| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[28.08.2017/TRANS] Dwunasty list Ryeowooka do ELF
Autor Wiadomość
teitatoo 
No.1 KyuAll fangirl

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, KyuAll, HeePuff (!)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-10-01, 20:24   [28.08.2017/TRANS] Dwunasty list Ryeowooka do ELF

Cytat:
Do moich ukochanych ELF,

Witajcie po kolejnym miesiącu! Wszystko u Was w porządku? U mnie jest dobrze. Haha Zastanawiałem się jak Wam się wiedzie, czy dobrze jecie, nie złapaliście grypy... ^^ Podczas czytania listów, które do mnie wysyłacie, bardzo dużo się uśmiecham oraz martwię, gdy piszecie o trudnościach, jakie Was spotykają~ Niektórzy z Was, pisząc o swoim życiu codziennym pytają, czy oppa się irytuje czytając to.. czy oppa nie ma nic przeciwko.. To słodkie, że martwicie się tak o mnie i sprawia to, że się uśmiecham~ Nawet jeśli nie możemy się zobaczyć, dobrze jest wiedzieć, że obie strony mają się dobrze, nawet tęskniąc za sobą~^^ Mam nadzieję, że czujecie to samo co ja, gdy czytacie list ode mnie~^^ Eunhyuk hyung, Donghae hyung i Siwon hyung zakończyli już służbę i wyglądają bardzo przystojnie, cieszy mnie to. Jednak z drugiej strony też mi ciężko. Mam przeczucie, że też tak sądzicie~ Wszyscy oczekują tego, co się zbliża, prawda? Mam nadzieję, że będziecie w stanie czekać z dobrym nastawieniem~^^ Moje serce zalewa się ciepłem, kiedy widzę naszych członków promujących się indywidualnie w telewizji~ Jestem bardzo dumny, bo wyglądają świetnie i męsko?! Gdy patrzę na nich jako żołnierz, wyglądają inaczej kkk Teraz, kiedy pracują indywidualnie, pomyślcie co będzie, gdy zbiorą się razem~ Nawet jeśli nie wszystko jest przejrzyste, do dnia, w którym rzeczy staną się wyraźne, będę żyć zdrowo i pracować ciężko, by do Was wrócić ^^ Wszyscy muszą popracować nad swoją wytrzymałością i przygotować uszy na nadchodzący podarunek~! Rozumiemy się? ^^ Proszę, dbajcie o swoje zdrowie i śpijcie dużo! Jedzcie dużo~ nie unikacie witaminy C, prawda? kk Powinienem zaproponować jakąś piosenkę również i teraz~ Tori Kelly, Sza~ Mają dużo dobrych piosenek, więc idźcie posłuchać~ także posłucham ich przed snem~ bardzo lubię ich piosenki~

PS. Kochajcie siebie, ja też Was kocham~

2017.8.26

Starszy szeregowy Kim Ryeowook

Source: teukalbes, kimlixus
PL Trans: teitatoo |superjunior.pl

MY LOVED ONES
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2017-10-01, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-10-03, 20:05   

Jego listy zawsze są takie kochane <3. Zawsze martwi się o nasze zdrowie i każe brać witaminę C (o której zawsze zapominam XD). Poprzednio napisał, żebyśmy dzielili się z nim wszystkim, i dobrymi i złymi sprawami, które nad dotyczą, ale... Ja chyba nie chciałabym mu zawracać głosy, no bo wyobraźcie sobie że dostanie 100 smutnych listów... Empatia ludzka ma to do siebie, że współczuje się drugiemu człowieku, a on przecież i tak nie może niczego w naszym życiu zmienić... Nie, jeśli już będę do niego pisać, to o radosnych rzeczach, aby z tego czerpał radość i siły ^^.
Tak bardzo czuć, że Ryeo chciałby być częścią comebacku... Ale też czuć jego wielkie wparcie dla zespołu <3.
Czy jest możliwość, aby kochać go jeszcze bardziej! Oj, za każdym razem udowadnia mi, że tak! Wracaj do nas szybko T.T <3.

Teiuś kochana, dziękuję za tłumaczenie :*.

teitatoo 
No.1 KyuAll fangirl

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, KyuAll, HeePuff (!)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-10-05, 21:02   

Saramizu, nie rozpłakuj nam się tutaj tylko!! Czas szybko zleci! <333
Ryeo jest kochany :D

MY LOVED ONES

Odpowiedz do tematu