Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Hejka
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Hejka
Author Message
agadas

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Ryeo
Posted:    Hejka [ !!! ]

Cześć wszystkim mam na imię Agnieszka i mam 2 córy, k-popu słucham od niedawna a właściwie od kiedy poznałam [b]Majanne[/b] :) rzuciła tematem i tak jakoś wyszło, że wsiąkłam. Dodatkowo starsza córka wsiąkła razem ze mną :)

Suju słucham od jakiegoś czasu a, że planują comback to zdecydowałam, że trzeba się im przyjrzeć bliżej :)

Saramizu
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Posted:     [ !!! ]

Witaj na forum ^^ <3.

Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności ^.~. W ogóle cudny masz avatar! Czyżby to oznaczało, że Twoim biasem jest Ryeo ^.~?

Masz dwie córki? Wow.. Gratuluję, a ile masz lat? (wiem, że kobiet o wiek się nie pyta, ale myślę, że ta zasada tyczy tylko mężczyzn :P kkkk). Bo zastanawiam się, czy jesteś młodsza czy starsza ode mnie.

Wiem, że jesteś od niedawna w temacie k-popu. Ale masz już jaką ulubioną piosenkę SJ, czy też MV?
Na razie nie mam więcej pytać (nie będę zamęczać Cię na początek ^^).

Baw się dobrze u nas ^^.

Majanna
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010

[quote="agadas"]i mam 2 córy[/quote]
których ja jestem fanką! <3
poważnie, one są MEGA!

Coś mało o sobie napisałaś! Trzeba tam było dodać, że jesteś dramaholikiem, yaoiholikiem, shadowhutnersholikiem, książkoholikiem! i robisz Misi i Tosi fantastyczne kpopowe prezenty!

Mam pewną tradycję na forum, że wszystkich nowych użytkowników pytam o jedną konkretną rzecz (no chyba, że ktoś wcześniej ukradnie mi MOJE pytanie xD). Więc powiedz mi: czy lubisz odgryzać żelkowym misiom głowy?

agadas

haha no nie mogę się nie zgodzić z [b]Majanną [/b]wszystkie holizmy są prawdą :lol:
co zaś odgryzania głowy misiowym żelkom oj zdarza się

[b]Saramizu[/b] co do wieku to jestem starsza od ciebie ba nawet od najstarszego z Suju :lol: :lol: jak mawia moja przyjaciółka kobieta po 30 zawsze ma 18 lat po czym z uśmiechem na twarzy dodaje a ty 2 razy :P

co do ulubionej piosenki to zdecydowanie wygrywa Sorry, sorry chyba najczęściej odtwarzana piosenka Suju co skutkuje tym, że starsza córa śpiewa z chłopakami a i chorełki tez się uczy. młodsza natomiast idąc ulicą potrafi zacząć śpiewać sorry sorry i zaczyna tańczyć zacierając ręce i tuptając nogami. no chyba lepszej rekomendacji nie potrzeba :D

a Ryeo ano biasik ilośc słodyczy w organizmie musi się zgadzać a i w towarzystwie musi być równowaga zachowana

slona
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

Witaj !!! uwielbiam Kraków....niedawno byłam....uwielbiam Ryeo.....,uwielbiam Majannę....uwielbiam Suju ....także ten... Ciebie też już lubię.... [quote="Majanna"] shadowhutnersholikiem[/quote] ten wyraz już wygląda źle ....Maja zlituj się .

Saramizu
SuJu Admin

[quote="agadas"]co do wieku to jestem starsza od ciebie ba nawet od najstarszego z Suju[/quote]Dziekuję za odpowiedź. Taka mi w zupełności wystarczy ^^.

[quote="agadas"]a Ryeo ano biasik ilośc słodyczy w organizmie musi się zgadzać a i w towarzystwie musi być równowaga zachowana[/quote]💙 moja pokrewna dusza *________*. No to teraz nie dam Ci tak łatwo spokoju :-P kkkk. Co spowodowało, że to właśnie on stał się Twoim biasem (oprócz słodkości, o której już wspomniałaś)? Którą jego piosenkę najbardziej lubisz? Co by tu jeszcze... Którą jego odsłonę lubisz najbardziej? Piosenkarz, aktor musicalowy, aktor (to nic że jak do tej pory zagrał tylko w jednym filmie xD), DJ, MC? <szeptem> [size=9]ja lubię go w każdej roli, ale cciiiiii :P[/size]

No to pięknie córki wychowujesz. Przesiąknięte kpopem i SuJu od małego :D. Brawa dla Ciebie :D. A co na to ich ojciec :P?

Fretka
Kredek

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, ZhouMi ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok xD

Hej, witaj ^^
Mam nadzieję, że będziesz wpadała na forum częściej niż ja...

Tradycją jest, że witając nowych forumowiczów zadaje się jakieś pytanie, więc:
jakich grup (poza SJ) słuchasz?
[quote="Majanna"]chyba, że ktoś wcześniej ukradnie mi MOJE pytanie xD[/quote] Co ja Ci na to poradzę, że Cię długo na forum nie było?.. Ktoś musiał kultywować tradycję, a to pytanie zaiste jest moim ulubionym :mrgreen:

agadas

[b]Saramizu [/b] to wszystko Majanny wina ( sory Majka na kogoś musi być :P ), któregoś pięknego dnia wysłała mi linka na yt z filmikiem z Suju Campu z pepero. no i mały wpadł w oko haha nawet Majanny się dopytywałam co to za nieśmiałek :lol: :lol: i tak zostało. W innych rolach go nie znam ale bankowo się przyjrzę i podejrzewam, że w każdej będę go lubić wszak to ciastek <3 haha i idealnie wpasowuje się w moją ulubioną 4 z Shinhwa
Hm co do mojej drugiej połowy no to ma chłop przerąbane :lol: bo starsza córka strasznie zakręcona jest na swoje zespoły ( bts, big bang, exo tak najbardziej te 3) więc ja wysłuchuję co to który nie zrobił a to a tamto a on przy okazji więc się wnerwia ciut, poza tym nad łózkami dziewczyn plakaty i zdjęcia ( haha a młode gówniary są Miśka 9 lat a Tośka 6,5) więc biedny gdzie się nie obejrzy tam koreańce go atakują :lol: :mrgreen:

[quote="Fretka"]Hej, witaj ^^

Tradycją jest, że witając nowych forumowiczów zadaje się jakieś pytanie, więc:
jakich grup (poza SJ) słuchasz? [/quote]

Oprócz Suju słucham Shinhwa, Big Bang, Bts i co wpadnie w ucho więc trochę tego i tamtego ale to już pojedyncze piosenki

Pola

Ulubieniec z SJ: Wszyscy :D
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunWook

Aaaww jak się cieszę.. nowy ELF a raczej ELFy wliczając Twoje córki :D

Witaj(cie) w naszej rodzince :) <tuli>

Czy poza Ryeo jeszcze kogoś lubujesz? ;)
A i czy Twoje córki też mają swoich ulubieńców w SJ ;)

Baw(cie) się dobrze :)

agadas

[b]Pola[/b] me serce yaoistki uwielbia Hechulla :) a tak to czekam, aż wrócą i zobaczę kto mi się jeszcze wbije

a co do moich córek to jak to Miśka stwierdziła za starzy są chociaż jak ją uświadomiłam, że młodsi ode mnie to stwierdziła, że ja jestem jej mamą więc jestem młoda :roll: :lol: :lol:
moje córy w tym momencie zapatrzone w chłopaków z Bts

memoria
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin

[quote="Majanna"]Trzeba tam było dodać, że jesteś dramaholikiem, yaoiholikiem, shadowhutnersholikiem, książkoholikiem![/quote]Maju.. i już [b]agadas[/b] lubie XD
Witaj na forum ^^

Katy
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012

To i ja się przywitam z nowym Elfikiem :)
Witaj na forum i bywaj częściej... ( nie wiem czy mi zaplusuje czy nie, ale też kocham BTS :P ) ;)
Mam nadzieję, że będzie Ci się u nas podobało :):)
A Saramizu znalazła bratnią duszyczkę jeśli chodzi o Ryea :):), ale Hajątko też słodziak, nieprawdaż ?????????? :):)

A masz jakąś ulubioną dramkę ?, albo sentyment do jakiejś ? :)
Przyznaję, że ja też jestem dramomaniaczką :):):)

Witaj raz jeszcze :):)

agadas

[b]katy[/b] ja zaczynałam od Bts :) i bardzo ich lubię

co do dram to na pewno tajskie BL uwielbiam a co do kdram to mam sentyment do Descendants of the Sun bo to moja pierwsza drama a bromance cudny a drame poleciła mi [b]Majanna[/b] :) no i Goblin też za bromance pierwsza klasa i bosz cudownego Ponurego Żniwiarza <3. A masz konto na Mydramalist?

No w ogóle wszyscy w Suju na swój sposób słodcy :)

Katy
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012

[quote="agadas"]katy ja zaczynałam od Bts :) i bardzo ich lubię
[/quote] awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww i już Cię wielbię <33, przynajmniej nie będziesz na mnie ... " krzyczała" :P, jak będę czasem na forum coś BTSowego wrzucała :P:P:P <Saramizu nie czytaj tego ;) > :P

Nie mam konta na drama list niestety :P, jakoś nie lubię się w to bawić:P
OMG a co to za skrót BL ? , jeśli chodzi o tajskie... tajwańskie ? :P, kocham ISWAK, TKA, Meteor Garden 1,2, Mars...The Rose czy chyba jakoś tak to brzmiało z Ellą z S.H.E o ile mnie pamięć nie myli :)

Kdramy które wymieniłaś jakoś nie wpadły mi w serducho chociaż obie próbowałam zgryźć:P
Chociaż najbliższe właśnie są mi jednak Kdramy i tamtejsze ciasteczka;) :):)

A jak by co to polecam tę ;) (drama jest koreańska co by piosenka nie zmyliła ;) )

https://www.youtube.com/watch?v=0JKAuRNIGJQ - jestem fanką głównego vel czwartego księcia ;):P i cierpliwie czekam na sezon 2, choć wielu twierdzi, że go nie będzie .... :P:P

agadas

BL - Boys love ( wszak yaoistka ze mnie okrutna a mój mózg unosi się w oparach gejozy :lol: :lol: <3) mąż tylko kuka kątem oka na półkę z mangami, która się rozrasta co miesiąc o kilka szt.

dla mnie ta lista tam to udogodnienie nie zapominam co ogl i co chce oglądać haha bo pamięć ma dobra aczkolwiek krótka.

tajskie to Tajlandia :) chociaż sama z początku się zastanawiałam jak poprawnie tajlandzkie czy tajskie. a tak ogólnie to i japońskie, tajwańskie, chińskie mi się zdarza oglądać ale w sumie tylko właśnie z wątkiem boys love

Majanna
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010

[quote="slona"]uwielbiam Majannę[/quote]
...dooobra, czego ode mnie chcesz?
czy może jesteś tak miła sama z siebie? O_o
<3
[quote="agadas"] sory Majka na kogoś musi być :P[/quote]
przyjmuję to na klatę ;)

memoria
WatashiWaKowaiDesu

[quote="agadas"]dla mnie ta lista tam to udogodnienie nie zapominam co ogl i co chce oglądać haha bo pamięć ma dobra aczkolwiek krótka.
[/quote]tak z ciekawości : na którym mdl masz konto?
wg mnie to najlepsza strona na świecie - idealna, żeby się zdumieć, ile to rzeczy już sie obejrzało i załamać, ile czasu się na to zmarnowało..

teitatoo
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011

Ja jeszcze nie witałam!
WITAJ! :D

Cieszę się, że SuJu przynosi szczęście kolejnej osobie, mam nadzieję, że się nas nie wystraszysz i będziesz często tu zaglądać ^__^

Tego pytania chyba nie było, więc:
1. Twój ulubiony kolor?
i
2. Która piosenka (poza Sorry sorry, bo widziałam, że było wspomniane) podoba ci się najbardziej?

agadas

[b]memoria[/b] http://mydramalist.com/ o marnowaniu czasu to nie będziemy wspominać :D

[quote="teitatoo"]Ja jeszcze nie witałam!
WITAJ! :D

Cieszę się, że SuJu przynosi szczęście kolejnej osobie, mam nadzieję, że się nas nie wystraszysz i będziesz często tu zaglądać ^__^
[/quote]

haha mnie tak łatwo nie da się wystraszyć

co do koloru to zdecydowanie czerwony a piosenki Devil i Mr Simple

Saramizu
SuJu Admin

[quote="agadas"] W innych rolach go nie znam ale bankowo się przyjrzę i podejrzewam, że w każdej będę go lubić wszak to ciastek <3 [/quote]No to masz baaaaaardzo dużo do odkrycia ^.~. Wiem co mówię :mrgreen: . W razie gdybyś czegoś potrzebowała możesz śmiało do mnie pisać :D.

memoria
WatashiWaKowaiDesu

[b]agadas[/b], :c ja mam konto na innym portalu :< ale dramy generalnie sprawa zacna ^^

