| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ni hao ^^
Autor Wiadomość
Fretka 
Kredek

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok xD
Wysłany: 2017-02-01, 20:37   

Nie wiem czemu nie jem... pewnie dlatego, że mało się ruszam => mało spalam energii => mało energii potrzebuję... wątpię, żeby to była kwestia stresu...
TVXQ i JYJ... historia nieco podobna do SJ... nie pamiętam już o co się rozeszło, ale trio JYJ pozwało SM akurat w momencie, jak zaczęli odnosić sukcesy... SM zgodnie ze swoim zwyczajem dało im bana na występu w telewizji, więc zostali odcięci od programów typu music bank itp... ze starego składu DBSK zostali w SM tylko U-Know Yunho i Max Changmin, no i przestali używać nazwy DBSK, zostali jako TVXQ <wcześniej nazwy były stosowane zamiennie>... co można dodać?.. Za członkami JYJ ostatnio ciągną się skandale, które nie są ich winą, wygląda to jakby ktoś próbował ich storpedować... a muszę dodać, że trzymali się do tej pory świetnie, panowie należeli do czołówki najbogatszych idoli koreańskich, więc ten tego...
A odnośnie playlisty... powoli powstaje, ale nie wiem co na nią powrzucać, w sensie co już znasz i jakie masz preferencje muzyczne... i czy przetrawisz dziewczyny ^.^" coś tam słucham dziewczyn, mało ale zawsze coś ;)
Np. kusiło mnie, żeby pominąć BigBang, ale potem takie, że może jednak nie... i nie wiem co zrobić, podpowiedz ;)

Fretka 
Kredek

Wysłany: 2017-02-03, 17:14   

No to tak... playlista powstaje, rozrasta się... na razie jest taki maluśki zaczątek... https://www.youtube.com/p...qoiyhrIQ9nWh8UH
Ale odnoszę niejasne wrażenie, że po tym co tam wrzuciłam, to albo pokochasz B.A.P, albo ich znienawidzisz xD Od razu uprzedzam, że trafiły się tam jakieś nagrania bezpośrednie z występów albo dance practise... to do oglądania ale bez maluszka ^.^" mam nadzieję, że Ci się spodoba... i będę sukcesywnie ją powolutku rozszerzać ;)

Ayusia 
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Minek :D,Wook,Kyu
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD
Wysłany: 2017-02-04, 01:29   

Ojej, ale mi tego nawrzucałaś! :shock: Dziękuję Ci Kredeczko! :* Owszem, słucham damskich grup też i znam chyba więcej nazw zespołów niż męskich xD właściwe to jedną piosenkę, "Something, something" znałam jeszcze przed Juniorkami ^^" ale jak masz jakieś superhity to wrzucaj ^^ Co do gatunków.. Lubię różne rock,pop, ballady,latynoskie rytmy i nawet disco polo jak porządne ( czyli z lat 90-tych xD) też^^ Kiedyś nosiłam glany i słuchałam mocniejszej muzyki dlatego po prostu KOCHAM koncertową Bonamanę *__* i Twins :-D Nie przepadam jedynie za hip-hopem i jak jest za bardzo electro/techno. Raz jeszcze dziękuję i przepraszam,że jutro odpiszę porządniej, bo dziś już zbyt zmęczona jestem.. A Ty czego słuchasz oprócz k-popu? Gorące buziaki prawie z nad morza :**
Ostatnio zmieniony przez Ayusia 2017-02-04, 01:32, w całości zmieniany 1 raz  

Ayusia 

Wysłany: 2017-02-06, 16:34   

Fretka napisał/a:
ruszam => mało spalam energii => mało energii potrzebuję...
To chyba dobrze? Dlaczego chciałabyś jeść więcej? Mój apetyt (zwłaszcza na słodycze xD) jest w stanie zabić tylko moja silna wola xD Aa i jeszcze pierwszy trymestr ciąży, schudłam 10 kilo 3 miesiące :shock: Najlepsza kuracja odchudzająca w moim życiu :lol:

Fretka napisał/a:
U-Know Yunho i Max Changmin
Aaa wiem oni byli gośćmi u Mimiego w programie, Changmin to ma głos *__* A pozostała trójka ma teraz własny zespół?

Fretka napisał/a:
pominąć BigBang

Dlaczego? Prawie nie znam ich piosenek w sumie^^

Fretka napisał/a:
to do oglądania ale bez maluszka ^.^"
:shock: Dlaczego? Słuchałam już trochę, ale jeszcze nie oglądałam xD

Dziękuję Fretko! I nie zapomnij o tym całym Hoshu od Tei xD A czy ty byś chciała taką listę ode mnie? Z Tajwanu?

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-02-06, 17:13   

Fretka napisał/a:
żeby pominąć BigBang,
uuuuuu toś se nagrabiła......
Ayusia napisał/a:
Prawie nie znam ich piosenek w sumie^^
dlaczego?

Ayusia 

Wysłany: 2017-02-09, 01:37   

slona napisał/a:

Fretka napisał/a:
żeby pominąć BigBang,
uuuuuu toś se nagrabiła......
Ojojoj :shock: Fretka uciekaj! xDD
slona napisał/a:
dlaczego?
Ano dlatego, że uparcie słuchałam TYLKO i wyłącznie Juniorków od kiedy interesuję się k-popem :lol: Dlatego właśnie Fretka mi tą listę robi ^^

Fretka 
Kredek

Wysłany: 2017-02-19, 15:15   

Slona, nie strasz, i tak mnie kochasz...
Bangów chciałam pominąć, bo to takie, że każdy zna... no, przynajmniej tak mi się wydawało, więc Ola nie gryź :-P z resztą i tak powoli ich dodaję, systematycznie... bardzo powoli... bo nie pamiętam, co dodałam, a co nie xD

Część tylko do słuchania, bo ten tego... obróżki i inne takie... albo UNIQ gwałcący podłogę... Zombie u Cross Gene... ale to ostatnie bardziej bekowe niż straszne xD

Ayusia napisał/a:
A pozostała trójka ma teraz własny zespół?
Tak, Hero, Mickey i Junsu założyli JYJ i produkują się w innej wytwórni... Aczkolwiek ktoś próbuje im ostatnio mocno dokopać, Mickey został oskarżony o gwałty <zostało udowodnione, że nie mógł tego zrobić, bo go wtedy w kraju nie było xD >, do Hero ktoś się przyczepił, że niby uważa, że kobiety nadają się tylko do rodzenia dzieci i to ich jedyne zadanie xDD ja nie wiem, Ci ludzie nie mają co robić, nawet słuchać nie potrafią -_-

A Hoshi od Tejtusia... ja go nie znam xD znaczy się niby tam kiedyś go odróżniałam od reszty grupy... ale ich zbyt wielu, teraz mi się myli z Woozim xDD ale jeszcze dzisiaj podrzucę na playlistę Seventeen w którym jest członkiem ;-)

A jeśli chodzi o to, czego słucham oprócz kpopu... no to kiedyś miałam mocną fazę na punkcie Nightwisha... częściowo mi przeszło, ale nadal do nich wracam ;-) lubiłam słuchać rocka, starego popu... teraz mam większy przekrój gatunkowy, ale zmienił mi się zakres językowy ^.^" bo owszem, metal, rock, pop, rap itd, ale po koreańsku... no i trochę po chińsku i japońsku, ale jednak muzyka po angielsku i polsku poszła lekko w odstawkę...
Ostatnio zmieniony przez Fretka 2017-02-19, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu