| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[28.06.2017/TRANS] Dziesiąty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-06-29, 12:30   [28.06.2017/TRANS] Dziesiąty list Ryeowooka do ELF

Cytat:

Do E.LF., które bardzo cenię *v*

Ten list jest późno, prawda? Przeczytałem każdy pojedynczy list, który został do mnie wysłany, co uświadomiło mnie, że jest wiele ludzi, którzy napisali wzruszające listy, że czekają na mój list w tym miesiącu~ Przepraszam za bycie opóźnionym... Wydaje się, jakbym dopiero co napisał list z tamtego miesiąca, miesiąc minął naprawdę szybko k. ELF, które doświadczyły dużo stresu w związku ze studiami, pracą i ludźmi oraz z przytłaczającą ilością zajęć, to musiało być dla Was trudne, prawda? Wygląda na to, że wszyscy żyją podobnie na tym świecie... Jedyną różnicą jest ilość doświadczanego stresu... To jest również coś, o czym rozmyślałem ostatnio, więc polegajmy na sobie nawzajem i wspierajmy się ^^. Ach! Napiszcie do mnie list, jeśli napotkacie jakieś przeciwności~ Zawsze wysłucham wszystkiego~! Wiecie o tym, prawda?

21-ego były moje urodziny, nieprawdaż?~^^ Byłem wzruszony znowu i znowu w związku z wieloma otrzymanymi prezentami~ Aczkolwiek nie byłem w stanie widzieć osobiście elektronicznych tablic*z gratulacyjnymi wiadomościami, dowiedziałem się o tym w listach, z wdzięcznością przyjąłem wszystkie listy i przepyszne jedzenie, które zostały mi wysłane. Odpłacę się później za to wszystko! Czekajcie na mnie ^^ (mówię poważnie~ TT). Nasze ELF są naprawdę niesamowite i jestem wdzięczny każdemu, jestem także wdzięczny członkom military band~ Ugotowali dla mnie zupę z wodorostów kkk (taką, którą przyrządza się w ciągu 3 minut kk). To niesamowite, prawda? Osobom, którym jestem wdzięczny~ Byłem wzruszony, ponieważ napisali listy i zaśpiewali dla mnie. Miałem przyjemny czas~ Z związku z tym! Podziękowania dla wszystkich, nie tylko dla mnie, ale dla każdego ELF, które miały swoje urodziny w czerwcu~ Wszystkiego najlepszego dla wszystkich~! Mam nadzieję, że wszyscy mielicie przyjemne urodziny... *v*

Dzisiaj jest lekko pochmurnie. Wydaje się, jakby miało niedługo padać. Od jakiegoś czasu jest gorąco, dlatego myślę, że byłoby dobrze, gdyby spadł odświeżający deszcz... Patrząc na wiejący wiatr i pochmurną pogodę, może zacząć padać później k. Na razie upadł jest dla mnie do zniesienia... Zastanawiam się, jak gorąco będzie w lipcu i sierpniu~ Jest w porządku, bo jestem Ryeonggu, który jest silny nawet podczas upału ^^ (1 osoba, która rodziła się podczas lata). Będzie dobrze, prawda? Ponieważ nie lubię zimnej pogody~ ELF także, powodzenia! To nic nie da, jeśli nie ma koncertu SJ podczas tych gorących dni~ k Zróbmy koncert, kiedy pogoda stanie się orzeźwiająca~ k (płynące łzy TT kk). Szczerze mówiąc, mam wiele słów do powiedzenia, ale zamiast jest napisać, wolałbym powiedzieć je patrząc Wam w oczy. Gdy jest to list, to są w nim ograniczenia~ Pomimo tego, mam nadzieję, że będziemy w stanie szczerze odczytać swoje myśli, nawet bez wypowiadania ich. Będę wszystkiego wysłuchiwał, więc napiszcie list do mnie~ Męczące i bolesny sprawy, rzeczy, których nie możecie powiedzieć... Będę czytał je z otwartym sercem.

Pomimo, że jestem maknae Super Junior Ryeowook'iem, to chcę także stać się oppą, na którym można polegać. W związku tym, stanę się silniejszy i powrócę. Wszyscy muszą sobie dobrze radzić, jak zawsze! Ach! Bierzcie witaminę C~ Powiedziałem Wam poprzednio, abyście jadły brazylijskie orzechy, ale zdarzyły się listy, w których pytaliście mnie „dlaczego mamy je jeść?”~ Są to przeciwutleniacze!! Są one dobre dla ciała, musicie je jeść, więc po prostu je jedzcie! kkk (natychmiastowy tryb oppa).

Tym razem, szukajcie „sok noni!” i pijcie go~ W pierwszej chwili nie jest zbyt smaczne do picia, ale teraz przyzwyczaiłem się do tego~ ^^! W każdym razie, mam nadzieję, że wszyscy pozostaniecie zdrowi przez długi czas! Nie jestem pewien, czy otrzymam jakąś odpowiedź na to~k

Wow~ Niedługo będzie lipiec! To będzie okres, kiedy hyung'owie wyjdą z wojska i będą przygotowywać się do powrotu na scenę. ELF, także muszą ćwiczyć nogi <T/N: sami domyślcie się o co może chodzić :P. Może silne nogi będą potrzebne do długiego stania w kolejkach na pogramy muzyczne, czy też do biegania za SJ xD> oraz złożyć ręce i wyczekiwać tego~ A ja będę oglądać ich poprzez telewizję~ k. Pomo, że jest wciąż wcześnie, powinienem zrobić przewidywanie w czerwcu. „Daebak! SJ daebak, E.L.F. daebak~^^”

Tęsknię za Wami wszystkimi *v*

PS.: Jest takie powiedzenie w Niemczech~

„Jeśli dowiedziałeś się, jak piękne jest złoto, zapominasz o tym, jak piękna jest gwiazda”.

Aczkolwiek złoto jest bardziej piękne w rzeczywistości, mam nadzieję, że spojrzycie dzisiaj w nocy na błyszczące gwiazdy i uświadomicie sobie, co jest piękne i co jest cenne! ^^.

- Ryeowook 2017.6.24

* Jak widzicie, Ryeowook wie o tablicach wspierających jego urodziny, więc także i o naszym udziale :). Nasz projekt okazał się sukcesem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy w nim wzięli udział ^^.

Źródło: superjunior.smtown.com
ENG Trans by: @ryeowookyy; @kimlixus
PL Translation by: Saramizu @superjunior.pl
Take out with all credits.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-06-29, 18:57   

Kurteczka no, jak się czyta listy od SJ to jak by się czytało książkę:)
Wzruszyłam się, piękny list...

Normalnie można sobie wyobrazić Ryea jak siedzi w kąciku w wolniejszej chwili i snuje refleksje nad swoimi słowami :);)

Ciepłe, wzruszające słowa skierowane do Elf...

nie no tęsknie za nim <3333

Odpowiedz do tematu