| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[13.06.2017/NEWS] Żona Sungmina denerwuje internautów
Autor Wiadomość
memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2017-06-18, 01:29   [13.06.2017/NEWS] Żona Sungmina denerwuje internautów

Ostatnia działalność żony Sungmina, Kim Sa Eun, na instagramie rozgniewała fanów.
Żona Sungmina o nicku 4silver_32 polubiła grafikę, na której Międzynarodowe ELFy wymierzają policzek Koreańskim ELFom.

Polubiła też różne posty wspierające pozostanie Sungmina w Super Junior.

W odpowiedzi na działania Kim Sa Eun internauci wyrazili swój gniew w komentarzach takich jak "Wow, celuje w fanów. Dostaję gęsiej skórki", " Hul, co z nią jest?", "Naprawdę musiała postradać rozum..", "Ah, to takie wkurzające", "Wow, to za dużo" czy " Musi uważać fanów za nieudaczników".

W związku z takim postępowaniem Kim Sa Eun zmieniła status swojego konta na prywatne.

Tymczasem koreańscy internauci wyrazili sprzeciw temu, by Sungmin brał udział w planowanym na ten rok comebacku Super Junior, a strony fanowskie domagają się usunięcia go z zespołu.

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-06-18, 13:01   

Kim Sa Eun brawo brawissimo <333333333333333333333333333333333 jesteś mega <333333

Te koreańskie Elfy naprawdę za dużo sobie pozwalają , co one sobie myślą, że Juniorki to ich własność ??????????? :-x
A żona Minka właśnie zdobyła sobie moje serducho tym co zrobiła <333333333333333333333

Zaczynają mnie wkurzać już powoli te koreańskie Elfy................

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2017-06-18, 13:44   

Jeśli Saeun rzeczywiście polubiła ten post i nie jest to, jak uważają niektórzy, próba "wkopania" jej w coś, czego nie zrobiła, to muszę przyznać, że rzeczywiście zagranie bardzo ryzykowne i niezbyt mądre. Inna sprawa polubić posty o tym, że I-ELF wspierają Sungmina i chcą go w zespole, a inna polubić coś, co jest wyrazem mniejszej lub większej nienawiści do jednej ze stron, jak by nie było, konfliktu...
Wiem, że zapewne Saeun nie chciała dolewać oliwy do ognia, ale niestety tak się stało :< Przykro bardzo, że tak wyszło.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2017-06-18, 17:37   

Też uważam koreańskich fanów za nieudaczników xD Ale już niedługo, ELFy międzynarodowych fanbasów chcą się łączyć w siłę, która będzie koreańską przeciwwagą. Taa, pierwszy raz się zgadzam z zacną opinią żonki tego oszusta i kłamcy :P

Katy 

Wysłany: 2017-06-18, 18:28   

Hah - mega wkurzające jest wtrącanie się K- Elfów w życie prywatne swoich idoli... tak sobie jeszcze pomyślałam, żeby nie była to próba poróżnienia w jakikolwiek sposób Mina i jego żony... choć wiem, że to niemożliwe bo stanęła Ona w jego obronie i sprzeciwiła się postawie koreańskich Elfów... ale jednak...

Dla K-Elfów najlepiej by było gdyby Juniorki pytały się ich o cokolwiek o to czy mogą kichnąć, kiwnąć palcem ect....

Ja wiem i rozumiem, że Elfy mogą mieć fajne pomysły na comback, na styl muzyczny, na okładkę... ale za cholerę nie zrozumiem chęci wywalenia z ich strony Mina... za to, że po wyjściu z wojska nie kontaktował się z nimi... należycie....za to, że poświęcił może trochę więcej czasu żonie, rodzinie a nie wstawiał fotki, wpisy i cokolwiek , gdziekolwiek od razu po wyjściu... toż to jest śmiechu warte

Albo nie chcieć Kangina... OMG ... idol, idolem, może się chłopak pogubił, może ... zawieruszył... ale ... sorry, koreańskie elfy w swoim życiu prywatnym i osobistym też zapewne święte nie są.....

One po prostu mają ich na co dzień za dużo i czują się jak nie powiem kto.... :-x :-x
Ostatnio zmieniony przez Katy 2017-06-18, 18:30, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2017-06-18, 19:42   

Jestem ciekawa, czy dziewczyna była świadoma, że przez polubienie tego zdjęcia pali wszelkie mosty z KElfami... Nie, żebym miała jej to za złe, patrząc na to co wyprawiają koreańskie fanki, bo wg mnie naprawdę przesadzają.. Teraz w czasie, gdy SuJu musi być silniejsze niz kiedykolwiek one odwalają fochy i koncert życzeń :/ Niezależnie od tego jak wielka jest fanbaza międzynarodowa, ta w Korei jest nadal bardzo ważna dla pozycji zespołu... :c
KSE naprawdę zasłużyła na chociażby małego plusika i kredyt zaufania ze strony IELFów za takie zachowanie ^^

Katy 

Wysłany: 2017-06-18, 19:57   

No to mi teraz wygląda tak ze strony K- Elfów... gdyby tak teraz każdy Juniorek się hajtnął zespół mógłby dla nich przestać istnieć... nie ważne co zrobił, ile radości dał im przez wszystkie te lata... dla K- Elfów Juniorki to lampa Alladyna, która spełnia każde ich życzenie z zero możliwością na życie prywatne...

I wcale się nie dziwię KSE, że woli zachowanie IElfów, które są jednakowoż chyba bardziej wyrozumiałe i chcą, żeby ich idole byli szczęśliwi....

Czy K-Elfy naprawdę myślą, że każdy z Juniorków będzie wiecznie wolny ?????? Cieszę się, że Minek jednakowoż płacąc za to swoim cierpieniem przed ślubem powiedział, żeniąc się - w ten sposób "basta"...

<tylko mnie nie zjedzcie :P, ale ja serio, chce, żeby Oni byli szczęśliwi, a na ślubie Hae mogę nawet zaśpiewać Oppa, Oppa :D:D:D:D:D> :D

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2017-06-18, 20:02   

O ile dobrze łapię, dla kelfów problemem nie jest to, że sie hajtnął, ale całe tło towarzyszące temu wydarzeniu... Ale to jest coś czego ja nie pojmuję i tu by Redu była potrzebna... chociaż uważam, że czego by nie odwalał, taka chęć pozbycia się go z zespołu jest wg mnie dużym przegięciem...

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-06-18, 20:22   

Moim zdaniem źle zrobiła.Wsadziła kij w mrowisko......już i tak napięte stosunki Mina z Kelfami jeszcze pogorszyła......myślała że Mu tym pomoże? Generalnie rozumiem ją i jestem jak najbardziej zła na te pseudo-elfy,ale i tak odbije się to na Minie jak widać na załączonym obrazku......Zamiast mu pomóc, dowaliła do ognia.....nie powinna się wtrącać.Tym bardziej że nie jest ukochaną gwiazdą, tylko osobą która "zabrała" Mina fanom.......

Katy 

Wysłany: 2017-06-18, 21:35   

memoria napisał/a:
O ile dobrze łapię, dla kelfów problemem nie jest to, że sie hajtnął, ale całe tło towarzyszące temu wydarzeniu
- może i tak mem, może faktycznie chodzi o te oddawanie prezentów KSE jeszcze wówczas jako jego narzeczonej... prezentów, które kupowały my Elfy... ale powiedzmy sobie szczerze... ja odnoszę takie wrażenie, że każda kolejna... Juniorkowa dziewczyna/ żona... będzie musiała zasłużyć sobie na łaskawe dobrodziejstwo KElfów żeby zostać ... Juniorkową żoną (w sensie wiecie o co mi chodzi :P ).... , że będzie się musiała przypodobać swoim zachowaniem KElfom, zasłużyć na ich łaski.... a chyba nie o to chodzi , żeby żony chłopaków jeśli takowe się pojawią robiły z siebie ... cienie dla KElfów...

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2017-06-20, 01:13   

Katy napisał/a:
ale powiedzmy sobie szczerze... ja odnoszę takie wrażenie, że każda kolejna... Juniorkowa dziewczyna/ żona... będzie musiała zasłużyć sobie na łaskawe dobrodziejstwo KElfów żeby zostać ... Juniorkową żoną (w sensie wiecie o co mi chodzi :P ).... , że będzie się musiała przypodobać swoim zachowaniem KElfom, zasłużyć na ich łaski.... a chyba nie o to chodzi , żeby żony chłopaków jeśli takowe się pojawią robiły z siebie ... cienie dla KElfów...

W tym problem, że swoim zachowaniem Sungmin właśnie bardzo także zranił fanów zagranicznych. To, że K- Elfy zareagowały tak a nie inaczej, nie jest żadnym zaskoczeniem. Nie od dziś obserwuję, że mają coś na bani i przydałaby im się jakaś terapia. Nasza kultura jest zupełnie inna, nie ma co się oszukiwać, że zrozumienie Koreanek może być trudne... ale dla mnie jest to zupełnie niemożliwe. One są wyzute z jakichkolwiek pozytywnych emocji. Szczególnie jak coś idzie nie po ich myśli.

slona napisał/a:
Moim zdaniem źle zrobiła.Wsadziła kij w mrowisko......już i tak napięte stosunki Mina z Kelfami jeszcze pogorszyła......myślała że Mu tym pomoże? Generalnie rozumiem ją i jestem jak najbardziej zła na te pseudo-elfy,ale i tak odbije się to na Minie jak widać na załączonym obrazku......Zamiast mu pomóc, dowaliła do ognia.....nie powinna się wtrącać.Tym bardziej że nie jest ukochaną gwiazdą, tylko osobą która "zabrała" Mina fanom.......

To zależy. Jeśli jest zwykłą i niewinną kobietą, zapewne nie wiedziała że zrobi szum. Wyraziła jedynie swoje uczucia (miło, że też ją mocno wkurza to co sie dzieje, w końcu hajs musi się zgadzać xD) i zrobiła to w sposób mocno niefortunny. Wtedy jej wybacza, ale myślę że jest głupia. Jeśli zaś zrobiła to w sposób przemyślany, żeby zrobić szum, to ja jestem na tak. Sungminowi już bardziej nie zaszkodzi, u kelfów i tak jest skończony. Zresztą ona też xD Ale to jej celowe zachowanie pokazuje jednak, że walczą, że nie rozumie własnych rodaków, że czas się ogarnąć. Oczywiście to wszystko i tak zostanie zrozumiane inaczej, bo niestety, wprost nie napisała o co jej biega. Ale pomimo to podziwiam to co zrobiła - może głupie ale dość odważne zachowanie, szczególnie w ich sytuacji. Kelfy są ważne, ale nie są pępkiem świata. Czas aby to zrozumiały bo normalnie szlag trafia,

memoria napisał/a:
chociaż uważam, że czego by nie odwalał, taka chęć pozbycia się go z zespołu jest wg mnie dużym przegięciem...

Taaa.. musiałby zacząć przejeżdżać ludzi po pijaku, ale to moja osobista opinia, nie związana z działalnością i wsparciem forum. Więc nie odnotowujcie jej :P

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2017-06-20, 11:30   

RedWitch napisał/a:
One są wyzute z jakichkolwiek pozytywnych emocji. Szczególnie jak coś idzie nie po ich myśli.
W sumie coś w tym jest... Ekscesy naszych rodzimych czy amerykańskich gwiazd nas przyzwyczaiły nas do różnych odpałów do tego stopnia, że to co się dzieje w Korei nie jest dla nas szokujące czy dziwne...
RedWitch napisał/a:
Kelfy są ważne, ale nie są pępkiem świata. Czas aby to zrozumiały bo normalnie szlag trafia,
Informacje o tym powinny być zawarte w broszurce wręczanej każdemu nowemu ludziowi w k-popie... nie dość, że jest się na emocjonalnym rollercoasterze przez idoli to trzeba sobie radzić z humorami fanek...
RedWitch napisał/a:
Taaa.. musiałby zacząć przejeżdżać ludzi po pijaku, ale to moja osobista opinia, nie związana z działalnością i wsparciem forum. Więc nie odnotowujcie jej :P
Hm.. wydaje mi się, że gdyby kogoś przejechał, zabił czy cokolwiek to trafiłby do więzienia - a jednak trudno brać udzial w działalności zespołu zza kratek, takie jest moje zdanie XD chociaż to by mogło być ciekawe - cały zespół miałby normalne (błeheheh, z SM na nasze - czyli z pudła) ujęcia, a ten jeden członek z więziennej celi, jakieś sebki w pasiakach w roli backdancerów.... XD

