Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Leeteuk
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Leeteuk
Author Message
Yorina
Nice weather :D

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: Leeteuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.01.2011r.
Posted:     [ !!! ]

[b]Arwi[/b], Spokojnie :) Keep calm and wait for Leeteuk.

Hikari

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c

Naszło mnie coś na komentowanie profili. ^^
Leeteuk ma jeden z najpiękniejszych uśmiechów jaki widziałam. *-* Dołeczek wielbię całą sobą. Smutno mi teraz, gdy jest w wojsku i brakuje mi go na występach. Jednak wiem, że wróci cały i zdrowy, a mi i pozostałym E.L.F'om pozostaje tylko wiernie czekać i nie zapominać. : )

Bloody_Monkey

Teukie wracaj z tego wojska :((
Jest jednym z moich biasow 

Kika
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009

Ciekawostki są szczególnie ciekawe, nie o wszystkich słyszałam :D Szczególnie interesujące:
13. Jaki romantyk <3 Ale musiał się sporo napracować, szczególnie nad listem (jak już pewnie możecie zauważyć, nie mam talentu do pisania, robię to chaotycznie, nieskładnie, z błędami i w ogóle często niepoprawnie, dlatego dla mnie to byłoby straszne :D
15 i 16. Naprawdę chce się ożenić z ELFem? *.* I jeszcze żeby wtedy w dniu ślubu towarzyszyły mu wszystkie ELFy? *.* To takie miłe, choć nie do końca realne ;D
37. Oby nigdy to nie nastąpiło!
I podsumowując - jest idealnym przykładem dla k-popowych liderów. Jak dla mnie to on się sprawdza w tej roli znakomicie, mimo, że wydaje mi się, że to (delikatnie mówiąc:D) niełatwe zadanie. Za to szczególnie zasługuje na podziw <3

PS. Wracaj już! Ten czas tak powoli leci :<

Aquariuspeg
Pierożkowy Maniak

Ulubieniec z SJ: Hyuk/Hae/Kyu/Min/Chul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk,KyuMin, KyuHyuk
Kocham SuJu od: 27.01.2013

Teukie - jako pierwszy pochwycił moje serce i nadal je trzyma ^^
Słusznie nazywany jest Aniołem (czy to przez upodobanie do bieli czy też przez charakter) bo to naprawdę anioł w ludzkiej skórze. Jeszcze nie widziałam go złego, albo wyzywającego Głupków. Ma do nich niesamowitą cierpliwość i za to naprawdę należą mu się brawa, bo Zboczeńcy bywają naprawdę uciążliwi; [i]pokochałam[/i] go jeszcze bardziej po oglądnięciu filmiku, gdzie Yesung i Eunhyuk specjalnie robili hałas kiedy Teukie chciał spać a ten kazał im być cicho, ale na końcu i tak się śmiał :D Ma naprawdę wielkie serducho i to mnie w nim urzekło. Chłopaków traktuje jak własne dzieci, dba o nich, czasami ich strofuje, ale zasługują na to ;P Fakt, że ojciec Rybci "oddał" go pod opiekę Tuśkowi mówi samo za siebie. To, że ELFy darzy tak ogromnym przywiązaniem świadczy o tym, że naprawdę kocha robić to co robi, kocha muzykę i kocha uszczęśliwiać ludzi.
Jest niesamowicie wrażliwym facetem i ryczy chyba najczęściej z chłopaków, ale to jest właśnie ta piękna strona jego osobowości. Płacze z radości, kiedy jest smutny i kiedy jest szczęśliwy i to jest niesamowicie wzruszające, więc kiedy już widzę chociażby zdjęcie na którym ma zaszklone oczy samej mi zbierają się łzy (jeszcze nie zebrałam w sobie wystarczająco siły aby obejrzeć koncert pożegnalny i jego przystąpienie do wojska - rozklejam się już po kilku sekundach; tak samo słuchając o konflikcie Korei Północnej i prawdopodobieństwie wojny - rycze słuchając wiadomości..)
Chłopaki nie mogli trafić pod lepsze skrzydła, bo Teuk jest przykładem lidera (i faceta) idealnego, i chłopaki chyba to doceniają. Urocze też jest to jak niby traktują go z większym szacunkiem (starszy, lider..), a świrują razem z nim i często mu się od nich "dostaje". A to jest kolejny przykład na to, że nie ma mniemania o sobie "Jestem liderem i macie się mnie słuchać" tylko jest dla nich przyjacielem, bratem, ojcem, opiekunem; traktuje siebie na równi z nimi.
W Tuśku uwielbiam też jego uśmiech i unikatowy śmiech, ogromne zaangażowanie w występu, jego głupawki na scenie (najstarszy a chyba największy z niego dzieciak i wariat), głos, taniec(często chaotyczny ale cudowny ^^), i w sumie nie ma w nim rzeczy, która by mi przeszkadzała ;)

Teuk, Aniele wracaj szybko cały i zdrowy i pokaż wszystkim potęgę SuJu!

(Napisane jest to strasznie chaotycznie (wybaczcie..), ale nie potrafię inaczej przekazać moich uczuć do Tuśka, i znając mnie, kiedy wyłączę tę stronę, zdam sobie sprawę jeszcze z kilkunastu rzeczy, które powinnam dopisać ;) )

Foczusia6

Ulubieniec z SJ: praktycznie wszyscy
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: niedawna :D

On mnie urzekł od samego początku gdy tylko zobaczyłam zdjęcie SuJu?
Nie mówię, że innych nie lubię, ale mam do niego słabość. Ma coś w sobie co mnie do niego ciągnie... Gdy sie śmieję ja od razu też się śmieje a ten jego dołeczek jest uroczy. Gdy płaczę i ja płaczę.

Uważam ( od razu mówię, że to moje osobiste zdani) że on jest człowiekiem który zapada ludziom w serca na długi okres... Zapewne każdy mówi tak o swoim ulubieńcu, więc to normalne. Jednak on wydaję się być inny...Nie umiem tego opisać słowami :D

Po prostu ma coś w sobie i tyle! :D

Shin

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013

Jak dla mnie Leeteuk jest sympatyczną i ciepłą osobą .Jego głos jest śliczny i zawsze mnie uspokaja.W roli lidera sprawdza się znakomicie i jak dla mnie jest to prawdziwy lider.Podoba mi się w nim również to że potrafi być sexi ale też i potrafi być słodki i za to go lubię ,no i również lubię go za jego śmiech,który sprawia że też się śmieje :mrgreen:
A teraz odniosę się do paru ciekawostek
[quote] Leeteuk w dzieciństwie został trafiony bronią ogłuszającą.[/quote]
Jak można strzelać do tak dobrego człowieka i to w dodatku w tamtym czasie dziecka,ale już tak jest na tym świecie że dobrych ludzi spotykają złe rzeczy :-(
[quote] Przed debiutem odpowiadał na każdą wiadomość, którą ludzie zostawiali na jego cyworldzie. Umieszczał nawet sugestie dobrych filmów jeżeli został o to poproszony.[/quote]
To miłe z jego strony :-)
[quote] W czasie, gdy był trainee bał się Yuri z SNSD ponieważ usłyszał kiedyś, jak udawała ryk dinozaura. [/quote]
To musiało być niezłe :-D
[quote]Łózko Leeteuka jest całe pokryte bielą, tak samo, jak jego meble. On naprawdę nie może przeżyć bez koloru białego. [/quote]
Białe meble to trochę przesada ,ale skoro tak kocha biały kolor to potrafię to zrozumieć
[quote] Leeteuk pierwszy raz zakochał się w trzeciej klasie liceum. Dał jej sto róż, sto żurawi, sto stron miłosnego listu i pierścionek na uczczenie stu dni spotykania się ze sobą. [/quote]
Leeteuk romantyk :-)
[quote]Gdy dziewczyna, która traktowała go jak marionetkę, zerwała z nim, miał myśli samobójcze.[/quote]
To bardzo przykre,mam nadzieje że już nie ma takich myśli i nigdy nie będzie miał
[quote]Leeteuk chce ożenić się z E.L.Fem. [/quote]
Zgłaszam się :-D
[quote] Leeteuk często śpi przed występami.[/quote]
Jak biedak nie ma się kiedy wyspać to nie ma się co dziwić
[quote] Leeteuk miał odłamki szkła powbijane na plecach i ponad oczami podczas wypadku. Przeszedł operacje, która zakończyła się stu siedemdziesięcioma szwami.[/quote]
To musiało być bardzo bolesne

Na koniec powiem tylko tyle że Leeteuk jest wspaniały i już nie mogę się doczekać jego powrotu z wojska :-)

Emiley

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010 r.

Leeteuka lubię, nawet bardzo i przyznaję, że chyba najbardziej podoba mi się to, ze jest taki komunikatywny i zawsze utrzymuje świetny kontakt z fanami. Zdziwiłam się, kiedy przeczytałam, że w realu jest wstydliwy, wydaje mi się to być troszkę abstrakcyjne, bo przecież Teuk jest zawsze taki otwarty i zawsze ma coś do powiedzenia, więc jestem bardzo zaskoczona. Może ogólnie jego wygląd mnie nie powala, ale przyznaję, że jest tak sympatyczny z twarzy (ach, te dołeczki <3), że chyba nie da rady go nie lubić. A co do tych ciekawostek... Co to jest książka telefoniczna dla dorosłych? Że niby same sekstelefony są? Nie rozumiem xD

ArchAnielicA

Ulubieniec z SJ: RyeoWook
Lover: LeeTeuk
Kocham SuJu od: 2009

Weszłam tutaj z ciekawości i postanowiłam zostać ^^ Kocham LeeTeuk'a całą sobą i mam go wszędzie! Jest ze mną 24 godziny 7 dni w tygodniu. I mimo iż nie wielbiłam go na początku, to z czasem zakochałam się w nim i tak zostało. Od 2009 roku kocham go całą sobą! <3 Tęsknię za nim i czekam aż wróci z tego (niecenzuralne słowo) wojska ;D

tobya

Ulubieniec z SJ: Każdy w jakimś stopniu
Lover: Kyuhyun, Heechul
Kocham SuJu od: Od dłuższego czasu

Bardzo trudno jest mi sobie wyobrazić wstydliwego Leeteuk. Chociaż biorąc pod uwagę jego ciepłą osobowość i barwę głosu... To mooże.?
O.! Ja także mówię przez sen, więc cieszę się, że coś nas łączy. ;D

Mam nadzieję, że sobie poradzi w wojsku. ^.^

Katy
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012

Leeteuk - Anioł bez skrzydeł - on ma skrzydła(chociaż niewidoczne), którymi gromadzi wokół siebie i Juniorków wszystkie ELFY świata:):) - bez względu na wiek:):)
No jak przeczytałam te ciekawostki to aż chciałabym go przytulić i powiedzieć dziękuję za to, że jesteś:):)

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +

Skromnym mym zdaniem jest to najseksowniejszy Juniorek. Ma śliczny dołeczek, gdy się uśmiecha i ma piękny głos.

Park Jung Soo, dziękuję Ci za to, że jesteś Najlepszym Liderem.

Shintuś

Ulubieniec z SJ: wszyscy xD
Lover: Shini XD
Fav Pairing: wszystkich jakoś bym połączyła ze sobą XD
Kocham SuJu od: 2010/11

TUSIEK I SHINI I WOOKI MOJE KOCHANE MYSIE PYSIE <3

Kredeczka
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD

[quote="Shintuś"]MYSIE PYSIE <3[/quote] A nie misie? :-D mysie dziwnie brzmi... A Tusiek to najlepszy lider <3 no dobra, jeden z najlepszych... Yonghwa stanowi konkurencję... ale Tuś jest mega super liderem i boi się Kyu <3
<tak, z faktu, że Lider boi się maknae chyba nigdy nie przestanę się śmiać :lol: >

slona
live your life

[quote="Kredeczka"]A nie misie? mysie dziwnie brzmi...[/quote] mi tylko Shini na misia pasuje.... reszta bardziej na mysie.....

Kredeczka
Cheonsa

[quote="slona"]mi tylko Shini na misia pasuje.... reszta bardziej na mysie.....[/quote] No dobra, przyznaję, Shini to misio, reszta... zagłodzone niedźwiadki xD

Shintuś

[b]Kredeczka[/b], zgadzam się z tobą co do lidera że TUSIEK ma konkurencję z liderem BAP :D .Wybacz ale mnie jednym z dobrych liderów jest jeszcze Onew król kurczaków XD ..A tego to nie wiedziałam że Tusiek boi sie młodego (chociaż ten to taki evil )...nie jednak zmieniam zdanie nie dziwię się XD...

Kredeczka
Cheonsa

[b]Shintuś[/b], napisałam Yonghwa, nie Yongguk... chociaż Yongguk też jest całkiem niezłym liderem, ale on ma ogromne wsparcie od Himchana, więc jego nie brałam aż tak pod uwagę... Himchan bardzo go odciąża... a Yonghwa... nawet Vi dał go jako wzór do naśladowania dla Smoczego :lol:
Tusiek boi się młodego, chyba jedynymi osobami nie bojącymi się Kyu są Hee i Kangin... Hee bo jest jego mistrzem, a Kangin... bo to Kangin xD
I... waeyo Onew? xD Lśniących nie znam aż tak dobrze... znaczy się wiem że istnieją, rozróżniam członków zespołu, znam niektóre piosenki, ale nie wczytywałam się aż tak, bo próby przekonania się do sporej części ich piosenek kończyły się... źle xD czułam się jakbym zjadła kilo landrynek... na raz xD

slona
live your life

[quote="Kredeczka"]chyba jedynymi osobami nie bojącymi się Kyu są Hee i Kangin...[/quote] i jedynymi przed którymi trzęsie gaciami....

Shintuś

[b]slona[/b], A kto to musi wiedzieć XD

marinna33d

No właśnie ? :D lepiej zostawić to dla siebie ;D

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum