Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - MR.SIMPLE
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
MR.SIMPLE
Author Message
Sakurai_Lady
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Posted:     [ !!! ]

Układ taneczny w tym teledysku jest po prostu kultowy... To machanie ręką :)
Piosenka, tekst i wykonanie super.
A co do odzienia chłopców, to wyglądają doprawdy korzystnie.

oleczka0726

Ulubieniec z SJ: Yesung, Eunhyuk
Lover: Yesung ;*
Kocham SuJu od: Września 2011

Mnie najbardziej rozwala sufit ;D Się postarali xD

SuJeong
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010

OMO!
Kocham ten teledysk, piosenka jest cudowna. Najbardziej podoba mi się początek teledysku, następnie początek jak zaczynają tam tańczyć, omo dlaczego ja tak nie umiem ?: c
A co do solówki Hyuk'a i jak to nazwała moja przyjaciółka "szyby" to podoba mi się <3
On tańczy nieziemsko>3 a stroje chłopaków są nieziemskie.

gadzior

To jest piosenka którą mogła bym słuchać na okrągło a jak zobaczyłam jej tłumaczenie to jeszcze bardziej ją polubiłam
Teledysk jest też genialny z tą szybka jest fajny efekt ja jedynie miałam problem bo to był jeden z pierwszych teledysków jaki widziałam SuJu i po prostu nie mogłam poznać Heechula byłam w totalnym szoku jak w końcu kapłam się że to on

Shizuku

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul, Sungmin

Kocham teledysk , naszych cudownych chłopców i ten epicki ruch machania ręką. :D

Cafekko
Wyznawca Kawaii'zmu

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^

To była jedna z pierwszych piosenek SuJu którą poznałam i do tej pory jest jedną z moich ulubionych natomiast sam teledysk... omo, mogłabym go oglądać 24 na 24 h. Bardzo podoba mi się sam początek gdy jeden przechodzi koło drugiego i jest ta wolna melodia jakoś tak do 0:36 min. a później jest tylko coraz lepiej. Jak na ogół nie przepadam za teledyskami gdy wszystko dzieje się w "klatce" tak tu nie wiem czemu wszystko tak świetnie wygląda że aż nie mogę oderwać wzroku od ekranu. Natomiast co do chłopaków to gdy są ubrani głównie na czarno (a pod spodem mają kolorowe koszulki) to jestem zachwycona ale gdy widzę ich w tych dziwnych kolorowych ciuszkach... na początku strasznie mi się nie podobali w tym, potem jakoś się do tego przyzwyczaiłam a teraz sądzę, że to tylko a nawet aż nadaje charakteru teledyskowi. Także dołączam się do zachwytów innych ELF'ów. ^^

annyeong

Fav Pairing: EunHae, QMi, WonKyu
Grupa krwi: A+

[quote="Cafekko"]Bardzo podoba mi się sam początek gdy jeden przechodzi koło drugiego[/quote] i tych dwóch Siwonów w pewnym momencie xD
Yhym, yhym Mr. Simple to moja pierwsza sujowa piosenka, wię chcąc nie chcąc muszę ja kochać...nie no żart, żart uwielbiam ją <3

Arwi
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010

To był pierwszy teledysk SuJu, który zobaczyłam świadomie. Wcześniej widziałam Sorry sorry i jeszcze jakiś, spodobały mi się, ale... no zbytnio nie zwróciły mojej uwagi.

Intro jest świetne. Samo mv też. Mają na tyle fajne ubranka i układ i piosenkę, że nawet mnie to zamkniecie w pudełku nie drażni. No i Ciul. Czy wy widzicie, jak on tu zajedwabiście wygląda? A jak usłyszałam jego głos... no porwał mnie, ukradł mi serce i w ogóle, pokochałam go od tego momentu i kocham do teraz.

Evilsmiles
Szatan, o tak.

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Heechul, Leeteuk
Lover: Heechul
Fav Pairing: Eunhae

Pierwsza piosenka i teledysk SuJu jaką słyszałam/widziałam, od niej zaczęło się moje nałogowe ich słuchanie.

Kim Yuno
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook

Mr.Simple to była piosenka SJ jaką usłyszalam (chyba to byla tez pierwsza koreanska piosenka, a nawet azjatycka jaką usłyszalam). Myśle se tak : dobra, oglądamy. Włączam. Wstawka ... WTF?! ale dobra oglądamy dalej. Pierwsze nuty piosenki... słowa mnie nie dziwiły mimo, że to piewsza azjatycka piosenka jaką słyszałam (wiem, powtarzam się) bo od dziecka interesowalam się azją a konkretniej językiam japońskim. Ale choreografia?! Raz, że 1D przy niech wymięka (nie żebym ich lubiła, koleżanka ich słucha) dwa, to to że próbowałam tańczyć, ale nie wyszło. Te głosy były takie cudne. Najpierw zakochałam się w Wook'u. Potem sie nauczyłam słów...

Naruciak
Naruciak

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Yesung
Lover: Nie wiem wiesz -,-
Grupa krwi: Brh+

Najlepsza piosenka ever.. ♥
Przez tą piosenke zaczełam słuchać SuJu
I jestem z tego dumna :3

SP_superfan

uwielbiam ją!