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-06-20, 12:54   

RedWitch napisał/a:
Jeśli jest zwykłą i niewinną kobietą, zapewne nie wiedziała że zrobi szum.
Redu prawie Cię kocham, ale tu bym Ci zapaliła kopniaka.....no proszę Cię,jest żoną Sungmina z Super Junior -idola (upadłego lecz jednak.....) są ludzie którzy śledzą każdy jej krok i czekają na każdą okazję by jej/im dokopać.Doskonale wiedziała co robi.....
RedWitch napisał/a:
Sungminowi już bardziej nie zaszkodzi, u kelfów i tak jest skończony. Zresztą ona też xD
Więc po co to ? by wzbudzić jeszcze większą agresję? Czy po to by zrazić do Mina jeszcze tą cząstkę która Go wspiera? Mówię o Kelfach?
RedWitch napisał/a:
Kelfy są ważne, ale nie są pępkiem świata
też tak uważam ,ale to jednak z nich czerpią zyski,dla nich koncertują i to one robią z nich Idoli....nie mówię że mają się podlizywać i smarować im dupy wazeliną, ale niestety zdanie Kelfów jest b ważne i nie rozumiem takiego powyższego podkręcania i tak już złych stosunków.....
RedWitch napisał/a:
Ale to jej celowe zachowanie pokazuje jednak, że walczą,
i myślą że wygrają? :shock:
memoria napisał/a:
chociaż to by mogło być ciekawe - cały zespół miałby normalne (błeheheh, z SM na nasze - czyli z pudła) ujęcia, a ten jeden członek z więziennej celi, jakieś sebki w pasiakach w roli backdancerów.... XD
czyli oni z pudła salowego a on z prawdziwego pudła......Może wkrótce się doczekasz ...jak Topa wsadzą to powrót BB może być ciekawy i wielowątkowy.....będzie "rap zza krat..."XDDD

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2017-06-20, 14:26   

slona napisał/a:
Sungmina z Super Junior -idola (upadłego lecz jednak.....)
łaaaa, podoba mi się to określenie *-* Fallen idol *idzie szukać fotek Mina ze skrzydłami*
slona napisał/a:
Więc po co to ?
Może żeby pokazać co ona o tym sądzi i żeby podpodobać się iELFom...
slona napisał/a:
czyli oni z pudła salowego a on z prawdziwego pudła.....
Gdyby mu cele ozdobili na pudło, byłaby to prawdziwa incepcja, pudło w pudle :D
slona napisał/a:
jak Topa wsadzą to powrót BB może być ciekawy i wielowątkowy.....będzie "rap zza krat..."XDDD
No nie wiem czy koreański rynek jest gotowy na taki underground XD

Katy 

Wysłany: 2017-06-20, 15:09   

memoria napisał/a:
Gdyby mu cele ozdobili na pudło, byłaby to prawdziwa incepcja, pudło w pudle :D

RedWitch napisał/a:
Kelfy są ważne, ale nie są pępkiem świata.
- tylko niestety SM wpatrzone są w KElfy jak w obrazek, zupełnie zapominając o tym że ... świat nie składa się tylko z Korei, a SJ wyrobiło sobie już jednak znaczącą pozycję wśród IElfów..., heh, toć nawet jak wydają DVD z SS... to zapominają o ang. napisach...

Dobrze... oczywiście, że Korea jest ich głównym źródłem dochodowym, ale gdyby tak pomyśleli o IElfach, które tak bardzo wypatrują koncertów SJ w swoich państwach, miastach... może zauważyli by, że nas też jest całkiem sporo.... <marzenie ściętej głowy>...

Odpowiedz do tematu