Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [25.09.2011/SHOW] Celebrity tour Guides SJ-M Ep.01
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[25.09.2011/SHOW] Celebrity tour Guides SJ-M Ep.01
Author Message
bigus
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Posted:     [ !!! ]

Podgrupa od ktorej zaczelam;) wiec sciagam.

Lubie Henrego w programach, szkoda ze jest ich z nim tak malo. Chłopcy bardzo sie straja nauczyc chinskiego, jednak mi dalej najbardziej sie podoba koreanski i japonski.
Kyuhyun okazujacy swoj charakterek.. me gusta:D
To przerazenie w oczach Sungmina przy piciu herbatki. ajc.

Naamii
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012

Okej, teraz moje wrażenia <3
Miałam niemałe problemy z tym odcinkiem, ale sobie poradziłam (z pomocą Konayuki :3)
Lekcja chińskiego - ta nauczycielka naprawdę lubiła Sungmina i Ryeowooka najbardziej xd Do nich sie tak ładnie zwracała, a do pozostałych "Henry, weź to powiedz".
Sungmin tak uroczo mówił, a Ryeo jakby udawał takiego niedobrego chłopczyka ><
Henry z Mimim są uroczy, naprawdę~ Podoba mi się ich barwa głosu xd Mówienie rapem "Proszę, zrób mi zdjęcie, joł! - OMO xD. Henry i Mi tak fajnie wymawiają JOOŁ, jak takie ziomki. Hyuk, "powiedziałeś to bardzo kobieco", "drużyna starszych sióstr" Kyu: Co? Mi" przecież my nie mamy starszych sióstr", Drużyna tatusi i mamusi, bosze on zawsze coś wymyśla xd *Ryeowook coś pisze* Siwon: Sungmin, jesteś za stary. Ryeowook:
Bądź cicho! - oni ciągle mu mówią, żeby był cicho ><
Jej, byłam z lekka zdziwiona, że Hyukowi udało się kupić bilety xd Pamiętam, jak w Full House tak kaleczył angielski xd No cóż, to był kilka dobrych lat temu, wziął się do nauki Hyukkie <3
Mi: Henryk, weźmiesz ich, bo tu taki bałagan xd Oni we dwoje są tacy zgrani <33
Ryeowook tak chciał zjeśc te ziemniaczki, że zatańczył U, o jejku <3 Też chcę tak! Za taniec albo śpiew mieć coś za darmo ><
Jej, Sungmin taki nieobczajony w niczym, Spytałeś mnie, gdzie jesteśmy? Nie, pytałem o twoje uczucia. Bardzo wzruszony xd Hae - Myślę, że tajskie pociągi bardzo szybkie tak tak, interesujące, bardzo wygodne i dużo ludzi xd W ogóle fanki wszędzie ich wyłapywały xd Dobrze, że się nie rzucały czy coś >< Sungmin bardzo ładnie zaśpiewał, kocham jego wokal <333 A z tymi młodszymi braćmi jak kupili marmurową sodę i próbowali otworzyć, jeja. Kyu siła obrotowa, Hyuk siła picia xd
Jak Min pił tą herbatkę to miał taki rozpaczający wyraz twarzy, biedny T^T On tego nie lubi xd Pisanie życzeń na bambusach musi być fajne, chciałabym spróbować :3 I wszyscy pragną koncert SuJu M <333 Mogli napisać "dołączyć Mimiego i Henrysia do SuJu" Bo to marzenie musiałoby się spełnić <3 i tak najbardziej rozwala mnie życzenie Siwona xd NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI TAJWAN XDDD Dziękuję za waszą miłość i ja kocham Tajwan. Miłość jest grejt xd JEZUS WAS KOCHA XD i ten ruch brwiami xDD Kyu wziął 10 bambusów i wraca evil się śmiejąc xd Bosze xD uwielbiam evil śmiechy xd
Jak wysyłali pocztówkę, bosze, Hyuk znęcał się nad Mimim >< Taki z niego Bruce Lee <3
Jak zatańczył - Jesteś szczęśliwa? Cieszysz się? xD
zatańczyłem Ci popping, powinnaś być szczęśliwa xd ja bym była szczęśliwa. jadę tam pracować, bo mi hyuk zatańczy <3
Robienie zdjęć z pociągiem, jakby go w życiu nie widzieli xd I puszczanie tych lampionów z życzeniami, tego też bym chciała spróbować :33 SuJu M fighting! <3
Pierwszy odcinek mnie zachęcił, ja chcę więcej <33
Mimiego i Henrysia nie da się nie kochać <3 Oni są zbyt uroczy * o *

gadzior

Nieznam żadnej piosenki SuJu M ani dodatkowych członków dlatego chciałam obejrzeć ten program żeby ich poznać
Ja nie potrafiłam powtórzyć za tą nauczycielka wydaje mi się że chiński jest najtrudniejszy w wymowie z porównaniem japońskiego czy koreańskiego
KyuHyun przesadził z tymi życzeniami:D
Jestem ciekawa jak bardzo niedobra była ta ziołowa herbatka

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

Dziękuję:) Przeglądając inne forum już straciłam nadzieję że znajdę jakiś program z Mimi ale przywróciliście mi ją ^^

<wdech><wydech>Aaaaa! <wdech><wydech> Mimi w okularkach*_*<wdech><wydech> Mimi z rudą grzywą aaaa *___*<wdech><wydech> OMG jak on słodko wygląda :-D<wdech><wydech> <powrót na ziemię>
Bardzo,bardzo mi się podobało! I cieszę się że mogę jednocześnie gapić się Zhoumi i poznawać resztę Juniorków,mam już kilku nowych ulubieńców :D Lekcja była super,nie dziwię się tej nauczycielce odpuszcza chłopcom za piękne oczy bo która by się oparła ich urokowi? :-P Śmiech Mimi był cudowny *_* I Fajnie się oburzał że jest młody,to chyba jakaś jego obsesja :lol: I jak się tulił z Siwonem ^^ Podobało mi się że nikt nie chciał od niech kasy i ich występy.Akcja z ziemniaczkiem boska :-D I z bambusami xD Tylko strasznie mi się smutno zrobiło że oni tak bardzo chcą mieć koncert,że się prawie "modlą" o to,to było bardzo wzruszające :-( Biedny Zhou Mi & Henry to naprawdę nie fair że jako jedyni nie należą do zespołu. Podobało mi się że wszyscy chcieli tych koncertów "M-ki" mimo że przecież koncertują w "zwykłym" składzie,to było fajne,takie poczucie solidarności. "Kurczak" bez kurczaka w środku był śmieszny ^^I jeszcze wybuchająca woda z ultraskomplikowaną nakrętką xD

Bardzo dziękuję za tłumaczenie :-)

Mao

dziękuję za tłumaczenie :)

amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.

Eh.. Tak mało jest dostępnych programów z nimi T.T Fajnie, że ten program jest przetłumaczony bo z komentarzy wynika, że trzeba to obejrzeć xd

shelvehae

Ulubieniec z SJ: DongHae
Lover: DongHae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.07.2010

ogladam :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum