| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Hejka
Autor Wiadomość
agadas 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Ryeo
Wysłany: 2017-10-10, 16:07   Hejka

Cześć wszystkim mam na imię Agnieszka i mam 2 córy, k-popu słucham od niedawna a właściwie od kiedy poznałam Majanne :) rzuciła tematem i tak jakoś wyszło, że wsiąkłam. Dodatkowo starsza córka wsiąkła razem ze mną :)

Suju słucham od jakiegoś czasu a, że planują comback to zdecydowałam, że trzeba się im przyjrzeć bliżej :)

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-10-10, 16:47   

Witaj na forum ^^ <3.

Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności ^.~. W ogóle cudny masz avatar! Czyżby to oznaczało, że Twoim biasem jest Ryeo ^.~?

Masz dwie córki? Wow.. Gratuluję, a ile masz lat? (wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale myślę, że ta zasada tyczy tylko mężczyzn :P kkkk). Bo zastanawiam się, czy jesteś młodsza czy starsza ode mnie.

Wiem, że jesteś od niedawna w temacie k-popu. Ale masz już jaką ulubioną piosenkę SJ, czy też MV?
Na razie nie mam więcej pytać (nie będę zamęczać Cię na początek ^^).

Baw się dobrze u nas ^^.

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2017-10-10, 20:03   

agadas napisał/a:
i mam 2 córy

których ja jestem fanką! <3
poważnie, one są MEGA!

Coś mało o sobie napisałaś! Trzeba tam było dodać, że jesteś dramaholikiem, yaoiholikiem, shadowhutnersholikiem, książkoholikiem! i robisz Misi i Tosi fantastyczne kpopowe prezenty!

Mam pewną tradycję na forum, że wszystkich nowych użytkowników pytam o jedną konkretną rzecz (no chyba, że ktoś wcześniej ukradnie mi MOJE pytanie xD). Więc powiedz mi: czy lubisz odgryzać żelkowym misiom głowy?

agadas 

Wysłany: 2017-10-10, 20:31   

haha no nie mogę się nie zgodzić z Majanną wszystkie holizmy są prawdą :lol:
co zaś odgryzania głowy misiowym żelkom oj zdarza się

Saramizu co do wieku to jestem starsza od ciebie ba nawet od najstarszego z Suju :lol: :lol: jak mawia moja przyjaciółka kobieta po 30 zawsze ma 18 lat po czym z uśmiechem na twarzy dodaje a ty 2 razy :P

co do ulubionej piosenki to zdecydowanie wygrywa Sorry, sorry chyba najczęściej odtwarzana piosenka Suju co skutkuje tym, że starsza córa śpiewa z chłopakami a i chorełki tez się uczy. młodsza natomiast idąc ulicą potrafi zacząć śpiewać sorry sorry i zaczyna tańczyć zacierając ręce i tuptając nogami. no chyba lepszej rekomendacji nie potrzeba :D

a Ryeo ano biasik ilośc słodyczy w organizmie musi się zgadzać a i w towarzystwie musi być równowaga zachowana

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2017-10-10, 20:48   

Witaj !!! uwielbiam Kraków....niedawno byłam....uwielbiam Ryeo.....,uwielbiam Majannę....uwielbiam Suju ....także ten... Ciebie też już lubię....
Majanna napisał/a:
shadowhutnersholikiem
ten wyraz już wygląda źle ....Maja zlituj się .

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2017-10-11, 19:39   

agadas napisał/a:
co do wieku to jestem starsza od ciebie ba nawet od najstarszego z Suju
Dziekuję za odpowiedź. Taka mi w zupełności wystarczy ^^.

agadas napisał/a:
a Ryeo ano biasik ilośc słodyczy w organizmie musi się zgadzać a i w towarzystwie musi być równowaga zachowana
💙 moja pokrewna dusza *________*. No to teraz nie dam Ci tak łatwo spokoju :-P kkkk. Co spowodowało, że to właśnie on stał się Twoim biasem (oprócz słodkości, o której już wspomniałaś)? Którą jego piosenkę najbardziej lubisz? Co by tu jeszcze... Którą jego odsłonę lubisz najbardziej? Piosenkarz, aktor musicalowy, aktor (to nic że jak do tej pory zagrał tylko w jednym filmie xD), DJ, MC? <szeptem> ja lubię go w każdej roli, ale cciiiiii :P

No to pięknie córki wychowujesz. Przesiąknięte kpopem i SuJu od małego :D. Brawa dla Ciebie :D. A co na to ich ojciec :P?

Fretka 
Kredek

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok xD
Wysłany: 2017-10-11, 20:31   

Hej, witaj ^^
Mam nadzieję, że będziesz wpadała na forum częściej niż ja...

Tradycją jest, że witając nowych forumowiczów zadaje się jakieś pytanie, więc:
jakich grup (poza SJ) słuchasz?
Majanna napisał/a:
chyba, że ktoś wcześniej ukradnie mi MOJE pytanie xD
Co ja Ci na to poradzę, że Cię długo na forum nie było?.. Ktoś musiał kultywować tradycję, a to pytanie zaiste jest moim ulubionym :mrgreen:

agadas 

Wysłany: 2017-10-11, 22:05   

Saramizu to wszystko Majanny wina ( sory Majka na kogoś musi być :P ), któregoś pięknego dnia wysłała mi linka na yt z filmikiem z Suju Campu z pepero. no i mały wpadł w oko haha nawet Majanny się dopytywałam co to za nieśmiałek :lol: :lol: i tak zostało. W innych rolach go nie znam ale bankowo się przyjrzę i podejrzewam, że w każdej będę go lubić wszak to ciastek <3 haha i idealnie wpasowuje się w moją ulubioną 4 z Shinhwa
Hm co do mojej drugiej połowy no to ma chłop przerąbane :lol: bo starsza córka strasznie zakręcona jest na swoje zespoły ( bts, big bang, exo tak najbardziej te 3) więc ja wysłuchuję co to który nie zrobił a to a tamto a on przy okazji więc się wnerwia ciut, poza tym nad łózkami dziewczyn plakaty i zdjęcia ( haha a młode gówniary są Miśka 9 lat a Tośka 6,5) więc biedny gdzie się nie obejrzy tam koreańce go atakują :lol: :mrgreen:

Fretka napisał/a:
Hej, witaj ^^

Tradycją jest, że witając nowych forumowiczów zadaje się jakieś pytanie, więc:
jakich grup (poza SJ) słuchasz?

Oprócz Suju słucham Shinhwa, Big Bang, Bts i co wpadnie w ucho więc trochę tego i tamtego ale to już pojedyncze piosenki
Ostatnio zmieniony przez agadas 2017-10-11, 22:06, w całości zmieniany 1 raz  

Pola 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy :D
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunWook
Wysłany: 2017-10-11, 23:01   

Aaaww jak się cieszę.. nowy ELF a raczej ELFy wliczając Twoje córki :D

Witaj(cie) w naszej rodzince :) <tuli>

Czy poza Ryeo jeszcze kogoś lubujesz? ;)
A i czy Twoje córki też mają swoich ulubieńców w SJ ;)

Baw(cie) się dobrze :)

agadas 

Wysłany: 2017-10-12, 22:10   

Pola me serce yaoistki uwielbia Hechulla :) a tak to czekam, aż wrócą i zobaczę kto mi się jeszcze wbije

a co do moich córek to jak to Miśka stwierdziła za starzy są chociaż jak ją uświadomiłam, że młodsi ode mnie to stwierdziła, że ja jestem jej mamą więc jestem młoda :roll: :lol: :lol:
moje córy w tym momencie zapatrzone w chłopaków z Bts

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2017-10-13, 15:43   

Majanna napisał/a:
Trzeba tam było dodać, że jesteś dramaholikiem, yaoiholikiem, shadowhutnersholikiem, książkoholikiem!
Maju.. i już agadas lubie XD
Witaj na forum ^^

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-10-13, 19:40   

To i ja się przywitam z nowym Elfikiem :)
Witaj na forum i bywaj częściej... ( nie wiem czy mi zaplusuje czy nie, ale też kocham BTS :P ) ;)
Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas podobało :):)
A Saramizu znalazła bratnią duszyczkę jeśli chodzi o Ryea :):), ale Hajątko też słodziak, nieprawdaż ?????????? :):)

A masz jakąś ulubioną dramkę ?, albo sentyment do jakiejś ? :)
Przyznaję, że ja też jestem dramomaniaczką :):):)

Witaj raz jeszcze :):)

agadas 

Wysłany: 2017-10-13, 20:23   

katy ja zaczynałam od Bts :) i bardzo ich lubię

co do dram to na pewno tajskie BL uwielbiam a co do kdram to mam sentyment do Descendants of the Sun bo to moja pierwsza drama a bromance cudny a drame poleciła mi Majanna :) no i Goblin też za bromance pierwsza klasa i bosz cudownego Ponurego Żniwiarza <3. A masz konto na Mydramalist?

No w ogóle wszyscy w Suju na swój sposób słodcy :)

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2017-10-13, 20:34   

agadas napisał/a:
katy ja zaczynałam od Bts :) i bardzo ich lubię
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww i już Cię wielbię <33, przynajmniej nie będziesz na mnie ... " krzyczała" :P, jak będę czasem na forum coś BTSowego wrzucała :P:P:P <Saramizu nie czytaj tego ;) > :P

Nie mam konta na drama list niestety :P, jakoś nie lubię się w to bawić:P
OMG a co to za skrót BL ? , jeśli chodzi o tajskie... tajwańskie ? :P, kocham ISWAK, TKA, Meteor Garden 1,2, Mars...The Rose czy chyba jakoś tak to brzmiało z Ellą z S.H.E o ile mnie pamięć nie myli :)

Kdramy które wymieniłaś jakoś nie wpadły mi w serducho chociaż obie próbowałam zgryźć:P
Chociaż najbliższe właśnie są mi jednak Kdramy i tamtejsze ciasteczka;) :):)

A jak by co to polecam tę ;) (drama jest koreańska co by piosenka nie zmyliła ;) )

https://www.youtube.com/watch?v=0JKAuRNIGJQ - jestem fanką głównego vel czwartego księcia ;):P i cierpliwie czekam na sezon 2, choć wielu twierdzi, że go nie będzie .... :P:P
Ostatnio zmieniony przez Katy 2017-10-13, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  

agadas 

Wysłany: 2017-10-13, 22:00   

BL - Boys love ( wszak yaoistka ze mnie okrutna a mój mózg unosi się w oparach gejozy :lol: :lol: <3) mąż tylko kuka kątem oka na półkę z mangami, która się rozrasta co miesiąc o kilka szt.

dla mnie ta lista tam to udogodnienie nie zapominam co ogl i co chce oglądać haha bo pamięć ma dobra aczkolwiek krótka.

tajskie to Tajlandia :) chociaż sama z początku się zastanawiałam jak poprawnie tajlandzkie czy tajskie. a tak ogólnie to i japońskie, tajwańskie, chińskie mi się zdarza oglądać ale w sumie tylko właśnie z wątkiem boys love

Odpowiedz do tematu