| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
PLAY - 8jib
Autor Wiadomość
nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2017-11-06, 18:06   PLAY - 8jib

Przesłuchaliście już całego albumu?
Jak nie to tutaj macie link do K2Nblog. https://twitter.com/K2NBlog/status/927473694917529606

Ja ma bardzo mieszane uczucia.. Chyba za bardzo chciałam, żeby ten album mnie ruszył, co najmniej tak, jak zrobiła to MAMACITA..
No i co ważniejsze, zyskuje u mnie po kilkukrotnym przesłuchaniu. Black Suit zasługuje na bycie główną piosenką - tak jak przesłuchałam te szybsze kawałki - i wiecie co? Tak bardzo mi brakuje nieobecnych głosów...

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2017-11-06, 19:22   

Black Suit jest bardzo dobrą piosenką! <3 Kocham ją i ogólnie wszyscy, których znam mówią mi, że im też bardziej przypadła do gustu niż Clap. W ogóle, podejrzewam, że nie każdemu może odpowiadać tego typu droga, ale mega żywe piosenki to coś, co ostatnio kocham :D Więc ja jestem bardzo na tak.
Scene Stealer pomimo że na pierwsze przesłuchanie jakoś mega nie porywa, podoba mi się. Nie wiem co o tym napisać i pewnie tak będzie z resztą...
One More Chance to po prostu cudo. Naprawdę mocno na mnie oddziałuje i jak tego słucham to najchętniej każdego po kolei bym przytuliła... Słychać, że piosenka jest bardzo dobrze dopracowana i ich głosy ślicznie się komponują z muzyką. <3
Good day for a good day już przy samym początku mi się spodobało (tak naprawdę na "UuUuUuU" :D ). Oj, na 10000% będę tego często słuchać ^_____^ Bardzo chwytliwe... :D Aż chce się tańczyć!
Runaway też jest mega :D Tego też będę często słuchać ^__^ Ma bardzo pozytywny oddźwięk
The Lucky Ones też ma w sobie coś przyciągającego. Genialna melodia, lubię takie rzeczy :D Chociaż refren nie jest utrzymany w tym stylu :( Chyba jedna z lepszych piosenek na albumie (tia, bo akurat mogę się wypowiadać, kiedy każda piosenka jest fajna i cudna i ją lubię ..)
Girlfriend I w końcu słyszę Kyu i aż mi się zachciało płakać.. Dopiero w tym momencie odczułam brak ludzi w reszcie piosenek.. Ale wracając.. kolejna piosenka ze świetną melodią <3 <3 <3 <3
Spin Up! Chciałabym powiedzieć w końcu, że jest jakaś piosenka, która mi się nie podoba, ale jednak nie tym razem, bo ta TEŻ jest dobra! Yesław rządzi!!!
Too Late I znowu jest Kyu <3 Nie wiem co w zasadzie w tej piosence mnie tak pociąga, ale to JEST chyba najlepsza rzecz na albumie!
I do Tytuł od razu kojarzy mi się z inną piosenką koreańską o tym tytule i zanim mi się włączyło to sobie zaśpiewałam I NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ ZNOWU WCALE NIE POWOLNEJ PIOSENKI!!! Wtf?! Trochę mi się melodia skojarzyła z 'Marry u' Bruno Marsa w refrenie.. Znaczy, że Bruno się postarał xD

Cały album mi się podoba, a to jest CUD, LUDZIE!!!! Po raz pierwszy chyba nie ma takiej piosenki, którą bym skreśliła na samym początku, co więcej, jestem pewna, że będę wszystkich słuchać na co dzień! I pomimo że nie ma połowy ludzi, to wydaje mi się, że ten album podoba mi się najbardziej ogólnie z dyskografii! <33333333333333333333

MY LOVED ONES

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy

Wysłany: 2017-11-06, 22:04   

No ja jestem pod wrażeniem..... chyba w połowie jestem zakochana....druga połowa mi się podoba i jest do przesłuchania na spokojnie .....ale uważam że naprawdę dobry album ,udał im się .Chociaż to im genialnie wyszło....mam nadzieję że się spodoba i osłodzi chłopakom te przeboje przed-comebackowe.....

agadas 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Ryeo
Wysłany: 2017-11-06, 22:16   

ja dalej nie wiem ... niby ok ale chyba potrzebuję czasu :D by przetrawić mój pierwszy comeback Suju
nie jest źle podejrzewam, że po kilku przesłuchaniach wyłonią się ulubione piosenki :)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2017-11-08, 18:42   

Bardzo brakuje mi pozostałych głosów i mam ochotę skreślić ten album. Mam ochotę, aby ten comeback się nie odbył, aby rozwiązali wszystkie sprawy i wrócili z nim znowu, ale ze wszystkimi... tylko, że te piosenki naprawdę są świetne. Dlatego tym bardziej boli mnie to, że nie ma tutaj wszystkich. Za to są zdecydowanie plusy tej sytuacji - Yesung jest pierwszym z nich. Ma o wiele więcej partii niż zwykle. Zazwyczaj zabierają je Kyu i Wook.Teraz jest inaczej - to Yesung gra pierwsze skrzypce.
Głos Hae nigdy mnie nie kręcił, więc go pominę. Wielkim zaskoczeniem jest Siwon - jego głos jest naprawdę niesamowity. Szkoda, że nie wykorzystali go mocniej. Mógł dostać o wiele więcej linijek, bo jego barwa zdecydowanie mnie rusza. Szczególnie w One More Chance jest boski. Niech wydaje solowy album i ja hardo będę słuchać.
Minusem jest niewykorzystanie Hee... przy tym braku wokali mogli dać mu większą szansę... przecież on ma cudowną barwę głosu...

Płyta jest naprawdę bardzo dobra. Nic dodać, nic ująć.

Odpowiedz do tematu