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

Czeeeeeść! Czyli:

Masz dzieci
Kochasz dramy
Kochasz książki i..
Kochasz Ryeo

Już cię lubię! :-D Ja mam 2,5 letniego synka i możliwe że byłam pierwszą mamą Elfiątka na forum ^^ Chyba że jestem niedoinformowana xD Też kocham dramy i uwielbiam Ryeo! Masz śliczny podpis! Ryeowook jest moim prawie biasem :-D Hej dziewczyny jak się mówi na takie ciacho co się "bije" o miejsce biasa? Nie wiem czy już to wiesz ale Ryeo nie składa się z samego cukru xD bo np. na tej solówce https://youtu.be/qhyo_amCx-s ( to fancam ale ja go wolę od wersji DVD https://youtu.be/3-4tb2d4GEM) i w Boom Boom https://youtu.be/ZjnvquLNsec był całkiem pieprzny :mrgreen: Tu jest fajna kompilacja https://youtu.be/ldH_DzG4KXM A tu trochę słodkości na uspokojenie https://youtu.be/aRMeHo74bc4

Uff trochę się rozkręciłam, mam ostatnio na niego straszną fazę :lol:
Mam nadzieję że Cię nie wystraszyłam xD Baw się dobrze! :*

Ps:
[quote="Saramizu"]No to pięknie córki wychowujesz. Przesiąknięte kpopem i SuJu od małego :D. Brawa dla Ciebie :D[/quote] Saramizu a ja to co? Też małego Elfa chowam :P

agadas

[b]Ayusia [/b] ten co się pcha na biasa to wrecker :)

a co do tego, że Ryeo składa się więcej niż z cukru to rzecz oczywista bo jak wiadomo cicha woda rzeki rwie
nie martw się nie wystraszyłaś mnie ja ogólnie mało strachliwa jestem :lol: nie wiem czy wy się nie powinnyście obawiać mnie

Ayusia
Mimi fangirl :-D

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Lover: Zhou Mi Sexy Diva :D
Fav Pairing: Minwook,QMi,EunHae
Kocham SuJu od: ee marzec 2014? xD

Przepraszam, że odpisuję dopiero teraz, Olek jakiś marudny ostatnio i jeszcze to cholerne prawo jazdy :-/

[quote="agadas"] co się pcha na biasa to wrecker :) [/quote]
O to,to,to! xD Pcha się, że niewiem ;-)
[quote="agadas"]wiadomo cicha woda rzeki rwie [/quote]
Ja też myślę że z niego cicha woda jest! ale ciche wody fajne są, mam jedną w domu to wiem :->
[quote="agadas"]nie wiem czy wy się nie powinnyście obawiać mnie[/quote]
Ja już się boję xD Ze mnie to takie jajeczko strachliwe jest :roll:

Pewnie to już nieaktualne ale pomyliłam linki ostatnio, miało być:

Chocolate compilation https://youtu.be/ldH_DzG4KXM
Boom Boom + Bonamana https://youtu.be/z12mhVjbrmQ
Solo z Fancamu https://youtu.be/qhyo_amCx-s
Solo z DVD https://youtu.be/3-4tb2d4GEM
One Fine Day z Sukiry https://youtu.be/aRMeHo74bc4
I jest jeszcze występ w Immortal Song, który koniecznie musisz zobaczyć jeśli jeszcze go nie widziałaś https://youtu.be/ZkL629-HVdM Ja bardzo żałuję że nikt mi go nie pokazał wcześniej, bo to jest po prostu ORGAZM dla uszu! :mrgreen: ( i oczu też xD) W ogóle napisz coś jeszcze o sobie :) A to mój mały Superlolek https://youtu.be/7nHo4EvDyic (Name by: Slona xD)

agadas

[b]Ayusia[/b] wedle życzenia kilka rzeczy o mnie

mój książkoholizm obecnie jest w stanie zaawansowanym brakuje mi miejsca na nowe książki, których wciąż przybywa.
od 5 lat prowadzę bloga na którym recenzuję książki dla dzieci a 2 lata prowadzę swojego własnego książkowego
kocham hokej na lodzie <3
uwielbiam kryminały zwłaszcza skandynawskie i Monsa Kallentofta i Michael Katz Krefeld ważne żeby się działo i nie było owijania w bawełnę
jestem współzałożycielką Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych - PTCA oraz Stowarzyszenia Razem Rozkodujmy Afazję

no to tyle w skrócie o mnie :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: