| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Siema
Autor Wiadomość
Kotka 

Wysłany: 2017-06-28, 22:05   

Ale duuużo :o Ło matko, i weź tu wszystko ogarnij xD

Odnośnie FTI: jestem między Seunghyunem a Jaejinem... nie mogę, obaj są tacy uroczy <3
Seunghyun jest nie tylko uroczy, jego niektóre zdjęcia z ig... aż zacytuję Sloną "mrauuuuuuuuuuuuuuu". Swoją drogą, że mi to bardziej pasuje xD + Slona, przeszkadzaj ile wlezie, jak przegniesz to najwyżej się o tym dowiesz xDD
A Jaejin... o ile drażni mnie swoim koncertowym "sopranem", tak nadrabia swoimi dzikimi pomysłami i tekstami, ma tak zrypany mózg że aż go za to lubię :D

Co porabiam w życiu... na razie nic konkretnego, zastanawiam się co ze sobą począć, jak coś zdecyduję to dam znać jeśli nadal będzie zainteresowanie xD

Żelkowe ośmiorniczki można podobno znaleźć w niektórych biedronkach, ale nigdy nie sprawdziłam - zawsze mi nie po drodze, zbyt długie kolejki żeby chciało mi się w nich stać po żelki xD

A odnośnie zdjęcia... można powiedzieć, że specjalne żarówki... a nawet reflektory xD ale jakie konkretnie to musiałabym się w progresji podpytać, może jak JJY przyjedzie we wrześniu to zapytam jeśli będę pamiętała...
Memoria, pytanie na przyszłość: mogę się do Ciebie zwracać "Memka"? Memoria się długo pisze...

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-06-28, 22:55   

Kotka napisał/a:
"Memka"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dobre,dobre :lol: Memi się ucieszy.

Kotka 

Wysłany: 2017-07-08, 22:28   

I chyba się obraziła xD
Ale Memka jest fajnie, bardziej oryginalnie, Memi brzmi... nie no, dla mnie jest przesłodzone... Memka ma sugestię, że odnosi się do osoby z charakterem... ale to już decyzja Memorii, jak mam do niej pisać... zawsze mogę powymyślać inne przekształcenia, Memorka też niezłe...

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2017-07-17, 01:01   

Chyba może być memka.. nie takie wariacje się widziało...

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Odpowiedz do tematu