| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[29.05.2017/TRANS] Dziewiąty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-06-06, 21:58   [29.05.2017/TRANS] Dziewiąty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Do E.L.F. które kocham *v*

Jest maj~^^ Naprawdę myślę, że czas szybko płynie~ Jak się macie? Pogoda robi się coraz gorętsza... Niebo w Jeungpyeong jest dzisiaj czyste czyste~ Ale w powietrzu nadal jest drobny pył, więc staram się chodzić w masce (na pewno noście maski!). E.L.F również muszą nosić maski~ Wtedy nie zachorujecie! Odkąd wstąpiłem do wojska, dzwoniłem do mamy codziennie~ (Ryeowook będący przykładnym synem kk). Ale w tym tygodniu było sporo wydarzeń, więc dzwoniłem do niej raz na 2-3 dni.. Kiedy miałem aktywności w ramach działalności SuJu, dzwoniłem do niej raz na tydzień, ale teraz ponieważ jestem żołnierzem, bardziej odczuwam znaczenie rodziny~^^ Czuje się lepiej, kiedy do niej dzwonię i jednoczenie czuję się źle myśląc, że ona może się martwić. Dlatego dzwonię do niej codziennie, aż stało się to sprawdzaniem obecności~ Będąc szczerym... Myślę, że to trwa mniej niż minute? k "Czy już jadłaś? Jak Twoje zdrowie? Co robisz? Co tata robi? kkk". Są to po prostu zwykłe słowa bez konkretnego znaczenia... nawet jeśli powtórzą się te same rzeczy... nawet jeśli wiem, co mi odpowie... wciąż robię to codziennie ^^. E.L.F. również nie zapomnijcie zadzwonić! (obowiązek względem rodziców zaczyna się właśnie teraz~ *v*). Czy widzieliście występ military band 37 dywizji w telewizji Obrony Narodowej (T/A: K-Force TV)? Występując razem ze wspaniałymi!! i utalentowanymi członkami podniosło mnie to na duchu, kiedy myślałem, że jestem sam~ Martwiłem się zastanawiając się, jak będę wyglądał śpiewając przez tak dużą publicznością, pokazując swoją twarz do kamery, jako żołnierz, na dużej scenie ze światłami~ Wiele zmartwień przychodziło mi na myśl. Ale dzięki oficerom, członkom zespołu i studentkom, które zasiadły na widowni i krzyczały "Jestem E.L.F~"~ Byłem naprawdę wdzięczny! Kiedy obejrzę, to w TV w przyszłym miesiącu, myślę, że pamięć o tym znowu będzie żywa. Proszę, bawcie się dobrze odsłuchując piosenkę~!! Zostałem podniesiony na duchu dzięki naszym E.L.F.~ thank you~*
Kyuhyun wkrótce wstąpi do wojska~ Miałem wrażenie, jakby ten dzień miałby nigdy nie nastąpić, ale to już blisko. Zgaduję, że spotkanie z fanami już się odbyło~ Krótko rozmawiałem z nim przez telefon, bo był zajęty wywiadami i innymi rzeczami~ Mieliście dobre wspomnienia ze spotkania? Heh.. Mam nadzieję, że nie płakaliście za dużo... Cóż, on zawsze dobrze sobie radzi, więc nie martwcie się! ^^ Ja także to robię i co z tego kkkk. Zakładam, że powinniśmy modlić się, aby 2019 rok nastąpił jak najszybciej~ Wyczekujcie tego^^.
Jako, że piszę majowy list, mam uczucie, że coś... to jest... "Maj, którego wyczekiwałem, gdy pisałem mój list zeszłego miesiąca i maj, który trwa teraz, jakie one są...?" Hmm. Nie ma za wielkiej różnicy. Zakładam, że oznacza to, iż spędziłem go dobrze? Piszę codziennie notki z podziękowaniem i patrząc wstecz, mam wiele rzeczy za które powinienem być wdzięczny..
Jestem wdzięczny, że mogę wysłać ten list i jestem wdzięczny za ten czas, który pozwala mi wyczekiwać na czerwiec~ Wraz z upływem czasu~ wdzięczność... i miłość ciągle się pogłębiają~ Jak głęboko one sięgną... Będę je cenić i potem przekażę Wam te uczucia!^^
Wraz z tym, jak pogoda staje się cieplejsza, mam też nadzieję, że Wasze serca stają się cieplejsze... Nie zachorujcie~ Nie zapomnijcie brać witaminy C (na pewno! x 1 milion). Spotkajmy się w następnym miesiącu!
PS.: Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli swoje urodziny w maju ^^ (żołnierz który troszczy się o urodziny innych ludzi!)
Ryeonggu...

Źródło: superjunior.smtown.com
ENG Trans by: Minnie @sujuismblog.wordpress.com
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-06-06, 22:20   

Saramizu napisał/a:
Gratulacje dla wszystkich, którzy mieli swoje urodziny w maju
dzięki Ryeo.....