnio zmieniony przez ElJunPl 2011-12-22, 18:50, w całości zmieniany 1 raz  

leexiq 

Ulubieniec z SJ: DongHae & Eunhyuk
Lover: Lee Donghae <3
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-12-22, 19:44   

fajnie, że tym razem to Sora zaplanowała randkę xD choć pójście do jego szkoły nie uważam ja jakiś genialny pomysł :P
widać, że Tuki się denerwuje, że idą do jego szkoły :P sama byłabym na maska zdenerwowana xD
randka bardzo przesłodzona jak dla mnie ale im się chyba podoba xD zachowują się i wyglądają faktycznie jak dzieciaki ze szkoły średniej, nadal jest między nimi dystans, zażenowanie :P to karmienie się mnie rozwala xD mogliby sobie dać już z tym spokój :P i ta wspólna cola ^^
jeśli chodzi o trzymanie się za ręce to powinna go chwycić jak wyciągnął swoją a nie wyjechała z tekstem że ma za zimne ręce o.O

Cytat:
Umarłam, gdy zaczął gonić tego dzieciaka XD

ja tak samo xD wybuchłam śmiechem jak to zobaczyłam xD ach ten Tusiek jest udany xD nie zachowuje się jak 30 letni facet xD

rozbawiło mnie to, że nauczyciele robią sobie z nim focie :P haha
czekam z niecierpliwością na dalsze losy xD
Ostatnio zmieniony przez leexiq 2012-01-22, 21:45, w całości zmieniany 3 razy  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-01-04, 20:35   

Fajny odcinek Sora wykonała zadanie ale Letuk powinien to zrobić porządnie a nie tak byle jak. Fajnie zabrała go do jego szkoły oczekiwałam że zobaczę jego świadectwo może w kolejnym odcinku coś będzie xD Bardzo ładna ta szkoła na zewnątrz ach tez taką chcę z takim krajobrazem ;3
Dobre było jak gonił tego gostka co przyniósł mu list hahaha xD
Już się nie mogę doczekać kolejnych odcinków ciekawe co się dalej wydarzy :mrgreen:

Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-01-05, 16:53, w całości zmieniany 1 raz  

asik87 

Wysłany: 2012-01-11, 19:25   

Pomimo tego że zawsze oglądam ten program z angielskimi napisami to z przyjemnością obejrzę w ojczystym języku:) Bardzo dziękuje za tłumaczenie:)

Zabawny odcinek. Szkoda tylko Tuśka widać było że zależy mu aby się chwycili za ręce jednakże tak naprawdę nie wykonał misji....Tak naprawdę to śmieszą mnie ich opory przed trzymaniem się za ręce w końcu to nie jest nic takiego... Bardzo podobało mi się że Sora zaplanowała przebieg randki oraz otwór który zagrała dla Tuśka:) Ogólnie bardzo pozytywny odcinek, idealny na poprawę humoru:)
Ostatnio zmieniony przez asik87 2012-01-11, 20:25, w całości zmieniany 1 raz  

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2012-01-15, 15:31   

Z odcinka na odcinek coraz bardziej lubię Sorę.. ona naprawdę jest ładna i słodka XD W tym mundurku fajnie wyglądała ^^ Jednak wypełnili misję !! A ja myślałam, że dzisiaj chwycą się za ręce .. ;p haha XD Przypomniało mi się jak w poprzednim odcinku chciał chwycić jej rękę .. i wziął rękaw ! ^^ Fajnie, że teraz Sora zaplanowała randke ;) Jak jechali w tym autobusie... ja też myślałam, że już się ściemniło !! A to był tunel... hahaha XD I znów się karmili.... ^^ Chyba będą to robić już w każdym odcinku XD Ooo... jaki z tego Tuśka dżentelmen .. *_* Dał jej marynarkę by na niej usiadła... < 3 Ale to jak gonił tego dzieciak ! Mwahahaha ! Czemu on go w ogóle gonił ?! ;p Ale ślicznie dziecięca Księżniczka gra *_* I razem też fajnie im poszło XD Ehh... ale Tusiek cały czas na nią zerka ! < 3 To takie słodkie ;*

Bardzo dziękuję za tłumaczenie !! < 333

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2012-01-15, 18:22, w całości zmieniany 1 raz  

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2016-03-26, 12:13   

pobieram^^

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Wysłany: 2016-07-27, 08:49   

Kolejny odcinek do obejrzenia online! :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi