Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Forumowe koszulki
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Forumowe koszulki
Author Message
Kredeczka
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Posted:     [ !!! ]

[quote="Kasiek"]Ale zobacze co mi powiedzą jak pokaże wzór i ile trzeba będzie zebrać chętnych na koszulki.[/quote] A masz wzór? Bo jkc to mogę Ci podesłać ;-)

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +

Gdzieś miałam wzór, ale jak coś to podeslij, bo nie wiem czy znajde XD

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2016-11-07, 10:10[/i] ][/size]
W ofercie mają też naklejki i banery, można by było zrobić swój oficjalny baner forumowy i może naklejki z okazji 11 rocznicy lub jakiś inny wzór lub z logo forum o ile chcemy i przypinki też robią. Dzisiaj sie dowiem co i jak. A co wy na baner forumowy lub jakieś naklejki forumowe? Myślicie że to dobry pomysł?

nenn
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -

[b]Kasiek[/b], ale o jakich banerach mówisz?

Kasiek
ADHD Teuk'a

[b]nenn[/b], nie wiem jaki konkretnie mają w ofercie, bo dzisiaj byłam ale było zamknięte. Jednak wysłałam e-mail z zapytaniami i czekam na odpowiedź. Jak tylko będę cokolwiek wiedziała dam znać.

Mirou01

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012

Tu takie tematy i mnie nikt nie woła? No wiecie co.. Co do ogólnego robienia zamówień to myślę, że dobrze by było zrobić oddzielne wydarzenie na fb dotyczące tego i tak zbierać z co najmniej pół roku.. chociaż sama nie wiem.. Kiedyś znalazłam taka dziewczynę co by nam zrobiła na zamówienie lightsticki i np. świecące korony (takie na opasce) z napisem SuJu czy tam ELF i wcale to jakieś drogie nie było..

Naklejki.. myśle ze git. Lubie chociaż nie używam xD A banery.. no nie wiem.. To z pewnościa nie byłyby materiałowe tylko na śliskim papierze? W ogóle banery to tak bardziej na jakieś wydarzenie, chyba że ktoś chce sobie od tak do ściany przyczepić ;-)

Kasiek
ADHD Teuk'a

[b]Mirou01[/b], wybacz nie wołanie Ciebie. Ale co do koszulek sie zgodzę, póki co czekam na email zwrotny, a co do baneru, widziałam, że robią też z jakiegoś materiału i nanoszą na niego grafike. Ale poki co nic więcej nie wiem i nie moge powiedzieć.

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

To ja troszkę odświeżę, jak wygląda to na chwilę obecną? Ja bym chętnie kupiła koszulkę albo i dwie.

Mirou01

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012

Na chwilę obecną wygląda to tak, ze... nie wygląda xD Plik mam, do drukarni napisać mogę w każdym momencie. Problem w tym, ze zbytnio ludzi nie ma chętnych... Gdyby uzbierało się zamówień na tak z 40 koszulek to byłoby git. Cena by była taka akurat. Chociaż ta drukarnia ma teraz własne maszyny do tego więc i cena mogłaby być inna.. (tańsza) więc musiałabym się dopytać

RedWitch
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.

Może na fb zapytać czy ktoś chce kupić?

Kasiek
ADHD Teuk'a

[b]RedWitch[/b], myślę że można by sie zapytać na fb, a tak to może na Instagramie rzucić? Wiesz, żeby wszędzie gdzie sie da to dać.

Bo ja była bym chętna na koszulkę forumową.

Kredeczka
Cheonsa

[quote="Kasiek"]może na Instagramie rzucić? [/quote] SuJuPoland ma instagrama? :-o

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)

[quote="Fretka"][quote="Kasiek"]może na Instagramie rzucić? [/quote] SuJuPoland ma instagrama? :-o[/quote]Ja nic o tym nie wiem xD"... Wydaje mi się, że nie :P.

Kredeczka
Cheonsa

No właśnie mi też się tak wydawało... ale wiesz, tak długo mnie nie było, że mogłam przeoczyć moment powstania... tak samo jak przeoczyłam ankietę odnośnie koszulek xD

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2018-03-17, 13:49[/i] ][/size]
Odświeżamy temat - [b]Mirou[/b] powiedziała, że w kwietniu będzie gotowy projekt koszulek, także trzymajcie kciuki, może tym razem się uda ^^

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: